Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Chyba nie hemoroidy. Boli dokładnie w miejscu zszycia. Zresztą wczoraj położna mnie oglądała i chyba by to zauważyła - mam taka nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś tak, to ja prosiłam, żeby zszyła mnie ładnie dla męża :) ale dopiero jak będzie ten pierwszy raz, to określę czy dobrze wykonała swoją robotę :) jak dotknę to mam zgrubienie, więc się martwię, czy to zejdzie do końca.. a jeszcze od wewnątrz jak lusterkiem zerkałam to zauważyłam pętelke szwu :/ i jeszcze coś się nie rozpuścił :/ a my pospaliśmy w trójkę, znaczy mały po środku na łóżku nadal śpi. aż żal go budzić na kąpiel. co do kg to nie wiem, ostatnio ważyłam się 2 tygodnie temu. ale u Ciebie Moniś to pewnie duży spadek co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świnka a może masaż pomoże? Agusia ja nie peklam, podczas parcia położna stwierdziła ze pęknięcie jest bardzo prawdopodobne wiec mnie rozcieto. Czyli niby równa rana i powinna się goić szybciej... Ale rozcięcie robiła młoda położna i ta która ja nadzorowała miała nieciekawa mine wiec mogła coś spieprzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć to pęknięciu rana lepiej się goi, gdzieś tak czytałam. Graga dzięki za info, ale ja tam 2 kawałeczki milki z kawałkami płatków wsuwam codziennie i jest ok :) aaa musze znowu obciąć paznokcie, waszym pociechom też tak szybko rosną? co do włosów, to na razie nie zauważyłam różnicy :) z cerą troche problemów się zaczęło, ale w sumei zimno i może dlatego. co do bóli, to polecam masaż świnka.. mi dokuczały potwornie podczas porodu, i gdyby nie mój mąż który ciągle masował to nie wiem jakbym dała radę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak tęsknie za masażem! tylko nie ma kto zrobić! siedzę sobie wygodnie przed kompem i sama sobie uciskam te miejsca i trochę pomaga. A brzuch mam jak piłka do kosza, czuję się jakbym włożyła pod bluzkę piłkę od kosza, tak śmiesznie wystaje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie no właśnie wszystko się okaże później. Położna mi mówiła ze to co powinno się zrosnac to juz to zrobiło i jak mi bedzie bardzo przeszkadzać to można je zdjąć. Ja juz pisałam wcześniej ze zszokowalam się ze po porodzie ubylo mi 9 kg, ważyłam się też wczoraj i kolejny kg mniej. No ale ja miałam lekka nadwagę wiec mi się to bardzo przydało. I tak powinnam jeszcze zgubić jakieś 8 kg bo ważę teraz 66 kg. Od kiedy można pracować nad brzuszkiem? Po połogu? Robicie coś z nim teraz? Smarujecie, masujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś no to ładnie. czyli ważysz w sumie 10kg mniej niż przed ciążą? wow :) ja czasem balsamem się smaruję, ale zwykłym. już wypatrzyłam na internecie fajny balsam ujędrniający, ale musiałabym do rosmannu podjechać. miałam robić brzuszki, ale ciągle brak czasu no i sił.. a brzuch mam już i tak prawie jak przed ciążą. oponkę zawsze miałam :) no ale chcę ją teraz zrzucić - karmienie piersią i spacerki na pewno też pomogą :) a hula hoop wyciągnę z piwnicy (mam takie 3 kilogramowe) już po okresie połogu, bo jakby nie było musi się wszystko zrosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świnka, juz nie długo. Ja w weekend miałam potwornie twardy brzuch, bole pleców i problemy z ruszaniem się a w czwartek rano urodziłam :) Tylko czekać jak będą skurcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalii na dzień przed porodem byłam na - 5, no i te -10 teraz wiec razem liczba niezla ;) to druga nagroda za ciężka ciążę. Pierwsza oczywiście jest mój slodziak Tadzio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie laseczki kiedy bierzecie sie za ceiczenia jakies oczywiscie jak jedt to wam porrzebne ja z wsgi porodowej mam juz -10kg ale jeszcze bym chciala z dyszke zrzucic.. Noi brzuszek i dupsko ujedrnic troszke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;) Kurcze dzisiaj w koncu dopasowalam Madzi smoczek taki jaki jej pasuje kurde a kupilam