Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Co do objawow przed okresem ktore mialam to wysypka na skorze,dokladnie na ramionach i rekach,taka drobna kaszka.Czerwone plamy na dekolcie i nogach.Bulgotanie w brzuchu,jakby cos sie przelewalo.Oczywiscie kazdy jest inny i nie wszyscy musza miec te same objawy.Gdzies czytalam,ze czeste chodzenie siku na poczatku ciazy to jakis wymysl bo dzieje sie tak dopiero ok 5 mc jak dziecko rosnie..Jest to nie prawda bo ja chodzilam do ubikacji kiedy bylam zaledwie kilka tygodni,Wstawalam do toalety po 2-3 razy w nocy.A spowodowane to jest powiekszajaca sie macica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka ja też często chodzę siku, ale też dużo piję różnych napojów, więc nie mogę obiektywnie stwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, tylko najgorsze jest to czekanie i ewentualna porażka/rozczarowanie/rozpacz :( Chociaż czemu miałoby dzidziusia nie być, kochaliśmy się dzień dnia, leżałam z nogami w górze, brałam wiesiołek, nie mam już torbieli. Tym bardziej, że tak myślę, ze to były "te" dni bo byłam taka napalona, że szok (sorki, za szczerość) Ale z drugiej strony może akurat nie trafiliśmy w dzień... Ah... te czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cie sama przez to przechodze:( My staralismy sie wczesniej ok 7mc,wyliczalam dni plodne itd.Zaszlam cieszylismy sie bardzo bardzo.Pozniej dowiedzialam sie ze beda blizniaki.Radosc ogromna bo ani u mnie ani u meza nie bylo wczesniej.Niestety radosc nie trwala dlugo poronilam:( Przy tym wszystkim dowiedzialam sie tez ze mam wade macicy:((( Od ok 3 mc probujemy,kochamy sie w dni plodne i nic.Chce bardzo juz byc w ciazy chociaz wiem ze dla mnie to bedzie ogromny stres przez 9mc.Moge poronic nawet w 4-5mc:( Tego co przezywamy nie zrozumie ktos kto nie musi czekac badz nie musial tak jak my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc mama 27
dziekuje za odp. zastanawia mnie dlaczego lekarz nie zlecil mi badan tej tarczycy ??? skoro to takie ważne. :( pojde sama jutro zrobic a potem do endokrynologa. Mam nadzieje ze jest jeszcze szansa dla mnie i mojego dziecka, tak bardzo sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Migotko tak mi przykro :'( Wierzę, że los się od Was odwróci i nagrodzi za wszystkie cierpienia. Kochana wiem, że jest Wam ciężko, ale cierpliwości, uda się. Ściskam Cie mocno :*:*:* Będę trzymała za Ciebie kciuki, żebyś jak najszybciej zobaczyła II kreski na teście :) My z kolei staraliśmy się już od kwietnia/maja (?) 2011 i ciągle nic, aż w październiku się dowiedziałam o torbieli na jajniku, teraz już jest ok, ale się wtedy najadłam stracha :( I w sumie ten cykl tak poszaleliśmy, bo w tamtym miałam jeszcze kontrole po zabiegu wycięcia torbieli i też usuwałam zęba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze w koncu szczescie sie do Nas usmiechnie.Kto wie moze juz jestes w ciazy:) Ja na dniach mam dni plodne i tez mysle ze juz niedlugo sie uda.Musimy w to wierzyc:) w końcu....Cierpliwość jest cechą ludzi Wielkich.To może być nasze motto ha ha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka motto pouczające :-) A Twoja postawa bardzo prawidłowa, pozytywne myślenie Kochana a wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok uciekam juz:) Jutro wolne,troche poleniuchuje.Trzymaj sie Lilu pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam temperaturę, a raczej stan podgorączkowy 37 st Chyba mnie coś bierze, ale nie czuje się przeziębiona, nic, wogóle :/ Jest mi na zmianę ciepło, zimno itd O co chodzi? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze niepotrzebnie znowu tu pisze..:(zero odzewu na móje posty...