Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesola 50-tka

odchudzanie po 50-tce-znudna i trudna sprawa-dla zdrowia trzeba!

Polecane posty

:)Witam poniedzialkowo:) Tak jak powiedzialam tak tez uczynilam,czyli zamekdowolam sie wlasnie dzis!!!!! U mnie pol kilo mniej,mialam duzo pracy fizychene na Ranczo i malo czasu na posilki i tak samo jakos wyszlo!!!!! Starsza -bedzie ok,zgubicz te te 3 kiloski,jestem tego pewna:) NO i kochana powodzenia w robocie po urlopie!!!!!! Dasz rade ,choc z doswiadczenia ,wiem,ze bedzie trudno:P Dziewczyny!!!!!!co u Was!!!!!! Odzywac sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie koszmarnie nudny weekend, wszystko z powodu upału nie do zniesienia. No ale dzisiaj na szczęście już jest lepiej. Paseczki co do fotek jestem ZA - tylko nie mamy maili pod nickami. Tu podać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nie masz nic przeciwko temu mozemy sobie podactu,co ty na to??? MOzna tez zaznaczyc i zaraz to zrobie,ale nie wiem,gdzie te wiadomoscodczytac,poczekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarzebinkodomnie mozesz wyslac na ten mail co widniejeprzy niku,wlasnie sobie zalozylam taki dla naszych potrzeb. Jarzebinka.moze tez sobie tak zrob! Dziewczyny ,a wy Starsza?,Serene??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wtorkowo!!!! SSniadanko zjedzone(2 chrupkie pieczywa z pomidorem)),kawa Teraz jestem w trakcie drugiej kawki-moze wpadniecie???:P Dziewczyna pisac ,pisac!!!!!!!!!!!!!!! Serene-wolam cie ,napisz do nas cos,gdzie jesssssteeeeesssss!!!!!!!!! dO POZNIEJ kobietki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, tylko w pracy mam mało fotek, z domu z laptopa wyslę. Mi możecie przesłac na: brygida174@wp.pl Tak w ogóle to od wczoraj stres i brak apetytu :( Musze albo poświęcic małzeństwo dla dzieci (dorosłych) albo odwrotnie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK,dzieki!!! Jeszcze dzis cos wysle!!!! iczekam na twoje fotki. Wspolczuje ci ,naprawde nie sa to latwe problemy i wybieranie miedzy miedzy nimi to juz wogole.Nie wiem co bym sama uczynila na twoim miejscu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarzebinko !!!!!!!!!! Poszklo,co prawda nie wiem w jakim stanie i czy doszlo.pniewaz dopiero musialam to wszystko rozgrysc. Daj znac ,czy dostalas i czeka na cos od ciebie!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że się nie odzywałam, ale powrót do pracy po urlopie to jednak straszny szok dla organizmu ;) Wolno do siebie dochodzę :p Mój adres: gcgraczar9@gmail.com Jakąś swoją fotkę też prześlę (choćby po to, żeby was postraszyć, jak będziecie niegrzeczne), jak tylko się skupię i znajdę. Pozdrawiam ciepło, dziewczyny. Jarzębinko, trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam srodowo i pogodnie!!!!:D Jarzebinka-wyslalm ci pare fotek i czekam na twoje! Napisz czy doszly!!! Starsza dzieki za maila,mam nadzieje ,ze nic nie pogmatwam.Sprobuje po poludniu cos wyslac! Czekam Starsza na cos od Ciebie ,ze bym sie teoche przestraszyma:Dhahahahahahahaha Mail ten przy nicku. Buziaczki dla was dziewczynki!!