kilka w tym dzisiaj rano 2 i jeden jej odpowiada hurrrra ;) w koncu ja nie jestem smoczkiem ;) Monis ja jem wszystko serio czekolady mieso smazone bo gotowanego nie lubie owoce normalnie nie odwazylam sie tylko jeszcze napic coli a chodzi ze mna jak cien no i narazie z bigosem sie wstrzymalam choc jak o nim pisze to juz mi slinka cieknie ;) Monis ja mialam duzo szwow bo popekalam i to niestety w 3 miejscach i w tym w poprzek na wargach srobowych i to dosc mocno ogolnie mialam zalozonych okolo 15-20 szwow niestety ale juz w ten sam dzien siadalam z tym ze faktycznie chodzilam co 1-2 godziny pod prysznic zeby umyc rane i to naprawde pomaga i bardzo lagodzi bol.... mi w pierwszej ciazy jak i w drugiej duzo pomoglo... z siadaniem itd nie mialam takich problemow na szczescie juzz w poniedzialek ( w sobote urodzilam) bylam po malego w szkole i od tego czasu normalnie sprzatalam gotowalam itd ... Marla Natalka cudownie te Wasze maluchy przybieraja :) Pela przystawiaj malego jak najwiecej wtedy powinnas miec coraz wiecej pokarmu tak jak gragra pisala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia co do tego zszycia to sobie wyobraz ze przy pierwszym porodzie mi polozna chciala rozciac krocze bierze nozyce tnie i stwierdza ze tępe!!! i dopiero za drugim podejsciem jej sie udalo, długo mi sie goilo, zewnatrz nie mialam rozpuszczalnych, wiec po tygodniu jakies mlode pielegniarki mnie wziely na sciagniecie szwów i mi sie wszystko rozeszlo;/ ze tak powiem dziura byla o wiele wieksza:D a ból to nie był taki typowy, tylko takie ciągnięcie, albo kłucie (nie każda pozycja że tak powiem była odpowiednia w łóżku) :) teraz dopiero czuje sie ok, ze mnie dobrze tam pozszywala:) a kilogramy u mnie nie ma tragedii bo waze juz kilogram mniej niż przed ciążą, ale jak zaszłam w ciążę to miałam dużą nadwagę więc u mnie długa droga do idealnej wagii.... ja sie tez miałam pytac jak u was z cwiczeniami, bo ja bym sobie juz na rowerek wsiadla ale boje sie zebym nie zaczela krwawic... jutro bedzie polozna wiec sie jej zapytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii no to odważna jestes z tym jedzeniem:) a coli - ogólnie gazowanego bym sie napila, bo jakos swojego pragnienia nie umiem zaspokoic... ja ze tak powiem wole sobie jakies granice ustalic zeby ta waga troche mi spadla,b o do szczupłych nie naleze, z 20kg jakby sie udalo zrzucic to bylby cud:) jutro jade po zaswiadczenie do gina, wiec pierwsza podróz samochodem z malym przede mna:) mam nadzieje ze sie uspi, bo nie wiem co to bedzie jak bede musiala cyca wywalic przed obcymi albo kombinowac jak mu pieluche zmienic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gragra bedzie dobrze dzieci lubia jezdzic samochodem ...:) my z Magdulina pierwszy raz jak miala 6 dni pojechalysmy na zakupy do auchana i caly czas spala na szczescie :) Twoj Dominiczek tez napewno bedzie grzeczny :) ja tez mam nadwage troche bo mam 169 cm a waze teraz 72 kg :( jakies 10 trzeba by bylo zrzucic :) ale cwiczyc mi sie nie chce hehe mam duzo pracy przy dwojce a jeszcze w tym tygodniu mi sie zajecia na uczelni zaczynaja :( no ale coz jak trzeba to trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje Vivii ze bedzie grzeczny :) a jakby tego było mało dzisiaj co 2 godziny chciał cyca a teraz juz spi 4:) jakby se tego spania nie mogl na noc zostawic :D ale zaraz bede go budzic bo cyce mi zaraz eksploduja :) mam pytanko, jak karmicie swoje maluchy piersia to pozniej im sie ulewa duzo? bo moj ma tak ze cyca i cyca a potem z polowe tego mu sie uleje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piggy ja tez dzis mam twardy brzuch jak skala,popoludniu pobolewal mnie jak na okres ale od jakiejs godz spokoj,maly sie tak wypina ze mam wrazenie ze zaraz wyskoczy.. garstka nas juz zostala do rozpakowania... Mamusiu dzieki ze mi odpisalas odnosnie cesarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchna ja po cesarce 12 godzin nie mogłam głowy podnosić