Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Dziękuję kochana jeszcze w to nie wierzę ale mam nadzieję że się potwierdzi, idę jutro na betę. :) To był nas 4 cykl starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)mam nadzieję że i ja do Ciebie niedługo dołącze:)ale jakoś tak mam peseymistyczne myśli..:(my staramy sie 8 cykl....a wczoraj jak dzwoniła do mnie siostra i się pytała czy juz jess bejbik to mi sie tak smutno zrobiło..:(aż sie popłakałm potem:(ona już ma synka:)igorka:)własnie wczoraj mi mówiła że wyszedł mu pierwszy ząbek:)fajnie:)ale ja się coraz bardziej boje że mnie to wszystko ominie 😭 Wiem ze muszę być silna i walczyć do samego konca:)ale czasami braknie mi sił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!:) Borntoride 🌻- GRATULUJĘ! SUPER! Ale się cieszę!:) :) :) Nieważne, czy jasna, ważne,że kreseczka jest! Śmigaj na betę dziś i daj nam znać:) To będzie sam początek 2 tydz pewnie, więc dlatego jaśniutka:) Powiedziałaś już mężowi, czy czekasz na wyniki bety? WOW! No super!:) 4 cykl udany:) :) :) A pozostałe trzy kochalas się z mężulkiem regularnie? super, super, super:) Pysiuleczka kochana, ja też tak mam, wczoraj byłam u znajomej i zagladałam i zagladalam do tego wózeczka, ma 2 mies synka:) Starali się 7 miesiecy regularnie, wiec wierzę, że i nam się uda:) Też czasem mi smutno jak ktoś pyta, czy już, czy już, a kiedy, a najwyzszy czas. To mnie czasem do szału doprowadza, bo czuję taka presję:( Mąż też zaczyna się martwić, co jest... Niby cykle regularne, sexik regularnie , a tu klapa. No ale nic rąk nie będę załamywać, bo to w sumie 1 taki cykl gdzie faktycznie co 2 dni się przytulaliśmy:) Born - prześlij fluidki brzuszkowe:D Ja @ nadal brak, brak bólu brzucha, i nadal ból jednej piersi tylko. Zamówiłam sobie na allegro te testy za 1zł/1 szt, przyszło ich 10:D więc nie szkoda mi było robic, został jeszcze jeden, który zrobiłam rano (nie wiem po co jak już przedwczoraj była 1 kreseczka), dziś też jedna, i ani cienia drugiej... A Ty Born, który teścik zrobiłaś?:) Dziewczyny, czy na toxo trzeba być na czczo? Bo już nei pamiętam;/ A chciałabym sobie zrobić;) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczkaMonisia🌻 kochana - o Tobie tam pisałam z tym wózeczkiem, że też mi przykro;) Przepraszam, pomyliłam nicki:) Bo tak na szybciutko, po kryjomu w pracy piszę, i nie doczytałam;) Pysiuleczka, a Ty gdzie się podziewasz? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Rano znow zrobilam test, kreska dalej jasna ale juz wyraźniejsza. :) Tak się cieszę, męzowi oczywiście od razu powiedziałam. Ten cykl na pewno były intensywniejsze starania, po pierwsze b. często się kochaliśmy przed owulacją, w trakcie i po prawie codziennie :) A po drugie pierwszy cykl brałam tego wiesiołka i robilam testy owu i udało się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borntoride zazdroszcze Ci normalnie:)ale tak pozytywnie oczywiscie:)chciałabym dołączyć do Ciebie:)tylko kiedy to będzie...ja w tym cyklu pierwszy raz wiesiołka stosowałam i testy owu też:)ale ja się boje że my moze w złym momencie się staramy:(a nie mozemy sie starać w naszej sytuacji tyle ile byśmy chcieli:(i to jest najgorsze:(dlatego chyba pójde na monitoring cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borntoride - SUPER!:D czyli na 100% się udało:))) Born - jaki teścik zrobiłaś? Ja robiłam rano ten allegrowy;) i jedna krecha Dziewczyny, poradźcie jakie testy owu kupić? I też spróbuję tego wiesiołka;) Czyli wiesiołka brać od 1dc do ok 14dc? tak? A testy owu jak robiłyście, od którego dnia? Spróbuję, o ile wkońcu się zjawi ten @, bo póki co ciiiszaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelkaRosy ja mam teraz allegrowe owu i ciazowe:)ale podobno nie mają dobrej opinii...no ale postanowiłam wypróbować:)a ty ciażowy robiłaś z allegro tak??to moze faktycznie kup w aptece i zrób:)bo ten moze się myli:)a owu testy to zależy od długosci cyklu:)jak masz 28-dniowe to się powinno zacząć robić 10 dc cyklu:)i najlepiej wieczorem:)bo stężenie hormonu najwyzsze wtedy jest:)no i nie pić duzo na 2 godziny przed i o tej samej porze robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i