Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Ja miałam kiedyś kilka razy nadżerkę, ale to zanim poznałam mojego chłopa :). Po prostu ot tak sobie powstawała, wtedy oczywiście nie współżyłam, ale czy wtedy krwawiłam, to raczej chyba nie, zresztą nie pamiętam bo to było z 5 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka Monisia - miałam robione usg ponad tydzień temu i było wszystko ok. I byłam badana. Ze słów ginekologa mogłam wywnioskować że wszystko jest ok. Tylko jeszcze muszę wykonać telefon w środę do ginekolog z wynikami z cytologii. I wiem że nadżerka nie jest powodem do problemów zajścia w ciążę. Sama się zastanawiam co mogło oznaczać krwawienie, ale podczas stosunku miałam przeźroczysty śluz, rozciągliwy czyli płodny, i potem lekkie krwawienie miałam. Ale przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki melduje się z rana :D Standardowo już - temperatura 37 st, okresu brak :D Właśnie popijam sobie kawkę, potem biorę się za sprzątanie mieszkania, bo zrobił nam się mały syfik. Dziewczyny ja co do nadżerki to się nie wypowiem, bo nigdy nie miałam. Miałam torbiel, bolało jak cholera, ale nie krwawiłam, no chyba, że miałam @ Sabrina - duże łóżka są fajne, my też kupiliśmy i jesteśmy baaardzo zadowoleni :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj lilu24 - ojjj :) ale by było super gdyby Ci się udało :). Ja bym chyba nie wytrzymała i zrobiłabym teścik, jak już siusiałaś dzisiaj, a @ się do jutra nie pojawi, to jutro zrób :D. Miłego sprzątania :). Ja po pracy muszę posprzątać bo przez weekend przytulałam się z mężem a nie ruszyłam palcem nic w sprzątaniu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkleję żeby nam nie umknął :) NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO Sabrina79127..........25...........1 ................07.02.......Śląsk Lilu24...................24...........2.................2 1.02... ..Warmia i Mazury KropelkaRosy27.......26...........2.................ok 28.02 ....... Osa1985................27...........17............... 28.02 .....Szwecja Pysiuleczka8...........24............2................ok. 5.03......Śląskie monika942..............25...........36...............???? ?.... ...Wielkopolska Iwo ....................22...........???................13...... ......Kraków **********PRZYSZLE MAMY*********** NICK............WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU Borntoride....... 23..........po 4tym cyklu...........??????..... .....3.10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki musiałam poprawić swoje, bo źle wyliczyłam datę następnej @: NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO Sabrina79127..........25...........1 ................07.02.......Śląsk Lilu24...................24...........2.................2 1.02... ..Warmia i Mazury KropelkaRosy27.......26...........2.................ok 28.02 ....... Osa1985................27...........17............... 28.02 .....Szwecja Pysiuleczka8...........24............2................ok. 3.03......Śląskie monika942..............25...........36...............???? ?.... ...Wielkopolska Iwo ....................22...........???................13...... ......Kraków **********PRZYSZLE MAMY*********** NICK............WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU Borntoride....... 23..........po 4tym cyklu...........??????..... .....3.10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiuleczka - mnie też korci, żeby zrobić teścik, ale boję sie rozczarowania, że będzie I kreska, poczekam już do jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze to nie daje spokoju :). Poczekaj do jutra, i nie nakręcaj się na zapas, pomyśl sobie: CO MA BYĆ TO BĘDZIE ;). Chociaż Ci życzę żeby udało się :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilu24 - jeśli Cię mogę spytać, a stosowałaś w tym cyklu testy owulacyjne? A brałaś może wiesiołek czy jakieś inne wspomagacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiuleczka testów owu nie robilam, ale wiesiolek bralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki! Nie