Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

U nas przy ubieraniu jest ok. Mała wie, że jak zakładamy strój kosmonauty, to zaraz będzie spacer, a na spacerze się śpi :) Więc, najpierw ubieram ją i unieruchamiam w wózku pod kocykiem i okryciem na nóżki, następnie fruuu na klatkę schodową. Wtedy ja sie spokojnie ubieram, a w tym czasie mała jest już dawno w "krainie parówek" :). Czyli system jest całkiem sprawny - oczywiście działa również, gdy pogoda nie nadaje się na spacer, tylko po tym jak mała "odpadnie' na klatce schodowej, wjeżdżamy do pokoju i uchylamy okno - wtedy mam gwarantowane 3 godziny dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas przy ubieraniu jest ok. Mała wie, że jak zakładamy strój kosmonauty, to zaraz będzie spacer, a na spacerze się śpi :) Więc, najpierw ubieram ją i unieruchamiam w wózku pod kocykiem i okryciem na nóżki, następnie fruuu na klatkę schodową. Wtedy ja sie spokojnie ubieram, a w tym czasie mała jest już dawno w "krainie parówek" :). Czyli system jest całkiem sprawny - oczywiście działa również, gdy pogoda nie nadaje się na spacer, tylko po tym jak mała "odpadnie' na klatce schodowej, wjeżdżamy do pokoju i uchylamy okno - wtedy mam gwarantowane 3 godziny dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, u mnie dopiero usypia w wózku pacjent. a ja znoszę małego w nosidełku i wsadzam do gondoli w garażu. tak wygodniej niż bym miała się siłować z wózkowni. ale czasem to nawet smoczek nie daje rady, tak się wścieka że mu gorąco, a mi to już w ogóle to przyspieszenie mam niezłe. obiadek prawie zrobiony :) Kuba śpi, a ja leniuchuję :) heh ciekawe ile jeszcze minut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za to jak Wiktor był mały to ładnie mnie szkolił jak wychodziliśmy - zbiegałam po schodach w jednym bucie, zapinając gacie na półpiętrze, bo tak się wydzierał hehe a czasami to tak się wydzierał przez cały spacer, więc kompletna klapa była. Ja już po obiedzie, mąż szedł do pracy na 14, więc robiłam wcześniej - korzystałam z okazji, że kosmonauta jeszcze śpi (ale już nie długo, bo zaczęła się 4 godzina)... jest chwila na KAFE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj kończy o 16, ale taka śnieżyca jest, że pewnie będzie o 17 w domu.. oo już się budzi, no to nie napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas z ubieraniem ryk, ale właśnie jak podniosę go i otwarty mam balkon i nie jest gorąco to się nawet uśmiechnie, potem wkładam do gondoli i on śpi, zanim zniosę piętro niżej na dwór. Ale ogólnie ubierać się , czy to po kąpieli czy na dwór to wrzask zazwyczaj :P A smieje się ostatnio często, w głos a szczególnie do córki i do Mojego, do mnie coś nie bardzo - tylko uśmieszki :P Chyba zła matka jestem, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jeszcze się w głos nie śmieje;/ ale za to moałczy do mnie tak fajnie a jeszcze jak ja mu zamiałcze to dopiero to komicznie wyglada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do czapki, to jest bombowa, każdy pyta skąd ją mam :) A ja z córcią na takim rynku na wolnym powietrzu byłysmy, po getry dla niej,a że wpadła nam w oko czapa to ją kupiłyśmy za 20zł :) Ale żeby nie było, wróciliśmy do domu i dawaj dla małego zakładać i na dwór znów z nim. Sąsiadki jaki śliczny itd.... Po spacerze zdejmuje Mój tą czapkę ale coś mu śmierdzi, obwąchał małego a tam głowa śmierdząca,powąchał czapkę i zdębiał :P zapach jakiejś ropy, czegoś takiego hehhee No