Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

mala fu a mi w kalendarzu chinskim wyszlo ze synek, z corcia sprawdzilam i zgodzilo sie :) chce synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela1992 tak to juz jest, a moze nie wiedza znajomi ze wrocilas??? moze powinnas sie odezwac i zobaczysz jak to jest ze znajomosciami teraz:D Ja tez sie ciesze, ze moge tu cos napisac... czasami mi trzeba, a i przy okazji naprawde dzieki wam dowiem sie wiecej rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedza tylko oni sie ucza robia kariery ja jako pierwsza wybralam droge mamy i zony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odezwa sie , zobaczysz, predzej czy pozniej. A na dlugo przyjechalas do Polski?? Czy juz na stale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki wszystkich za nie pisanie polskich znakow - cos mi sie przestawilo na klawiaturze i robilam wszystko i nic :( czekam az moje kochanie po pracy pojawi sie na skypie, moze mi cos pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii gdybys mieszkala blizej to czemu nie :D poki co zjadlyzmy z corcia warzywka i jest ok. teraz ja mam wolne a ona na dodatkowym angielskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia: jeszcze nie wiem na ile przyjechałam narazie nie wracam do Niemiec ale kto wie tam praca jest a tutaj jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z malym czytalam i pisalam po przedszkolu a teraz mowi ze jest taki zmeczony i musi isc bajke zobaczyc i odpoczac a jeszcze mu trzecia ksiazka ze szlaczkami zostala ;) ale niech chwile odpocznie ... ;) Wedlug kalendarza chinskiego moj syn powinien byc corka ;) choc zlstal splodzony na przelomie stycznia i lutego wiec nie wiadomo bo niby jak styczen to chlopak a jal luty to dziewczyna ;) a to malenstwo teraz w styczniu wiec niby chlopak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co bedzie to bedzie :) no nic uciekam polezec troche, mam juz taka faze, zeby odpoczywac jak najwiecej lezac, tak lekarz powiedzial i to swiete. Do pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana zaraz ma wizyte biedaczka nie mogla sie juz doczekac i nareszcie juz prawie wybija ta godzina............ a ja zaraz bede chrupac tosty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po wizycie widziałam i słyszałam serduszko bijące :) Plamienia spowodowane krwiakiem i jak to lekarz okreslij jeszcze wiele razy tak będzie a krwiak był 3cmx3cm a teraz 4cmx2,5 cm dziwne generalnie na zdjęciu wygląda jakby był wiekszy od zarodka no i musze zrobić cytologie bo nieładna szyjka :( Ale najwazniejsze, że słyszałam serduszko. Kurcze mam dość tych mdłości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie cos kłuje w brzuchu i czuje sie jakbym miala zakwasy eh mam nadzieje ze to nic zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym cos zjadła ale tak się źle czuje :( W tym całym kalendarzu chińskim wyszło mi, że syn a miałam czucie na dziewczynkę ciekawe kto ma racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tradycyjnie bułka z masłem i szczypiorkiem szybka kolacja bo na chwile mi mdłości odpuściły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zjadłam zupę kalafiorową - jaka byłam szczęśliwa, że w końcu coś normalnego zjadłam. Szczęście nie trwało długo bo po 10 minutach wszystko było w kibelku. Aż płakać mi się chce :( Już jestem tym zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monogramik
Z jakiego kalendarza dziewczyny korzystacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis na szczescie nie wymiotowałam tylko mnie mdlilo od poludnia ale jeszcze wszystko przede mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monogramik
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3266471&start=3810 Metoda Gosi u mnie i u wielu znajomych się sprawdziła :) Jestem majówką 2011 :) Powodzenia i udanego rozwiązania. jeżeli macie jakieś pytania chętnie odpowiem. PS. W tych internetowych kalendarzach wychodziła córka a urodził się synek tak wyszło z metody gosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh wrocilam z malym z roweru ... maly w wannie a ja ledwo zipie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj pytalismy, maz i ja, naszych dziewczyn co chialyby miec brata czy siostrzyczke...starsza odpowiedziala, ze braciszka, a mlodsza, ze lila;) ( to jej ulubiony kolor i wszystko jest dla niej lila) moje dziewczyny juz ida spac..nie wiem jak to bedzie, jak bede w 7-8 miesiacu czy dam sobie z wszystkim rade...kapaniem, ubieraniem itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała fu ja mam te same obawy mam 2letniego synka i 3 letnia corcie i jeszcze duzo opieki potrzebuja,kapiel,codzienne ubieranie,maly jeszcze robi w pampersy i chce go jak najszybciej oduczyc...juz sie czuje dziwnie...taka zbita,a co dopiero pod koniec ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mąż z reguły wraca juz jak maluchy śpia,takze wszystkie obowiazki leza na mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia21 a ile jest roznicy miedzy twoimi dziecmi?...miedzy moimi jest 20 miesiecy...a jak sie baby urodzi, to najmlodsza bedzie miala 3 lata..a starsza 4,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11miesiecy roznicy miedzy moimi:PPPzaraz po pologu zaszłam w kolejna ciaze:Da jak sie urodzi malenstwo synek bedzie miał 2.5,a corcie 3.5:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia to jak wtedy dałaś rade jak mała miała kilka miesięcy to to teraz też sobie poradzisz :) U mnie będzie 6lat córka miała a synek 21 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak mała fu zebys wiedziała:P ale co tam..teraz jest ciezko,nie powiem ze nie,ale jak podrosna bedzie innaczej....zawsze beda mieli ze soba dobry kontakt..razem sie beda bawic itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie w sumie tez na poczatku bylo trudno, jak mlodsza zaczynala plakac, to starsza tez...nie bardzo wiedzialam dlaczego, ale chyba tak z solidarnosci z mala;)...teraz sa ja blizniaczki..razem trzymaja, bo wiedza, ze w dwojke jest im latwiej nas ustawic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci to sama radosc,sa dni ze mam takiego doła...dzieci przyjda..przytula sie i jest oki...no pewnie ze dam rade....nie ja pierwsza i ostatnia:)no jak synka urodziłam...corcia jeszcze nie chodziła...ale teraz?swietnie sie razem bawia,dogaduja.....a wygladaja jak bliznieta...kazdy kto nas nie zna sie pyta czy to bliznieta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×