Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

ŻonaĄcka tak moja mama o tym wie, a czemu miała by o tym nie wiedziec.. Powiedziałam jej w prost, że chce dziecko i chcę juz byc matka i nie miała nic przeciwko, a tak na marginesie to powiedziała nawet, że mi pomoże .. nie nakrecam sie tak bardzo jak wczesnije.. juz mi to przechodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiu, niestety same objawy przedmiesiaczkowe:) Bole podbrzusza, glowy, rozdraznienie. No nic, jutro rano zmierze temp i zobacze. Pewnych rzeczy nie przeskocze i musze sie z tym pogodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U MNIE WSZYSTKIE BADANIA WYCHODZA W NORMIE MUJ LUBY MA PROBLEM Z PLEMNIKAMI ALE W NOVUM BENDA NOWE BADANIA TO SIE OKARZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysia jak bede miala chwile to zobacze czy mam ulotke Androvitu i zerkne czy sa tam jakies objawy niepozadane. Ale moj sie czuje bardzo dobrze i nie narzeka na problemy zoladkowe po tych wit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisaveta, podziwiam. Nie wyobrazam sobie seksu w momencie kiedy wiem, ze osoby bedace w mieszkaniu doskonale wiedza, ze TO robie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysia, na ulotce nic nie ma o skutkach ubocznych. poczytałam sobei z tej co kupiłam dla swojego księciunia. A na forum byłu przepychanki między naszą Moniką a oszukańczą moniką. potem doszło zamieszanie ze znikajacymi mailami z naszj poczty:-) J to w sumie nie wiem czy będe testować....jakoś mi sie nie wydaje, zeby cos wskazywało na dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski, ide sie troche przytulic (bez zbereznych mysli. Prosze ja Was) do M i sie kimnac godzinke. Bede pewnie po 21.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lisaeta boli cię pewnie owulacja ci się zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ŻonaĄcka mi się wydaje że by się urodziło w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisveta dla mnie to też na maxa stresujące by było :) a jak ci się uda to jak planujecie przyszłość ? będziecie razem mieszkać ? Ja w twoim wieku też miałam już instynkt macieżyński ale rozum wtedy wygrał- nie wyobrażam sobie byc w ciaży i nie mieć pracy, gdzie mieszkać, samochodu.. i jeszcze chodzić do szkoły.. podziwiam was naprawdę.. :) malinowa szczeże to mam nadzieję, że w tym cyklu jeszcze nie- wolałabym poczekac jeszcze miesiąc, żeby dzidziuś był od stycznia :p zreszta juz czuje, że dostane :) ale dla mnie to jeszcze nie problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisaveta - podziwiam Cie dziewczyno :) ja bym tak nie potrafila zaplanowac sobie co do godz przytulaniami w dodatku skupic sie na nim wiedzac ze mamcia siedzi gdzies za sciana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 5 tygodniu, a zastrzyki na krzepliwość krwi codziennie jeden aż do porodu. Już mam sposób nie boli tak bardzo. Dziewczyny ja uciekm do łozka bo mi głowa zaraz na kompuer opadnie :P Muszę jeszcze zjeść coś tylko nie wiem co:) Bede potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny lisavecie sie dziwicie? a wam sie nie zdarzyło? w czasach hihi młodości zaszaleć w mieszkaniu, gdzie za ścianą byli rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 MARCA IDE DO DOKTUR TASZYCKA W NOVUM TROCHE CZYTAŁAM NA JEJ TEMAT TO WYDAJE MI SIE DOBRYM LEKARZEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Pysiulka, jak fajnie że się odezwałaś. :) Do nas na chwilę wpadła teściowa i oczywiście mnie zdrażniła. Wrr jak ja nie trawię tej baby...:/ Ja też Lisavetę podziwiam. W sumie sama też jestem jeszcze młoda bo dopiero w sierpniu kończę 23 lata, ale my z mężem to sobie założyliśmy że najpierw wspólne mieszkanie, ślub a