Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Dziewczyny to co wy tam pakujecie?:) jak sie ktores chce to bardzo prosze o podpowiedzi co musi sie tam znajdowac bo to moje pierwsze dziecko a niektore juz drugi raz to bardziej doswiadczone :D Ja dopiero gdzies za tydzien/dwa planuje pakowac torbe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc mam nadzieję że nikogo nie zanudzę - jeżeli uważacie jakąś rzecz za zbędną - po prostu nie pakujcie:) będzie to troche chaotycznie napisane:) najpierw rzeczy już spakowane: ręcznik - 2szt podkłady na łóżko 5 szt podkłady poporodowe (podpaski) 2 opakowania wkładki laktacyjne (wedle uznania) 2 koszule rozpinane u góry + piżama (musze dopakować) maszynka do golenia laktacyd do hig intym maść bepanten (na brodawki i nie tylko) chusteczki higieniczne herbatka na laktację szczoteczka do zębów i brakło mi miejsca dlatego muszę do walizki się przepakować:D A teraz rzeczy które muszę dopakować (kupić) lub będę pakować w ostatniej chwili: majtki jednorazowe + stare majtki bawełniane których nie będzie mi żal wyrzucić staniki (oprócz jednego używam na codzień) skarpetki gąbka do mycia pasta do zębów sztućce + talerzyk + kubek (ewentualnie jakaś herbata,cukier,serek) woda niegazowana (mała butelka do porodu, duża na potem) dokumenty: dow osobisty, karta nfz, rmua, KARTA CIĄŻY, grupa krwi, ostatnie badania, grupa krwi termometr szampon + odżywka do włosów mydło lub żel do mycia laktator szlafrok klapki pod prysznic i do chodzenia pomadka do ust papier toaletowy poduszka (nie umiem spać nisko) :D książka (by wypełnić wolny czas i nudę) czopki glicerynowe Aparat + baterie (akumulatorki) telefon + ładowarka (po co komu rozładowany tel) krem do twarzy krem do rąk krem nivea i jeżeli coś brakuje to piszcie - dopiszę do swojej listy dla dzidziusia - zależnie od szpitala pampersy "1" i "2" zasypka chusteczki mokre butelka - muszę wygotować smoczek - jw mleko - u mnie potrzeba tak mi powiedziały w szpitalu czepeczki kocyk pieluchy tetrowe oprócz tego do domu muszę sobie jeszcze kupić emolim emulsje do kąpieli gaziki ze spirytusem gaziki jałowe chyba wsio z mojej listy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez ten wasz pospiech zapomniałam o reczniku papierowym przydaje sie do wycierania krocza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A reczniki masz takie duze dwa czy jeden wilki i jeden sredni? Ja jeszcze ściereczke kuchenna dopakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka reczniki dwa duze... zazwyczaj jak się idę kąpać to też dwa duże biore - jeden do ciała a drugi na włosy:) weźmy pod uwagę że będzie to sezon grzewczy dlatego z wyschnięciem myślę że nie będzie problemu:) taki malutki też spakuję:) dzieki za przypomnienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moja torba za mała zdecydowanie, a teraz to co mam to całe nic w porównaniu z tym co muszę wziąć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja mam na kartce ze szpitala zapisane rzeczy, które trzeba mieć i tego jest o 3/4 mniej.. bo szpital zapewnia laktator, butelki, pojemniczki na pokarm, podkłady, papier, ręczniki papierowe..leki..pieluchy dla dziecka i kosmetyki.. Więc moja torba o połowę mniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia nie przesadzaj :) Bedziesz miała kogoś kto by ci w razie czego dowiózł to czego ci będzie brakować :) he he ja muszę wszystko spakować, do tego chyba jeszcze dojdą rzeczy na wyjście, chyba że zdążę przyszykować tacie razem z rzeczami od maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz diana nie we wszystkich tak jest;/ a szkoda bo przecież ludzie po równo płacą składki na ten nieszczęsny nfz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny al wy macie tempo hehe ;) ja dzisiaj ide na wizyte ciekawe co tam bedzie ciekawego .... taka juz jestem zmeczona ta ciaza ze nie moge ... Moj synus dzisiaj 4 dzien w szkole i jestem zszokowana jego zapalem i ambicjami i co najsmieszniejsze od kiedy chodzi do szkoly zaczal lepiej malowac i robic szlaczki hheheeh dziwne nie?? smialam sie do mamy ze wystarczylo tam isc a juz zdolnosci nabiera ;) u mnie zebranie wczoraj tez 2,5 godziny ale przynajmniej wszystko poplacilam wszystko wiem, ubezpieczenie bo to najwazniejsze zaplacone wiec teraz juz spokojna bede ....;) aa i 22 wrzesnia pasowanie na