Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

A ja zaraz idę coś zjeść, na razie staram się pracować. Dzisiaj wychodzę wcześniej, żeby zdążyć na usg. Niestety - Warszawa - niby jedno miasto, a odległości masakryczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A ja jeszcze śniadanka nie jadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a ja dziś strasznego dola podłapałam okres ma być 09.03. a ja już czuje, że nic z tego temp 36,8. Biorę tą luteinę i jakoś czuje, że na 100% się nie udało:( Zawsze nam się udawało po 1 cyklu lub max 2. a teraz ?? kicha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina - nie smutaj, tylko czekaj - do @ jeszcze tydzień, wydarzyć się może wszystko :) - ja mam temp. 36.7 i też już jestem w 16 dc i też się jakoś nie podnosi wyżej. Być może się w ogóle nie podniesie. Ale już cierpliwie czekam, no bo co mam zrobić? ;/ Ja właśnie zjadłam spagetti (kupne niestety, więc niezbyt dobre - amimo to zjadliwe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrinka - tu masz wypowiedź z forum odnośnie luteiny i temp: "Luteina (czy to stosowana doustnie czy dopochwowo) podnosi temperaturę ciała (gdyż jest to naturalny progesteron) i tak jak on dziala na osrodek termoregulacyjny, dlatego przy zażywaniu luteiny obserwacja cyklu - temperaturowa nie ma sensu - bo wzrost temperatury nie wynika z owulacji tylko z zażycia tabletki."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mierzę co dziennie o 7. i po owulacji zaczełam brać luteinę i miałam 36,6 i wzrósł do 36,8 a zawsze miałam wyższą w tym d.c. Poczekam luteinę mam brać jeszcze 3 dni a potem zobaczę jak odstawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia dzisiaj pisała, że po owu temp powinna wzrosnąć o 2 kreski - u Ciebie o tyle wzrosła. Mam to samo w tym cyklu - wzrosła mi tylko o 3 kreski i mam 36,7, a zawsze miałam ponad 37 stopni. Także nawet nie wiem czy miałam owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5.dc 36,5 6.d.c. 36,5 7.d.c. 36,6 8-10.d.c 36,6 11.36,5 12, 36,6 13. 36,4 14.36,5 test owu pozytywny ( monitoring cyklu ) 15. 36,5 test owu pozytywny 16. 36,5 17, 36,8 LUTeina 18, 36,8 luteina 19,36,7 luteina 20 36,8 luteina 21. 36,8 luteina Jeszcze 3 dni mam brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina ja kiedys czytalam ze jest pewien odstetek kobiec ,ktorym temp nie wzrasta i nie spada nawet podczas owu. a jesli spada to sa to tak male roznice ze bez takiego typowego termometry,ktory pokazuje dwa miejsca po przecinku ciezko to wychwycic. moze Ty wlasnie tak masz? jak tam dziewczyny samopoczucie? moje sie troche poprawilo,tylko fizycznie cos jestem taka słaabbaa...mialam robic porzadki w domu..ale raczki i nozki mówią:NIEEEE.Jakas taka słaba jestem ze nie mam ochoty i sily wyjsc do apteki(mialam kupic test,obiecalam Wam..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ja nie mam teraz jak odpisac lub napisac.Goście byli,potem zjadłam śniadanko,posprzątałam,ostrugałam ziemniaki,potem posprzątnie pokoju,odkurzenie a jeszcze mały nie śpi muszę iśc teraz na dwór żeby usnął a się obudził o 7 ma 10 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie..moze mi pomozecie. sorki za takie pytanie,ale czy w dniach ,w ktorych (przynajmniej teoretycznie) nie macie owulacji pojawia sie Wam sluz płodny?) ja te testy owu robie codziennie bo chce sprawdzic jak to ze mna jest,codziennie wychodzi mi bardzoo slabiutka kreska. czy ktora rowbniez tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odpowiedź111222333
Przepraszam ale dopiero teraz weszłam sprawdzić czy coś mi może odpisałyście... Tak więc okresu nie mam a już powinnam mieć 2 razy... w styczniu miałam jedynie kilku dniowe nieznaczne plamienia a w lutym dostałam luteine po której powinien wystąpić okres, jednak znowu były ledwo zauważalne plamienia... teraz mam strasznie dużo białego gestego sluzu.. cały czas on jest... nie wiem co jest grane.. zrobilam test ale wyszedl negatywnie:( Myśle że zaczekam do 9 bo wtedy powinien sie pojawić okres a jeśli nie to zrobie Bete....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczo kup jeszce jeen test i zrob rano. choc mysle ze gdybys byla w ciazy to test juz by ją wykrył. moze masz zaburzenia miesiaczkowania,dlatego zapisz sie na wizyte do ginekologa..tak chyba bedzie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odpowiedź111222333
Też tak myślę bo coś jest nie tak jeśli nie działa u nas wszystko prawidłowo... jak dostane okres to i tak lepiej zrobię testy na progesteron i prolaktyne i dopiero z wynikami pójdę do lekarza... ale tym razem do innego bo niestety słuchajac negatywnych opini o tej P.doktor to jednak do niej poszłam i żałuje... 2 raz nie popełnie takiego błedu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratwoniczko - czasem tak jest, ze ta kreseczka jest słabiutka. Jak popatrzysz na opakowaniu to znaczy, że tak jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odpowiedź111222333
a czy jest możliwe żeby w ciąży po luteinie wystąpiły plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczka - ja w zeszłym cyklu (bezowulacyjnym) nie wyczaiłam śluzu. W tym cyklu śluz pojawił mi się dzień przed pozytywnym testem owu. Niedługo uciekam z pracy, odezwę się pewnie (będę pisać z tel). Trzymajcie kciuki, żeby jednak lekarz badając mnie powiedział, że owu była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczko-po luteinie wprost przeciwnie-zazwyczaj plamienia sie zatrzymuja. Malinowa mooooocno trzymam kciuki za Twoje Jajeczko.Ps ,pamieta przemawiaj do niego spokojnie,bez nerwów.Niech wie ze ma w Tobie przyjaciela;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odpowiedź111222333
Tak też właśnie myślałam:( a czy możliwe było żeby równe pół roku po odstawieniu tabletek anty. zaczęły się wahania hormonalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie gniekolog ale uwazam ze wszystko moze sie zdarzyc. moze to po anty cykl sie rozregulowal,moze nie po nich tylko cos sie zaczelo dziac z Twoimi hormonami stad takie objawy? no chyba ze baralas te anty na uregulowanie cyklu albo leczniczo ..to juz inna sprawa. chcialabym Ci pomoc ale najlepsza rzecza jaka mozesz zrobic to pojsc do gina.powodzenia!! daj znac co tam wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko - wszystko jest możliwe - organizm musi się przyzwyczaić. Ja nigdy nie brałam anty, więc ciężko mi stwierdzić jak jest na pewno. Ratowniczka, porozmawiam z Jajeczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratowniczka:)kochana:)biegusiem po test:)ja na Twoim miejscu juz dawno bym robiła:)ale jeszcze musze troche poczekać..dzis DOPIERO 2 dc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×