żadna z was nie napisała nic:(ani na wierszyk ani na to że musze iść po leki:(trudno spadam stąd.....miło było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki! Pozno wczoraj wrocilam z pracy a dzisiaj wole. @ przybyla wczorajszym poznym popoludniem. Nie wiem sama czy sie ciesze czy nie...najgorsze to chyba jest tak planowac bo wtedy to i to a pozniej to i to. Ja wlasnie jestem taka ze wszystko ZAWSZE planuje... ehhhh.......zaczynam sie przekonymwac ze najlepsze to sa wpadki. Rach ciach i po sprawie. No coz.... moge z Wami zostac? Pomimo ze starania dopiero od czerwca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczko Monisio dobrze ze zrobilas cytologie bo to bardzo wazna sprawa. Zakupisz leki i napewno wszystko wroci do normy. I od marca beda starania -owocne starania! Glowa do gory! Lilu24 mam wrazenie, ze Ci sie udalo ;) ale sie ciesze! Podwyzszona tempka to oznaka ;) ja mialam tak jak pisalam 36,6 wiec wiedzialalam ze nici z tego. Wiec wyszlo tak jak pisalam 17 dc owulka i po 14 dniach okres. Prawidlowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia - przepraszam, ja byłam zafascynowana tym co się ze mną dzieje, ale już wracam do świata ludzi normalnych :) Kochana wierszyk wzruszający, a leki na co musisz wziasc? Jakies zapalenie masz i dlatego cytologia nie wyszła? Wczoraj jeszcze raz mierzyłam temperaturę miałam 37,2 st, widocznie pierwszy raz trzymałam za krótko. Teraz też zmierzę i zaraz napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Lilu kochana! Trzymam kciuki, oby to było to! Spróbuj zrobić test z porannego moczu, zaraz po przebudzeniu, a nawet jak budzisz się np. nad ranem siku, to taki też bedzie dobry. To zależy od organizmu, czasem pokazuje już kilka dnie przed @ ciążę:) Spróbowac możesz, a my trzymamy mooocnoo kciuki!:* Daj koniecznie znać! Aha! i kup sobie pre test, ten o najwiekszej czułości;) U mnie wczoraj test owu pokazał słąbą kreseczkę, więc pewnie faktycznie coś w tych testach jest;) Ja tam i m wierzę:) Ale wiecie co wczoraj zauważyłam, takie dwie grudki, jakby ciemnego śluzu z odrobiną krwi(?), nie wiem, nie miałam tak nigdy;/ To nei był ten śluż łodny który miałam, a taki nieprzezroczysty, brązowaway. Nie było go dużo, ale jednak był. Miałyscie tak kiedys? Dziś od rana wogole bardzo boli mnie jajnik jeden:( taki ostry bol;/ Dziewczynki i poradzcie mi w srawie tego DUPHASTONU? Kupić go i brać? Nie namiesza mi zabardzo? To jednak hormony;/ Trochę mam obawy, mam nadzieję, że doradzicie mi;) Iwo - przyszla wredna małpa. Ale pewnie że możesz z nami zostać, nawet musisz;) :P Bo może akurat wcale do czerwca nie poczekacie;) A wiesz, ja też taka jestem planująca wszystko;) Nawet gin mi ostatnio powiedziala, zebym wrzyucila na luz, bo widzi , że ja to wszystko mam zaplanowane od a do z:D Migotka - dziś masz wolne, mmmm, super!:) Ja w pracy od rana, ale jutro sobota Born - cudownie, ze mdłości są;) A kiedy masz następna wizytę? Nie wiem czy pisałaś już o tym? Sabrinka - oj to gorąco będzie!!!:) Jak M wróci:D Mas zjuż testey owu, czy jeszxze nie? Mi przez dwa dni pokazywała się mega mocna krecha;) więc coś w tym jest, bo gin potwierdzila, zę wtedy byla owulka. Powodzeeenia kochana! Testy rób o tej samej porze, najlepiej wieczorem zawsze, tak 18,19 godz. A staranka zacznij ok 10 dc, tak jest najbezpieczniej;) Judy - co tam u Ciebie? Pysiuleczka, Monika, Osa 🌻 I witam nowe staraczki! A gdzie zuzzaa i żonąącka? Idziecie na Ostatki gdzies? Ja wlasnie się zastanawiam, dawno w sumie na żadnej imprezce nei byliśmy;) Monisia - wierszyk piękny, wzruszający, aż się łezka w oku kręci... A co to za zapelenie? Napisz koniecznie, czym spowodowane itp Powodzenia, zeby szybko mineło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jakie literówki:D Przepraszam, ale bardzo szybko pisze do Was i wychodzą jakieś dziwne rzeczy;) "śluż łodny " heh, masakra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko - mam ten test w domu, ale boję się zrobić. Teraz znowu mierzyłam temp i mam 37,2 st, a czuję się ok :) Czy test wykaże ciążę wcześniej niż przed datą spodziewanej @? Bym zrobiła jutro,b omy wybieramy się na ostatki i mogłabym być kierowcą :) Kropelko w sprawie duphastonu nic Ci nie doradzę, bo nigdy nie brałam, ale ponoć on jest na podtrzymanie tak? Ale jak ginka Ci go przepisała, to chociaż wykup i ulotkę przeczytaj. Czy ginka podała Ci powód dla którego masz brać ten duphaston? Iwo - nie doczytałam wcześniej, pewnie że zostań z nami, co Wy wszystkie tak uciekać chcecie? :) A można wiedzieć czemu dopiero od czerwca będziecie sie starac? Migotka - jak tam na wolnym, pewnie wypoczywasz? Dobrze, dobrze, zbieraj siły ;) Ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KropelkaRosy27 zycie jest naprawde dziwne. Ja