Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Witam Pysiuleczka! w sumie to sie nie staramy...ale czytam Was od samego poczatku codziennie -OBOWIAZKOWO! W planach mamy zaczac od czerwca/lipca ale spoznia mi sie okres. Wiec jak to dzidzia to sie nie pogniewamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pysiuleczka ;) Moje samopoczucie dobre. Po wizycie u lekarza jestem o wiele spokojniejsza. :) Trochę mnie męczą ciążowe objawy, ale nie narzekam absolutnie. :) Właśnie wcinam jogurta, maż dba żebym sie dobrze odżywiała :) Fajnie, że masz dobre wyniki. Nic tylko sprowadzac dzidzie na świat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niooo. Żeby się udało z tą dzidzią :). Kochana powiem Ci że kupiłam te testy owulacyjne na allegro, oraz też dla sprawdzenia z innej firmy w Rossmannie. I widzę że te z allegro są bardziej czułe, bo dzisiaj zrobiłam na 2 testach dla porównania wyniki. I bardziej wyraźny wynik był na tym z allegro. Więc przestanę używać tych z Rossmanna i będę działać na testach z allegro ;). Kurcze jak fajnie że mąż o Ciebie dba :). I myślę że nie masz tragicznie z objawami, na pewno miną! :) :* tylko wytrwałości :). Iwo - cieszę się że obserwujesz codziennie nasze forum ;). Powiem Ci że jeśli będziesz mieć teraz dzidziusia, to ciesz się :) a wiem że miałabyś takie odczucie. Bo czasem niektórym ciężko z tym :(. Ja starałam się w 1 cyklu i nic ;(. Teraz zacznę 2, i codziennie testuję kiedy mogę zacząć ;). Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane:) Witaj Iwo w naszym gronie:) 🌻A pomaranczami się nie przejmuj, zawsze chcą namieszać;) Na tym forum piszemy co chcemy, jak chcemy i kiedy chcemy i guzik coś komuś do tego! (czytaj pomaranczkom;) ) Hej Pysiuleczka👄 dowlekłam się do domku w końcu przez te śnieżyce:D uff.. SUPER, że masz takie dobre wyniki:D Mogę puścić kciuki;) A więc tak, byłam u mojej gin dziś, konkretna w sumie rozmowa, konkretna babka, powiedziała, że dopiero po 12 mies od pierwszej próby - pierwszego cyklu regularnego współżycia należy porobić badania i w pierwszej kolejnosci zacząć od nasienia mężczyzny. Ja mam poki co porobić wszystkie badania, tokso, cytomegalia (nie koniecznie powiedziala), tarczyca tsh. Zrobila usg jajników i cytologie. Jajniki ok, macica też. Powiedziała , że mam bardzo dużo płodnego śluzu, więc owulka była dziś rano, ewentualnie wcz w nocy prawdopodobnie;) Wypowiedziała też się na temat testów owu i wiesiołka - tu niekoniecznie dobrze, na testy powiedziała, ze "wyrzucone pieniądze", a wiesiołek, powiedziała, że kobieta jets tak skonstruowana, że jeśli ona jest zdrowa, mężczyzna tez to nie potrzebują żadnych polepszaczy itp ;) W sumie mało konkretnei akurat o tym wiesiołku, no ale podsumowując stwierdziła, tak ja wiekszość radzi, wyrzucić wszelkie tabelki, wykresy, testy owu, nie obserować tylko kochac z mężem, kiedy mamy ochotę;) Wrzucić na luz, Nie robić nic na siłę, po pracy, jak się jest padniętym i nieraz sex jako przymus do robienia dziecka się traktuje;):p -> jej słowa (bardzo bezpośrednia, ale kumata babka) AA i co mnie poniekąd zaskoczyło, powiedziała, ze wcale dni teoretycznie, książkowo płodne, czyli przy 28 dc - 14, 15dzień nie musi być "tym" dniem! Mówi, że batrdzo dużo dziewczyn, nawet jej pacjentek zachodzi w ciążę przy kssiążkowym regularnym cyklu 28,29 dni, np w 21, 22 dc. I nie ma na to reguły. Powiedziała mi, że to jajeczko sobie wędruje w naszym ciele, zależy od organizmu i od kobiety, i jeden zachodzą faktycznie w 14, 15 dniu, a inne, które celują tylko w te dni płodne nie, bo dla nich najlepszym momentem jest np ten np 20 czy 21 dc. Także dziewczyny kochac się ttrezba cały czas!:D Hmmm i co tam jeszcze? Wspomniała o duphastonie, ze warto brać od połowy cyklu. Jaki emacie