ucznia a ja koniecznie musze tam byc ;) torbe mam spakowana ale nie taka pokazna jak Wy hhe ;) tylko z mi wiecej nie trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii to powodzenia na wizycie Mój najmłodszy też chętny do szkoły ... wczoraj przyniósł 6 za czytanie A mój starszy to ci łobuz ... Zapytał panią (niby rękę podniósł ) czy za 3 braki zadania 1 wstawia i wiecie co mu kazała za kare 50 razy napisać "nie będę zadawał głupich pytań" ja juz nie mam siły na te szkolnictwo nasze ....Dla mnie to nie głupie pytanie było i zeby zaraz karac dzieci ...a do tego 2 klasa gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga to by kara była ...masakra chciałam napisac na tej kartce (bo musiałam to podpisać) czy pani sie dobrze czuje ale odpusciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka ja bym dla jaj napisala 50 razy na kartce : NIE MA GŁUPICH PYTAN SA TYLKO GLUPIE ODPOWIEDZI i oddala pani hehe ciekawe co by zrobila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :-) ale się rozpisałyście :-) U mnie była Mamcia w odwiedzinach, ugotowała obiadek, przyniosła ciasto :-) Maleńka dziś się solidnie rozciąga, nie to co wczoraj :-) Brzuszek twardy, ale tym się już nie przejmuję, bo cały czas jest twardy, ale żadnych bóli nie mam, czuję się bardzo dobrze, więc uważam, że jest ok. Zresztą jutro wizyta, więc zobaczymy, co pani doktor powie :-) Ja mam dwie małe torby - jedną dla siebie, drugą dla Córeńki, ale też nie wiem, czy się zmieszczę :-) same te podkłady belli + ręczniki papierowe, to ile to miejsca zajmuje, a co dopiero inne rzeczy ;-) Oj dobrze Graga, że napisałaś, co zabrać, bo ja zapomniałam o swoim kubeczku, jakimś talerzyku, sztućcach :-) a to też ważne :-) Miluchna, super, że u Maluszka wszystko ok i u Ciebie też :-) Najważniejsze teraz, żebyś załatwiła sobie to zaświadczenie odnośnie wady wzroku. Nie ma co się wygłupiać, wzrok jest ważny, a przy już sporej wadzie, to nie powinnaś ryzykować. Oj mamusia, powiadasz druga na liście ? ;-) A ja to coś czuję, że będę ostatnia ;-) Zazdroszczę czyściutkiego mieszkanka :-) Moja Mamcia już zapowiedziała, że jak skończą ten remont na balkonach, to od razu okna przyjedzie pomyć :-) Mamusia, to u Ciebie jakoś nieciekawie się porobiło, brzuszek twardy, jakieś bakterie. Mam nadzieję Kochana, że wszystko się ładnie unormuje. Dianka, dzięki za link o warsztatach :-) u mnie będą w przyszłym tygodniu, ale nie wiem, czy się wybiorę, bo sama nie pojadę, a nie wiem, czy mojemu M uda się wyjść z pracy, żeby tam ze mną pojechać. Nha pytałaś o kosmetyki dla dzieci. Ja podobnie jak Dziewczyny mam tymczasem nivea i bambino. Zobaczymy, jak się będą sprawdzać :-) Vivii, to miłe, że Twój synek ma taki zapał do nauki. Oby mu taki przez cały rok pozostał ;-) Agulka, w gimnazjum takie kary za zadanie pytania?? To żenujące, ale świadczy to tylko wyłącznie o nauczycielu... niestety nie najlepiej o nim świadczy. Kochana, śmiało mogłaś zadać pytanie, czy pani dobrze się czuła :-) Kochane, nie odpiszę wszystkim, bo nie dam rady :-) Idę się troszkę powylegiwać w łóżeczku :-) Nie mogę się doczekać 15-ego, bo jestem zapisana do fryzjera :-)) marzę już o podcięciu włosów i zrobieniu kolorku :-) jeszcze tylko tydzień :-) Buziule dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka nam w szkole i na studiach zawsze powtarzali to co Vivii napisała "nie ma głupich pytań, tylko głupie odpowiedzi" :) a takie pytania to zawsze norma była :) Dyśka mi włoski mama pofarbowała we wtorek i od razu mi lepiej, bo na swoje odrosty patrzeć nie mogłam. nie wiem tylko czy podcinać, bo nie mam koncepcji.. mam trochę dość grzywki, ale jak jej nie mam to też lipa :) Graga u nas też wszystko jest dla maluszka, a dla mamy są nawet podkłady poporodowe. ale w sumie Twoja lista mi się przyda :) mój maluch dzisiaj średnio aktywny i dopiero jak piszę do was, to pierwsza czkawka mu się dzisiaj udzieliła :) ech jutro piękny dzień, bo wypłata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze Ci Natalie zrobionych wlosków :) ja Kochana tez juz nie mogę patrzeć na odrosty, ostatnio farbowalam włosy na początku kwietnia :) kupiłam wcześniej farbe, ale jednak wole iść do fryzjera, bo nie mogę juz nachylać sie nad wanna i cieżko byłoby mi splukać farbe. No i chce podciąć z 5-6 cm, tak do ramion i wycieniować troszkę:) żeby