Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Witamy nowe staraczki:)fajnie że nas coraz więcej:)kropelko mój m w 2009 roku miał wypadek:(i od tego czasu jest niepełnosprawny..nie lubie o tym mówić bo właśnie wtedy straciłam moje malenstwo;(cala ta sytuacja i stres z tym związany zrobiły swoje..ale nie podajemy się:)musi nam się wkońcu udać :)nie zawsze jest dobrze...czasami brakuje nam sił:(takie to życie niesprawiedliwe:(my bardzo chcemy dziecka i nic z tego:(a takie co porzucają albo co gorsza mordują to się mnożą na potęgę...:(i tylko te biedne dzieciątka na tym cierpią;(może my też musimy nie chcieć to wtedy się uda......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe starające się dziewczyny i życzę powodzenia :) Staraczka Monika- Musisz byc bardzo silną kobietką. Jestem pewna że los Ci to wynagrodzi. Musi ! I oby jak najszyciej:) Kropelka - Objawy powoli się pojawiają. :) Bolą mnie piersi, są nabrzmiałe a sutki jakby takie napuchnięte nawet. Do tego często siusiam, i jestem senna. Brzuch nie boli, choc od czasu do czasu mam takie dziwne uczucie w brzuchu ale to nie taki sam bol jak np. na @ trudno określic. :) Jak nie masz @ a testy negatywne, to może zrób betę, zawsze to pewniejsze niz te testy sikane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke- chyba za szybko sie cieszylam i - mam troszke rozowy sluz... nie wiem co to jest... Pewnie pozniej dostane okres ;( Dobrej nocki wam.zycze! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie myszki!!! Pierwsze co BORNTORIDE GRATULUJĘ!!! JAK JA SIĘ CIESZĘ JUPIIII KOCHANA :* Jejuś ile rzeczy mnie ominęło!!! Olaboga!! Jak mi głupio że tu rzadko zaglądam :(. W czwartek i pt nie mogłam bo późno pracę skończyłam i potem musiałam szybko obiadek dla męża przygotować, a wczoraj musiałam z samego rana iść do weterynarza z moim kotkiem na kastrację - zaznaczał już teren w domu, i nasiusiał nam do miski, więc nie mieliśmy wyjścia. Potem wróciłam, spałam do 13:00, i siostra później przyjechała z mężem i tak do wieczora siedzieli :). Kobitki, nie chciałam Was nakręcać tutaj niewiadomo jak moimi objawami, bo to podobno źle na kobietę wpływa. Ale ostatnio miałam uczucie gorąca, miałam w jednym dniu ostatnio też 37 st temperatury, i zaobserwowałam biały śluz po owulacji, co prawdopodobnie wskazuje na ciążę i robiłam sobie co 3-4 dni testy ciążowe, i wiadomo nic nie pokazywało. A dzisiaj mój mąż zażyczył sobie żebym zrobiła rano dzisiaj. I na początku pokazała się czerwona kreska kontrolna i już wiedziałam że nic z tego z pierwszego cyklu starań, a po chwili znowu zajrzałam na test i okazało się że rysowała się też delikatnie 2 kreska!!! Jejuś ja w szoku jestem!!! Chyba jeszcze zrobię test dla pewności za kilka dni :o. Co u Was kochane :*?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w takim szoku że to masakra!!! Uwierzcie mi, cały czas z tego szoku się trzęsę jak galareta bo to dla mnie nowość :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajka123
Dziewczyny pomóżcie - jak obliczacie sobie dni płodne jak nie macie testów ? Czy takim internetowym kalendarzykom można wierzyć ? http://www.dniplodne.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajka123
Cykl miesiączkowy liczy się od pierwszego dnia okresu do ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki! Pysiuleczka - no to chyba się udało!:D SUPER! Idziesz na betkę jutro? Trzymam mocno kciuki za Ciebie:)! A jakie objawy u Ciebie? Borntoride - to teraz dbaj o siebie dużo, duzo, bierz witaminki, odżywiaj się zdrowo! Zresztą Pysiuleczka też! U mnie nadal ciisza! Zła jestem jak nie wiem, najgorsza ta niepewność:( Chciałabym, żeby juz @ przyszła, wtedy szybciej moglibyśmy zaczać staranka! Brzuch tak czasem poboli w ciągu dnia, a tak to cisza, cisza i cisza. Piersi bolą, sutki zwłaszcza A testy negatywne, wiem