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki wysłałam. Troche starsza zaraz tez wysle. Nie potrzebuję diety bo przez stres nie mam apetytu. Wczoraj zjadłam po południu tylko 1 pieroga na zimno i ... Martini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarzebino-kobieto,ale z CIEbie laska,super ,ale jednego nie rozumiem z czego ty sie kobieto odchudzasz????? Wygladasz piepieknie ,szczuplo i bardzo kobieco!!!!!!!!!!!!!!!! Starsza-dzis cie tez wysle,ok!!!! To do pozniej ,ide robic jakie jedzonko dla mezulka-hahihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki - ja się już nie odchudzam tylko utrzymuję wagę. Niestety gdybym zaczęła jeść tak jak kiedyś - same węglowodany, lody, słodycze,na śniadanie 2 pączki, to zaraz byłoby gigantyczne jojo. 100 razy lepiej sie czuję tak jak teraz niż nawet kilka kg więcej. Znowu popijam Martini... obym to ja w alkoholizm nie wpadła ::O:O:O bo ostatnio codziennie wieczorkiem popijam Vermucik, na szczęście mimo kalorii to alkohol nie tuczy (przynajmniej mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Ciebie też laska. Nigdy w życiu bym ci nie dała tyle lat ile mamy ... Milego wieczoru :) Mój niestety nie jest miły, siedze sama i z tego wszystkiego z nudów siedziałam na Allegro i kupiłam kurtkę i kamizelkę futrzaną a obiecałam sobie cały sierpień oszczędzać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,kochana!!! i ja bym ci nie dala tyle lat. Jestes ode mnie troche mlodsza i wygladasz babowo!!!No i tez bladyna. Ja natomiast ,chcialaby schudnac do twojej wagi.jest to moje marzenie,ale nie wiem czy juz nie jestem na to za stara.Wiesz rozchodzi sie o cialo. Ja dzisiaj tez przy wermuciku,wiec wypijmy za nas-kobiety!!!! Jak ci smutno,pisz i wygadaj sie!!!! Starsza,gdzie sie podziewasz? Co z ta nasza Serene??? Mam do niej maila -chyba napisze prywatnie i sie zapytam czy wszystko u niej w porzaddku??? Jak myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No cóż, wy tu sobie gawędziłyście, a ja w pracy. Dziś mocne uderzenie - dyżur od 10 do 22-ej. Ale wytrwałam. Zasługa dzieci, z którymi pracuję, bo nie rozrabiały za bardzo :) W nagrodę wzięłam je na basen i obiecałam powtórkę w przyszłym tygodniu :) Co do zdjęć: przestańcie, dziewczyny, kłamać, że jesteście w wieku ok. 50 lat ;) Po fotkach widać, że dopiero co uzyskałyście pełnoletniość :) Odchudzacie też się chyba tylko z nudów, b0o zgrabne i fajne z was laseczki. Wobec powyższego ja wyślę moje zdjęcie tylko po to, żebyście mogły zobaczyć, jak NAPRAWDĘ wygląda kobieta 50 - letnia z nadwagą. Zdjęcie (mam w kompie tylko jedno) jest z wesela mojej córki w zeszłym roku, więc jestem na nim rozrywkowa. Ale na co dzień humor też mi raczej dopisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Starsza-jak dla mnie jestes przesympatyczna,ladna i szczupla kobietka.W zasadzie to tez nie wiem z czego Ty sie odchudzasz? Milej nocki i do juterka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he! Wygląda na to, że jedynym celem naszego odchudzania było nawiązanie znajomości z miłymi kobietkami :) :) :) Zachęciłam was do ewentualnego obejrzenia moich zdjęć na Naszej Klasie, a okazało się, że tak jak ja nazywa się tam ponad 70 osób! Dla zainteresowanych podaję miejscowość: Płońsk. I już wszystko o mnie wiecie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czwartkowo!!! Niestety Starsze nie mam konta ani na nk ania sk nie zakladam.Kedys mialam ,ale wtedy wiadomosci z nk ,nie dawaly mi spokoju i zreygnowalam.Poczekam jak mi przyslesz twoje inne fotki droga mailowa. Starsza ,gdzie pracujesz,ze masz takie dlugie zmiany i dziecmi???