Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Dziewczyny jeszcze dobra jest ryba pieczona w piekarniku :) Palce lizać, polecam, ja robiłam 1 raz chyba na początku tego tyg i wyszła super, bardziej mi smakowała niż taka standardowa smażona. No i o wiele zdrowsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wogóle ostatnio gotuje z nowych przepisów:)zawsze cos fajnego w necie można znaleźć:)a najlepsze przepisy sa na smaker.pl :)i powiem Wam ze gotowanie mnie wciaga:)no i chociaż na trochę pozwala zapomnieć o problemie z zajściem w ciaże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc mama 27
Czesc :) Ja z męzem staram sie od pol roku. A obecnie mam maly problem, widze ze wy tutaj się troche znacie na tym wszystkim to zapytam o rade. otóz zrobilam test ciazowy w dniu okresu, wyszla 2 kreska lecz bardzo ledwo widoczna, na drugi dzien poszlam do lekarza. zbadal mnie tylko "ręcznie" na fotelu, usg mi nie robil. stwierdzil ze macica jest powiększona ale usg nie ma sensu teraz robic. zbadal mi tez piersi, i tarczyce, stwierdzil lekko powiększony lewy płat i do tego mialam b. duże tętno :/ zapytal sie czy mialam problemy z tarczyca, a ja powiedzialam ze nie wiem gdyz nigdy nie badalam jej. Powiedzial mi ze mam przyjsc za 2 tyg wtedy bedzie usg i zleci mi badania krwi, moczu oraz tej tarczycy. I tutaj mam pytanie, jeżeli jestem w ciązy i cos jest nie tak z tą tarczyca, czy to moze prowadzic do poronienia ??? okresu do tej pory nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
chce byc mama 27 Moim zdaniem możesz byc w ciąży jak jest 2 kreska ledwo widoczna ale jest.Może zrób beta hcg.U nas kosztuje 40 zł niewiem jak u ciebie.Ja niewiem czy też coś z tarczycą niemam lekarka powiedziała że mam powiększone jutro odbieram wynik z tsh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) U mnie nudy, okres się kończy :) Juppii :) Czekam na testy OWU i na ten czas hihi. Czytam WAS bardzo często. ooooooo Widzę , że Monisia szaraczka wróciła :) Jutro mój kochany M wraca z delegacji :) ( szkoda że nie mam jutro OWU hihi). Już się nie mogę doczekać i właśnie kombinuje co mu jutro pysznego zrobić do jedzenia. Widzę nowe koleżanki super. Witajcie. Tak się zastanawiam przykładowo, wg normalnego liczenia w cyklach 30 dni owulkę powinnam mieć 26.02. Zastanawiam się czy tak regularnie co dwa dni z moim M przytulasy robić, czy dopiero jak pokaże mi test OWU, że będzie zacząć? Czy te testy robić codziennie o tej samej porze czy nie konieczne o tej samej porze?? Zaczęłam mierzyć temp zrobiłam tabelkę i powiesiłam na lodówce, narzazie mam 36,5 ciągle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do gotowania, to gotować to ja uwielbiam piec, robić różne desery. Mogłabym nie wychodzić z kuchni:) Ostatnio mój M kupił mi książkę Nigelli porostu tam są takie super przepisy... . Jest tam taki pyszny przepis na mrozy coś na rozgrzanie. Jak będziecie chciałby to napiszę robi się 3 minutki a rozgrzewa superowo:). Staraczko Moniko - dobry pomysł z tym gotowaniem, wciąga oj wciąga :) Mój M już ostatni przez to w garnitury nie wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Sabrina79127 Test owulacyjne z tego co słyszałam to najlepiej robic wieczorem i ostałej porze.Mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaniljjjjja
czesc dziewczyny ______________________ Moj wiek 25lat. Cykl 27 dni (ostatnio jakis nieregularny 29) cykl staran obecnie : 4 cykl , mozecie mnie do tabeli wpisac?. Mieszkam w Niemczech i od listopada chcemy dzidzusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaniljjjjja
aha moj okres bede miala (lub nie bede miala :) ) 2.03.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaniljjjjja
a dzis mam jajeczkowanie ,bo ja to u mnie czuje bo mnie na pol az z bolu zgina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzwoniłam do gina o wynik cytologii..:(no i mam wynik bez grupy:(jakieś zapalenie:(jutro dostane recepte na leki:(mam nadzieje że nie przedłuży to mojej przerwy w staraniach..i od marca będę mogła zacząć:)no ale jutro się wszysto okaże...trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Na tarczyce trzeba uważać ! Niedoczynnosc może powodować promienie:( Ja miałam okres 1.02 wczoraj znowu tuli tuli :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny albo ze mną coś nie nie halo, albo naprawdę jestem w ciąży. Teraz nie wiem co chcę zjeść, chyba wszystko po kolei... Najpierw zjadłam pieczony boczek, pomyślałam, że jeszcze coś mi się chcę, więc zjadłam 3 cukierki-galaretki i pomyślałam, że nie, że to jednak nie to i coś jeszcze muszę zjeść, więc zrobiłam sobie rosołek gorący kubek, ale jak już zalewałam, to zachciało mi się jajka na twardo i muszę se wstawić :( Dziewczyny ja nigdy nie jadłam pieczarek, i mówiłam, że nigdy nie zjem, bo nie lubię, a dzisiaj specjalnie zrobiłam farsz pieczarkowy bo mi się zachciało