i dawaj małemu głowę myć dwa razy, oliwką smarować żeby zapach był. A czapkę moczyłam i zmieniałam wodę 12 godzin :D i dopiero potem uprałam z innymi ciuszkami. No i zapach normalny. Ale miny nasze po powąchaniu - bezcenne :D Ale czapka podoba nam się nadal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ale naskrobałyście od wczoraj-mam co czytać przynajmniej. Dan-mos te Wiktorki chyba tak mają z ubieraniem bo jak my idziemy na spacer to chyba cała klatka słyszy przez zamknięte drzwi:) Mój mężuś też dzisiaj wraca wcześnie bo o 17nastej więc pora zrobić szybkie spaghetii. Więc już dzisiaj po spacerku i zakuach.Kupiłam sterylizator (w końcu) do mikrofali firmy Canpol-nawet mi się podoba, bo już miałam dosyć tego gotowania butelek i smoczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia heh dobre z tą czapką :) xxxxxxxx ja wróciłam ze spacerku, dzisiaj fajna pogoda..... nie za ciepło i nie za zimno, zrobiłyśmy sobie rundkę i chciałam jeszcze pokręcić się, póki sobie nie przypomniałam że ambulatorium w którym umawia sie z ginem jest otwarte do 14stej..więc w te pędy do domu i zadzwoniłam punkt 14 i udało mi się w końcu umówić. Mam wizytę w piątek wieczorem, ale ta babka niepowazna jakaś, bo mówi że mogę przyjść 14ego...a to przecież dzisiaj. Dobrze że mi godzina nie pasowała i mówię, może inny dzień....dopiero potem zorientowałam się że 14sty to już dzisiaj!!! No bardzo fajnie.... teraz to tylko mieć nadzieję że u gina będzie wszystko ok.... okres mi już wrócił, śmiałam się bo na wypisie ze szpitala dali ulotki co do połogu i było pisane że okres wraca ok 40 dnia po porodzie, gdy się nie karmi. I mnie punkt 40 dzień wybił gdy go dostałam, kolejny też po 30 dniach, i były to krwawienia normalne, tak jak przed ciążą, żadnych anomalii, nie za długie, nie za krotkie lecz w sam raz :) Mam nadzieję że będzie ok z resztą też - jak wygląda ta pierwsza wizyta? Na coś trzeba zwrócić uwagę niż normalnie? Nie wiem czy brać receptę na tabsy, pewnie wezmę, a potem będę się zastanawiać czy brać czy uważać :) xxxxxx dobra kupiłam na spacerze bakłażany, idę je osolić i coś tam z nich na wieczór wykombinuję dobrego, bo ostatnio nie mogę na mięso patrzeć , jedynie kuraki jem i warzywa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha laski, bo jutro mam pierwsze usg bioderek - rozbierają całkiem dziecko, czy jak to wygląda? i ile trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisałam też małego na 10 masaży na nfz więc będę do przodu o500zł przynajmniej. No ale żeby nie było za pięknie to wzrosły mu enzymy wątrobowe i mamy skierowanie do poradni hepatologicznej...trochę mnie to martwi no ale trzeba wszystko sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu mi post znikł...:( Mimba u mnie trwało minutę albo dwie.Ale czekałam z godzinę w kolejce.Rozbierałm do body.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu mi post znikł...:( Mimba u mnie trwało minutę albo dwie.Ale czekałam z godzinę w kolejce.Rozbierałm do body.