Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Lilu24- pizze to zawsze moj robi mmm... palce lizac ale to jest sobotnie i zimowe jedzenie dojakiegos fajnego filmu :) Albo jeszcze lepsze piers z kurczaka w ciescie.... do tego frytki... ketchup.... cebulka w ciescie i sosik czosnkowy mmmmmmmm :) Tylko zawsze na wiosne musze sie odchudzac :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi moj książe za każdym razem wyciska siebie jak cytrynkę:-), jeszcze nigdy nie było przerwania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabrina ja wyslalam juz ci maila, wejdz na swoja poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po kolacji... zjadlam az 3 :) pekam :) pyszkie bylo.... Sabrina- wrzucilas zdj? ide ogladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina- slicznie wygladasz :) Malinowa- alez masz piekne wlosy :) chcialabym takie :) ja mam duzo ale bardzo cienkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiu, Ciebie też znalazłam na nk. Właśnie oglądam zdjęcia na poczcie - muszę nauczyć się Waszych imion:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mALINOWA -co sie stalo.... Ja sie wlasnie ucze... odmieniac czasowniki szwedzkie... koszmar :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie moje koleżanki zachodzą w ciąże! Bez jaj, gdzie się nie obejrzę, tam następna z brzuszkiem. Własnie się dowiedziałam, że jedna jest już w trzeciej. Aja nawet o jednej mogę sobie pomarzyć. Jezu, czuję, że w życiu się nie doczekam, chyba się poryczę. Testy owu nie wychodzą, co oznacza, że pewnie straciłam kilka miesięcy na bezowocne starania zamiast wcześniej przydusić gina, żeby sprawdzić czy w ogóle mam owu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa - kochana i ty zajdziesz, kiedy będzie twój czas:)) każda z nas zajdzie w swoją wymarzoną ciąże. Troszkę cierpliwości. A co do owu to idz na monitoring cyklu i będziesz wiedziała. R\ob testy na pewno wyjdą pozytywnie. A co do tych dziewczyn w około, zachodzących w ciąże to u mnie teraz jest wieki bummm wszystkie koleżanki już urodziły albo z brzuszkiem. A ja dalej czekam na swoją istotkę i niebawem jak KAŻDA z nas się doczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie już po prostu jest coraz ciężej.. jeszcze miesiąc i dobijemy do roku. A ja nadal nie wiem gdzie tkwi problem.. Przepraszam, że taj wyję tutaj, ale ta wiadomość o trzeciej ciąży mnie rozbiła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa-a hormony robilas? .... moze cos z prolaktyna? Albo z TSH? Mi endo powiedzial ze jak kobieta nie zachodzi w ciagu 3 mc to trzeba badac hormony... ja mialam swoje zrobione po ok 6 mc staran... to powiedzial ze szkoda ze szybciej nie przyszlam to moze juz bym byla w ciazy :) Duzo ginek. nie zdaje sobie sprawy jakie trudnosci sprawia tsh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) :) :) Ja tylko na sekundkę :). Wróciłam z pracy, zjadłam pycha zapiekankę. Oglądałam z mężem Dlaczego Ja, i Pierwszą Miłość, i na chwilę zdrzemło mi się. Widzę nowe fotki doszły: od Moniki, Osy, i Sabriny - kolejne ślicznotki :) 🌼. Super zdjęcia :) Idę prasować bo mam wieeelką stertę :o. Malinowa - to Ty mnie zaprosiłaś na NK? Wydaje mi się że to Ty, więc przyjęłam :P. I nie smuć się, u mnie też coraz więcej koleżanek mają już maleństwa, albo są już w drodze. A u mnie ani słychu ani dychu, niestety jak na razie... Musimy być silne, nie poddawać się, patrzeć na to optymistycznie, i wiem że będzie wszystko dobrze :). Pomarańczo... Oj, a jak mnie znalazłaś? Jesteś którąś z nas na pewno :P. Jeszcze Kropelka musi dorzucić foty - czekamy na Ciebie :). Buziaki miłego wieczorku życzę Wam kobieciuszki :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki znalazłam fajny temat o wcześniejszych owulacjach.. poczytajcie nie jest duzo-tylko 2 strony narazie - może tu tkwi twój problem malinowa ?? Piszą, że zaszły w ciąże 6-8 dc :) może za poźno zaczyniecie robić te testy i dlatego wam nie wychodzą.. Moja koleżanka zaszła w 2dc- wie dokładnie bo nie kocha się za często z mężem i wie, że wtedy mu pozwolniła bo nie mozliwe było zajście w ciąże.. ma 39lat w styczniu urodziła 3 synka :) Malinowa zobacz : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4234826

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa - robiłam hormony, wszystko jest idealnie... Żona - ja na bank nie mam tak wcześnie owulacji, wcześniej testy zaczęły wychodzić w 11 dc, a dzisiaj w 13 jest cień cienia drugiej. Coś się pierdyknęło i tyle. Nawet gdybym miała wcześniej - my z M przytulamy sie dosc często, wiec gdyby wszystko było ok, to byłabym w ciąży .. ;/ Pysia, tak to ja Cię zaprosiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zaczełam robic test owu a to 6dc i słaba druga kreska juz jest ale baaardzo słaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz b. slaba
to jest negatyw, czytalas w ogole intrukcje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×