doswiadczenuie z duphastonem? Jakoś nie mam przekonania za bardzo, no ale może mnie przekonacie:) Piszcie prosze co wiecie na ten temat:) Jak ktoś nas podczytuje, to tez bardzo proszę, żeby się wypowiedział na ten temat;) Dzięki za rady i opinie:) Pysiuleczka, robię testy cały czas, dziś jeszcze nie, bo niedawno wróciłam;) ale wczoraj mialam najciemniejszą krechę z tych wszystkich poprzednich, czyli jednak cos w tym jest. Hm, kurcze świnki chyba nie miałam, nie pamiętam;/ Migdałków nie mam od bardzo dawna;) Muszę tak czy tak isc do lekarza, boję się trochę, co to się dzieje z tymi węzłami, boli mnie ta szyja. Tak to nic poza tym mi nie doleg juz, katar minał, no dreszcze mam ogólnie stale, ale to chyba wina tez pogody, a ja niskociśnienioweic i zmarzluch;) A gdzie się nasza Oska podziewa? Buziaki dla wszystkich Dziewczynek!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borntoride -zycze z calego serca powodzonka! Niech dzidzia zdrowo rosnie! Ale to jest piekne jak wiemy ze w naszym ciele dzieje sie cud! Nowe zycie sie w nas rodzi...cos wspanialego i bezcennego! Pysiuleczka napewno bede sie cieszyc bo dziecka pragniemy! Tylko chcielismy zaczekac do wakacji ze wzgledu na nasze plany tzn.budujemy dom. Ale dziecko to przeciez zadna przeszkoda. Niestety czuje ze @ przyjdzie...nie wiem czemu ale to wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisi nie ma:( Wróć tu do nassss!!!!! Dziewczynki, która z Was chętna na przejęcie chwilowo roli "tabelkowej", żeby Monisi tym głowy nie zawracać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisi nie ma:( Wróć tu do nassss!!!!! Dziewczynki, która z Was chętna na przejęcie chwilowo roli "tabelkowej", żeby Monisi tym głowy nie zawracać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KropelkoRosy27 witaj! dziwia mnie ludzie ktorzy za wszelka cene krytykuja innych zwlaszcza za jakies blachostki typu wlasnie emotki...przeciez to nic zlosliwego... wiec nie bede sie przejmowac. Trafilas na fajna ginekolog. Ja ostatnio takze -mloda ele bardzo madra pani doktor. Kazala mi zrobic wlanie badania na toksoplazmoze, cytomegalie i rozyczke. Tez jestem tego zdania ze powinno sie kochac z przyjemnosci ale wiem ze moze byc to trudne jak mysli sie tylko caly czas o dziecku...wierze, ze my tez zostaniemy mamami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kropelko ;) I jak tam staranka w toku ? ;) Trzymam kciuki mocno :) A co do testów owu, to ja tam będę ich bronic, mnie się przydały. Przecież wykrywają hormon luteinizujący, który występuje 24-72 h przed owulacją, więc coś w tym musi byc. A poza tym w pierwszym cyklu ich stosowania zaszłam, więc mam powody żeby wierzyc że jednak coś tam wykrywają. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwo - dziękuję, zobaczysz że też niedługo będziesz się cieszyc tym pięknym stanem . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kropelko :* Ja wiem właśnie że przy cyklu np. 28 dniowym to w 20,21 dniu też dopiero może nastąpić owulacja. Dlatego na ten miesiąc mam 15 testów owu bo wiem że może być różnie. Kurcze :P. A poza tym na dzień dzisiejszy mam jasną kreskę, więc jeszcze mam czas na to :O. Też miałam robione usg dopochwowo, to moja ginekolog powiedziała że do owulacji jeszcze przynajmniej tydzień muszę odczekać - tak wynikało z tego co widziała na ekranie. Ale to że ja jak zawsze jestem przezorna, to już 2 dni po wizycie zaczęłam testować :P. Obadamy. To skoro miałaś ciemną krechę... Może dałabyś radę poprzytulać się? Oczywiście jeśli jesteś na siłach :). Nic na siłę jak najbardziej żeby nie było :P. To teraz zrób badania i czekamy na wyniki :). Iwo :) - nie przejmuj się jakimiś popaprańcami ;):). Też mnie jeden popapraniec próbował mnie wkurzyć, ale trzeba to olać. Jak masz ochotę