Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesola 50-tka

odchudzanie po 50-tce-znudna i trudna sprawa-dla zdrowia trzeba!

Polecane posty

Witam po dluzszym urlopie!!!! wITAM NOWE KOLEZANKI !!! Witam juz jako 50-latka-hahahahahahah Serene-widze ,ze utrzymalas nasz topik -dzielna dziewczynka!!!! Starsza -czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana!!! Szykuje sie powoli na chrzciny-prasowanie i takie rozne .......... . Pogada super,bedzie goraczka!!! POzdrawiam na reszte dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serena ja też z Twojego rocznika, tylko maj więc urodziny już za mną. Macie rację, niech każdy wygląda tak jak najlepiej się czuje. U mnie w pracy wkurzają mnie tymi tekstami, że wyglądam teraz za chudo, żebym się już nie odchudzała itp. Niech zajmą się swoimi figurami. Mam szerszy dół do góry, nie typowa gruszka ale jednak, nogi zawsze miałam grubsze i wolę 100 razy mieć szczuplejsze nogi a górę nawet zbyt chudą - teraz by mi się przydały implanty piersi :P kiedys o tym marzyłam.... Mam taki styl ubierania, że musze mieć szczuplejsze nogi, uwielbiam jeansy tylko wąskie! legginsy itp. Chciałam się odchudzić wyłącznie dla ciuchów, które uwielbiam... mogłabym kupować i kupować... bez końca :P Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PASECZKI HURAAAAAA wrócials , jeszcze starsza niexlugo wróci czekamy WISNIA WIEC ZAPRASZAMY JA TEZ UWIELBIAM PIEC CIASTA a co uzywasz do slodzenia? jak pieczesz? \ pozdrawiam ws dziewczyny ;) Paseczki milej atmosfery na chrzcinach , napisz potem jak bylo a jak z dieta u ciebie teraz? ja mam gosci w wakcaje, jeszcze syn przylatyje za 10 dni ale sie ciesze nie moge sie doczekac jak przyleca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!! Jarzebinka-dzieki,ciesze sie,ze z nami jestes!!!:) Serene -na chrzcinach wszystko,pieknie i w porzaddku!!! gorzej po nich jak juz przyszlismy do domu.Wstawilam pranie ,a moj luby wyjal schlauch i co!!!!cale mieszkanie zalane.Wszystkie ciuchy i te czyste i te brudne susza sie na balkonie,niektore pofarbowane,ah szkoda gadac!!! nawet nie moge sie zwazyc -waga tez zalana nie wazy!!!:(:(:( poczekam do jutra i jak dalej nie bedzie wazyc ,kupuje nowa!!!! Chyba sa tu w mieszkaniu dobrze polozone kafle,poniewaz nikt z dolu nie przyszedl za skarga zalania! DDzis pierwszy raz dp pracy po urlopie,wiec zmykam kochane.Napisze cos nie coos po powrocie:).papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo,puk,puk co tu taka cisza???? gdzie sie podziewacie wszystkie??? u MNIE ! DZIEN DIETY SB!F-musze moje 2 kilo nadrobione w urlopie zgubic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaniutkie!!!! i o zdrowko pytam!!!hahahahahahahaha Dziewczynki co z Wami??? U mnie 2 dzien sb 1f i 600 gr mniej.Musze te 2 kilo zrzucic,koniecznie!!!:P Caluje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, faktycznie coś cicho tu ostatnio. Brakuje mi truskawek od 4 dni szukam i nie ma w okolicy :( Uwielbiam zbełtane z jogurtem i słodzikiem, prawie codzienie tak jem i to duże ilości. Znacie może jakieś sprawdzone dobre metody na ujędrnienie rąk. Smaruje ręce kremem ujędrniającym Eveline, ale nic to nie daje, wręcz jeszcze moje "sflaczenie i zmarszczenie" :P rąk się wzmogło. Lata wahań wagi i zimowe utycie zemściło się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cie Jarzebino!!!-ja tez tego rocznikai mam tez problem z dlonmi.Wydaje mi sie ,ze mam bardzostare dlonie.Moja przyjaciollka poleca mi taki sposob. Wysmarowac cale dlonie miodem i nalozyc na nie foliwe rekawiczki.Wszytko trzymac cala godzine i robic to jak najczesciej.Potem wklepac dobry krem do rak. Naprawde po jakims czasie widac rezultaty. Moze sprobujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwilke . wiecie mam caly czas praktycznie gosci , potem jak wyjada to przylatuje znowu syn z dziewczyna i tak w kolko , w piatek jedziemy na slowacje na cieple zrodła bo oni chca tez zwiedzic troche slowacji przy okazji a i moja dieta to jest rozna az sie boje na wadze stawac :) pozdrawiam wszystkich!