było mnei w weekend, zaraz poczytam co naskrobałyście. Miałam nieplanowany wyjazd do Rodzinki, a nie wzięłam laptopa i nei mogłam do Was zaglądnąć;) a tam było mi głupio zamioast przy stole z Rodzinką iść do pokoju na kompa;) Mam nadzieję, że rozumiecie:) Ja już popijam kawkę w pracy, niestety poniedziaek i znów "byle do PIĄTKU!" Kurcze, coś nie w humorze jestem od wczoraj:( Byłam u gin w środę, pow. mi, że jestem w trakcie lub tyle co po owulce.. Zresztą wg testów też tak wychodziło:) a od wczoraj, wlasciwie już przedwczoraj okropnie bola mnie jajniki, piersi są mega tkliwe, okropnie bolą;/ czyli to znak PMS i małpa się zbliża. Ale tak szybko? Powinna być ok 28/02, nawet licząc od owulki 14 dni. Osttanio nic mnie nie bolało , a teraz pełną para i to wszystko, eh.. Byle do @, bo znów będę rozdrażniona chodziła przez to PMS;/ Żałuję, że tego duphastonu jeszcze nie kupiłam, ale w następonym cyklu kupię i będę łykać:) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha :). Ja brałam wiesiołek i Castagnus i do tego robiłam testy owu. 2 kreski na teście wyszły mi w sobotę, i jakoś dobę po tym teście przytulałam się. Nie wiem czy nam się uda. Ale staram się mieć luźne podejście. Zresztą, co ma być to będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO Sabrina79127..........25...........2 ................10.03.......Śląsk Lilu24...................24...........2.................2 1.02... ..Warmia i Mazury KropelkaRosy27.......26...........2.................ok 28.02 ....... Osa1985................27...........17............... 28.02 .....Szwecja Pysiuleczka8...........24............2................ok. 3.03......Śląskie monika942..............25...........36...............???? ?.... ...Wielkopolska Iwo ....................22...........???................13...... ......Kraków **********PRZYSZLE MAMY*********** NICK............WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU Borntoride....... 23..........po 4tym cyklu...........??????..... .....3.10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO Lilu24...................24...........2.................2 1.02... ..Warmia i Mazury KropelkaRosy27.......26...........2.................ok 28.02 ....... Osa1985................27...........17............... 28.02 .....Szwecja Pysiuleczka8...........24............2................ok. 3.03......Śląskie monika942..............25...........36...............???? ?.... ...Wielkopolska Iwo ....................22...........???................13...... ......Kraków Sabrina79127..........25...........2 ................10.03.......Śląsk **********PRZYSZLE MAMY*********** NICK............WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU........PŁEĆ...... TERMIN PORODU Borntoride....... 23..........po 4tym cyklu...........??????..... .....3.10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko witaj po weekendzie :) A może u Ciebie dochodzi do zapłodnienia? Dlatego Cię jajniki kują.Sama nie wiem. W sumie już za około tydzień wszystko się wyjaśni :D Sabrinko widzę że w tabelce poustawiałaś nas w kolejności dostania lub ie dostania @ Reszta dziewczyn - gdzie Wy się podziewacie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko wyjaśniło się kto to pisał ? Czy to był ktoś z nas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) wróciłam z urlopu.. :) podczytywałam was co nie co ale nie miałam jak odpisywać bo mój M zawsze siedział obok a nie chciałam żeby wiedział, że tu z wami knuje spisek-mówiłam, że tak czytam bo fajnie opisujecie dni płodne, niepłodne :p Mieliśmy duże spięcie między sobą :( myślałam, że już się rozstaniemy bo ostatnio ciągle coś było nie tak.. ale teraz już wszystko ok. Po kłótni mój nawet zaczął coś wspominać o dziecku, że może teraz.. @ nadeszła wieczorem w walentynki- czyli kalendarzowo..w sumie się nie nakręcałam bo przytulaliśmy się dwa razy w dni niby płodne(obliczone na internetowym kalendarzyku) ale nie kończyliśmy w środku.. Wczoraj się kochaliśmy ale jak zwykle na koniec mój przerwał stosunek i znów nie dokońca- leżałam po tym trochę smutna i on pytał o co chodzi ale nie chciałąm powiedzieć- po chwili sam się domyślił i powiedział czy o to, że nie skończył we mnie a ja, że tak o to i wiecie co on powiedział : hahah bo ja chciałem, żeby było tak romantycznie, powoli, żeby nasze dziecko powstało tak idealnie z miłości (wczoraj było dość ostro i namiętnie) myślałm, że padne ze śmiechu.. powiedziałm, że jest baranem przecież w ciąże się nie zachodzi tak odrazu- szczególnie, że to dzień po okresie był..