Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Dziewczyny w temacie piszcie tak : bo zaraz si ę pogubimy.. żonaĄcka- imię-foto OKI ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
malinowa a jaki masz email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borntoride wysłałam Ci zaproszenie w wiadomym miejscu :) A zdjęć na pocztę nie mogę dodać, bo ktoś wchodzi i mnie wywala ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Borntoride,ratowniczka_medyczna dostaliście wiadomośc na email?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
malinowa to znaczy na jakiego.Bo nigdzie nie było podane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu Ty ślicznotko :P Ja Wam podałam linka także można mnie zapraszac, nicka swojego stąd podałam więc będzie wiadomo że to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaa BoRN :D. Widziałam Cię :D. Nie wierzę, ja dzisiaj po tylu fotach chyba zawału dostanę :D. Wyobrażałam Cię jako niebieskooką blondynkę z długimi włosami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wy macie śliczne zdjęcia ze ślubów :) Aż miło oglądac. :) Pysiuleczka, blond też kiedys miałam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nic nie widzialam jeszcze oprocz tego pieknego zdj slubnego na mailu:))) cudenko!! Born widzialam tylko z lewego profilu mojej mamy:P i tylko głowne zdjecie,ale lasencja z Ciebie kochana:))) ja zaraz Wam posle obecnie bawie sie w sciagnaie zdjec z tel na kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra przyznam się, kiedyś trochę byłam fotomodelką, ale to dawne czasy, było, minęło, teraz się zestarzałam hehe :) A Liliana bardzo ładne imię tak apropo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź przestań Monisia, nie przesadzaj, nie ma kobiet brzydkich, są piękne bądź zaniedbane ;). Teraz czekamy na Twoje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu, jak Cię zobaczyłam to od razu przeczuwałam że masz (miałaś) coś wspólnego z modellingiem :). Piękne zdjęcia, naprawdę, w ogóle wszystkie jesteście piękne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pysiuleczka dostałaś link na email. Borntoride,ratowniczka dostaliście wiadomośc bo coś cicho się zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka, Ty też laska, ta ciemna karnacja i włoski :) Teraz czekamy aż reszta się ujawni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A teraz bo już drugi raz wysłałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×