Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Ja siusiam też co chwilę, dosłownie :( męczące to ale chodzić trzeba. co do waszych obrazków to ja ich nie widzę :( pisze tylko obrazek... suwaczki ok, widzę a tych obrazków niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia a ja po zainstalowaniu nowego firefoxa nie widze suwaczkow z www.suwaczki.pl :/ Ja czasami też wymiękkam z tym sikaniem, ale choć sama nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no te siusianie to nie fajne, ale co tam :) najgorzej w nocy bo się wybudzam i ciężko zasnąć - durnoty do głowy przychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba niestety nie da rady. Ale mnie głowa boli, dzisiaj tylko leżenie i oglądanie rzeczy dla maluszka na allegro wchodzi w grę, bo ruszyć się nie mogę :( Ja chcę ciepło!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaz1982
Dziewczyny juz jak o suwaczkach mowa to wkleje wam link do mojego bo mam z nim problem jak otwieram w nowym oknie to wogole nie widac co tam pisze Wiecie moze jak to naprawic ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaz a korzystasz z przeglądarki firefox? Bo jeśli tak, to w najnowszej 11 wersji niestety taki cuda wyskakują :( W 10 było wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba zgapie wasze suwaczki z na obcasach :) dzis mam cudny dzien tzn pierwszy raz od nie wiem kiedy naprawde dobrze sie czuje tzn Czuje kłucie w brzuszku ale to podobno normalne Posprzatalam cały domek co nie bylo latwe bo domek w remnie i tumany kurzu mi tu fruwaja a teraz padam ze zmeczenia i pisze do was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz sie przyzwyczailam do firefoxa to nie bede zmieniac tylko znajde inny ktory bedzie dzialal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny uciekam spać:) Kolorowych snów;** Już jutro niedziela a w poniedziałek zobacze moje maleństwo już się doczekać nie moge. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajne te suwaczki na obcasach ;) ja chyba tez zgapie ;) Bitwa na glosy sie zaczela ;) bardzo to lubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze az musze wam to powiedziec.... Ale ja nie lubie Gorniakowej ...wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana26 ..z moich obliczen wychodzi, ze jestes w 14 tygodniu;) ...zreszta latwo to obliczyc...policz tygodnie od twojego okresu od ostatniego dnia ..to wychodzi, ze zaczynasz 14 tydzien..tzn zaczniesz w poniedzialek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wstaje w nocy ani razu. Staram sie nie pic wcale przed spaniem i jest dobrze. Ja wstaje do pracy o 5-tej rano wiec 8 godzin przesypaim spokojnie jak na razie. Teraz jestem w 13-tym tygodniu i czuje sie super. Zero mdlosci i tak jak dziewczyny piszecie rano brzuch plaski a wieczorem widac brzuch. Jak na razie to cycki mi z malego b wskoczyly na C z czego sie ciesze. W srode nareszcie bede miala USG genetyczne i ustala date porodu i powiedza czy wszystko ok bo do tej pory mialam tylko jedno USG w 7-mym tyg zeby potwierdzic ciaze i zobaczyc serduszko. Dzisiaj przyszly mi ciuszki jakie kupilam na internecie. Cala masa. 32 pary body, koszulki, komplety, czapeczki, kombinezony na zime. Jak nowe a niektore z metkami a zaplacilam za wszystko grosze wiec nie moglam sie oprzec zeby nie kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) U mnie śnieg lekki pada, pogoda i cały dzień nie zapowiada się na fajną, szkoda. Ale zlot rodzinki, kościółek i robienie za chwilę palemki z córcią - to jakoś minie fajnie. Od czasu do czasu zajrzę i tu na forum. Dianakarina fajnie,że znalazłaś ubranka, to pewnie jakaś większa paka ?? Pewnie są śliczne :D Ja na razie oglądam,żeby oczy nacieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja dzisiaj nie moglam spac :( nie dosc ze sie co chwile budzilam to jeszcze od 2 do 4 wogole nie moglam spac :( wstalam o 7 rosol nastawilam kotlety przyszykowalam ziemniaki obralam szok (: Ja nie potrafie sobie przypomiec jakie mam ciuszki w piwnicy po malym ale po swietach je przyniose i zobacze :) mama mowi ze jest ich bardzo duzo a ja jakos nie pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jesli masz, to pewnie,przejrzyj napierw a potem sobie dokupisz :D U mnie powoli zwożą wszyscy ciuszki, ale mama moja chowa na strych,przegląda sama i chowa w kartoniki z podpisanym wiekiem hihihi , mówi,żebym jeszcze lepiej nie ruszała tego. Czas jest. Ale latem pewnie się tym zajmę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) u mnie dzisiaj ciezka noc co 1,5 h do toalety sie budzilam i zasnac nie moglam teraz mi glowa peka. Ja tradycyjnie jeszcze w lozku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamietam w pierwszej ciazy ze w ostatnim miesiacu to bylam bardzo niewyspana budzielam sie co 30-45 minut do ubikacji teraz wstaje przynajmnjiej 3-4 razy chyba sie przygotowuje do czestego budzenia sie w nocy hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:-) widzę że po małych instrukcjach wszystkie dodały suwaczki:-) to ja też nie będę gorsza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki właśnie szykuje się do kościoła pomodle się o mojego dzidziusia :) już nie moge sie doczekać do wtorku.... mam cjcha nadzieje że nastapiła pomyłka lub fałd karkowy ulegnie wchłonieciu i sie zmniejszy nawet nie wiecie jaki to dla mnie cięzki okres... tak pragnełam tego maleństwa a tu jeszcze problemy.... trzymajcie się cieplutko i dbajcie o swoje dzieciaczki ;) przepraszam że tak was zamęczam ale jak się wygadam jest mi odrobine lżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga u mnie jak zaczęły się problemy z plamieniem i krwiakiem, to koleżanka poradziła mi modlenie się do Św. Gerarda Majelli - patron ciężarnych. Ja to wierzącą jestem osobą,gorzej z praktyką, bo mnie księża czasami swoją gadaniną ostro denerwują i zniechęcam się do nabożeństw i słchania tego co gadają i wyprawiają na co dzień :( ale córcia śpiewa, biega na spotkania do kościoła więc i ja jakby w miarę aktywna muszę być. Więc polecam ci Inga i innym mamusiom :) modlitwę do tego patrona naszego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Coś namieszałam z tym suwaczkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×