to wstawiaj tyle emotów ile się da ;D. A jeśli będzie jednak dzidzi szybciej niż planujesz, to nie przejmuj się, zawsze sobie dasz radę, i bez problemów ogarniesz całą sytuację i z budową domku, i ciążą. Moja siostra jest teraz w takiej sytuacji że załatwia z mężem sprawy papierkowe w urzędach, to notariusze, to zgody, to projekty, ahhh dużo wymieniać, mają działkę i też chcą się budować, a to że jest 2 lata po ślubie to stwierdziła że z nie będzie przekładać decyzji o dziecku, w sumie lata też ma - 30 w tym roku. Też jest na etapie starań i z tego co wiem to od bodajże listopada-grudnia się starają. Więc myślę że nie ma co żałować, a przynajmniej warto zacząć próbować :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born - gratuluję mdłości;):) Wiem, objawy mogą być czasem męczące, ale ich pojawienie się świadczy o tym, że za 9 miesięcy pojawi się na swiecie Maluszek:):):) Super, że Twój M dba o Ciebie, a Ty wsuwaj jogurciki, owoce i dużo mięska;) Zgadzam się z Tobą odnośnie testów, napisałam Wam jako ciekawostkę co moja gin powiedziała, ale potwierdza się krecha na tescie z tym, co gin powiedziala, ze owulka byla wczoraj;) takze działają testy na pewno. Spróbuję jeszcze dzis zrobić, bo nie robiłam; Niestety staranka dosc ubogie w tym mies, no ale nic porobię badania i w nastepnym będzi elepiej:) Nazbieram trochę sił:) Może jakiś mały urlopik;) Iwo - a Ty już zrobilas wszystkei badania? A co Ci Twoja gin o cytomegalii powiedziala? Mi, ze nie ma konieczności (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka - to mi gwoździa zabiłaś, kurczę ja tylko celowałam w "te" dni, a tu się okazuje, że niekoniecznie musi tak być. Tylko, ze mi w te pozostałe dni libido spada. Dobrze, że w środeczku zdrowiutka jesteś. Rachu ciachu i też zaciążysz :D Zrób morfologię tak dla pewności :-) pysiuleczka - super, że masz takie dobre wyniki, i fajnie, że kociaka możesz zostawić :) Tylko patrzeć jak mamą zostaniesz :) Cieszę się. A gdzie reszta dziewczyn? Osa? monisia WRACAJ PLISSSSS!!!! Sabrinka a co u Ciebie? A ja się poprztykałam z moją połówką, jestem w złym humorze :/ Pozdrawiam i ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka, nic na siłę. Ale różnie bywa, może akurat następnego cyklu już nie będzie, czego Ci zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka -oczywiscie masz racje. zawsze chocby jak bylo ciezko to czlowiek da sobie rade -Bog wie co robi i wie ile czlowiek moze udzwignac. Wierze ze bedzie dobrze. Tak jak pisalam to bedziemy sie cieszyc. :) co ma byc to bedzie. To naprawe "popaprance-pomaranczki" czytalam jak Ci wypisaly-malpy jedne! Ale grunt to sie nie przejmowac! KropelkoRosy U pani ginekolog bylam w sobote i wlasnie pytala czy planuje ciaze -bo zapytala czy biore jakies leki. Powiedzialam ze tak bo biore od prawie roku kwas foliowy i od grudnia magnez. Wiec zalecila mi wlasie te badania. Jeszcze je nie zrobilam i planuje zrobic w marcu. Chyba ze okaze sie ze jestem w ciazy to lece zrobic badania w piatek. I dziekuje za ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jestem tutaj nowa, ale podczytuję już tu dość długo. Ja też się staram o dziecko, ale już straciłam rachubę jak długo, będzie ponad 2 lata. Mi też ginekolog powiedział, żebym nie brała żadnych wiesiołków, castagnusów i innych cudownych leków. Duphaston jak narazie brałam tylko w jednym cyklu, po inseminacji, nieudanej zresztą. Nie mam opinii na temat tych leków, ale zdaję się na lekarza, skoro mówi, że brać to brałam, chyba się zna na tym w końcu. Szkoda tylko, że i tak nic z tego nie wyszło. Dokładnie to testy robiłam wczoraj i przedwczoraj. Oba negatywne. Czekam teraz na tą małpę, ciekawe kiedy dostanę, bo podobno po duphastonie może się spóźniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Mam