A pić mogłam od razu wodę niegazowaną (miałam małe butelki z dziubkiem ) Na następny dzień kisiel, zupa ,serek A na kolejny już normalnie jadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni83---- to ja po Tobie 15 minut urodziłam Michałka :) mamusiu---przeczytaj moj wpis o lekarzu od bioderek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Monis mnie nie nacinali i tylko lekko peklam wiec ja juz siedzialam spokojnie 2 godziny po porodzie po turecku na lozku i meczylam sie z karmieniem Frania:) Z pokarmem u mnie coraz lepiej na szczescie ale jeszcze malego dokarmiam bo to glodomor straszny:) A u mnie wczoraj czyli 3 dni po porodzie bylo 9 kg na minusie wiec wszystko idzie w dobra strone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro to się wstrzelilysmy ;) a jak długo rodzilas? Pela niezły wynik :) wychodzi na to ze najlepsza dieta jest ciąża, poród i karmienie :D Ja zrobię jak Viviii pisala - będę co chwile podmywac. Chociaż dzis wydaje się być trochę lepiej. Wcześniej często brałam prysznic bo po każdej wizycie w toalecie no ale nie co 1-2h. Maz właśnie pojechał zarejestrować syna :) Dziś w nocy była powtórka z wczoraj, baki, płacz, szukanie cyca ale i odżywienie się jak tylko wziął do buzki.. Przez 1,5h. Myślicie ze to kolka? Pisalyscie coś o jakiś herbatkach które maja pomoc na brzuszek- przypomnijcie jakie to. Pijecie je Wy czy dajecie maleństwu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie "odżywienie" tylko odrzucanie cyca. Pisze z telefonu i czasami nie zauważę jak mi sam poprawi słowo i wychodzą bzdury ;) A stosujecie jakiś lek na kolke - tak profilaktycznie? Jak często jecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie "odżywienie" tylko odrzucanie cyca. Pisze z telefonu i czasami nie zauważę jak mi sam poprawi słowo i wychodzą bzdury ;) A stosujecie jakiś lek na kolke - tak profilaktycznie? Jak często jecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam i wszystko wcielo :( W poprzednim poscie nie "odżywianie" a odrzucanie cyca. Pisze na telefonie i czasami sam poprawia mi wyrazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam i wszystko wcielo :( W poprzednim poscie nie "odżywianie" a odrzucanie cyca. Pisze na telefonie i czasami sam poprawia mi wyrazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Monis to koperkowa - sa dla dzieci i ty tez mozesz pic. ja pije laktacyjna, bo tam tez jest koper wloski. u nas nocka lepsza :) maly wisiteraz na cycu i ciezko sie pisze lewa reka :) jak sa kolki to cycem nie uspokoisz malego, po prostu marudzi gdy ma puscic baczka i sie wypina. mam tak samo:) znaczy kuba nie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Monis to koperkowa - sa dla dzieci i ty tez mozesz pic. ja pije laktacyjna, bo tam tez jest koper wloski. u nas nocka lepsza :) maly wisiteraz na cycu i ciezko sie pisze lewa reka :) jak sa kolki to cycem nie uspokoisz malego, po prostu marudzi gdy ma puscic baczka i sie wypina. mam tak samo:) znaczy kuba nie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka dzieki ...a powiedzcie mi ta rane po cc mozna myc ,tylko trzeba ja wysluszac recznikiem papierowym pozniej ,dobrze kojarze? Mialam ciezka noc brzuch mnie bolal,spalam moze z 4godz o 4 do 8ej masakra....jakas jestem poddenerwowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis a ja mysle ze Tadeuszek ma to samo co moja Magdulina tzn robi sobie z Ciebie smoczek .... ale my od wczoraj odkiedy w koncu udalo sie jej go dopasowac to juz sie cyca nie domaga tylko smoczek ;) ja pije herbatke z kopru wloskiego tak raz dziennie i z brzuszkiem nie mamy problemu ... tzn raz jak zjadlam sos tatarski to chyba ja bolal ale dalam jej do wypicia ten koperek tak ok 10 ml chyba tylko i prZeszkol zaraz ... a polecaja na kolki taki preparat gripewather czy jakos tak to sie pisze i ponoc dziala blyskawicznie moje kolezanki stosuja bo ja nie mam (tfu tfu) potrzeby narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×