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serene-nie przejmuj sie teraz waga,dieta,najwazniejsze,ze zobaczysz sie ze synkiem!!!! Potem bedziemy znowu razem wszystko zwalac,najwyzej zrobisz jedyneczke tak jak ja i juz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja teraz sie nie nadaje na 1 : ) ciesze sie na spotaknie z synem ojej i przyszal synowa ;) :):) chyba sie nie doczekam ;) ale to juz w tym miesiacu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D chodziło mmi o ręce od łokci do ramion, szczególnie od środka - nie o dłonie :P nie zrozumiałyśmy się, po utyciu w zimie zrobił mi sie cellulit na rękach , wyglądało to koszmarnie, teraz po schudnieciu trochę zniknął (tak samo jak na nogach) aż marszczy mi sie skóra, generalnie mam sflaczale ręce. Nic nie ćwiczę całe życie, teraz zapisałam sie na dance aerobic, raz w tygodniu, bardziej aby troche się rozruszać i utrzymywać wagę. Zastanawiam się nad siłownią, mój mąż ćwiczy na okrągło mogłabym z nim chodzić, do tej pory mi sie nie chciało, teraz jak schudłam nie jestem taka leniwa, może by cos pomogło. Może jakis dobry krem???? Znacie jakiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze 2 lata temu nie miałam tego problemu. 5 lat temu też schudłam - tyle że startowałam z wagi 65 kg i ważyłam tyle co teraz nie mogę sobie darować że to zaprzepaściłam, nie pierwszy raz w życiu zresztą - teraz za karę mam pomarszczone ręce :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P:P:P Jarzebinka -faktycznie nie zrozumialysmy sie.Powiem ci ,ze od 4 miesiecy chodze na Zumbe i widze ,ze stam moich rak (wlasnie w tych miescach co piszesz)poprawil sie.Wiec ,mysle ze ciezarki i cwiczenia-wymachy do tylu.Takie wlasnie robimy miedzyinnymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam srodowo i wyjatkowo pogodnie!!!! Pogodnie na zewnatrz i wewnatrz mojej duszy:Dhahahahaha,ale romantycznie!!!!! Pogodnie duchowo,wielka radosc-rosnie mam na naszym Ranczo domek,domeczek caly drewniany-marzenie naszego,mojego zycia i w koncu sie stolo!!!! Moj A.pojechaL JUZ NA MIEJsce i ma kontrole nad wszystkim.Jak pojade juz w sobote po pracy juz bedzie stal!!!!! Ja dietkuje -dzis 3 dzien i pprawie 2 kilo mniej dolkadnie 1.800:D:D:D Milego dzinka dziewczyny i odzywam sie pozniej!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No... nareszcie ciut lepsza pogoda, jest czym oddychać :D Ja wykupując zajęcia też chciałam Zumbę ale okazało sie że godziny mi nie pasują i musiałam zamienić na dance aerobic. Najbardziej mi pasował kiedyś taniec brzucha ale nie ma blisko mnie, więc muszę sie męczyć 2 miesiące na aerobicu za którym nie przepadam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pecha!!!!!!!!!!!! i co za tym idzie doła!!!!!!!!!! wczoraj wieczorem biegałam i skreciłam noge , mam w szynie na 7- 10 dni potem do kontroli , moj syn sciaga szyne w piatek bo tez skrecil a ja załozyłam wczoraj na podgotowiu, w piatek miałam jechac na 3 dni na slowacje jak pech, to pech .... zycie .. tez mi sie zachcialo spalac kalorie wieczorem ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