najlepsze to moim zdaniem płytkowe:)ale dużo drozsze niestety...dlatego tez przerzuciłam się na paskowe:) a wiesiołka tak jak piszesz od 1dc do 14 dc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się chętnie przyłącze to pierwszy cykl starań w tej próbie ale tym razem sukces murowany. Leczenie zakończone wiec tylko działać, miesiączkę miałam 08.01. cykle po 30 dni starania 21, 23.01 zobaczymy może się uda:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy nową staraczkę:)napisz cos więcej o sobie:)i widze że mu=y mniej więcej w tym samym czasie testujemy:)no ja mam cykle 28 dniowe a ostatni okres był 7 stycznia:)a teraz ma być 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa szaraczka po 3 poronieniach. Powód poronień znaleziony - wyleczony. A teraz przystopujemy do działania:) ja raczej testować nie będę- mam zalecone od lekarza w 1 dniu spodziewanej miesiączki mam betę robić :) Już się nie mogę doczekać 07.02:))) W chwili obecnej prowadzę swoją działalność, studiuję i nie mogę się doczekać razem z mężem kiedy już w ciąży będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymam kciuki:)zeby sie Wam udało:)ja jestem po jednym poronieniu i niewiem jak bym kolejne przeżyła...dlatego podziwiam takie kobiety jak Ty:)mimo niepowodzeń nie poddają się i ida do przodu walcza o swoje:)ja tez sie tak staram:)ale strata za bardzo boli:(i to sie zawsze bedzie pamietać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strata boli, owszem ale ja uważam, że takie sytuację wzmacniają nas. Mój mąż za każdym razem mnie wspierał, biedak jak sobie przypomnę to mogę śmiało powiedzieć, że te doświadczenia tylko nasz wzmocniły i teraz kochamy się jeszcze bardziej. Nie ma co się rozczulać nad sobą, ale wiem, że jak już będzie maluszek z nami to oszalejemy na jego punkcie strasznie. Mogę śmiało powiedzieć, że pomimo moje wieku 25 lat jest przygotowana na dziecko, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem rok młodsza:)i też czuje sie przygotowana na maleństwo:)wigóle odkąd pamiętam miałm duży instynkt macierzyński:)jak widziałam takie śliczne maluszki to marzyłam zeby też takiego mieć:)no i tak jest do tej pory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka, ja robiłam Pre-Test z apteki. ;) Testy owu kupiłam natomiast na Allegro i nie narzekam, bo jak widac sprawdzily sie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko niestety dziecko kosztuje miłość trzeba mu okazać ale finansowo też trzeba być przygotowanym na dziecko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabrina:)gdyby mniemnie było stać na nie to bym sie nie decydowała:)mam super prace:)m też zaczyna od lutego:)także na finanse póki co nie możemy narzekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mieć dziecko i się zastanawiać czy będzie cie stać na pieluchy i mleko to bez sensu jest troszkę. Wiesz my tez mamy własne m samochód, finanse nawet przyzwoite jak na nasz wiek. Mąż pracuje na etacie, ja prowadzę działalność kokosów z tego nie ma ale lepiej wychodzę na tym niż na etacie i mam znacznie więcej czasu. A jak bym bardzo marzę o dziewczynce ( najważniejsze aby było zdrowe), ale nie wyobrażam sobie nie kupić sukienki czy zabawki dla dziecka bo mnie np na to nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki! Witam nową staraczkę:) U mnie @ nadchodzi wielkimi krokami:( Od południa jużmam złe samopoczucie, brzuch też zaczął boleć, ale za 2 tyg działamy znów:D Sabrina - jeśli mogę zapytać, jeśli nei chcesz oczywiscie nie odpowiadaj, jaka była przyczyna poronień u Ciebie? Przepraszam, jeśli to pytanie jest nie na miejscu. Pytam, dlatego, ze moja koleżanka już 2 razy poroniła i lekarz nie umie albo nie chce znaleźć przyczyny;/ Born - i jak tam? jak tam? :) Jak się czujesz w "nowej roli":D Doszło to już do Ciebie? Byłaś na becie? Jak nie to zmykaj szybko! Trzymam mocno kciuki za pozostałe nasze staraczki:) ja jeszcze godzinka i zmykam do domku - weekend:D Sciskam Was mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam betę, wyszła pozytywnie. :) Już powoli to do mnie dociera, umowiłam się do lekarza na pt za tydzień, mam nadzieję że nie będzie za wcześnie aby coś