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziewczyny jak on zacznie kończyć we mnie to będę bardzo szczęśliwaaaaa ( mieliśmy dopiero od czerwca ) Z tym, że ja nie mierze temperatury, nie obliczam dni płodnych, nie oglądam śluzu - poprostu się kocham- mój bardzo dużo pracuje i nie zawsze spi w domu więc wole się nie nakręcać na konkretne dni jak go może nie być.. mam nadzieję, że moje podejście się sprawdzi.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja aktualnie mam torbielkę ale lekarz kazał się tym nie przejmowac. Tak myślę teraz, że to od niej mógł mnie ten jajnik kłuc przed spodziewaną @ ale potem przeszło. Nadżerki nigdy nie miałam. Na następnej wizycie będę miała robioną cytologię, bo teraz leczę tą infekcję. Powiem wam że trochę się boję, bo ostatnią miałam ponad rok temu ale mam nadzieję ze wyjdzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamskyyy
do dziełą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam dzisiaj okropny sen, śniło mi się że krawiłam takie skrzepy ze mnie leciały.... obudziłam sie w nocy przez ten sen i od razu pobiegłam do łazienki sprawdzic czy wszystko ok. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
lilu24 A może ci się udało.Kiedy teścik robisz? Borntoride Mam nadzieję że sen się nie sprawdzi.Mi się śniło że byłam szkole klasa inna budynek też.Patrzyłam sennik i wychodziło że jakieś szczęście będę miec. staraczka monisia dzisiaj jak się obudziłam zauważyłam dużo śluzu był przezroczysty patrzyłam na dwa palce i się ciągnął myślę czy to nie dzień płody.Mierzyłam temp 2 minuty zaczeło pikac temp 36,8.I teraz niewiem dzisiaj 21 dzień cyklu czy by tak owulacja późno była? A ja teraz troszkę leżę,ból głowy mało spałam,nudności ciśnienie dzisiaj 131 na 78 puls 68.Śniegu już nie ma +2 wieje.Kuje raz lewy jajnik raz prawy.I teraz mam swędzenie w pochwie.Byłam 2 tygodnie temuy u ginekologa to mam II stopień cytologii.Kazał smarowac pimafucort tubka żółta potem biała.I kapsułki wkładac ecovag 1 dziennie.I nieraz po oddaniu moczu kuje w pochwie. Od następnego tygodnia chyba będę się odchudzac.Jak narazie waga trochę spada na drugi dzień wzrasta.Brzuszki wczoraj zrobiłam 40 tylko niemiałam siły.Dzisiaj 50 mam nadzieję że uda mi się więcej zrobic.Mam problem szczególnie ze spodniami nałożyc. Szczególnie biodra i brzuch. ŻonaĄcka wyczytałam że się odchudzałaś.Może coś doradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born często jak się czegoś boimy/ lub obawiamy o coś to o tym śnimy, na szczęście to był tylko zły sen, i nigdy takie coś się nie wydarzy : ) monika942 - taką cichutką nadzieję mam, że @ nie przyjdzie, narazie cisza, zero objawów okresowych, żadnego bólu podbrzusza :) Może u Ciebie owulka się przesunęła, a jak masz śluz płodny to przutulaski uskuteczniaj, może akurat trafisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu to jutro już teścik powinien wyjśc. Nie mogę się doczekac aż nam przyniesiesz dobre wieści. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja nigdy nie odchudzałam się jakoś starannie- ale bardzooo polecam dięte plaż południa i 8min abs http://www.dietasouthbeach.eu/fazy.html z tym, że ja nie przestrzegałam jej do końca- podjadałam ryż, płatki- zrobiłam z niej swoje menu A jak robisz brzuchu to rób 8min abs- robisz tylko 8 min a efekty super nie to co przy zwykłych brzuchach, których większość osób i tak robi źle.. spróbuj chociaż raz.. z filmikiem fajnie się ćwiczy nie trzeba rozumieć angielskiego ani liczyć bo patrzysz. ja go znam już na pamięć http://www.youtube.com/watch?v=dDbw16rxteE Ja od dzisiaj też trochę bastuje z jedzeniem i pójdę poćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu24 a twój konczy w Tobie ? bo nie wiem czy nie pomyliłam cię z komś innym.