Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Witajcie dziewczyny!! Gratuluję wszystkim mamusiom, które tulą już swoje maleństwa. U mnie dalej nic się nie dzieje, czasem tylko pobolewa brzuch i wciąż mam jakieś żółte - niby - upławy. Tak jak Rzodkiewka 16-go wywołanie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja dzis w domku z synem. Był u was mróz?U na 0,5 na plusie :) mamusiu---goń czym prędzej nie ryzykuj a zzawsze konsultacja i konkretne usg dadzą jasna sytuację. Miłego piatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też 0 stopni :) ale wyszłam na balkon z rana, fajne powietrze od godziny jakiś facet trąbi, bo go sąsiedzi tak pozastawiali samochodami, że nie może wyjechać i tak już nie mogłam spać za to luby śpi w najlepsze ma w tym tygodniu istny maraton muzyczny, codziennie koncerty na szczęście dziś ma wolne a jutro znowu... a mnie się nie chce już siedzieć samej w chałupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie kazda matka ma instynkt i dobrze wie jak ma postepowac z maluszkiem,ale jesli chodzi o rady to ja np bardzo lubie ich słuchac...nikomu to nie zaszkodzi,no u nas tez mróz...brr,ale jesli chodzi o spacerki z dzieciaczkami to w mrozie dobrze pochodzic,bynajmniej bakterie zabije....tak mowia:)takze zima ddobra na wyjscie z maluszkami:P gorzej z namie:D nie nawidze w mrozie z domu sie ruszac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia ależ historia... Ale może jeszcze wszystko wróci do normy. Tyle, że nerwów stracisz. Ja dziś wstałam z bólem głowy. Nos na szczęście lepiej bo wczoraj wieczorem nie zapomniałam o maści. Brzuch jak na razie nie boli ale wczoraj wieczorem to miałam tak silne bóle, że myślałam, że nie wyrobie. Idę dziś na to ktg - ciekawe czy mnie zostawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonka gratulacje:) Dafia cudny maluszek,pieknkosci ech:) schrupac go tylko mozna:) Ja dokladnie za 2tyg zobacze swoje szczescie,chyba ze bedzie chcial wystartowac wczesniej... Nic mnie nie boli,wczoraj zrzucilam 2kg,w wc,dziala ta tabl moczopedna....odrobine lepiej sie maja moje stopy,aczkolwiek dzis znow mnie bola i napuchly ale moze minie....w kazdym badz razie i tak ulga w porownaniu z tym co mialam chocby jeszcze we wtorek. Malo sie odzywam bo sobie prace wymyslam w domu,dzis bede lepic pierogi,zamroze czesc,zamrozilam juz 12krokietow,faolke po bretonsku,zamroze jeszcze bigos ,ktory zrobie w poniedz,niech M ma zapasy ma jak ja bede dochodzic do siebie po porodzie..a teraz poki co mam jeszcze sily i chec to cos pitrasze,zreszta ja lubie siedziec w kuchni ..:) Mamusiu dziwna ta twoja gin,najpierw cc teraz sn...niech sie zdecyduje kobieta... Ja slyszalam ze maluch ma na plaskim spac jak sie urodzi i moje kolezanki wszystkie tak robily,oczywiscie robcie jak uwazacie ale podobno nie wskazane jest by mial wyzej glowke na podusi....i to przynajmniej przez kilka miesiecy... Milego dzionka babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam podusie pod materacem,zeby tylko ciut wyzej lezał, ze wzgledu na ulewanie,ale podusi pod sama głowka nie stosuje,eh nie wiem czy to wskazane czy nie,ale tak połozna mi zaleciła i tak tez robiłam z moja poprzednia dwójka:)ale kazdy oczywiscie robi po swojemu:) dziewczyny,a wy juz podajecie herbatki maluchom?ja sie przyznam,ze jeszcze takiej koniecznosci nie było zebym dopajała herbatka,ale w razie wzdęć mam koperkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja nadal w domu ale nie wiem ile jeszcze ciagle