Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Ja to za chłopcem jestem, ale nie będę mocno zmartwiona jak będzie dziewczynka. Do 3 razy sztuka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala fu to smacznego życzę :) dotiuszka a może i to zebra a mi coś się pomyliło :) mala fu poważnie nie wiedzialaś do końca co nosisz pod serduszkiem? a przeczucie miałaś jakieś albo znajomi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Do mnie dzisiaj wpadła siorka na chwilę żebym jej nasiusiała na test ciążowy bo chciała kawał zrobić facetowi:D Żart oklepany i nie wiem jak on mógł się na to nabrać ale ponoć zrobił się biały jak kreda i wpadł w panikę. Dodam, że oni dzieci nie chcą jeszcze mieć. Hi hi, jak siorka dzwoniła do mnie po tym dowcipie to wręcz płakała ze śmiechu:D Co do ciast to ja uwielbiam marchewkowe, znalazłam przepis w necie, dam wam linka: http://ciastomarchewkowe.pl/ciasto-marchewkowe/#more-9 Ciasto pycha, tylko ja dodaję połowę mniej cukru niż jest w tym przepisie bo wolę mniej słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczucie to ja mialam codziennie inne....mama mi mowila, ze bedzie dziewczynka, szwagierka, ze chlopak sasiadka tez ze chlopak...taka skolowana bylam, ze juz w nic nie wierzylam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala fu no to faktycznie przetrzymała was dzidzia :) z jednej strony to się chce wiedzieć wcześniej ale z drugiej to też fajne tak usłyszeć od położnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wiecie ze my tu mamy malo do gadania tylko faceci puszczaja zenskie lub meskie plemniki :( do nich z reklamacja :) nie robcie tych glupich testow bo potem moze byc przykro, ja chcialam pierwsza dziewczy ke kuplam wszystko rozowe, okazalo sie ze chlopiec, i nawet przy porodzie bylam pewna ze sie pomylili... potem sprzedawalam na szybkiego. szkoda sie nakrecac. powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adza ja mam ten komfort, że mam parkę więc w sumie bez różnicy bardziej z ciekawości :) A teraz patrzę na Twoją stopkę dużego synka miałaś rodziłaś naturalnie? Wiesz, że mówi się, że kolejne rodzi się większe ( ale u mnie się nie sprawdziło synek był mniejszy) ale i tak się boję, żeby fasolka nie była za duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_k26 ..zapomnialam napisac, ze ciasto wyszlo super..myslalam, ze sobie jutro pojem, ale nic dla mnie pewnie nie zostanie, bo maz wezmie do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala fu ciesze sie, ze ciasto smakowało :) Mamusia fajne te mazurki i fajny pomysł do spędzenia czasu z dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę :) a teraz czasu mam troszkę, a jakiejś wielkeij roboty nie ma przy tym . Ale zaraz poszukam Wam coś fajniejszego :D bo mam gdzies zapisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) Widze ze wam dobrze dzien mija ;) ja dzisiaj jak maly byl na imprezie urodzinowej postanowilam ze jade na zakupy ;) bo nie mam w czym chodzic i co .... Kupilismy duzo roslin do ogrodu i oczywiscie koszulki i spodenki dla malego ;) hehe Ja jestem wybredna i jak nie widze nic dla siebie to kupuje jemy bo uwielbiam te kolory i te ubranka i kurcze musze przestac bo moj syn jak sie okazalo ma juz 48 koszulek .... Chyba przesadzialm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś dostałam link gdzie był pokazany tort w kształcie auta krok po kroku i zrobiłam i wyszedł mam w planie córce coś zrobić tylko ja wyobraźni nie mam muszę widzieć krok po kroku jak robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii no nieźle :) faktycznie dużo koszulek... A torty - lubię zjeść a robić , hmmm kiedys z babcią robiłam, ale takie zwykłe tradycyjne, a takie wymyślne - nei wiem czy potrafiłabym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ale mi smaka narobiłyście na te ciasta, a szczególnie naszła mnie chęć na torta miam:-) Pracuję w piekarni, gdzie oprócz chleba pieczemy też ciasta to sobie wyobraźcie co ja tu muszę znosić:-) Ale oczywiście nasze wypieki nie mają w ogóle porównania do takich tradycyjnych domowych ciast:-) Niestety muszę się chyba trochę ograniczać bo już 4 kg do przodu a to dopiero 12 tc. Jak tam u was? Mieścicie się jeszcze w swoje ciuchy? moje zaczynają się robić ciasne...