) paseczki dam rade : moz e7 dni wystarczy tak powiedział lekarz to tylko skrecenie potem jakas rehabilitacja i gitara ;) pozdrawiam was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam trochę temat i widzę Serene że kociara z Ciebie :) to tak jak ja. Kocham koty. Mam w domu 4 swoje a ostatnio miałam też tymczasowo starego kocura z pewnej fundacji której pomagam ale szybko poszedł do adopcji. Teraz myślę nad wzięciem jakichś małych kociaków na tymczasowo, bo jest ich mnóstwo ale trochę się boję, bo sie przywiązuje i mam problem z oddawaniem :O jeden tymczas już u mnie został na stałe jako 4 kot bo nie potrafiłam się z nim rozstać. Przykro mi z powodu zwichnięcia, trzymaj się. Na pocieszenie powiem, że mój dzień też pechowy. Mój mąż miał stłuczkę i to z jego winy a nie wykupił AC, zwlekał aż stało się !!!! w dodatku on zarabia na tym samochodzie więc podwójne straty. Samochód jest nasz wspólny więc stracę na zniżce OC. Żeby to było pierwszy raz to bym sie tak nie przejmowała, ale to nie 1 raz, jestem wściekła na niego !!!!!! W dodatku zjadłam batona. Ktoś mnie poczęstował w pracy i nie mogłam odmówić, chciałam pokazać że już jem normalnie, bo nie lubię gadania, że nie powinnam sie już odchudzać. Na szczęście dzisiaj dance aerobic to trochę spalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak , Jarzebinko, uwielbiam psy i koty wszystko dla nich bym oddała, ;) dokarmaim tez inne bezdomne , zal mi takich bezbronnych kociaków , jakbym wygrała milion to bym zalozyla dla nich hotel. i wziełabym wszystkie jakie by sie dalo tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pieknie czwartkowo :) To ja dzis wyjatkowo tak pozno z moim wpisem i co widze ,ze jestem pierwsza???!!! Dziewczyny wczasuja a wczysuja!!!hahahahahahaha Ja juz po rozmowie z A.mowi ,ze na dzial. wszystko w porzadku i przyslal mi mmsa domek sliczniusienki Na wadze 200 gr mnie i dzis Zumba do soboty mysle ,ze waga moja spokolnie dojdzie na miejsce.Musze sie koniecznie pilnowac znowu na wyjezdzie bo tylko tam mi dochodza dodatkowe kiloski.W domu nie mam takiego apetytu. Na sniadanko zjadlam: kawa,salatka z tunczyka/w koncu/ przekaska-galaretka drobiowa Potem sie pomysli. Pozdrawiam was goraco i czekam na wasze wpisy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Serene to tak jak ja :) Chciałabym wygrać w totka i na pewno bym założyła jakiś mini azyl dla kotów. Nie wiem skąd jesteś ale pod W-wą jest Azyl w Konstancinie, na prywatnej posesji - takie coś bym zrobiła - warunki o wiele lepsze niz w schronisku. Jestem na forum miau.pl jeśli nie zarejestrowałaś sie tam to zapraszam, tylko uprzedzam, nie raz można się zryczeć :( Z samochodem nie najgorzej, nie będzie astronomicznych kosztów, ale złości mnie że znowu z mojego OC pójdzie (już 3 raz) mimo że mąż ubezpieczał na siebie. Chyba moje tow. ubezpieczeniowe nie doszło do tego (mamy OC w różnych ubezpieczycielach) bo mi bardzo niska stawka ostatnio przyszła - ale i tak pół nocy nie spałam przez to wszystko..... Z dieta wczoraj tak sobie, za dużo czereśni zjadłam i jeszcze Granolę orzechową podjadłam od syna a wieczorem Martini sie napiłam, ale byłam na aerobicu a dzisiaj znowu dietetycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ciesze sie Jarzebinko.ze musicie wydac kosmicznych pieniedzy na auto.Wiem jak to jest ,jak trzeba wydac nie planowanyny grosz na cokolwiek. Ja niestety nie mam kotka,tylko jednego psa,ale tez bardzo je lubie.Na naszej dziale mam rzyjaciol ,ktorzy wlasnie opiekuja sie wszystkim co znajde,albo sie do nich cos przyplacze-to bardzo dobrzy kudzie ,dlatego tak tez ich lubie!!:) Dzisiaj wyjatkowo przstrzegam dietki,wiec mysle i mam mala nadzieje,ze jutro bedzie znowu jakis maly spadek. Zrobilam wielkie porzadki domowe .wykorzystujac to,ze nie ma mi+ojego meza o psiola w domu.Teraz ide brac prysznic i modle sie ,zeby choc na chwilke przestalo lac,poniewaz musze jakos sie dostac na Zumbe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×