Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

monika942 - a czemu nie kupisz testu ciążowego? Jeśli masz gdzieś w pobliżu aptekę czynną to leć po test!!! I jutro rano zrób go sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dzieci miec nie bede;;;
jak będziecie tak wszystko rozpiswyac, rozpamietywac, wyliczac, obliczac to z pewnoscia prędzej nie zajdziecie niz zajdziecie w ciążę, brac wszystko na luza a nie z kartką w ręku, współczuje wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika942
Czuję że przyjdzie.Siedzę i się zwijam z bólu,ciągnie aż do krzyża.A jak wpisac w tabelce ostatnią @ miała 24 grudnia starania 3-4 lata jak wpisac cykl starań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO KropelkaRosy27....... 26......... 1...............25.01 ........ staraczka monisia.....23......8............03.02........pokarpacie Osa1985..................27......16............???????....... Pysiuleczka8...........24.........1............????....... **********PSZYSZLE MAMY*********** NICK.......WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU..........PŁEĆ........ TERMIN PORODU Borntoride....????.......??????...............??????..... ..........??????? kochane wpisujemy date @ na którą czekamy:)więc jeszce raz odajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko, ja też kupiłam na allegro testy, pierwsze 2 jakie zrobiłam miały jedną różową kreskę. A dzisiaj trzeci, pokazał ledwo II krechę. Ja jeszcze powtórzę test ok. środy-czwartku. Jak będzie mocniejsza to idę na badanie krwi. A u mnie niedziela mija tak sobie - czyli nudno, jeszcze padła nam antena satelitarna, i nie możemy telewizji sobie obejrzeć :/ :S. Mąż ogląda film, kotek śpi obok niego, a ja cz@tuję z Wami, ale nie ukrywam że strasznie spać mi się chce. Osa1985 a powiedz mi czy robiłaś test ciążowy? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO KropelkaRosy27....... 26......... 1...............25.01 ........ staraczka monisia.....23......8............03.02........pokarpacie Osa1985..................27......16............???????... .... Pysiuleczka8...........24.........1............8.02..... .Śląskie - Rybnik **********PSZYSZLE MAMY*********** NICK.......WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU..........PŁEĆ........ TERMIN PORODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest!!! Juz sie poprawiam Staraczko Monisiu ;) NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO KropelkaRosy27....... 26......... 1...............25.01 ........ staraczka monisia.....23......8............03.02........pokarpacie Osa1985..................27......16............24-26.01... ...Szwecja. Pysiuleczka8...........24.........1............????...... . **********PSZYSZLE MAMY*********** NICK.......WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU..........PŁEĆ........ TERMIN PORODU Borntoride....????.......??????...............??????..... ..........??????? Pysiuleczka- jeszcze nie robilam testu... mialam w planach zrobic go w tygodniu. Nie chce sie zawiesc i zoaczyc tylko 1 kreche :( Jak mi mila sobota??? Hmm.. siedze na necie i czytam na temat rozowego sluzu- zdania sa podzielone ;(.... ehh nie chce sie nakrecac ;( Zobaczymy jak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka - mi też się spać chce, ale staram się nie usnąć;) Za to położę się dziś wcześniej:) Zaraz zamawiam testy owulacyjne:) Będą sobie czekały... Fakt, zgadzam się z tym, że jak za dużo się myśli , liczy, sprawdza, mierzy temp itp, to może być trudniej, ale niekoniecznie:) Przeciez my tylko chcemy dopomóc szczęściu:) Moim zdaniem, świadome kobiety tak właśnie robią, to nie te czasy, że było wtedy i tyle ile natura chciała ( nie mówię, że były to gorsze czasy;) ) Tylko teraz, przy obecnym postępie medycyny, doswiadczeniu i wiedzy mozna wiele zaplanowac swiadomie:) Mam jakiegoś lenia, nic mi sie nie chce, ide sobie zrobić herbatkę i jakieś ciasteczko kaloryczne zjem:D 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa1985 - kochana nie nakręcaj sie tym że możesz się zawieść. Chodzi o to żebyś zrobiła test dla pewności czy jesteś w ciąży czy nie. Jeśli będziesz to super :). A jak nie, to najwidoczniej masz skąpą @. Chociażby dlatego spróbuj z tym testem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, ja póki co siedzę tu ile się da :). Ja niedawno zrobiłam sobie zieloną herbatkę z jaśminem (podobno picie jej sprzyja zajściu w ciążę), oraz pysznego francuskiego rogalika z czekoladą z ulubionej cukierni :D. A te testy owu kupujesz też na allegro? Po ile stoją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super