Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Rzodkiewa spory dzidziuś - co ma być to będzie, nie masz na to wpływu. Miluchna jak ja uwielbiam pierogi - podzieliłabyś się troszkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jest kolejna mausia:)Renia serdeczne gratulacje!tak sobie osttanio myslałam,o tobie,czy urodziłas,a jednak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Inflanckiej. w dodatku jeszcze nie wiem czy SN czy CC bo cały czas mam ułożenie pośladkowe. We wtorek USG, które właściwie wszystko wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia wstawiłaś tabelkę po cichaczu, bez żadnego komentarza więc pomyślałam, że coś tylko poprawiasz ;) A tu proszę :) Leonka5-11 życzę powodzenia :) kto wie, może mały akrobata się odwróci :) Ja raczej sn - no chyba, że coś się wydarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOO 🌻 reniaa GRATULACJE 🌻 napisz coś więcej jak się czujecie :) xxx ja nadal jakaś zmulona, pospałam, zjadłam, pospałam i nic mi się nie chce :( oj jutro będzie lepiej!!! musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia - będzie lepiej! Maść coś pomogła na nos? Brzuchol mnie znów boli, uda i plecy. Chyba znowu wskoczę do wanny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zerknęłam na tabelkę, 21 u góry i 20 u dołu :D tyle,że kilka dziewczyn zupełnie nie odzywa się... No ale połowa już się rozpakowała :D super !!! No i prawie połowa października jakby nie było. A po porodach wszystkich opuścimy topik październik2012 hehe i założymy inny :P hehehe żeby łatwiej było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomogła maść,na razie ok, a dzisiejsza nocka była jedną z lepszych :) A 13 możecie rodzić, mój tata urodzony 13 października ale w dodatku w piątek i naprawdę fajny koleś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Nie pamietam czy dzisiaj coś pisałam, czy nie :) jejku to się nazywa zakręcenie :) Reniaa wielkie gratulacje!!!! To już faktyzcznie połowa z nas urodziłą, wow :) mój maluch oczywiście w nocy wariował, spać nie chciał. za to w dzień to istny aniołek. chyba dzień z nocą mu się pomieszał. a z tego wszystkiego zapomniałam napisać, że wczoraj włączył mi się alarm z monitora oddechu, czyli maluch nie oddychał przez 15 sekund.. wyskoczyłam jak z procy gdy usłyszałam, ale zaczął już oddychać.. i w tym momencie nie żaluję ani złotówki na ten monitor o swoim spokoju nie wspomnę, gdy Kuba śpi w łóżeczku. dziewczyny co do karmienia to się nie bójcie. ważne, żeby w szpitalu prosić położna o pomoc jak nie wychodzi. ja tak co chwila robiłam, bo nic mi nie chciało lecieć z piersi.. już dokarmiałam, ale teraz jest ok. chociaż jak mały zaczynna ssać, to ból okropny ale po chwili przechodzi. no i nie zawsze od razu dobrze chwyci więc czasem parę minut cierpliwości z mojej strony i płaczu ze strony Kuby :) a dzisiaj w lidlu byłam aa i co mój x lander xa nie chciał przejść przez kasy, za ciasno. ja nic nie daję prócz piersi, a sama piję herbatkę z kopru i zaparcia minęły jak ręką odjął :) uciekam porelaksować się troszkę póki Kubuś śpi :) a co tam u was mamuśki? Vivii, pazmama, Marla, Diana, Adza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie lepiej dzisiaj nie podchodzic.humor do du..y! posprzeczalam sie z mezem. on mnie normalnie zamknal w klatce!mowie rano ze ide do biedronki (moze 1km od domu tam i z powrotem) a on ze ja przeciez nie moge chodzic, musze lezec, odpoczywac, nic nie robic. to sie wkur...bo lekarz i wszyscy dookoła mowia ze teraz to duzo ruchu mi sie przyda zeby nie przenosic ciazy i ogolnie porod latwiejszy.w domu tylko sie rusze to pyta gdzie ide, nawet jak ide do wc.aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! oszaleje normalnie! i tak caly dzien chodze i poplakuje sobie. do niego sie nie odzywam. mam go gdzies. i jeszcze od wszystkich "bab"slysze ze porod to okropnie boli i sie o tym przekonam!!!codziennie mase tel i smsow czy jeszcze nie urodzilam.MASAKRA! sorki dziewczyny ze tak smęce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleko enfamil