na 100% już, że to nie ciąża, bo 5 dni po spodziewanym terminie już by chocioaż cień II kreseczki się pojawił...;/ Tylko naprawde martwi mnie skąd takie opóźnienie @, nigdy tak nie mialam:( Zawsz regularnie a tu nic, i nic nie wiem... Jak myslicie, co się mogło stać? StaraczkaMonisia - kochana, to mialaś przeżycia:( Ale tak jak mówią dziewczyny, jesteś silną kobietą, dacie radę, trzymam za Was też bardzo mocnooo kciuki! Chyba faktycznie receptą jest trochę więcej luzu, bo jak czlowiek się stara, nastawia to nic z tego... A tak jak mowisz, jak ktoś nie chce to odrazu zachodzi w ciążę, a potem tyle niechcianych i niekochanych dzieci;/ Monisia - główka do góry, raz Wam się udało to i drugi się uda:) i będziecie mieć super dzidziusia niedługo! A Born i Pysiuleczka juz w listopadzie:):):) Witam nowe dizewczynki, mam propozycję , jeśli chcialaybyscie zostac z nami na dłużej, zaczernijcie swoje nicki. Super by było, jakby udało nam się stworzyć i utrzymać takie fajne forum, gdzie bedziemy mogly popisac o wszystkim:) Osa1985 - napisz coś o sobie:) Nie martw się, różwoy sluz jeszcze o niczym nie świadczy! A jak nie ten cykl to następny;) A który to Twój cykl starań? Mikołajka, cykl liczy się od dnia w którym dostałaś okres, to jest 1dc, a ostatni dc to ten w którym dostaniesz następny okres;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko moja kochana :):):) Powiem Ci że byłam święcie przekonana że to przed nami długa droga ze starankiem, bo miałam duże problemy ze sprawami kobiecymi, w ciągu 3 lat lat leżałam 2 razy w szpitalu przez ból jajników, przez pół roku brałam antykoncepcję, potem miałam nawracające zapalenie pochwy, później nawracająca grzybica, miałam serdecznie dość tych przypadłości, a na grzybicę ostatni raz leczyłam się miesiąc temu. Wiedziałam że przez takie problemy mogę mieć problem z zajściem w ciążę. Wiesz nie chcę na razie się nie wiadomo jak nakręcać, jeszcze za parę dni powtórzę test i jeśli kreska będzie bardziej widoczna, to od razu idę na betę, potem umówię się prywatnie do ginekolożki, i oczywiście ograniczę całkowicie palenie (jestem nałogową palaczką :P), zacznę zdrowo się odżywiać i brać kwas foliowy. Jejuś oby się okazało że będziemy mieć dzidziusia :). Chociaż piszą wszędzie że jeśli widać choćby nawet zza mgły kreseczkę to już może wskazywać na ciążę, bo to jednak wiąże się ze wzrostem gonadotropiny. A poza tym jeśli naprawdę okaże się że będzie maleństwo, to wiem że ono zostało poczęte tydzień temu w niedzielę - czyli 22 stycznia - w 11 dniu cyklu, i powiem szczerze że parę dni temu pisałam Wam że idę przytulić się do męża lecz nic z tego wtedy nie wynikło bo mój był bardzo zmęczony - ja to rozumiałam bo ma ciężką pracę fizyczną - pracuje na kopalni. Więc nie mogłam mieć o to pretensji. Boziu żeby się tylko udało... A i jeszcze wstępnie liczyłam termin porodu na kalkulatorze to wyszło że termin bym miała na 13-20 października - różnie pokazuje na necie. Ale nabiorę większej pewności za kilka dni jeśli ta kreska będzie bardziej widoczna, więc na razie zostawmy to tak jak jest - że na razie nie wiadomo co jest :). A co do mojej pracy Kropelko, to wiem że ogólnie moja firma raczej się nie rozleci, istnieje już 20 lat, zatrudnia dużo osób, szef ma głowę do interesów, tylko że od naszego działu coraz więcej wymaga co staje się dla nas niemożliwe do wykonania. A poza tym mieszkam daleko od firmy - 25 km, i muszę autem dojeżdżać a autobusem nie ma szans żeby się dostać, nie mam połączenia.I niestety dużo kasy idzie na paliwo, więc w zasadzie nie opłaca mi się dojeżdżać. Przed ślubem jak mieszkałam u rodziców to miałam blisko, i dobre połączenie komunikacyjne, ale po przeprowadzce mam masakrę. I to wpłynęło na decyzję o dziecku, jeśli nam się uda, to już na macierzyńskim będę szukać gdzieś bliżej pracy. Kropleko, proszę