czuje klucie w pochwie i wyzej jakby sie szyjka rozwierala i dosc mocne bole jak na okres. Ciagle plamie za 2 godziny jade do mojej poloznej i lekarza i zobaczymy jak to sie potoczy. Jak nic nie ruszy to moze z mezem cos podzialam bo juz mam dosc toczenia sie . Ale mysle ze dluzej niz tydzien sie juz meczyc nie powinnam. Buziaczki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! U mnie ok. Wczoraj wieczorem byłam na ktg, wszystko ok. Tylko w pewnym momencie ja sie zdenerwowalam i Dzidzi Tetno od razu podskoczylo do prawie 180. Nawet nie wiedziałam, ze wzrost mojego tętna ma takie przełożenie na Maleństwo. A skurczy jeszcze nie mam :) Miluchna, ale z Ciebie pracowita kobietka :) mnie to sie jakos nie chce gotować :/ poza tym nie mogę zbyt długo stać, ze względu na żylaczka, który mi sie niestety zrobił:( Na szkole rodzenia położna nam tez mówiła, ze do roku wyłącznie na płasko. Co do dopajania rownież odradzala dopajanie w okresie karmienia piersią. Ale oczywiscie każdy robi tak, jak uważa za słuszne :) Wczoraj lekarka powiedziała, ze właściwie to mogę juz rodzic, ale powiedziałam ze wole jeszcze ze dwa tygodnie wytrzymać, bo każdy dzień dla Dziecka jest ważny. Odparla, ze słusznie :) Mamusia, nie denerwuj sie, wierze, ze uda sie te sytuacje pozytywnie wyjaśnić . Ściskam Was mocno! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Dyska ze sie odezwalas:) zawsze bardzo wyczekuje wiadomosci od Ciebie:),wiesz moj M poruszal mi brzuchem podczas ktg i wtedy maluchowi tetno do 120spadlo,po chwili znow podskoczylo do 160...polozna tylko mowila ze jak cos sie robi z brzuchem,czy jak sie polezy na boku to wtedy jest mniejsze a jak sie mama zdenerwuje to faktycznie moze byc wyzsze... Wiesz ja duzo rzeczy robie na siedzaco,ostatnio prasowalam ciuszki malemu na siedzaco,siadlam na fotelu takim obrotowym podnioslam sobie maksymalnie fotel a deske opuscilam jak najnizej i tak prasowalam,z moimi nogami to nie ma mowy by stala dluzej niz godz bo bola strasznie... Dostalam jakiegos powera,tak sie ciesze ze ten maluch niedlugo bedzie ze az chce mi sie zyc...aczkolwiek kolejny raz remontu juz bym nie chciala,dobrze ze juz po! Pela ja cos czuje ze ty szybciej urodzisz niz za tydzien...zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam kolejny raz torbe ciuszkow od koleznki po swoim dziecku,jak maly wyrosnie to oddam...powiem wam ze tyle pieknych rzeczy ze az mnie zatkalo,normlnie mowe mi odjelo,ja prawie nic nie musze kupowac do rozm 80,aczkolwiek powiedziala ze non stop bedzie mi podmieniala ciuszki na wieksze,musze sie jej jakos odwdzieczyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade do szpitala mam skierowanie malemu skacze tetno bardzo lekarz wkurzony ze jak szpital mogl mnie tak potraktowac i zaczac wywolywac i to przerwac za glowe sie zlapal i wyslal mnie do innego szpitala mowi ze raczej bez dziecka juz nie wyjde. Na ktg pojedyncze skurcze nawet do 80 pr. ale ja ich nie czuje tz czuje spinanie brzucha. Mozliwe ze dzisiaj urodze nie mam czasu sie rozpisywac dam pozniej znac co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela no to super,badz dzielna kochana:)3mkaj sie i informuj nas przez mamusie:)zycze POWODZENIA:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela , powodzenia. Reszcie mamusiek życzę miłego popołudnia. Jakoś nie mam weny do pisania, czytam ale chęci brak na cokolwiek (co po niektórzy pewnie się ucieszą,że nie piszę :) ) . No więc miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela miejmy nadzieję, że tym razem dzidzia już się urodzi. Ja wróciłam z ktg - wszystko ok. Miałam tylko jeden mały skurcz ale nawet go nie poczułam - z położną zobaczyłyśmy go na wydruku. W niedzielę mam jechać do szpitala na kolejne ktg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia takie glupoty piszesz ze cie tracne zaraz..!!! Pomaranczka sie przejmujesz..!!! Ja wlasnie do poloznej sie wybieram zobaczymy co i jak u mnie .. Ale 13 go to ja bym jednak nie chciala urodzic... A mam takie dxiwne przeczucie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela, bądź dzielna! Trzymamy kciuki za szybkie przyjście Maluszka na świat :) Miluchna, Ty to jesteś Kochana istotka:) żałuje, ze mieszkasz tak daleko ode mnie :) Bardzo sie ciesze, ze juz niedługo Twoj Synek bedzie z Toba:) Moze za dwa tygodnie i u mnie coś sie zadzieje :) Ja wczoraj starałam sie nie patrzeć na monitor, bo jak zobaczyłam ze tetno jest 146, potem 155, potem 167, to sie tak zdenerwowalam ze za chwile było 178. Zaczęłam spokojniej oddychać, uspokoilam sie i od razu poprawa :) Oj, zazdroszcze tych pięknych ciuszkow, które dostałaś w prezencie:) Ja pochwale sie, ze od sąsiadki zza ściany dostałam taką kolyske na kółkach, z muzyczką i jakimiś wibracjami :) Jest śliczna i bede mogła mieć Coreczke przy sobie nawet jak bede w kuchni coś pichcila :) Mamusia, no co Ty piszesz... Odpoczywaj sobie jak najwiecej i nie stresuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz do rękoczynów dojdzie ;) Dziś może któraś urodzić - ładna data by była 12.10.12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyśka ale to normalne, że tak tętno dzidzi skacze. Tym bardziej jak się wierci więc niczym się nie przejmuj :) Gorzej jakby bardzo spadało albo nagle bardzo się podniosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa zapomniałam napisać, że mam zgłosić się na kolejne ktg w niedziele. Ale tym razem do szpitala a nie do przychodni. Kupiłam mężowi kolejną torbę leków - musi wyzdrowieć jak najszybciej. Jak w niedzielę będzie ok to mam się zgłosić do szpitala ostatecznie 18.10 (no chyba, że wcześniej urodzę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi lipka u mnie zero rozwarcia znow nie mogla zrobic sweepa..!! A i orientacyjnie maly ma 3800 wiec klocuszek nie maly a jeszcze do wtorku to do 4 dociagnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem z forum Listopadowego bo termin mam na 5.11., ale Was też czytam bo moge się dowiedzieć co w sumie niebawem i mnie czeka. A może wyjdzie tak, że i ja będe październikowa :) Mam pytanie do Moniś83 - z tego co widzę też jesteś z Warszawy i mam pytanie w którym szpitalu będziesz rodziła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK..............WIEK..........MIASTO............TERMIN. .............PŁEĆ Rzodkiewa........27...........śl/Anglia.............07.1 0.2 012........MATEUSZ maryjka..........35............Kraków..............07.10 .2012........córeczka klara.klara.......37...........mazowieckie........10.10.2 012. ......SYN Moniś83..........29 ...........Warszawa...........14.10.2012........TADEUSZEK Aleksandra82....29...........Bydgoszcz...........15.10 .2012........SYN Ania3107.........25...........dolnośląskie..........16. 10.2 012........SYN Ania 23...........23...........Katowice..............17.10.2012.. ......? emachines.......29...........Śląskie.................17 -18.10 .2012...MIKOŁAJ dan-mos..........33...........Katowice.............19.10. 