wyniki z usg i cytologii. Cytologia II stopień. Usg macica i jajniki w badaniu sonograficznym prawidłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) ja miałam robione badanie na cytomegalie, rozyczke, kile, tokso, wzw,HIV . Ja nie mam głowy do tabelek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu24 ja jestem :) nie obrazaj sie Kochana. Co porabiacie? Maz moj juz spi a mi sie nie chce...buszuje po internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ej co za foch? :) to co z tym testem! ? Kiedy może najwcześniej pokazać tez jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwo a ja jem, oglądam film, czytam Was a z mężem nie rozmawiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tez jestem glodna...wiecie co brzuch mnie boli....@ jutro napewno przyjdzie... Lilu24 a o co poszlo jesli mozna spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdenerwowałam się na niego, a on uważa że już mam humory przed @, i że napewno będę miała @. Tak jakby wiedział jakie będę mieć humory jak będę w ciąży... eh :( przykro mi się zrobiło... chociaż niby taka głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie -chlopy juz tak maja! Moj tez spytal sie w poniedzialek czy juz mam ten okres bo sie na niego wydarlam. Badz dobrej mysli! Faceci nigdy tego nie zrozumia bo nigdy nie mili okresu ani nie byli w ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dopiszecie mnie do tabelki????Byloby milo:) I mam pytanie do Was bo juz sama nie wiem co myslec.Moze mi cos odpiszecie.Chodzi o to ze zawsze przed okresem okolo tydzien mialam PMS,wydety brzuch i bolace piersi @ przychodzila i wszystko wracalo do normy.Tydzien temu dostalam okres w srode.Przed nie mialam objawow nawet myslalam ze juz moze jestem w ciazy ale niestety nie..No i od okolo 2 dnia okresu zaczelu mnie bolec pieri i bola caly czas:/ Sa wieksze.Do tego wysypalo mnie na buzi.Okresu juz nie mam.Czy to moga byc jakies problemy z hormonami???Jak myslicie??Poronilam w listopadzie i mysle ze to moze miec wplyw na to co sie dzieje z moim organizmem teraz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja, jeszcze na chwilkę zajrzałam, bo mój M poszedł z pieskiem;) brr na takie zimno, a ja juz w łóżku:D Lilu - nie przejmuj się, ja z moim stale się o coś sprzeczamy, a jak mam zły humor to on odrazu już mi sugeruje " co, przed @ jestes?";) Wiem, Czasem, takei z pozoru błahostki potrafią wkurzyć. Ja ogolnei jestem mega impulsywna i nieraz drobna rzecz a afera się robi jak nie wiem. No ja też Lilu myslalam, ze w cyklu 28, 14 i 15 to te dni, a tu proszę;) Tylko, ze fakt faktem, tak sobie myślę, te kobiety , które zaszly w ciaze np w 20, czy 22 dc, to może akurat mialy cykl, że im się owulka przesunęła? Albo jest tak jak moja gin mówi, że to jajeczko sobie tam pływa i jeszcze nawet po owulacji sa duże szanse na zajście... A wszędzi episzą że 24 h max, a tu jednak nie;) Judy - te pretesty, to można kilka dni przed @, ale jednak lepiej zrobić w dniu spodziewanego @, gdyz tak jak tu u nas na forum nawet dziewczyny miały, przed terminem @ testy wychodziły pozytywne a to niestety ni ebyła ciąża... Dziewczynki, ok , zajmę się chwilowo tabelką:) Napiszcie proszę tak teraz szybciutko, jedna po drugiej wszystkei potrzebne dane w komplecie:) Wiem, wiem, że pisałyscie wcześniej, ale to usprawni szukanie na stronkach wstecz;) Dzięki! i czekam na Wasze wpisiki:) a zaraz tabelkę uzupełnię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka, wydaje mi si, ze moga to byc hormony. zazwyczaj piersi bola przed okresem i tak ze dwa dni w trakcie A kiedy masz nastepna wizyte u gin ynow cos sie stalo y klawiatura, jak to wzlacyzc, zebY Z TO BYLO znow Z a nie Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×