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kazał tylko zdjąć cały dół, tzn rozpiąć body, zdjąć pampersa i zawinąć w pieluchę tetrową -żeby nie osikał doktorka :D a góra była nie ruszona :) xxxx ja do gina w czwartek, cały tydzień po doktorach się szlajam :P zaczynając dziś laryngologa, jutro alergolog i czwartek ginekolog, chyba wszystko :P xxx Maluch zjadł i dalej śpi, szok, a co będzie w nocy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia na kontroli u gina też jeszcze nie byłam...jakoś nie spieszy mi się tam znowu nogi rozkładać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U ortopedy przedszkole :) Mimo, że to był ortopeda dla dorosłych to było pełno dzieciaków malutkich - a do lekarza ich mamy :) No i mi powiedział, że to najprawdopodobniej przewlekłe zapalenie stawu skokowego :( Mam zrobić usg. A jak czekaliśmy na usg to Tadeo tak się śmiał, że wszyscy się oglądali :) Tam jest duży hol i strasznie się niosło :) xxx Mój też śpi i śpi... Wymroziłam go na dworze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az sie boje o tym napisac bo pewnie zostane zlinczowana:P moje dziecko lubi wpatrywac sie w tv:)nawet jak lezy obok na lozku to glowke odwraca do telewizora i patrzy:) czasami jak wpada w histerie to wlaczam tv i zapada cisza...a jak widzi reklamy to juz w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do doczytania jakies 3 strony ale na oczy ledwo patrze grypa mnie rozklada jakas masakra Piotrek z malym siedzi a ja powoli umieram katar, wszystkie kosci mnie bola. Mam dosc mam nadzieje ze szybko mi przejdzie. Ja dopiero jutro do domu wracam. Wczoraj diete zlamalam ale dzisiaj juz na nia wrocilam chociaz motywacji mam brak ech.. pozniej was poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines moj Franek tez z Piotrkiem telewizje oglada. Jakos nie mam z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pela ja tez z tym problemu nie mam ale wiem jakie moga byc reakcie innych:) ze to przeciez nie zdrowe bo to malutkie dziecko, ze oczy sobie popsuje itd. kochana wracaj do zdrowia!!!!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines mój Dominis tez sie wpatruje w tv :) zobaczysz jak pozniej bedzie;/ moj Piotrek przed tv siedzi jakies 20cm a przed kompem 10cm i co chwile jest "piotrek odsuń się..." masakra jakaś.... boje sie ze jak do okulisty pojdziemy to bedzie musial bryloki nosic.... u mnie na wizycie u gina bylo badanie i pytanie o antykoncepcje i tyle :) a moim zdaniem powinien pierwsze pytanie to sie zapytac "kiedy następne?" he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga, dokładnie takie pytanie powinno być u gina :) a tak troche z innej strony beczki....Moja mama mi opowiadała jak poszła ze mną w ciązy do gina, a miała już dobrze po 30stce. Gin mówi że ciąża i pytanie do mojej mamy od razu - no to co robimy? Na zasadzie czy usunać chce ciaże czy nie...niezłe czasy, no nie???? Dla uściślenia / druga połowa lat 70tych.... nie dopytałam się czy u tego lekarza potem kontynuowała badania..a może to była norma spytać o to pacjentkę? :) xxxxx reklamy w tv są bardzo przyciągające dla dzeici> Ale ja nie jestem matką fanatyczką i nie będę chowała tv przed córcią. Córka mojej siostry też dorastała przy tv włączonym i dzisiaj jest nastolatką i w ogóle gdzieś ma telewizor, jako dziecko też w ogóle nie siedziąła przed tv, trzeba po prostu dbać by dziecko miało co robić...i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak chce cos zrobic a nie mam z mam malego zostawic to sadzam go w bujaku i wlaczam mu bajki i mam chwile czasu bo sie zajmuje kolorami na ekranie i piosenkami. Ja czekam az maly skonczy za tydzien 3 miesiace i dostanie jakas jarzynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za posty:) ulzylo mi bo myslalam ze jak sie ''zwierze" to pomyslicie ze jestem wyrodna matka:P pela twoj bajki a moj najlepiej filmy fabularne albo akcji:) jak maz mu kiedys