Cię nie załamuj się :( Najważniejsze jest to żebyś się nie stresowała, bo wtedy możesz mieć trudniej. Chociaż te spóźnienie z @ u Ciebie daje do myślenia. I to aż 5 dni! Z tego co czytałam to już ciężarnym kobietom czasami po spóźnionej @ robiły testy i niby wychodziły negatywne... Może spróbuj z innej firmy test? A jak powiedzmy do jutra, czy wtorku dalej nie będziesz mieć @ to może idź na badanie krwi??? Bo wiem że są dokładniejsze te badania. Borntoride - jak samopoczucie kochana :* jejuś jak ja się cieszę że Ci się w 100% udało :*. Jeszcze raz moje GRATULACJE :* :* :* . Na razie mi nie gratulujcie, bo ja sama nie jestem pewna, ale sam fakt że jaśniutka kreska wyszła... To wtedy mnie przetrzymuje w niepewności. Jak Twoje samopoczucie? Bo ja ostatnio czuję że jest mi gorąco - tzn. czuję się rozpalona, śluz mam biały obfity jak nigdy dotąd, i jestem senna bardziej - jedynie takie objawy zauważyłam. Ciekawe kiedy poczuję wstręt do kawy :D. Staraczka Monisia :) - ja też podzielam zdanie dziewczyn i widzę że naprawdę jesteś silną kobietą, nie poddajesz się i dążysz do celu. Tak jak już wyżej opisałam też byłam pewna że po moich wielu przypadłościach będę mieć z tym ciężko, chociaż ta dzisiejsze II kreseczka daje mi do myślenia :|. Jeszcze za kilka dni spróbuję i zobaczę jaka krecha będzie. A powiedz mi w jakich dniach najczęściej starasz się o dzidzi? Buziaki dla wszystkich forumowiczek i też proponuję starającym się o dzieciątko zaczernić się :) :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka123 - 1 dzień cyklu miesięcznego zaczyna się 1 dnia miesiączki a cykl kończy się następną miesiączką. Średnia długość cyklu to 28 dni. Prawdopodobny dzień owulacji to 14 dzień. Czyli 14 dzień od momentu 1 dnia miesiączki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika942
Ja nadal nie mam okresu już 9 dni jak nie ma.Jestem teraz ospała.Bym spała.Czuję się słabo a w środku jakbym miała dostac i bół brzucha (bół ciągnący).Czuję że ten miesiąc też nic chociaż jeszcze mam nadzieję.Oprócz senności mam tylko mdłości i zgagę a tak nic więcej nie zauważyłam.No i syfki wyszły na twarzy.Cieszę się że chociaż komuś się udało.Jeszcze poczekam jeden cykl jak będzie duże opóźnienie pójde do ginekologa i powiem o tym.Będę wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko rosy to jest moj 16 cykl staran. Tylko ze wczesniej nie wiedzialam ze mam niedoczynnosc tarczycy a teraz 1 raz biore leki- juz miesiac. Okresu nie mam - ani juz rozowego sluzu byl tylko na papierze toalet. a teraz jest taki kremowy.... wiec chyba juz ok. Strasznie bola mnie sutki i to wszystko.... no i juz mam nerwy ta cala sytuacja... ;( Normalnie nie chce mi sie wierzyc ze po mc. brania hormonow mogloby sie udac? Moj narzeczony mowi ze z jego " super sperma" wszystko jest mozliwe ;) Heheh Zobaczymy! Ja 15 lutrgo mam wizyte w osrodku moze bede wiedziec wiecej! Buziole! Milej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)dziękuje kochane za miłe słowa:)wierzę ze mi się uda:)pysiuleczka moim zdaniem w Twoim przypadku to dziwne że test by po tygodniu od zapłodnienia pokazał 2 kreski....bo po zapłodnieniu zapłodniona komórka jajowa wędruje przez jajowody do macicy gdzie się zagnieżdża.to zwykle trwa ok 7 dni:)i dopiero od tego momentu zaczyna się wytwarzać hormon który wykrywa test ciążowy.....i zwyle po 6 dniach od zagnieżdżenia właśnie powinno się robić test...dlatego powinno się to robić w dniu spodziewanej @...a może miałaś wcześniej owu??nie chcę Cie rozczarować...ale może idż jutro na betę albo faktycznie powtórz test za tydzień:)trzymam kciuki za Ciebie:)i za resztę forumowiczek:)aha a może zrobimy tabelkę??z datą @ cyklem starań wiekiem:)??co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysileczka ja mam w miare regularne cykle:)zwykle 28 dni ale ostatnio były 27:)wię staram się w środku cyklu działać:)dzięki pomiarowi temperatury i testom owulacyjnym jestem niemal pewna ze w tym cyklu miałam owu 12 dc:)a 11 dc były starania:)mam w stopce swój wykres:) enpr.pl:)chcecie to zobaczcie:)dzięki temu napawde można zrozumnieć i ooiznać swój organizm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO staraczka monisia.....23......8.............03.02........pokarpacie **********PSZYSZLE MAMY*********** NICK.......WIEK.....PO KTÓRYM CYKLU..........PŁEĆ........ TERMIN PORODU Borntoride....????.......??????...............??????...............??????? jak chcecie to się dopiszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć StaraczkaMonisia🌻 Bardzo fajne są te wykresy, które masz w stopce:) U mnie niestety z mierzeniem temp mogłoby być ciężko... Świetny pomysł z tą tabelką!:) Próbuję;) STARACZKI 2012:) NICK....................CYKL .........WIEK ........TERMIN @ Borntoride ....... ......... ............. .... KropelkaRosy27....... 1 ......... 26 ............... 25.01 ........ Osa1985.............. ......... .................. Pysiuleczka8 StaraczkaMonisia Dziewczynki - uzupełniajcie!:) Wpisałam nas w kolekności alfabetycznej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka Monisia - a kiedy spodziewasz się @? Oby się udało, skoro w 11 dc staraliście się. Kurcze, powiem Ci że jestem sama zdziwiona że tak szybko test wykazał. Chociaż czytałam wiele artykułów na ten temat, i nie jest tak że wszystko dzieje się idealnie z zegarkiem w ręku. A od ostatnich przytulasiek, to poprzednie miałam niecały tydzień wcześniej, a może to zadecydowało o tym? Uwierz mi, też mnie to bardzo zastanawia. Ja chyba koło środy-czwartku ponownie zrobię test, jeśli ta krecha będzie bardziej widoczna, to nic innego mi nie pozostaje jak iść na badanie krwi. Aczkolwiek sam fakt że coś tej kreski wyszło... To daje mi dużo do myślenia. Nawet mąż sam ją widział - że jest delikatna ale jest. Ciekawa jestem... Osa1985 - witam Cię na forum, widzę że też jak my starasz się o dzidziusia. Napisz coś o sobie, ile masz lat, czym się zajmujesz, i z jakiego regionu jesteś? Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko moim zdaniem maleńkiej wpisać nas datami @....wtedybedziue ładnie widać która z kolei będzie testować:)tylko niech wszystkie staraczka wpisz daty okresu to już ją ustawie tak żeby było dobrze:)pysiuleczka a kiedy mialas ostatnia @ ??może faktycznie mialas owu wcześniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej wpisać nas datami @ :) ale błędy robię..wybaczcie ale pisze z telefonu...pysiuleczka ją mam mieć okres 3 lutego więc już niedługo... Objawy są...ból brzucha piersi...chociaż te mniej bolą:)ale mam dziwnie dużo śluzu....i ti mnie trochę dziwi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI 2012 NICK....................CYKL .........WIEK ........TERMIN @ Borntoride ....... ......... ............. .... KropelkaRosy27....... 1 ......... 26 ............... 25.01 ........ Osa1985.............. ...16...... ..27...............28.12.11 Pysiuleczka8 StaraczkaMonisia No wiec mam 27 lat( rocznikowo-) 26 skonczylam 28.12 :) wiec mialam fajne urodzinki od rana :( ehh. Mieszkam w Szwecji- to co slyszalam o tutejszej opiece nad chorymi i ciezarnymi powoduje ze wlos sie na glowie jerzy... ;( Np. Kobieta starajaca sie o dziecko od 8 lat dostaje odp od lekarza. Ciaza po invitro - "jak utrzyma pani ciazze to dobrze a jak straci to trudno sie mowi " ;/ Zaczelismy sie starac we wrzesniu 2010 -na luzie ale minal rok i wiecej i tu nic... W marcu 2011 zrobilam sobie hormony - odp lekarza ogolnego (mojej mamie gdyz ja juz bylam w domu)- zrobic usg tarczycy i wizyta u endo gdyz podejrzewa subkliniczna niedoczynnosc tarczycy. Grudzien 2011 usg tarczycy i ponownie hormony- wizyta u gina - pani jest zdrowa hormony w