zobaczyc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak przeciw ciał blokujących MLR ALLO, tzw hamowanie. Przechodziliśmy szczepienia, które powodują ze się nabywa te przeciw ciała, są strasznie kosztowe ok 1000 zł a serii jest 3 czasem 4. Jeśli twoja znajoma miała 2 poronienia w tym samym czasie co do joty to może być to. Bo u mnie wszystkie co do dnia odbywały się tak samo. Konsultowałam się z rożnymi lekarzami ale w końcu trafiłam na takiego co chciał coś robić:) W chwili obecnej wysokość przeciw ciał jest prawie 70 % a było 0%, a norma prawidłowa jest 30 % :). U nas nie było problemów z zajściem w ciąże jeden cykl i zawsze była ciąża, tylko potem się schrzaniało wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) cześć Dziewczynki! Borntoride - super wiadomość! Jeszcze raz bardzo gratuluję!:) Gdzie się podziewa reszta dziewczyn? Jak Wam mija dzień? Ja wstawiłam sobi eobid, posprzątałam i chwila wytchnienia dla mnie:) Czekam na M, jak wróci z pracy...;) Jeśli chodzi o @ nadal go nie ma, zgłupiałam już co się stało:( Wczoraj tak mnie już brzuch zaczał boleć, bolał mocno cały dzień, aż poszłam do apteki po coś od bólu... a dziś kompletna cisza, zero @, zero bolu brzucha, tylko piersi bolą.. Testy negatywne wszystkie:( Borntoride, a Ty masz juz jakieś objawy?:) Czy nadal Cie nei bolą ani piersi, ani brzuch:) Zaraz będę szukac na allegro testów owulacyjnych na nastepny cykl, martwi mnie tylko to rozregulowanie @, pierwszy raz tak mam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)kropelkoRosy ja bym nie traciła nadzei na Twoim miejscu:)nie zawsze testy na początku wychodzą pozytywnie...dlatego ja na Twoim miejscu poszłabym w poniedziałek na bete jak @ nie przyjdzie:)dlatego trzymam kciuki :)czuje że będziesz następna po Borntoride:)tylko ja bidulka niewiem kiedy:(no ale nie bede Wam tu smęcić:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StaraczkaMonisia 🌻 I Ty niedługo będziesz mamusią, zobaczysz:) A Twój mąż jest osobą niepełnosprawną od urodzenia, czy z powodu jakiegoś zdarzenia?:( Napisz, jeśli tylko masz ochotę, bo czuję, że nie jest Wam łatwo starać się o dzidziusia, wspomnialas na poczatku, ze nie może być wszystko tak jakbyście chcieli;/ Pozdrawiam Cię cieplutko! A gdzie reszta Forumowiczek? Taakaa tu ciszaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Moge sie dolaczyc? ;) Moja historia: o dzidzie staram sie juz 1,5 roku niby jestem zdrowa... ginekolog stwierdzila ze moje hormony tarczycy sa ok. i mam sie dalej starc! Tego samego dnia mialam wizyte u endo i dowiedzialam sie ze z takimi wynikami to w ciaze nie zajde... chocbym nie wiem jak sie staral...stwierdzono niedoczynnosc tarczycy... dostalam poczatkowo dawke euthyrox 75- pol tabletki. Zalecenie: dalsze starania, wizyta kontrolna za 3 mc no i przedewszystkim zmiane ginekologa ;) ;) ;) Fajnie nie? Ciekawe jwk dlugo bym sie jeszcze starala z takimi wynikami.Jak tu ufac lekarzom? No a teraz ostatni raz okres mialam 28.12 -cykle mam 28,30dni teraz jest ok 2,4 dni po terminie.... bola mnie sutki, a poza tym nic... wiem ze takie cos moze wystapic po euthyroxie wiec nie chce sie nakrecac a z drugiej str. tak bardzo bym chciala zeby to bylo TO!!! .... Pozdrawiam i prosze o opinie moze ktos z was tez ma niedoczynnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capucinka
no ja sie staram juz 3 ,5 roku obecnie leczymy sie w klinice mam wrogsc sluzu w samym sluzie i we krwi przeciw ciala plamnikowe w marcu podchodzimy do naszej 1 próby inseminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeny acapucinka! Powaznie to brzmi i napewno jest... czasami tak sie zastanawiam ile jest tego wszystkiego, tych chorob itd. Mam nadzieje ze w moim przupadku to tylko ta niedoczynnosc i po podleczeniu wkoncu sie uda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika942
Cześc Dziewczyny.Czy mogę też do was dołączyc. 20 stycznia miałam dostac @ i nie przyszło.Już jest 8 dni jak nie ma.Jest mi niedobrze,na wymioty zbiera,teraz bym spała.Wczoraj byłam u ginekologa pobrał cytologię wszystko w porządku,zrobił usg też wszystko w porządku a okresu nadal nie ma.Zaczynam się nie pokoic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×