2012........AGATKA Macro............31...........podlaskie..............23.1 0.2012........Syn Pela1992.........20..........Opolskie................24.1 0.2012 .......FRANEK barbe77..........25..........Śląskie/Belgia.........25. 10.2012........córeczka mamusia .........32..........podlaskie...............27.10.2012..... ...FILIP Agusssia2008....22..........Wielkopolska..........28.10.2 012........KUBUŚ Ania_k26.........28..........Małopolskie............28.1 0.2012........Patryk Natka1024......24..............śląskie...............28 .10.2012.........Syn miluchnaaa31....32..........Śląskie..................29 .10.2012 ........chyba SYN mala fu............33..........DE/łódzkie............29.10.2012 .........? -ania-m-...........24..........Śląskie................. 30.10.2012.........Syn Dyśka76...........36..........mazowieckie.........30.10. 2012.........Córeczka Nha.................24..........kuj-pomorskie.......12.11 .2012 ........LAURA ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK..............TP..............DP.............WAGA.... .....DŁ........RP...........IMIE eljotka........14.10.12r.....20.08.12r....1,640kg....... 45cm......CC.........KUBUŚ Tusia21.......20.10.12r.....13.09.12r....2,450kg........5 0cm ...CC........WIKTOREK kosiorakis....22.09.12r.....13.09.12r....2,770kg........5 5cm .....CC.........JANEK kosiorakis....22.09.12r.....13.09.12r....2,530kg........4 9cm ......CC...... ..TOMEK adza1987.....25.09 .12r.....24.09.12r...4,000kg.........59 cm.....SN.........FABIAN Agulka1976....20.10.12r.....25.09.12r...2,930kg.........5 5cm ....CC........MARYSIA Marla...........13.10.12r.....26.09.12r...3,350kg........ .51cm......SN........ANTOŚ L-E-O-N-K-A-80..21.09.12r....26.09.12r....????........... ...????........SN.......Nadia jordan.pl ......08.10.12r......27.09.12r...4,190kg.........59cm.....CC ....Magdalena pazMama......13.10.12r.....28.09.12r....2,900kg.........4 6cm......SN........JULKA Viviii............02.10.12r....29.09.12r...3,450kg....... .56 cm......SN....MAGDALENA nata_lie........29.09.12r ....29.09.12r...3,020kg.........55cm......SN........KUBUŚ paciek90.......10.10 .2012....30.09.12r...3,180kg.......53cm......SN.....Magdalen a olka25ul.........0 6.10.12r.....01.10.12r...3,300kg........55cm......SN.......F RANEK Mamacóreczki 07.10.12r....02.10.12r...3,310kg.......55cm.... SN....MAKSYMILIAN Diana26........07.10.12r.....02.10.12r....3,310kg........ 54 cm ...CC...........Liwia dafiiia..........05.10.12r......04.10.12r....4,240kg........ 57cm.....SN..........Synek dotiuszka......10.10.12........08.10.12r...3,180kg.......52c m.....SN....Magdalena Dianakarina....07.10.12r......09.10.12r...3,000kg......? ?...........CC........Synek reniaaa22......04.10.12r.......09.10.12....3,650kg.......54cm........SN........Adaś graga007........29.10.12.......11.10.12r....3,300kg...... .56cm......SN......DOMINIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis super ze wszystko na ktg ok Rzodkiewa duzego malucha miec bedziesz moj mial w srode 3kg,podejrzewam ze moze do 3,400 dojdzie wiec taki raczej sredniak ale wazne by byl zdrowy Dyska no szkoda,dzieli nas kawal niemaly,przyznam szczerze ze nie spodziewalam sie ze ktos mnie podratuje ciuszkami ...a tu osoba ,z ktora mam kontakt nie taki bardzo czesty ,taka propozycje zlozyla,milo mi bardzo...kolyska super sprawa,napewno bedziesz zadowolona:) Mamusiu mam nadzieje ze jutro humor Ci sie poprawi i wrocisz do nas:) Nalepilam 50szt pierogow,zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×