Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Cześć dziewcyny! Ale u nas ziiiimnooo tylko +2 i śnieg pada mokry :( Też napisłam do Gosi o płeć. Póki co mamy tylko imie dla chłopca - Kubuś. Jedyne które obojgu nam pasuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla chcących coś poczytać 10tc W przybliżeniu ma wielkość dużej truskawki (3-4 centymetry długości). Wykonuje ruchy rękoma i nogami, a także porusza klatką piersiową być może są to praktyczne ćwiczenia oddychania. Potrafi już wychwytywać Twoje emocje i te trudne (niepokój, zdenerwowanie), i pozytywne (radość, spokój, zadowolenie). Jeśli czujesz się szczęśliwa, maluszek dowiaduje się o tym dzięki przenikającym z Twojego krwiobiegu do jego krwi hormonom i również jest szczęśliwy. Dlatego uśmiechaj się jak najczęściej! Jednym z powodów do radości jest fakt, że dziecko z końcem tego tygodnia przestanie być zarodkiem, a stanie się „poważnym płodem! Główne narządy są już ukształtowane, jeśli to dziewczynka, rozwijają się jajniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia no to ale numer idziemy łeb w łeb ciekawe jak na finiszu będzie :0 Fajnie będzie z kim porównywać potem wielkość fasolek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ania i Mamusia :) to a też się chyba dopisze do małej rywalizacji bo wg miesiączki 20 stycznia to ja już jestem w 10 tyg;p tylko mój lekarz po wielkości dzidziola określił jakoś dziwnie termin ok 15 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moja lekarka mówiła że 24 październik więc zobaczymy jak będzie;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fanie :) pewnie na połówkowym będzie coraz ciekawiej, jak będziemy opowiadać o kopniakach i większość będzie znała płeć :) ja póki co walcze z mdłościami zbliża się wieczór i masakra jakaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, fajnie :D ale inne dziewczyny nasze już urodzą na początku a my jeszcze z brzucholami będziemy chodzić , hihihih ciekawe ile chłopców a ile dziewczynek będzie na naszym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam do Gosi :) może powie mi ,że synek będzie , hihihihi no a jak córcia to też będzie super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoc dziewczynek sie rodzi wiecej ;) Moj syn na Usg jak chcialam zobaczyc plec to rozkraczyl nogi i tak trzymal i smialysmy sie ze na zyczenie hehe ;) Zobaczymy jak bedzie ja mam kolejna wizyte dopiero 26 kwietnia a lekarz mowi ze wszystko dobrze wiec nie ma sensu zebym czesciej przychodzila :) w sumie racja ;) Kurde zjadlabym sajgonki i makaron sojowy a nikt mi nie chce jechac kupic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii , no i racja z wizytami, jak nie ma potrzeby to i lepiej nie chodzić :) nie to co ja, średnie co 8 -12 dni chodzę. No ale dzidzia najważniejsza :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co mamusia ja bym wolala czesciej chodzic bo paranoii dostaje w domu a nie mam nawet tej ciazy z czym porownac i nie wiem wszystko mi sie wydaje podejrzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a do którego tygodnia co chwila tak męczy do toalety po czymkolwiek do picia? Wiem, że w III trymestrze to wraca, ale kurde chwilami zwariować idzie jedna herbatka a ja biegam 3 razy do toalety :/ Ponoć w II trymestrze płód unosi się do góry, ale jak to w rzeczywistości wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania jak wstawiłaś te linki do suwaczków?? chciałabym tez swoj wstawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata a ja zawsze miałam tak, że czym starsza ciąża tym częsciej chodziłam do toalety więc wszystko zależy od budowy i ułożenie dziecka. U mnie zawsze maluszki wybierały właśnie miejsce blisko pęcherza i jak mnie kopnął maluszek to gwiazdy widziałam :) Wiecie mój tata w tym szpitalu to normalnie może żuci palenie on pai z 30 lat już paczke lub więcej dzinnie a teraz nie może wstać z łóżka więc nie pali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natal_lie ja od razu jak zrobie siusiu czuje ze musze spowrotem do toalety strasznie meczace szczegolnie w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela no ja w nocy siku to minimum 3 razy.. a to i tak mniej już.. myślałam, że może na jakiś czas choć trochę minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela u góry po prawej stronie masz MOJE KONTO i tam wklejasz w stopke właśnie np link lub opis co chcesz a suwaczki znajdziesz na internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×