Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

witam dziewczynki ale sie rozpisałyscie ;) mnie ostatnio coraz czesciej dopada zły humor.... ogólnie mam jakiegoś doła i strasznie nudze sie w domu.... dzisiaj na poprawienie humoru byłam u fryzjera ściełam włoski do ramion a z farbowaniem poczekam do świąt :) prócz tego to samopoczucie ciązowe bez zmian już nie moge się doczekać 30.03 zobacze moje maleństwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzechowa - ja mam non stop taki apetyt na konkretne rzeczy. a na niektóre nie moge patrzeć ;> ale za talerz frytek z ketchupem zabiłabym xd i wgl wcale mnie nie mdli od tego wszystkiego. tylko jak będę tak jeść to bd ważyć z tonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj ciastekzkremem...!!! Zabije za te frytki..!!!! A tak sie staralam o nich nie myslec... Przyznaje sie jestem uzalezniona od frytek z majonezem...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jadam frytki ale robię je w piekarniku. Ziemniaki po pokrojeniu doprawiam solą i pieprzem i dodaje łyżkę oliwy z oliwek. Wykładam na papier do pieczenia i na około 30 minut w piekarniku w temp 190 C - rumiane z zewnątrz, mięciutkie w środku i o ile mniej kalorii. Nie polecam gotowych pokrojonych frytek robić tak w piekarniku dlatego, że niewiele mniej kalorii zaoszczędzimy - gotowe frytki przed zamrożeniem są zazwyczaj podsmażane na głębokim oleju. Strasznie mi się chce schaboszczaka ale w pobliżu nie mam mięsnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ale narobiłyście mi smaka tymi frytkami:) Dzisiaj zrobię na obiad. Najbardziej lubię takie z piekarnika z musztardą i z surówką z białej kapusty:) Już niedługo zobaczę moje maleństwa. Nie mogę się doczekać, od piątej rano latam po mieszkaniu i nie mogę sobie miejsca znaleźć:) Jak tylko wrócę, od razu dam znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaparyzanka
ja dalej plamie...:( dzwoniłam do swojego lekarza ale nie odbiera. podejrzewam że od rana zabiegi przeprowadza bo w naszym szpitalu właśnie w środy są planowane zabiegi, operacje... no i teraz nie wiem co robić... zaraz mama do mnie przyjedzie i narzeczony się zwolni z pracy i pojadę chyba do szpitala bo co mam zrobić... nie będę czekać na swojego lekarza bo z nerwów już wyrobić nie mogę... pociesza mnie fakt że to brązowe plamienie a nie żywa krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaparyzanka - masz rację, jedź do szpitala i nie czekaj na swojego lekarza. Czy odczuwasz jakieś bóle? Pamiętaj, nie denerwuj się tak bardzo, bo maluch to czuje - trzymam kciuki i daj znać jak wrócisz. Tulę mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaparyzanka - masz rację, jedź do szpitala i nie czekaj na swojego lekarza. Czy odczuwasz jakieś bóle? Pamiętaj, nie denerwuj się tak bardzo, bo maluch to czuje - trzymam kciuki i daj znać jak wrócisz. Tulę mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Hej dziewczyny, widzę że już trochę piszecie, ale mogę się dołączyć??:) Mój termin wg kalendarza ciążowego w interenetu to 13.10, 6 kwietnia idę na pierwszą wizytę (od czasu zajścia w ciążę) do lekarza także zobaczymy na ile termin ten się potwierdzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaparyzanka Kochana, jedź najszybciej jak się da. Ja też plamię, co jakiś czas już teraz, bo mam krwiaka przy łożysku. No i niebezpieczne to jest. Każde plamienie jak nie mogę skonsultować się z lekarzem to jadę do szpitala. Tobie też radzę, może nie dzieje się nic złego ale się uspokoisz :) Jedź, wszystko będzie ok :) zobaczysz :D Napisz koniecznie później co tam, trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaparyzanka Kochana, jedź najszybciej jak się da. Ja też plamię, co jakiś czas już teraz, bo mam krwiaka przy łożysku. No i niebezpieczne to jest. Każde plamienie jak nie mogę skonsultować się z lekarzem to jadę do szpitala. Tobie też radzę, może nie dzieje się nic złego ale się uspokoisz :) Jedź, wszystko będzie ok :) zobaczysz :D Napisz koniecznie później co tam, trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno szwankuje bo dodaje po kilka razy te same posty ;/ a witamy , witamy, możesz się dołączyc jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaparyzanka
nie mam żadnych bóli właśnie ale strasznie się denerwuje. już drugi raz coś takiego mi się przytrafia... już myślałam że to może zbiega się z tym kiedy powinnam mieć miesiączkę ale nie, obliczałam i wclae z tym to się nie pokrywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedź i dwiesz się co i jak, na pewno wszystko ok :) a który u ciebie tydzień? bo już tabelki nei chce się szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaparyzanka
zbieram się, im szybciej pojadę tym będę spokojniejsza. trzymajcie za nas mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaparyzanka
11 od wczoraj leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Hej dziewczyny, widzę że już trochę piszecie, ale mogę się dołączyć??:) Mój termin wg kalendarza ciążowego w interenetu to 13.10, 6 kwietnia idę na pierwszą wizytę (od czasu zajścia w ciążę) do lekarza także zobaczymy na ile termin ten się potwierdzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne dołączaj się :) napisz coś o sobie, czy pierwsza ciąża czy już kolejna i jakąś dzidzię masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
