Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Gość eljotka
diana kiedy mialas oststnią miesiączke ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i u mnie wg liczenia eljotki to wychodzi 29.10 czyli pomiędzy :D tak czy siak jeszcze październik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
jakby nie liczył dzidzius i tak przyjdzie jak jemu sie bedzie podobalo nie nam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi właściwe słowa :) uciekam coś troszkę posprzątać, wstałam jakoś w miarę dobrze, więc choć troszkę powoli coś posprzątam na Święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie było tak ze bedac w 6tyg miałam okres,wiec ciezko było ustalic date terminu:w ksiazecce mam na 20.10 i tego sie trzymam,ale jak naprawde jest to sama nie wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana Ty to nas tzrymasz w napieciu ;) Ale bardzo sie ciesze ze wszystko dobrze ;) Mi caly czas wychodzi 2-3 pazdziernik ale wogole sie tym nie przejmuje bo urodze 6 i koniec kropka hehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotko, Ty moja matematyczko :) Ostatnia @ była 30.12.2011 :) W którym tygodniu jestem wg Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres miałam normalnie do 2 miesiąca ciązy,ale szłam na kontrole do gina,bo cos mnie strasznie podbrzusze bolało,a tu niespodzianka..bylam juz w 6tyg ciazy:)ok 8tc zas okres wystąpił...teraz jestem ok 12tc i okresu na razie nie ma...a zawsze miałam go ok 23-25dzień miesiaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii Słońce :D No na serio chciałam napisać Wam wczoraj, ale jak mnie mężuś napadł wczoraj, to odpuściłam :) Taka jestem happy, że wszystko jest ok. Ile Wasze maluchy miały cm w 13-14 tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia, ja w pierwszej ciazy mialam do 3 miesiąca okres, mało tego byłam na tabletkach antykoncepcyjnych i zero objawów, zero czegokolwiek. No i bach w ciąży :D Taką ciążę jak miałam pierwszą, to życzę każdej kobiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
wg okresu termin powinnas miec na 6 pazdziernika i jestes w 13 tyg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotka :) Dzięki :) a w jakim dniu tygodnia zaczyna się kolejny tydzień? w dniu kiedy była @ (czyli piątek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana mój synus z poprzedniej ciazy w 13tc mial 60.6mm,własnie patrze sobie na zdjecia usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
na 60 stronie forum jest tabelka a tam rozmiary plodu w kazdym tyg porównaj sobie i zobaczysz który to tydzien wg wielkości dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eljotka liczy tygodnie ciąży i termin porodu, Viviii płeć ale robi się fajnie na tym forum :D no ale uciekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 października będą moje 27 urodziny :D Ciekawe czy maleństwo będzie już po drugiej stronie brzuszka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
no czyli dzis zaczelas 14 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia i takie rzeczy sie zdarzaja:)moja szwagierka do 5 miesiaca nawet nie przypuszczala ze jest wciązy...szczupła jak zawsze,zero objawow,dosłownie nic,tyle ze okres miała raz 2dni a raz 8 i poszła na kontrole a tu niespodzianka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
ja o 1 usg mialam termin na 17 .10 a wtedy są moje imieniny, no i mialabym niezly prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
a czemu okres oznaczacie @?? (Diana moze połoznej sie cos zle policzylo :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotka :) Okres oznaczam @ tak z przyzwyczajenia, jakie było na forum, gdzie były kobiety starające się o ciążę (po poronieniu). Teraz się stamtąd wycofałam, bo tam nie ma już miejsca dla ciężarnych - innym jest przykro, bo mają problemy z zajściem, więc nie dokładam im dodatkowo... :( sama przez to przechodziłam, gdy staraliśmy się o pierwszą ciążę (ponad rok)...to okropnie trudne... a ponadto dołączają tam kolejne kobiety po stracie... tym bardziej nie wypada tam pisać o brzuchu, ruchach i usg... czasem tylko zaglądam czytam i mocno im kibicuję. Dziękuję Ci za pomoc - więc dziś 14 tydzień się zaczął :) jupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii - mój Szkrabek ma 72mm w końcówce 13 tygodnia. Troszkę mniej niż w tej tabelce podają, ale to tylko kilka milimetrów :) Urośnie na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
diana dzidzius teraz rosnie od 1 -2 mm dziennie wiec nadrobi, ja tez we czwartek bylam w 11 tyg i 4 dniu i mial 46mm a powinien kolo 60 miec ale na pewno nadrobi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana,to twój dzidziu w miare duzy:)super ze z naszymi bobaskami wszystko okey:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maluszek dokladnie w 13tc i 2 dni miał 60.6mm...to nie duzo jak patrze na te tabelke,ale za to urodził sie klops:)bo miał 3680,56cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotka, no pewnie, że nadrobi, jeszcze nie raz te maluszki nas zaskoczą :) Wczoraj widziałam taki idealny kręgosłup :) Śliczny! i gin nawet nam pokazał żołądek :) no mega wrażenie...szkoda, że się tak obracało bobo, że nie zobaczyliśmy płci :) ale za to dłużej będę dumać nad imionami :) właśnie od dziś zaczynam rozmyślania na ten temat :) Ja mam dość specyficzne typy... mężowi się nie podobają no i problem :) ale taki problem to ja mogę mieć :) grunt, że maluch zdrowy i że serduszko pika :) bo to moja zmora i największe zmartwienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie doczekac nie moge srody,w koncu sie dowiem jakie wymiary ma mój bąbelek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko co do Igora nie było problemu - wybraliśmy już w 5 tygodniu to imię :) i tylko to jedno - dla dziewczynki nawet nie wymyślaliśmy :) i się nie myliliśmy..szkoda, że tak krótko to trwało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×