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka76---- no niby tak Gosia o tym tez pisała :) Ale smacznie się zrobiło na naszym foum :) Odnosnie płci to też uważam że to kwestia plemników a nie jakiś kalendarzy. Są małżeństwa które będą miały ze soba tylko córki lub synków, są pary gdzie ze soba dzieci miec nie mogą a zkims innym by mieli .echhh to gemetyka a nie jakieś tam czary mary kalendazryki. Ja jedyni w co moge troche wierzyc to fakt że plemniki zyja kilka dni i jeśli do stosunku dojdzie parę dni przed owulacją one mogą przeczekac i wtedy przeżyją tylko te żeńskie a męskie są szybsze w dzień owulacji lub po. Ja z synkiem zaszłam w ciążę w 23 dniu cyklu przy cyklach 38-40 a teraz w 9 :)także zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie ciuszków to waga ta sama ani drgnie ale spodnie juz ciasnawe :) Odnośnie wypieków to planuje zrobic ciasto cytrynowe z przepisu na Kasi margarynie :)muffinki czekoladowe. Z sałatek to szubę ze śledziem i gotowanym ziemniakiem i marchewką :)musi byc na każde świętko ta szuba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie spodnie wchodzą ale ciasnawo w pasie, ale na wadze +1kg, ale nie mam takich mdłości jak miałam to i se pozwalam na większy rodzaj i ilość jedzonka :D Pogoda brzydka, śnieg leży, wieje i nie jest za fajnie :( Co do szuby - u nas je się w Święta Bożego Narodzenia, ale takiego smaka narobiłaś,że sama chętnie bym teraz zjadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki co do ciast to ja mam z głowy bo teściowa pyszne piecze a mój mąż nie przepada za ciastami więc ona zawsze pomyśli o mnie ;) zdecydowałam że idę dzisiaj do innego lekarza na powtórne usg ciekawa jestem co on mi powie... zastanawiaja mnie normy dlaczego w polsce jest 2,5mm a w wielkiej brytanii 3mm. czasem do 3,5 co tam inni ludzie się rodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli chodzi o płeć to według chińskiego kalendarza wychodzi mi dziewczynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Inga co innego w tym czy innym kraju. Przejdź się, postaraj nie stresować :) Koniecznie napisz co tam, jak wrócisz. A na którą idziesz godzinkę?? No i mamuśki, te ,które mają dziś wizyty - odezwijcie się później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga trzymam kciuki za was :) Szybciutko nam daj znać po wizycie tak jak i reszta dziewczyn :) U mnie waga jeszcze się trzyma i jeszcze się mieszczę w ciuszki. Vivii wczoraj miałam ci odpisać i nagle tak mi się niedobrze zrobiło że kolacja do kibelka poszła tak więc dzień był miły gorzej wieczór. Zimno okropnie jest i wieje jeden plus nie żal mi taki dzień spędzić w domku w łóżeczku :) Mamusia a ty kiedy masz kolejne usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ten czwartek. Ale jakoś dziś czuję się byle jak, rano na papierze zauważyłam śluz a w nim coś brązowego-małego. Więc już leżę i lekko stresuję się :( ale postaram się nie panikować, nie wiem co to może być, ale nie plamię. Wpisałam w necie śluz itd. a tu mi wyskakuje przeważnie,że poronienie. No i już po za kafeterią nigdzie nie włażę na strony ,żeby nie zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×