juz sama nie wiem czego chce. Chce dzidzi ale z drugiej strony jak se pomysle przy budowaniu domu to najlepiej jak oboje bedziemy do pracy chodzic. Zawsze to innaczej 2 wyplaty. A jak se zas pomysle ze jak pozniej z jakiegos powodu nie bede moga miec dzieci to na jaka cholere nam dom...ufff.... E dobra nie marudze juz! Co ma byc to bedzie! :) "Życie jest piękne!" Wypilam kawke i biore sie za jakies sprzatanko bo jutro do pracy. Ale za to tą niedziele mam wolną :) wow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu24 Bo na wiosne budujemy dom -a wybudowanie takiego domu w stanie surowym to koszt 150 tys. Ale jak juz beda sciany i dach to bedzie super :) i wtedy chcemy zaczac starania bo pozniej to juz na spokojnie. A zreszta narazie mamy gdzie mieszkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwo - przecież pracować możesz do któregoś tam miesiąca ciąży później pójdziesz na macierzyńskie i wrócisz do pracy, a np. babcie mogłyby niańczyć w tym czasie, macie taka możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tez tak caly czas myslimy. Tesciowa i tak siedzi w domu wiec bedzie przeszczesliwa zreszta mama tez bez problemu by sie zajela. Najwazniejsze to byc dobrej mysli. Nigdy nie ma tak zeby sobie nie dac rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu - powiedziała, że duphaston na silne PMS, że pewnie brakuje mi progesteronu. Ale badań nigdy nie robilam na hormony, wiec nie wiem. Ona tak stwierdzila po tym co jej powiedzialam że dość długo mam @ i zawsze okropny ból piersi i brzucha przed... No chyba kupię i poczytam tą ulotkę:) Jak dziewczyny wiecie coś jeszcze n aten temat to piszcie:) Iwo - lepiej nie planować, choć nam planującym zawsze wszystko, z trudem to wychodzi;) Ale nawet jak zaczniecie budowę i byłabyś w ciąży, to na pewno dasz radę. Teściowa w razie czego pomoże;) A potem już w trojeczkę wprowadzicie się do nowego domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KropelkaRosy27 Wlasnie ja od dziecka zawsze szybko planuje. Jak mamy gdzies wyjsc na impreze to z gory wiem co ubiore, w jakich butach pojde,itp,itd ;) czasem to jest uciazliwe. Ale mocno wierze ze trzeba miec nadzieje bo ona umiera ostatnia! I ciesze sie ze mam jakis cel w zyciu do ktorego doze -nie chcialabym miec wszystkiego na tacy podane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka ja bym na Twoim miejscu zrobiła badania hormonów, a ślepo na podstawie bolących okresów bym nie brała, tym bardziej, że to są hormony, jeszcze coś Ci się rozreguluje. Może poczytaj na innych forach co dziewczyny o tym leku sądzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny :) KropelkaRosy27. czytam was codziennie ale nic nie pisze bo przeciez sie z M nie staramy wiec nie naleze do was. Jestem juz w 37 dc a okresu nie ma. Przedwczoraj robilam test i nic a wczoraj u gina zeby dala mi tabletki na wyregulowanie cyklu i zeby wreszcie przyszła @ bo cos jest nie tak a ona ze takie cykle so prawidlowe i ze nic mi nie przepisze i do tego opiepszyla mnie ze jestem przed okresem a do niej przychodzi sie po. Zdenerwowalam sie okropnie. Zbadala mnie laskawie i powiedziala ze mam powiekszony jejnik i nie wie czy to przyczyna tego ze jestem przed okresem czy to jakies zapalenie a brzuch mnie bolal przez caly miesiac bo pewnie zmarzlam gdzies. Po okresie mam przyjsc na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza - może miałaś infekcje, stres i dlatego się spóźnia? Weźcie Wy przestańcie z tym wypisywaniem się, lub nie pisaniem. My cieszymy się, że jesteście :) To co jednak od czerwca zaczynacie? Męża nie dało się przekonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilu nie wiem dlaczego tak mam ale zanim zaczne sie leczyc musze poczekac na okres i dopiero po nim a jak na razie to go nie ma a ta baba mnie wkurzyla ze moze jestem w ciazy i za szybko na robienie testu w 35 dc dziwne to dla mnie. Dopiero po badaniu mówiła ze rzeczywiście raczej nie. teraz juz tylko czekam @ Nie chodzi mi o to ze nie powinnam pisac do was tylko o czym?? Wy piszecie o staraniu sie a ja?? Z mezem dopiero bedziemy starac sie od lipca jesli nie zmieni zdania albo cos sie nie wydarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×