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika w trakcie starań lepiej sie nie odchudzać...bo nieodpowiednia dieta prowadzi do bezpłodności.... Odżywianie a płodność Otyłość najczęściej kojarzy się z takimi schorzeniami, jak zaburzenia krążenia, miażdżyca czy cukrzyca. Jednak u kobiet spora nadwaga może być też przyczyną niepłodności. Również kobiety odchudzające się, poddające się skrajnie niskokalorycznej diecie są bardziej narażone na zaburzenia płodności. Dlatego też prawidłowo zbilansowana dieta odgrywa tak ważną rolę w życiu kobiet chcących zajść w ciążę. Aby zmniejszyć ryzyko rozwoju bezpłodności należy stosować się do kliku podstawowych zasad zdrowego stylu życia, które pomogą zapobiegać późniejszym problemom związanym z brakiem potomstwa. W diecie przyszłej mamy nie może zabraknąć składników mineralnych, witamin oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych. Dzienna racja pożywienia powinna zawierać produkty dostarczające odpowiednie ilości cynku, magnezu, żelaza, kwasu foliowego, witaminy C oraz niezbędnych kwasów tłuszczowych. Składników tych dostarczą takie produkty jak owoce, warzywa, przede wszystkim fasola i soczewica oraz ryby, gruboziarniste pieczywo, mleko, sery, jogurty i orzechy. Szczególną uwagę należy zwrócić także na dostateczną zawartość błonnika w diecie oraz picie dużej ilości wody. Niedobór tych składników może być przyczyną zaparć, co zwiększa ciśnienie wywierane na narządy rodne i może być przyczyną kłopotów z zajściem lub utrzymaniem ciąży. Należy zwrócić uwagę na fakt, iż kobiety starające się o dziecko powinny utrzymać optymalny poziom tkanki tłuszczowej w organizmie. Powinien się on mieścić w granicach od 18 do 25 procent masy ciała. Jeśli poziom ten obniży się, może wystąpić nierównowaga hormonalna, prowadząca do zaniku jajeczkowania, a po jakimś czasie do bezpłodności. Starając się o dziecko warto zadbać nie tylko o własną zdrową dietę, ale także o dietę i zdrowie partnera. Mężczyźni mający kłopot z bezpłodnością również powinni zwracać uwagę na większe spożycie niezbędnych kwasów tłuszczowych, znajdujących się w rybach i większości olejów roślinnych, witamin A, B, C i E oraz cynku i selenu. Należy pamiętać, że odpowiednia dieta pozwoli uniknąć nadmiernej lub zbyt niskiej masy ciała co czasem również predysponuje do wystąpienia niepłodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻonaĄcka tak mój kończy, my w moje dno płodne kochaliśmy się codziennie, potem leżałam ok 15 minut z nogami w górze, brałam tez wiesiołek, ale krótko, bo od końca okresu do owulacji :) Zobaczymy, co z tego wyniknie :):):) Born ja też tak po cichutko liczę, że do Ciebie dołączę :) Ah te jutro mogłoby już przyjść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
lilu24 No teraz przytulaski nie ma bo za daleko.Już niedługo się nadrobi.Może się przesunęła niewiem może staraczka monisia będzie wiedziec.To jest mój 1 cykl co mierzę temp sprawdzam śluz jaki jest.Wcześniej nie mierzyłam i nie sprawdzałam. ŻonaĄcka 8 min robic abs a co to jest jak to cwiczenie wygląda. Patrzyłam na filmik i niewiem czy się nie zmęczę i nie dostanę zadyszki. staraczka monisia To znaczy że brzuszki mogą zaszkodzic mogę byc bezpłodna? Kiedyś mogłam jeśc i byłam szczupła a teraz muszę patrzec co jem. To mogę brzuszki robic teraz? U mnie orzechy odpadają i żytni chleb jestem uczulona mam wysypkę po żytnim chlebie a po orzechach się duszę. Wiesz może jak sprawdzic u siebie jakie ma się granice chodzi o procenty masy ciała? Czy to nie chodzi o BMI? Wiesz może czy to nie owulacja.Ja już sama się pogubiłam od 13 lutego do 17 bolał dół brzucha ciągnął dużo śluzu.A dzisiaj lekko lewy jajnik a za chwilę prawy.I jak się obudziłam zobaczyłam że jest dużo śluzu przezroczysty ciągnący na dwa palce temp 36,8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×