Drogie Mamy! czy ktoras z Was uzywa moze mleka Enfamil lupil1? Mam 3 puszki (termin waznosci do lipca 2013), z checia wymienie je na paczke "pampersow" Dada4. jestem z kuj-pom Mam tez puszke (400g) mleka bebilon comfort1-wymienie na 2 paczki chusteczek Dada zainteresowane osoby prosze o kontakt na maila amelka0211@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Uczciwek
Jedynym tak naprawde wyjściem ze stanu który nazywamy czkawka jest zatrzymanie oddechu. Na czas który nie pozbawi nas przytomności ale zachamuje niepożądana reakcje.... Sposób został na mój sposób okiełznany(słowo okiełznany można rozumieć na kilka sposobów) -sposób1 zatrzymujesz powietrze w płucach wręcz do samego końca( należy sprawić że nasz organizm będzie miał na tyle mało tlenu że będzie myslam o przezyciu, przestanie myśleć o przeponie) działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pakuję torbę i się zastanawiam co do niej włożyć. tymczasem moja koleżanka urodziła i napisała mi co potrzebują w szpitalu, a co jest zbędne. także przepakowałam, bo się okazało, że połowa bez sensu, bo w szpitalu też dużo rzeczy mają dla mam i dzidziów, więc w ogóle nie ma ciśnienia. Poradziła mi tylko, żebym kupiła maść na pękające brodawki, no i nie wiem jaką? I jeszcze pytanie. A co będzie jeśliz darzy się tak, że nie będę miała mleka? to co wtedy? dadzą mi mleko, czy muszę kupić na wszelki wypadek? sorry, pewnie głupie pytanie, ale jakoś tak teraz mi przyszło na myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny potrzebuje pomocy wymiotuje i mam 38,5 co moge wziac na zbicie gorączki? Synek ma angine nie mam jak jechać do szpitala poradzcie cos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale sie juz dziewczyn rozpakowalo:) U nas leci czas nieublaganie szybko, dzien za dniem leca. Wczoraj mielismy ciezka nocke, mam nadzieje ze ta bedzie lepsza. Niestety nie moge pic mleka bo malenstwo ma potem brzydkie kupki i placze. zmykam do spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania26 nie bagatelizuj tego to moze byc zatrucie ciazowe.. Ty lepiej jedz do lekarza bo to nie wyglada dobrze .. Pozdrawiam xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_k26 ja też bym podjechała do szpitala zerknąć co i jak. Oj biedulka wymęczysz się. xxxxxxx Ja dziś spałam super - do 5.10 :) szok, ale poszłam do wc a na papierze śluz już nie brązowy a z dodatkiem jasnejmnawet bardzo jasnej krwi, taki różowy. Hmmm czyżbym mogła zrobić prezent urodzinowy swojemu tacie ??? Powiedziałam i pokazałam Mojemu, a on, która godzina?? POwiedziałam, to mówi, kładziemy się spać bo to ostatnie nasze godziny :P hehehe no i śpi, ja już nie, bo siebie obserwuję. Około 8 jak nic nie rozwinie się zadzwonię do gin swojej co i jak robić. I to tyle co u mnie. Dam znać co i jak, jakby coś. Miłego dnia dziewczyny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania wspólczuje:/to chyba jesdyne rozwiazanie bys jechała na ip.. mamusia no to trzymam kciuki,zeby w koncu cos sie zadziałało:P powodzenia,daj koniecznie znac co i jak:) ale tu cisza....na porodówkach jestescie? Miłego dnia zycze...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja dzis o 3 30 obudzilam sie do wc i nie moglam usnac juz,niezle sie meczylam,ogladalam jakies bzdury w tv i dopiero o 5 30 usnelam...przciez nie bede wstawac o 3 30...niezly czad:) Swinka Pigy ja mam linomag na brodawki,koleznaka mi kupila i masc benaparthen,ta masc to i na pekajace brodawki i na pupe dla malucha...podobno tez jest super... Aniu mam nadzieje ze pojechalas na IP i ze wszystko ok jest....odezwij sie Natalie nie dziwie sie ze sie wystraszylas...ech sama juz nie wiem czy kupic ten monitor czy sobie darowac...bo jak czytam takie wiadomosci to jestem przerazona ze nie mam... Eminaches nie dziwie ci sie ze masz nerwy bo od takiego gadania nie idz tam,nie rob tego mozna oszalec,chociaz zdaje sobie sprawe ze twoj M chce dobrze...ale nie mozna przesadzac...przeciez nie chcialas sie wybrac na spacer 10km... U nas dzisiaj znajomi beda z naszym ulubiencem 7letnim synem,bardzo bym chciala tak madrze dziecko wychowac...a druga