pieczarek! A najlepiej takiego musu z pieczarek. No ja chyba oszalałam!!! W ogóle oglądam smerfy (film z 2011 r) i wiecie co... normalnie się poryczałam, na smerfach! Nigdy nie miałam tak przed okresem, raczej coś w stylu burzy gradowej. Ratunku, doradźcie coś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny.Ja jestem w UK i tutaj sniegu nie ma jest na plusie ok 8 stopni.Troche sie teskni za polska biala zima ale z drugiej strony dobrze jest tak jak jest.Mam prawo jazdy od pol roku i troche bym sie bala jezdzic jesli byloby duzo sniegu:/Co do gotowania to tez bardzo lubie:)Rybki w roznej postaci.Kiedys nie umialam wogole gotowac,ale nauczylam sie po wyjezdzie za granice.Jak czegos nie wiem to wchodze na neta i sie douczam:) A tak poza tym to zaraz dni plodne i starania trwaja co drugi dzien:)Pierwszy cykl z wiesiolkiem a maz bierze Mace podobno pomaga.Zobaczymy....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu kiedy masz mieć teraz okres? Ale byłoby super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu-calkiem mozliwe ze to ciaza:)Chociaz ja nie mialam wogole zachcianek.No moze poza jedna Fanta,moglam pic tylko to.Apetytu brak.Moim zdaniem jesli kobieta jest w ciazy i dobrze zna swoj organizm bardzo szybko zorientuje sie ze w niej jest.Ja wiedzialam juz przed miesiaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judy28 - okres mam mieć w poniedziałek, czyli już niedługo. Chciałabym wcześniej zrobić test bo w sobotę idziemy na ostatki, ale wiem, ze nie wyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka - właśnie ja się naczytałam, że przed miesiączką nie ma żadnych objawów, a pierwszym objawem ciąży jest brak okresu. Ale bardziej ufam kobietom które były w ciąży i mogą powiedzieć coś na ten temat niż suche, teoretyczne źródła, które czasami piszą faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przed okresem zawsze musiałam zjeść czekoladę, albo jakieś cukierki czekoladowe, a teraz chcę mi się czegoś pikantnego, tłustego, normalnie mam ochotę na zmiksowane pieprzne, pieczarki zapieczone na bułce. Ja osoba, która nigdy (oprócz dzisiaj) nie jadła pieczarek. Oszalałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judy - ale ponoć nie robi się przed spodziewaną @. Też bym zrobiła, bo jestem taka niecierpliwa, że szok, ale boję się rozczarowania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu, a masz jakieś przeczucia ?? Bardzo trzymam za Ciebie kciuki kochana :) Jak zrobisz w sobotę rano teścik, to może już wyjdzie ? Ja przed @ miałam mało objawów, jedynie to że nie miałam takich bóli jak zwykle miałam na @ tylko dziwnie kłuł mnie jajnik przez 1 dzień, w dniu spodziewanej @ ból piersi. Teraz to już sie powiększyły, nie mówiąc o sutkach. :) No i od kilku dni dopiero mam mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu jesli okres masz miec w pon mozesz sprobowac zrobic test z porannego moczu w sobote.Moja kolezanka niedawno zrobila test 4 dni przed miesiaczka i pozytywny:)POjechali z mezem w sobote na zalupy,wziela do reki piwo zeby kupic i stwierdzila ze najpierw musi zrobic test.Cos juz przeczuwala bo piersi ja bardzo bolaly myslala ze zwariuje.Maz jak zobaczyl ze znowu do koszyka idzie test,stwierdzil ze to juz obsesja.A w domu mial ladna niespodzianke z napisem ciaza,1-2 tyg.To byl test elektroniczny taki drozszy wiec tez wieksza szansa na wczesniejsze wykrycie ciazy.Ja na Twoim miejscu bym zrobila w sobote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born - mnie strasznie piersi bolą, nawet jak chodzę to czuję, czasami zakuje mnie jajnik, raz lewy, raz prawy. No i dziś z tym jedzeniem coś strasznego i z płakaniem na filmie familijnym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że możesz zrobic test w sobotę rano z pierwszego moczu. Chociaż ja robiłam w dniu spodziewanej @ i miałam druga kreske bladziutką, więc przed @ pewnie nic by mi nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie mam humorów przed-okresowych, bo wcześniej to chodziłam jak burza przez ok tydz, czasami dwa. Normalnie ciągle się kłóciliśmy, bo ja byłam taka wściekła, miałam taki zły humor, że coś strasznego i straszna czepialska byłam, a teraz nic, kompletnie nic mi nie przeszkadza. A jak mnie mój mąż zaczął dzisiaj całować to jak głupia się cieszyłam, sama dokładnie nie wiem z czego. Aha i jak płukałam raz zęby bo coś mi weszło w dziąsło, to czułam w buzi metal... I raz jak piwo wypiłam to na końcu też inaczej smakowało niż zazwyczaj, jakby zepsute (?) chociaż nie przeterminowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie miałam typowych jak dla mnie objawów przedokresowych. Oj coś mi mówi, że u Ciebie to też może byc sprawka dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz zmykam spac. ;) Relacjonuj nam tu jak się czujesz i jak się sytuacja rozwija. ;) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×