Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesola 50-tka

odchudzanie po 50-tce-znudna i trudna sprawa-dla zdrowia trzeba!

Polecane posty

sprobuj :) na pewno nie przytyjesz a schudniesz tylko trzeba znac zasady :) jak na kazdej diecie i pilnowac sie, niektorzy licza kalorie ja nie \!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3674026&start=14250 wzrost 170 waga 65 kg cel 1 --60 kg cel 2- 58 kg cel osiagniety na diecie sb 58 kg jest :) BMI - 20.1 od 14 maja 2012- start - dieta niełaczenia wzrost 170 waga 65 kg cel 1 --60 kg cel 2- 58 kg cel osiagniety na diecie sb 58 kg jest :) BMI - 20.1 od 14 maja 2012- start - dieta niełaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki wejdz na topik i poczytak zobacz jak wierka schudłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i da - zalzycielka topiku , ktory zalozyla w 2008 roku a wogole co tak zniknełas nagle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam ci serene.ze zgubily mnie sodycze. Ja musze miec zakaz jedzenia slodaczy ,bo inaczej katastrofa.! Starsza-wyjechalas gdzies,czy nie masz czasu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene -przed ta waga na stopce-jaka mialas najwazsza wage,bo namawiam pewna dziewczyne z topiku Mimiska,zeby do nas zajrzala. Ty masz juz duza wiedze w odchudzaniu ,ja troche mniejsza,ale zawsze.moze pomozemy dziewczynie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc tak rano pije na czczo wodę z sokiem z cytryny (z kawy już zrezygnowałam 2 miesiące temu nie piję w ogóle) od jakiegoś czasu piję też rano z mężem sok z trawy pszenicznej po 30ml na śniadanie zielony szejk obiad jakaś sałatka warzywna później owocowy szejk orzechy ub migdały kilka sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest nas tu malo ,lyko 3 z taba bedzie nas 4 Sluchaj -fajne to twoje menu. Czy ja juz t Toba nie pisalam o tym soku pszenicznym,wspominalam wtedy o pylku kwiatowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pewnie juz spia! Jecie co dzien to samo czy znieniacie jadlospis??? Twoj maz tez sie odchudza czy ci tylko towarzyszy??? Bo moj to ta chudzinka-71 kilo wazy- Wyobraz sobie jak wygladalismy jak wazylam prawie 80 kilo,To moj 2 maz ,wiec nie widzial mnie jak mialam 106 kilo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz raczej żarcie się powtarza zależy jakie mam owoce i warzywa staram się urozmaicać szejki,mąż się nie odchudza jest szczupły,ale dodatkowo go karmię swoim jedzeniem dla zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pylek kwiatowa-jak najbardziej to zaden zart,zakupilam go w gorach.To takie kuleczki,odpady co pszczolom spadnie na ziiemie.Nie dobre jak cholera,ale zdrowe:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolometko-porzegnam cie bo chce jescze filmik obejrzec ,ok Do juterka kobietko i mam nadzieje ,ze tu mozemy sobie pogadac bardzie na spokojno,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc pieknosci:):):) Sniadanko zjedzone ,kawka wypita ,zaraz szykuje druga. Moze macie ochote,no...........,ale warunej jest taki ,ze musicie wstac z cieplych lozeczek,niestety!!!!!!!!!!!!!!hahahahahaha, ale durna propozycja,no nie !! Miedziela i taka wczesna godzinka,ok dama Wam jescze pospac!!!hahaha serene ,zaprosilam do nas nowa kolezanka ::) Mam ndizieje,ze Lokometka-bedzie do nas zagladac:) Starsza!-prosze zamelduj sie chociaz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny myslalam ze pomyliłam topik i weszłam na inny witaj KOLOMETA :) co u was ? starsza a ty co ? chyba nas nie opuscilas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolometa pewnie ze zapraszamy , swietnie ze sie przyłaczasz witamy serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! ciesze sie ,ze nasz topik sie powiekszy!!! serene-Witaj!!!! Nie wiem trz co sie dzieje ze starsza!!! Ja obchodze dzisiej Dzien Matki-hahahaha:Ono dziewni,ale w niemcowie wlasnie dzisiaj!-Ja natoniast czekam na 26 maja ,bo tam sa moje dzieci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziewczyny! Witaj, kolometa! Przepraszam, że się tak długo nie odzywałam. Miałam sporo pracy, więc rzadko tu zaglądałam. No i pochwalić się nie było czym, bo waga stoi w miejscu;( Ja nie jestem tak zawzięta i konsekwentna w odchudzaniu, jak wy. Staram się jeść niedużo i zdrowo, sporo się ruszam, ale grzeszki popełniam nagminnie... Najczęściej skusi mnie coś słodkiego ;( Dziś na śniadanie: dużo sałaty trochę ryby wędzonej. Śniadanie było późne, bo pospałam do 9-ej. Za chwilę obiad: wołowina z kaszą gryczaną, ogórek, papryka, rzodkiewka. Na podwieczorek zgrzeszę i zjem malutkiego loda sorbetowego. A na kolację trochę białego chudego sera i jakąś zieleninę. Chyba nie tragiczny ten jadłospis, prawda? Choć nie trzyma się żadnej konkretnej diety, bo do tego brak mi silnej woli. A i wody mineralnej niegazowanej pije dużo, ok. 2 litrów dziennie, a poza tym czasem herbatka zielona, ziołowa albo czerwona rooibos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i dziękuję za przyjęcie,ja dopiero wróciłam z targów ogrodniczych pogoda nie dopisała dosyć padało.W sumie nic nie kupiłam tylko 4 cebule lilii ,dużo mi w tym roku wszystkiego wymarzło a mój ogród to jest beczka bez dna. Źle w nocy spałam bo moje 15 letnie maleństwo miało w nocy jelitówkę i nasłuchiwałam co się dzieje. Nawet nie zdążyłam zjeść nic rano przez wyjazd,wzięłam owoce ze sobą 2 małe banany 2 malutkie pomarańcze jabłko gruszę niby nie tak malo ale wróciłam wygłodniala jak wilk,pewnie dlatego że dużo łaziłam no i nagrzeszyłam odgrzałam sobie kartofelki z obiadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×