potem dzidzia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo jestem :) A wy znowu tyle napisalyscie,troche przeczytalam ale nie wszystko.Ja juz dzisiaj w pracy musialam oznajmic o mojej ciazy.chcieli mi dac prace zdecydowanie nie dla kobiet w ciazy:/No i w koncu musialam im powiedziec.Nawet nie bylo tak zle,przyjeli lekko :) A co tam u Was???Monika Wszystkiego Najlepszego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pysiuleczka a może w ciąży jesteś jak miałaś krótko @ i test owu pokazał pozytywny tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livaseta - mnie dzisiaj aż skręca z bólu jajnika lewego, aż promieniuje do kolan - zawsze tak miałam, choć wiem że dziwnie Ci się to może wydawać. Więc na pewno dzisiaj mam owulację, bankowo! I źle ją znoszę :o. Aż mnie mdli! Więc łap byka za rogi. Sublima - no widzę że jest nieciekawie z tą pocztą i fałszywą Moniką. Tak tyle, o ile przeczytałam na ten temat, ehhh :o. A co o myśli z testowania, bądź optymistycznie nastawiona. Mam nadzieję że Ci się uda!!! I Tobie i Malinko dziękuję za info o tych tabletkach! Też mi się wydaje że może nie tabletki, a coś w powietrzu wisi, w końcu zmiana pogody... Borntoride - kurde, współczuję Ci. Ale zaraz sobie pójdzie teściowa :). Ja też mojej teściowej nie trawię za jej całokształt, może nie to że coś głupiego powie, ale jej postępowanie dobija. Szkoda gadać. Nawet mąż ostatnio przyznał że woli moich rodziców :P. Ja muszę być twarda i zarazem spokojna jak z teściową przebywam :P. Niestety tak już jest :o. Migotka - witaj :). Jak samopoczucie? Widzę że niefajnie przyjęli w pracy wiadomość o ciąży, a to świnie niewychowane :/. Ale nie przejmuj się grunt że Ci się udało tak szybko zaciążyć, i że będziesz mieć maluszka :) 🌼 Sabrinka - odpoczywaj, odpoczywaj kochana :). Odpoczynek bardzo służy w szczególności w początkach ciąży :). A czemq musisz brać codziennie zastrzyki??? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow to prywatna klinika? Do mojego lekarza umówiłam sie na tez sam dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow to prywatna klinika? Do mojego lekarza umówiłam sie na tez sam dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livaseta - mnie dzisiaj aż skręca z bólu jajnika lewego, aż promieniuje do kolan - zawsze tak miałam, choć wiem że dziwnie Ci się to może wydawać. Więc na pewno dzisiaj mam owulację, bankowo! I źle ją znoszę :o. Aż mnie mdli! Więc łap byka za rogi. Sublima - no widzę że jest nieciekawie z tą pocztą i fałszywą Moniką. Tak tyle, o ile przeczytałam na ten temat, ehhh :o. A co o myśli z testowania, bądź optymistycznie nastawiona. Mam nadzieję że Ci się uda!!! I Tobie i Malinko dziękuję za info o tych tabletkach! Też mi się wydaje że może nie tabletki, a coś w powietrzu wisi, w końcu zmiana pogody... Borntoride - kurde, współczuję Ci. Ale zaraz sobie pójdzie teściowa :). Ja też mojej teściowej nie trawię za jej całokształt, może nie to że coś głupiego powie, ale jej postępowanie dobija. Szkoda gadać. Nawet mąż ostatnio przyznał że woli moich rodziców :P. Ja muszę być twarda i zarazem spokojna jak z teściową przebywam :P. Niestety tak już jest :o. Migotka - witaj :). Jak samopoczucie? Widzę że niefajnie przyjęli w pracy wiadomość o ciąży, a to świnie niewychowane :/. Ale nie przejmuj się grunt że Ci się udało tak szybko zaciążyć, i że będziesz mieć maluszka :) 🌼 Sabrinka - odpoczywaj, odpoczywaj kochana :). Odpoczynek bardzo służy w szczególności w początkach ciąży :). A czemq musisz brać codziennie zastrzyki??? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pysiuleczka a może w ciąży jesteś jak miałaś krótko @ i test owu pokazał pozytywny tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×