było lekko i wygodnie :) U mnie też przed chwila czkawka była :) Te nasze Dzidzie to tez maja swoje dni, raz spokojne i cichutkie, a drugiego dnia kopią i się rozpychają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane ale drukujecie ostatnio:) ja jutro zaczynam 35 tydzien i powoli mam stresa. jaki porod i jak potem z dzidziusiem dam sobie rade...jak zaszlam w ciaze to takie odlegle to bylo a teraz juz klika tygodni i synus bedzie z nami:) dzisiaj po wizycie. maluch przybral na wadze prawie 400g w ciagu 2 tyg:) wiec kamien z serca:) ulozenie glowkowe i lekarz mowi ze po 34 tyg juz raczej sie nie zmieni. Od tyg jem ten blonnik i jestem baaardzo zadowolona:) codziennie rano kibelek:) macie takie jakby zakwasy w pachwinach? bo mnie od kilku dni tak pobolewaja a najgorzej jak dluzej leze to potem z lozka zwlec sie nie moge:/albo w nocy jak wstaje siku. ost na szkole rodzenia polozna mowila zeby do smarowania pupy stosowac alantan masc a nie sudocrem. sudocrem dopiero wtedy jak cos sie bedzie dzialo ze skora. wiec musze dokupic. graga007 ale masz dluuuga liste do szpitala:) a dla malucha to ja tylko mam wziac kilka pampersow, chusteczki i ten alantan. zadnych innych kosmetykow i ubranek nie potrzeba.tylko na wyjscie, ale to juz mam przygotowane wiec maz przywiezie na wyjscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szybciutko. Na zebranie poszłam - koleżanka mnie zawiozła. Było krótko, pół godzinki - więcej papierów do wypełnienia niż czegokolwiek. Plus opłacenie ubezpieczenia i to wszystko. Dobrze,że poszłam - najwazniejsze podpisane i zapłacone. Brzuch puścił, mniej boli ale mały rozrabia słuchajcie CAŁY DZIEŃ z kilkoma małymi przerwami. Dzwoniłam do gin, kazała leżeć, magnez i no-spę brać. Ma same porody akurat, jak dzwoniłam sąsiadka rodziła hihihihi miała rozwarcie 9cm już. Aż się zasmiałam, bo gin wiedziała,że to moja znajoma :D i powiedziała szybko co i jak,bo mówi,że czasu nie ma :) Mam leżeć, gdyby coś się działo przyjechać na IP, ona dyżur ma do jutra rano. No i tak zrobię, bo co jechać i czekać aż skonczą się porody :P A ma ich 3 w kolejce z rozwarciami,hihih Więc póki czuję się ok, to ok. W poniedziałek na usg, jak dotrzymam. A druga na liście nie chcę być jak coś - lepiej druga od końca :D Uciekam pod prysznic i kolacja mała i tabletki i coś obejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już pisałam że co szpital to inne zwyczaje:) u nas ogólnie bidnie jest więc co się dziwić :) grunt żeby przyjemnie ten pobyć wspominać, a z resztą jakoś da sie rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i ja kosmetyki mam Bobini, mam maść bepanthen, sudocrem i na razie to wszystko. Dokupię jak już mój wróci. I dziś gin dała mi skierowanie na te paciorkowce czy co tam. Jednak ja przed cesarką też muszę, a może chodzi o ten brzydki mocz. Sama nie wiem :( Tak czy siak, zrobić muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuaj w Norge tez wszytko w szpitalu maja, nawet plyy pod prysznic, kremy i plyy dezynfekujace, daja recznik, majtki jednorazowe i itd wiec ja musze spakowac Ja telefon+ladowarka gazety do czytania pizamy( ja to raczej jakies luzne rybaczki + bluzki na ramiaczkach wygodne 2 biustonosze ulubione kosmetyki 1 duzy recznik szlafrok dres skarpetki Julka sol fizjologiczna do przemywania oczek dzidziusiowy, waciki wezme swoje ubranka, kocyk tez wole swoj w szpitalach daja mini probki kosmetykow dla dzieci ale wezme cos w razie gdyby cos sie zmienilo, wlasnie wczoraj odebralam z aptek 2 gratisowe pudelka startowe dla niemowlakow i tam tez pieluszki i probki kosmetykow wiec bedzie jak znalazl:) ide spac bo jakos bez humoru jestem i jutro ide do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pazmama a po co Ci gazety do czytania? Dyśka ja farbowałam w maju, ale włosy urosły mi w ekspresowym tempie i teraz chciałabym je zapuścić, ale też słyszałam i kuzynka tak miała, że włosy potwornie wychodzą, ze względu na spadek hormonów. I też się boję, czy lepiej nie podciąć.. Ja mam emolium do kąpieli, alatan zasypkę, sudokrem. Jakieś próbki też z hippa. I w sumie jak coś będzie potrzeba to już jak maluszek się pojawi na świecie. Apteki są przecież codziennie otwarte, a mąż albo rodzice moi kupią :) tylko ten termometr został dla malucha... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×