-w szpitalu? Jarzebino-jak tam u ciebie,po vermutciku??? Narobilas mi chetki i tez sobie kupilam i popijam wieczorkiem ,jak ty . Serene!!!!bede tak bez konca cie wolac ,waz sie u nas pokarzesz! Sympatycznego dnia i milych chwil w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzisiaj wolne ,wiec dlatego bedzie wiecej wpisow. Zjadlam troche (2 garsci slonecznika)takiego w skorupkach od Turka Teraz-2 plastry lososia z chrzanem,kawa. Jestem juz prawie spakowana i jutro jak zawsze jesdziemy na Ranczo. Postanowilam tyn razem byc twarda i nic nie jesc slodkiego i duzo pracowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piatkowo!!!! Wyszalam sie na wczorakszej Zumbie ,ze czuje sie 0 kilo lzejsz!!!!hahahaha cialo by sie!!!;D Tak wogole to ,gdzie sie podziwacie??? O 11.00 wybywamy juz na Ranczo ,wie dopiero"""zobacze""" sie z wami w poniedzialkowy poranek,zreszta jak zwylke ostatnimi czasy.! Przestrzegam zasadnico dietki i wazenie nastapi tez w poniedziale z ranka!!!! Starsza:) Jarzebino-:) serene:):):)-dla ciebie 3 ,moze wtedy sie pojawisz!!!!hehe Do poniedzilku,wiec i milego wochenende!!!!!cmokasy!!!!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja. Tak jak myślałam, przez te stresy i brak apetytu schudłam kolejny kg choć już nie chciałam, no ale mam chociaż rezerwę - 2 kg mogę spokojnie nadrobić. Jestem w sytuacji prawie bez wyjścia, oboje z mężem jesteśmy uparci i nie chcemy ustąpić. Ja moge dac mu szanse tylko wynajmując małe mieszkanie i mieszkając osobno bez dzieci - on nie chce o tym słyszeć, chce wrócić do mnie, a wtedy wiem, że strac syna. Napisałam dokładniej na maila bo nie chcę tu w szczegóły wchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę że tylko ja zostałam na posterunku w weekend. Na chwile obecną moje stresy się skończyły. 2 dni temu mąż zabrał mi 2 koty - ryczałam cały czwartek ale czułam że je odzyskam, no i dzisiaj rano ... odzyskałam - szybko :) W dodatku odzyskałam na zawsze, w zamian coś podpisałam co i tak większego znaczenia nie ma, ważne że teraz czy nawet jak się zejdziemy i kiedyś rozstaniemy to wszystkie 4 koty ZAWSZE zostaną u mnie :D:D Mam miesiąc na ostateczną decyzję co do rozstania - on chce byc ze mną i pracować nad sobą i związkiem. Przez to znowu dzisiaj tak mało jadłam przez stresy, bieganie, że po południu aż słabo mi się zrobiło, ale zrobiłam sobie sałatkę gyros i zjadłam niedawno całą michę. Jutro piekę bułeczki otrębowe z serkiem - ciekawe jak wyjdą, nigdy nie piekłam. Piekłam ciasto otrębowe (bez tłuszczu, mąki i cukru) i jest pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teretetee
babcie na diecie??????????????????????????????????????????????? no dobre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D witajcie moje kochane lasencje poniedzialkowo!!!! Wlasnie zglosilam tem post do usuniecia i napisam do redakcji forum,zeby sprawdzili i z jakiegi komputera to zostalo napisane.Nie trzeba zasmiecac naszego i innych topikow.Dostalam odpowiedz,ze sie tym zajma i mozna wogole zablokowac tego uzytkownika do logowania na forum!. Jarzebinko ,poczytam ma mailu. Dziewczyny bylo koaczo .byczo i indyczo.Przysle wam pare fotk t mojego Ranczo. Do juterka!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teretetee
a kto zasmieca? sama bede babcia i mam zamiar zrobic diete i dlatego tak napisłam ,nie wiem o co sie donerwujecie po prostu myslalam z esie dolacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×