o kurcze coś mi sie komp zawiesił i dodało wpis 2 razy ;) Dziewczyny na jakim jesteście etapie.. tzn który to tydzień u Was? i jak samopoczucie i nastawienie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 8, zaraz 9 się zacznie, termin mam na 27 lub 30 październik , jeszcze trochę przede mną. Wiesz na którejś stronce, może koło 56-57 jest nasz tabelka, musisz znaleźć ostatnią i jak masz chęć dopisz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 8, zaraz 9 się zacznie, termin mam na 27 lub 30 październik , jeszcze trochę przede mną. Wiesz na którejś stronce, może koło 56-57 jest nasz tabelka, musisz znaleźć ostatnią i jak masz chęć dopisz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
To moja pierwsza ciąża.. nie do końca planowana, tzn planowaliśmy z mężem ale za jakiś rok może dwa lata.. jesteśmy 7 miesięcy po ślubie także wiecie jak to jest chcieliśmy się do końca urządzić itp... z resztą zawsze pewnie jest jeszcze 'coś' w życiu do zrobienia i jak widać życie samo pisze scenariusz... Nie ukrywam, że na początku kiedy się dowiedziałam o ciąży byłam w lekkim szoku ale to pewnie naturalne..... teraz już mi minęło i cieszymy się bardzo;) Co prawda pierwszą wizytę u lekarza mam dopiero 6 kwietnia.. bo lekarz na którego po długim namyślaniu się zdecydowałam się ma strasznie dużo pacjentek... no ale podobno jest bardzo dobry więc chyba warto czekać ;) chciałabym żeby ta wizyta była JUŻ! bo jestem ciekawa co powie lekarz i że wszystko będzie ok.... A powiedzcie dziewczyny zrobić przed wizytą już jakieś badania czy poczekać co powie lekarz?? I powiedzcie czy bierzecie jakieś tabletki w trakcie ciąży? kwas foliowy lub coś w tym stylu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do badań to tu zdania podzielone zapewne, ja nie miałam niczego jeszcze, prócz skierowania na podstawowe. Jutro idę do lekarza więc już wszystko będę wiedzieć. Na własną rękę nic nie robiłam, miałam jedynie robione beta hcg na samym początku oraz dwa razy badanie progesteronu i estrogenu ( o ile dobrze napisałam) ze względu na plamienia, chciał lekarz sprawdzić czy z hormonami się nic nie dzieje. Dodatkowo z leków biorę kwas foliowy - brałam już przed zajściem w ciążę jakieś 4 miesiące , tobie też radzę kupić i brać :) Witaminy biorę Prenatal Complex , a od lekarza na plamienia dostałam LUTEINĘ a od piątku DUPHASTON - ale to ze względu na plamienia, wskazaneprzez lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
DOPISUJĘ SIĘ I JA ;)) ..NICK................WIEK......MIASTO.........TERMIN.... ........PŁEĆ adza1987.............24.........Słubice..........25.09.1 2........ orzechoowa..........25 ........Wielkop..........1.10.12......... Miiiśka...............36.........Rzeszów......... 1.10.12........ czarnulka90..........21 ........Anglia............4.10.12........ Katasha84............28........Rzeszów..........4.10.12. ....... Borntoride............23 .......Wlkp..............5.10.12......... Viviii..................27 .......Śląskie............6.10.12........ maryjka..............35........Kraków............6.10.12 ........ olka25ul..............24........wlkp...............6.10.1 2......... Inga23...............23........mazowieckie......6.10.12.. ....... Rzodkiewa............27.......sl/Anglia..........7.10.12. ........ Jordan.pl.............25 .......Poznań............7.10.12......... Diana26...............26.......Rzeszów...........7.10.12 ......... DIANAKARINA1983...28 ......Anglia.............8.10.12......... nata_lie.............. 24 ......z.góra.............8.10.12......... saradella..............33.......Anglia.............8.10.1 2......... szczęśliwa Gosia.....24.......Łódź...............9.10.12......... Ja-Marta..............27.......Wyszków.........11.10.12. ....... Julietta24 ............25...... Wellingb......... 12.10.12........ Moniś83...............28 ......Warszawa........14.10.12........ Marla..................31 .......ok W-wy.........14.10.12........ mamaparyzanka......22 ......Pomorskie.......15.10.12........ pazMama..............26 ......Norwegia........15.10.12........ Szczęściara ...........31.......Wlkp.............16.10.12........ eljotka.................26 ......Krosno...........17.10.12........ Dotiuszka..............31 ......lubelskie.........17.10.12........ Macro..................31 ......podlaskie........23.10.12......... jagusia1308...........21 ......Wlkp.............24.10.12......... mamusia ..............32 .....podlaskie........27.10.12......... ciastekzkremem......18.......warm-maz.......27.10.12..... .... barbe77................24.......Belgia........... 27.10.12......... swinkaPIGGY..........26.......Toruń............28.10.12. ........ jstynka................24........wroclaw......... 30.10.12........ emilia23...............23........Katowice.........30.10.1 2........ Nha............24............Toruń.............13.10.2012.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
swinkaPIGGY widzę, że również Toruń.... do jakiego lekarza chodzisz??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
mamusia :) to lecę w takim razie do apteki po kwas foliowy... :) a co do badań to wstrzymam się już te 2 tygodnie do wizyty u lekarza... zobaczymy co on powie....;) A powiedz mi jakie badania wykonywał lekarz na pierwszej wizycie?? usg od razu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 5 tygodniu, to tylko beta hcg - test z krwi na potwierdzenie ciąży i na pierwszej wizycie nie miałam usg, bo lekarz powiedział ,że wcześnie i nic nie zobaczymy. Dopiero na drugiej już zrobił :) Popytaj w aptece jaki najlepiej kwas,mi farmaceutka doradziła. Lekarz powiedział,że ten co mam jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Ok to idę, zaraz wrócę ;) mamusia a jak Twoje samopoczucie??? pracujesz czy jesteś na zwolnieniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×