na bajki przelaczyl to placz byl:) cwaniaki te nasze szkraby:) ja u gina bylam juz 2 razy a co:)raz 10 dni po porodzie na zdjecie szwow i w grudniu na kontrole czy wszystko tam juz ok i oczywiscie recepta na tabletki:) pela ja dzis soczek zrobilam jak mowilas ale cos mu nie bardzo smakowal:) jutro podejscie number two:) jutro tez Mikołaj konczy 3 mies i byc moze niebawem tez jakies warzywka mu podam, a co!, jakis taki blady to niech kolorow nabiera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia dzięki wielkie:*:* Napisz cos więcej o Waszych kupach.......nasze ostatnio wodniste i ze śluzem:( eh może za dużo jabłek a może banana wyrzucić z diety ale jem od początku......eh już sama nie wiem Może chrupki kukurydziane .....no bo od czego??????? emachines mój niuniuś tej ogląda tv ceebeeebes mu włączam żeby nie było....:D TAKŻE SPOKO......im dzieciom bardziej zakazujesz tym bardziej ich to kręci.....także zasada prosta wszystko z umiaremmm.....hehe a chwila dla siebie podczas pisania do was -bezcenne.....:D ....była niania -super babka-będzie ta bardzo przyjemna i ciepła kobietka. .....byłam w przedszkolu wracam po urlopie w kwietniu -po świętach.....nie było tak źle.....tylko tyle ciotki sie natrzęsły nad niuńkiem że jak usnął 12.30 tak śpi dziś cały dzień -a nocka ciekawe....... ...PELA TAK MI PRZYKRO ŻE CIĘ DOPADŁO:( LECZ SIĘ KOCHANA LECZ..... PADAM DZIŚ CAŁY DZIEŃ W ROZJAZDACH A MÓJ MĄŻ PYTA A ZAKUPÓW NIE ZROBIŁAŚ? NO JAK CHOLERA JASNA? Z DZIECKIEM TERAZ NIE WCHODZĘ DO SKLEPÓW.......POWINNAM CHYBA ZOSTAWIĆ WÓZEK Z DZIECKIEM PRZED SKLEPEM I KUPIĆ WSZYSTKO ŻEBY MÓJ SZANOWNY MĄŻ BYŁ ZADOWOLONY.......NOSZ AŻ CIŚNIENIE MI DO 240 SKOCZYŁO....... Od środy chodzę na kije już dziś mnie sąsiadka namawiała ale nie mam siły:(zresztą mrozicho dziś......cycusie nie moa się zaziębić.... ammarylis82 podaj maila to nasza administrator ci wyśle hasło......mamusia:) monis nieciekawie.......:( a boli?i co na to oprócz usg. leceeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
marla a jak ppodawalas sztuczne mm to jakie? Moze od tego? Moze sprobuj mu ppodac probiotyk to sie unormuje? A moze zjedz kawalek gorzkiej czekolady - ja tak zawsze robie, juz nie mam wiecej pomyslow:) To wykorzystujesz te dodatkowe 4 tygodnie? Super ze nianka ok:) ale wiesz jest taki program idealna niania - popatrz sobie na niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga a nie wydaje Ci się, że ten program jest lekko ustawiony? oglądałam jeden odcinek i był sztuczny jak cholera. albo tak trafiłam. Marla od kwietnia to chyba 4 dodatkowe tygodnie i jeszcze urlop? bo ja mam 24 tygodnie do 15 marca.. i szukam za ofertami pracy i katastrofa.. szkoda, że śluzarzem nie jestem, wtedy bym miała pracę.. najbardziej to bym chciała do roku nie pracować, żeby być z małym, ale czy damy radę, to nei wiem :( xxx czy wasze dzieci czasem śpią i budzą się z wielkim rykiem? ja się śmieję, że chyba śni sie małemu że cycka zabierają :)) xxx Pela kurcze kuruj się, i żeby Franio był zdrów! xxx Mój też lubi telewizor, w ogóle w jakiej odległości ustawiacie dzieciaczki wtedy na bujaczku? jaka jest bezpieczna, żeby wzroku nie popsuć? xxx marla niezły ten Twój mężuś :)) trzeba było zaparkować wózkem jak autem najlepiej i iść po zakupy.. ech.. xxx co do bioderek to kazali zdjąć pampersa, góra została. i wsio :) badanie trwało nawet nie minutę.. tylko to czekanie w kolejce uciążliwe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×