Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Born zapomniałam dopisać o kawie - dzisiaj ja zrobiłam dla całej grupy, jest słabsza więc póki co nie przeszkadza mi, piłam normalnie. A jak się okazało - koleżanka wczoraj nie liczyła po prostu ile łyżek kawy do dzbanka wsypała bo się zagadała z nami i wyszła ohydna dla mnie :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia - nie przesadzaj, no wiesz co :P. Jaka śliczna para z Was naprawdę :) :* 🌼 Born - oj tam oj tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka monisia - ależ żeś wymyśliła z tym wstydem :D zdjęcie dotarło, widziałam, tworzycie bardzo ładną parę :) monika - gdzie Ty wysyłasz te zdj???? pysiuleczka - zazdroszczę karnacji, ja to bladolica, ciężko jest mi się opalić, słonce chyba się na mnie obraziło :) malinowa - ale ładnie wyglądasz!!! Born - super zdjęcia, też jesteś ślicznotka zapraszamy resztę dziewczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam śniadą cerę dzięki tacie ;), a te zdjęcia co widzicie z naszego ślubu - to wspomagałam się trochę solarium, a w Grecji opaliłam się słońcem :D. Dzięki jeszcze raz kochane pyszczki, takie piękniutkie :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi do śliczności to trochę brakuje :) Ale mam dwie nogi, dwie ręce (lewe:) ) i wodogłowia nie mam, a to dośc istotne. Resztę nadrabiam urokiem osobistym i skromnością ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
lilu24 a jaki masz email bo narazie nie było podane. Jak mam ci napisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczek - super zdjęcia :D. Bardzo ładna jesteś. Nie wiem z czego masz się odchudzać, i tym bardziej na męża obraziłabym się na śmierć, naprawdę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratownico, a chciałabyś mój zad zobaczyć :P? To taka Kim Kardashian ma mniejszy zad od mojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka Monisia..ja za chwile wysle Ci zdj moje3go kuzyan no w szoku blam zjka zobaczylam Twojego jaki podobny do Piotra..:)) hihihi. kobietko sliczna masz buzke:*:*:*:* calusek w nosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa zdj ze slubu jest bbooskie:))))) w ogole Wy wszytskie sliczne kobiety jestescie:))Malinowa wiesz ze ja o takiej grzywce marze jak Ty masz tylko sie na odwage zebrac nie moge..o ciemnych włosach tez juz myslalam..ale sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka - weź Ty opieprz tego swojego, kurcze wymyśla chłopak se coś. Bardzo ładna jesteś. Monika zdj wyślij na naszą pocztę wspólną, ja maila swojego tu nie podam, bo jest nazwiskowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratowniczko jak Ty masz na imię? Bo w mailu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka, jeśli chodzi o moje włosy to to jedna wielka masakra jak u Villas :D:D Jak ich nie ułożę, to wyglądają jak na jednym ze zdjęć - chociaż tu akurat były wilgotne, to tragedii jeszcze nie było :) A wtedy wyglądam jak cyganka - mogłabym iść pod kościół i żebrać "na pandę" (pan da! pan da!) Ty masz tak fajną urodę i tak pasuje Ci ta fryzura, którą masz, że nie wyobrażam sobie Ciebie z grzywką, ale może byłoby ładnie - ciężko stwierdzić :) Ja kiedyś walnęłam sobie irokeza na głowie, więc akurat kombinacje z fryzurami mi niestraszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Borntoride tylko ja niemogę co mi podałaś się zalogowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no blondynka ze mnie po calej linii...napisalam Wam maila o tytule: zapomnialam o czyms...i wyslalam go z klasowego na klasowy..nie podpisujac sie... bosshheeee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×