normie -zalecenie-dalsze staranie. Ten sam dzien pozniejsza godz. wizyta u endo- z takimi wynikami pani za chiny w ciaze nie zajdzie- leki - za 3 mc kontrola no i musowo-zmiana ginekologa(niedouczony cep- nazwa od endo :)) Takze teraz jest moj 33dc - cykle mam 28-30 dniowe - okresu brak, bol sutkow i obzmiale piersi. Wczoraj wieczorem i dzis rano mialam troszke rozowego sluzu na papierze a potem zolty a teraz juz normalnie... Za 2 tyg mam wizyte w osrodku na cyto. wiec moze juz wtedy cos sie dowiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, ostatnią @ miałam 11 stycznia, a kolejnej spodziewam się 8 lutego... Ok 15-16 stycznia kochałam się z mężem, a następnie 22.01. Często owszem - miałam zaburzenia związanych ze sprawami kobiecymi. Jeśli chodzi o miesiączki to miałam wyjątkowo bolesne i obfite, lecz regularne, a jeśli chodzi o owulkę, to na pewno nie idealnie co 14 dni lecz różnie - raz wcześniej albo w okolicach 14 dc. Powiem Ci wciąż patrzę na dzisiejszy test i widzę jak zza mgły tą krechę i nie mogę uwierzyć że już mam wynik... A co do Ciebie to ciekawe :). Oby oby oby!!! Życzę Ci żebyś w końcu była szczęśliwa i nie martwiła się że nie będzie maleństwa :* . Jeśli uważasz że pierwszy raz masz te objawy, to myślę że szanse są. A znam parę kobiet które kilka dni po zapłodnieniu czuły się tam bardzo wilgotne, i śluz poowulacyjny był inny niż dotychczas. Poczekaj do @ i zrobisz sobie test. Ja chyba nie będę raczej czekać do 8.02. bo wiesz po dzisiejszym teście muszę jednak za parę dni powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI 2012 NICK....................CYKL .........WIEK ........TERMIN @ Borntoride ....... ......... ............. .... KropelkaRosy27....... 1 ......... 26 ...............25.01 ........ Osa1985................16..........27...............28.12.11 Pysiuleczka8............1..........24...............11.01.12 StaraczkaMonisia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam się: STARACZKI 2012 NICK....................CYKL .........WIEK ........TERMIN @ Borntoride ....... ......... ............. .... KropelkaRosy27....... 1 ......... 26 ...............29.12.11 ........ Osa1985................16..........27...............28.12 .11 Pysiuleczka8............1..........24...............11.01 .12 StaraczkaMonisia Wpisujemy datę ostatniego@?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa - :( a może @ nadchodzi? Ja póki co żadnego śluzu nie mam, ani białego, ani okresowego, ale brzuch mnie ciągnie @, wiem, że nadejdzie, czekam tylko kiedy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika942
A jak mogę też się wpisac do tabelki i się dołaczyc? Tylko niewiem kiedy teraz dostanę @. Jak wpisac w tabelkę? Jeśli chodzi o starania to już3-4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KropelkaRosy27 Mam nadzieje ze nie! Juz chyba nastawilismy sie ze sie udalo :( ... Wczoraj wieczorem tez tak mialam, w nocy nic, rano troche, caly dzien nic az do teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika942
Jeśli przeszkadzam to niech ktoś napisze że mam pójśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa - trzymam kciuki, żeby wstręciucha nie przyszła!:) I już prawie koniec weekendu, ale szybciutko zleciał, a jutro znów do pracy, ajkoś brak mi weny;) W tygodniu musze iść na toxo, tak sobie postanowiłam:) Nie trzeba robić na czczo, więc powionnam po pracy zdążyć:) I testy musze zamówic na allegro, ale tylko owulacyjne:D Te ciążowe też mam z allegro, ale tak średnio jestem do nich przekonana. Ale nic, już nie będę świrować z testami teraz:) Nastawiłam się już, że tym razem się nie udało. Miałam chwilę zwątpienia i chciałam do apteki podjechać,ale piersi bolą coraz mocniej więc @ się zbliża... Jak Wam mija niedziela? Ja się relaksuję chwilowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×