kochane:)kopiować tabelkę i się wpisywac im wiecej nas tym raźniej będzie:) Osa takie różowe plamienie może oznaczać niedomogę lutealną...trzeba zbadać progrsteron..bo bez niego ciężko zajść..on utrzymue ciąże na początku:)więc powinnaś udać sie do gina :)jak będziesz faktycznie mieć nisi pozoim to przepisze Ci luteine:)i po kłopocie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczko- wlasnie u nas to wyglada inaczej. jak podejrzewasz ciaze to idziesz do poloznej i ona jak uzna ze potrzebujesz wizyty u gna to cie moze tam skierowac- to jest poprostu chore. Jak tak bedzie dalej to jutro kupie test i zoaczym y jak bedzie wskazywac ciaze to sie udam do poloznej. P.S Tego sluzu tak nie widac-nawet na wkladdce tylko jak sie podcieram mocniej po siusiu. Ja teraz pije kawe zbozowa z mleczkiem- przypominaja mi sie wakacje i dziecinstwo... ehhh czlowiek nawet nie wiedzial jakie ma szczescie w porownaniu do prolemow jakie przechodzi teraz :) Ja herbatki zielonej to sie kiedys opilam ze teraz mi zbrzy... A jasminowej niestety wogole nie lubie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka - 1zł/1 sztuka:D Są też takie pakiety, np 10 testów owu + 3 ciążowe... Ja popijam colę z cytrynką, jednak herbatka nie teraz;) i Zajadam roladę z bitą śmietaną:D :) Mój M poszedł na spacer z psem:) a ja jednym okiem oglądam tv i piszę z Wami. A jakimi facetami są Wasi M? Chodzi o charakterki? My np jesteśmy mieszanką wybuchową, oboje impulsywni, uparci, ale żyć bez siebie nie potrafiący;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa - zrób sobie test, dla swojego spokoju, będziesz wiedziała na czym stoisz. Miałaś @ wtedy co ja, więc już coś powinno być widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KropelkaRosy27-mysle ze tak zrobie... kurcze troche sie boje jeszcze mnie teraz zaczal kuc jajnik -lewy czasami jakby ktos igielke wbijal ;( Jutro kupie test i dam znac :) Mam nadzieje ze do tego czasu @ nie przyjdzie - a teraz siedze na allegro i ogladam ciuszki dla ciezarowek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Mam nadzieję że udało mi się zaczernic. NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO KropelkaRosy27....... 26......... 1...............25.01 ........ monika942......25......36...... nie wiem nieregularne.......Wielkopolska staraczka monisia.....23......8............03.02........pokarpacie Osa1985..................27......16............???????... .... Pysiuleczka8...........24.........1............????...... . **********PSZYSZLE MAMY*********** NICK.......WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU..........PŁEĆ........ TERMIN PORODU Borntoride....????.......??????...............??????..... ..........???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M - myślałam że on jest oazą spokoju, a ja bardziej byłam choleryczką, z biegiem czasu nasze charaktery się "wyrównały", i szczerze mówiąc ja się nieco uspokoiłam, a w mojego diabeł wstąpił ;). Jest za to kochany, czuły, ale czasami wredny :P, czasami zdarzy nam się pokłócić, i to chyba normalne w każdym związku ;) ale też bez siebie żyć nie możemy :). I jak na razie nasze małżeństwo należy do udanych. ;) Kropelko mnie też właśnie wzięło na cole - a konkretniej na Pepsi Max i też popijam :). Na zdrowie ;) :P!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa1985 - kiedyś, i chyba z 9-10 lat temu piłam zieloną, i też mi w jednym dniu zrobiło się po niej niedobrze. I znowu wróciłam do picia 5 lat temu i tak do dzisiaj ! :) Teraz to w ogóle czarnej herby nie piję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dobrze wpisałam w tabelkę? Teraz czuję że w środku nic się niedzieje,tylko co dół boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj przyszly M; jest szurnirty jak ja... heheh zartuje. Oboje mamy uparty charkter co czesto daje o sobie znac. Czasami sie klocimy to normalne noe? Remontujemy do i on ciagle zmienia opcje wiec mnie to wkurzalo ale ostatnio sie wycwanilam. Poco mam sie z nm klocic skoro on zmieni zdanie na temat np.podlogi keszcze z 3 razy? Wiec tylko przytakuke -tak kochanie- a klocic sie bede jak juz bedziemy kupowac ta podloge a mi si nie koniecznie spodoba ;) ;p Sorki za bledy bo pisze z tel. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********PSZYSZLE MAMY*********** NICK.......WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU..........PŁEĆ........ TERMIN PORODU Borntoride....23......po 4tym cyklu...............??????..... ..........??????? Witam kochane :) Widzę że pisałyście o śluzie, ja się czuję bardzo wilgotna i mam sporo śluzu.;) Pysiuleczka -- gratuluję Ci kochanie z całego serca , cieszę się ogromnie 🌼 kiedy idziesz do gina ?? Ja w piątek, już nie mogę się doczekac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Na razie mi nie gratulujcie, bo ja sama nie jestem pewna, ale sam fakt że jaśniutka kreska wyszła... To wtedy mnie przetrzymuje w niepewności. Jak Twoje samopoczucie? Bo ja ostatnio czuję że jest mi gorąco - tzn. czuję się rozpalona, śluz mam biały obfity jak nigdy dotąd, i jestem senna bardziej - jedynie takie objawy zauważyłam. Ciekawe kiedy poczuję wstręt do kawy " Pysiuleczka, kochana, mi też wyszła za 1 razem ta kreska na prawdę jaśniutka, mąż ją widział ale jak się przyglądnął, na drugi dzień jednak była już wyraźniejsza dużo, więc bądx dobrej myśli. Na moim teście na ulotce było napisane, że druga kreska oznacza ciążę nawet jeśli jest słabo widoczna. Niektórzy twierdzą, że nieważne czy jasna czy mocna, gdyż jeśli już się pojawia to znaczy że hormon hcg jest już obecny w moczu a jasna może byc dlatego ze jest jeszcze go za mało. Zobaczysz że z każdym dniem krecha będzie mocniejsza. :) U mnie samopoczucie dobre, nawet bardzo. Też mam dużo śluzu takiego mlecznego. I tak jak Tobie gorąco mi, nawet na tym mrozie jak byłam w kurtce i rękawicach to mowię do męża, że mi gorąco. :D Poza tym sennośc i ból piersi a najbardziej sutkow i zmiana w ich wygldzie. Wstrętu do kawy nie czuję, chociaz dla zdrowia zastapilam zwykla kawę inką z mlekiem.;) Nie mam też mdłości, chociaz dzisiaj w ogole nie mialam ochoty na slodycze, a u mnie to dziwne bo lubię słodkie. :) Może jeszcze za wcześnie na inne objawy. A poza tym każda ciąża jest inna :) Wg kalkulatora jestem już w 6 tygodniu ! bo ostatnią @ mialam 25 grudnia, a orientacyjny termin porodu to 5 październik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika942 - jak już masz takie opóźnienie - to już ten sam fakt świadczy o tym że musisz zrobić test. Być może i masz objawy podobne do @. Więc nie rozmyślaj, a zrób sobie teścik dla swojego spokoju ;). Przynajmniej dowiesz się czy jesteś w ciąży, czy nie - jeśli nie to musisz zgłosić się do lekarza... Widzę że masz spore opóźnienie... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borntoride - kochana moja!!! :) w końcu się zjawiłaś na forum, aż stęskniłam się za Tobą :D :* Jeszcze raz Ci maleńka gratuluję :* :* :*. Bardzo się cieszę że udało Ci się, normalnie moja gęba się aż cały czas cieszy z tego powodu :P ;). Wiesz co, mój mąż jest taki, że on nie lubi się na coś nastawiać czego nie jest do końca pewny, i uświadomił mnie że na razie nie ma co się cieszyć :P póki więcej się nie dowiemy :P. (pesymista, no nie :P) Chociaż ja sama dobrze wiem że wraz z każdym dniem poziom hormonu gonadotropiny wzrasta, a ja po kilku dniach test zrobiłam, i wyszła licha krecha, przebijała się najlepiej pod światłem dziennym, a w poprzednich testach nic nie widziałam. Wydawało mi się że mam schizy, ale jednak nie. I fakt faktem mąż sam to widział, poniekąd wziął to sobie do serca, ale jednak musi widzieć konkrety żeby móc w to uwierzyć - zobaczyć 2 grube krechy :). I dzisiaj już mi położył na biurku witaminy i tran i kazał mi to połknąć :). Kurdeee :) i chyba poczekam jeszcze parę dni tak myślę do czwartku aż zrobię kolejny test, jeśli krecha będzie widoczna, to mogę już być bardziej o tym przekonana :). Ale uzupełnię w 100% to przekonanie jak zrobię badanie krwi, i wtedy umówię się do gina prywatnie. W sumie niby czuję się dobrze, nic mi nie dolega, jedynie właśnie to co pisałam wcześniej - jest mi gorąco (już w pracy babki dziwnie na mnie patrzały, bo wiecznie było mi zimno, a tu nagle taka zmiana, a od jednej koleżanki córka jest w ciąży i były podteksty że ona na początku ciąży też tak miała :P upsss chyba się sprzedałam, więc nic więcej się odzywać nie będę :P), śluz koloru mlecznego, senność, a od popołudnia dzisiejszego mam wrażenie że czuję metaliczny posmak w ustach - z tym ostatnim opisanym objawem na razie powinnam się wstrzymać, bo nie czuję tego dosłownie, ale to tylko wrażenie. A kiedy robiłaś test gdzie miałaś bladą krechę? I na prawdę nie chcę się nastawiać na ciążę :P, posłucham akurat męża - bo tak jak on mówił - nie chcemy być rozczarowani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już 6 tydzień??? A powiedz mi a ile Ci się @ spóźniała? Bo u mnie na razie wskazuje na kalendarzu początek 4 tygodnia, o ile oczywiście będę w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Jaki test ciążowy jest dobry?Płytkowy czy strumienowy? Kolejny syfik wyszedł szykuje się @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×