sprawa ze on tak sie da lubic:) Milego weekendu dziewczyny,trzymajcie sie,mamusiu moze niedlugo oglosisz nam wesola nowine:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w domku, nic nie dzieje się, ślad był jednorazowy. Brzuch się osunął, tak twierdzi moja mama i Mój, dla mnie tak samo wielki :P i nie widzę różnicy. Od wtorku wyłazi mi ten czop, zobaczymy. Póki co, tradycyjnie dodzwonić się nie mogę do gin. Ale na razie nic nie boli, mały się rusza ale bardzooooooooo mało,naprawdę kilka przeciągnięć. No i czyści mnie, ale sama nie wiem - w sumie może być po sałatce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie a kupiłaś nowy czy używany monitor (bo już nie pamiętam)? A po dziecku było widać, że przestał oddychać? Jejku ja bym chyba na zawał zeszła.. Też bym chciała monitor i nianię ale to strasznie dużo kasy. Niania by nam się przydała bo drzwi do pokoju dziecka będą zamknięte żeby kot tam nie wchodził - no chyba, że uda się znaleźć mu nowy dom - tzn kotu a nie dziecku ;) A może znacie kogoś kto chce kotke? :) Dziś mi się śniło, że miałam w pokoju zdechłą mysz, zrzuciłam ją na dywan a ona zaczęła się ruszać. Chciałam ją dobić, próbowałam udusić i nagle okazało się, że to nie mysz a mój kot :D A to pewnie dlatego, że przez pół nocy mnie budziła. Wyła pod drzwiami, biegała po całym mieszkaniu wydając przy tym dziwne odgłosy i zrzucała długopisy ze stołu szurając potem nimi po panelach. Nie wyspałam się przez nią. Wyje tak odkąd Bartek siedzi zamknięty w pokoju - dobija się do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam mase zaległości w czytaniu Was i chyba nie uda mi się tego nadrobić. Urodziłam po dwóch kroplówkach, mocno popękałam i jeszcze mnie nacięli... Ale warto było:) Jesteśmy od wczoraj w domku. Teraz maluszek śpi, troche dał w nocy popalić. Jakoś nie chce mi się nawet kompa włączać, zrobiłam to tylko po to, żeby Was poinformować;) Pozdrawiam Was wszystkie, rozpakowujcie się dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines nie przejmuj się gadaniem i rób swoje. Poród boli, ale jest to ból do przeżycia, a chwile później już się tego nie pamięta;) Sprawdziłam po sobie - gdybym miała rodzić jeszcze raz to bym się nie wahała mimo tego całego bólu:) świnkaPIGGY u mnie w szpitalu mają mleko, raczej u Ciebie też będzie, nie powinnaś się o to martwić. Maść, którą mi wszyscy polecają to właśnie bapanthen (ktoś już napisał). Ale ja próbuję na razie tańszego sposobu i u mnie się super sprawdza - wycisnąć kroplę mleka i posmarować sutek. Pomaga:) W szpitalu źle przystawiałam małego (o czym się dowiedziałam dopiero trzeciej doby) i zdążył mnie już strasznie pogryźć, a i tak mleko wyleczyło to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia ja jednorazowy ślad miałam 2 dni przed porodem, za 2 dni leciało konkretniej i zaczęłam rodzić ;) więc trzymaj się na baczności. Gratulacje renia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytuje was moje kochane ale totalnie nie mam siły się zebrać i napisać.Mały daje w kość w nocy coraz bardziej-nie płacze tylko kwęka,stęka,puszcza mega bąki i budzi sie co 40 minut koszmar:( a najgorsze przed nami chyba:( ja już pokarmu mam mało z tego wszystkiego...coraz mniej:( oby starczyło..... Do tego ulewa mu sie strasznie-bo żarłok z niego-zastanawiam się czy mleka mu nie dac modyfikowanego.....może sięnie najada.....a co polecacie na kolki.....?hmmm?ja uważam na diete i widzicie -mały stęka:( eh...... odezwę się potem lecę coś zjeść.....i spać:( póki on śpi..... Renia ,leonka gratulacje❤️ Widziałam fotki na fb naszych maleństw -przeurocze:) Dianka urodziłaś swoje dzieciątko jak ja Szymona w swoje urodziny-to jest dopiero prezent:) na całe życie:)Wy też wyglądacie super jakbyście z salonu wyszły....jak wy to robicie? Mamusie w dwupaku-łączę się z wami -wiem że waam ciężko -nawet sobie nie chce wyobrazić.....ale już niebawem......pojawią się na świecie wasze słoneczka i przewrócą życie do góry nogami:( Buziale:) p.s. dodałam link do fajniutkiego bloga-może wam się przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×