Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asaa98128812

Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie? Wilanów, Kabaty, Gocław?

Polecane posty

Gość TomaszTomaszek
Ale interesuje Cię prawa czy lewa strona Wisły? Bo jak prawa i chcesz mieć blisko do centrum to Praga Południe będzie dobrym rozwiązaniem. Sami z narzeczoną rozważamy przeprowadzkę do kamienicy przy Sulejkowskiej 21 przede wszystkim ze względu na bardzo dogodną lokalizację, a ceny znacznie niższe niż w Śródmieściu. Do świąt mają rabat do 10 %, ale raczej się pewnie nie wyrobimy, no ale może inni skorzystają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goa45
Na Ochocie jest obecnie realizowana ciekawa inwestycja. Tutaj http://www.grojecka216.com/pl warto sobie zerknąć i sobie o niej poczytać. Na pewno jest to idealne miejsce dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wokół jest wiele terenów rekreacyjno-sportowych, co jest dużym plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi osobiście bardzo podoba się Ochota. Mają tam aktualnie fajne apartamenty na sprzedaż, zobaczcie sobie -http://www.longbridge.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Mniejsze miejscowości dają dużo większe perspektywy - tak więc wszystko jest kwestią odpowiedniego podejścia do tematu. Wiele zależy jednak od tego jaki macie budżet. Radzymin wybieraliśmy świadomi, że będzie nam lepiej - moi rodzice tam mieszkają 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasteczko Wawer
Dobrą lokalizacje będą miały nowe mieszkania w Miasteczku Wawer, mieszkania z widokiem na las, nie w centrum Warszawy, ale z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym. Ceny mieszkań zaczynają się od 5850zl za 1m2m, niektóre sa już zarezerwowane, ale sporo jeszcze jest wolnych http://www.miasteczkowawer.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, a interesowałeś się może bliskimi okolicami warszawy? Widziałam ostatnio reklamę nowej inwestycji w Markach w ramach programu MDM. Marki są fajne o tyle, że należą obecnie do pierwszej strefy ZTM czyli dojazd dobry, są spokojne i zielone, a ceny mieszkań dużo bardziej przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, też radzę celować w miejscowości pod miastem, bo dają znacznie większe możliwości. Dużo niższe koszty, atrakcyjne otoczenie, więcej przyrody, roślinności, zalewy... Tego nie ma w samej stolicy. Tak więc czego oczekiwać więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saroska
Warszawie na Grochowie warto kupić mieszkanie. Inwestycja mieszkaniowa Inwestplanu jest warta uwagi. Znajduje się na ul. Czapelskiej 25 W okolicy są parki i kluby sportowe. Obecnie jest tam jeszcze duży wybór mieszkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boleska
Warto skorzystać z mdm, nam się udało. Ale ceny w Warszawie jednak są zaporowe. Polecam na przykład Marki, nadal blisko miasta, dojazd świetny, a ceny za metr o wiele niższe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nilubu
Inwestycja w warszawskie mieszkania może być jak najbardziej opłacalna. Fajną opcją może być wybór nowych lokalizacji, takich jak "BLISKIE BEMOWO". Tutaj znajduje się link do tej inwestycji: http://www.bliskiebemowo.com/pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażi
A my myślimy o Wawrze. Dojazd z północno-zachodniej części Wawra do Śródmiescia to tak naprawdę około 20 minut, a ceny o wiele lepsze. Przykładowo za segment w inwestycji Forest Estate 198 metrów - 695 tys., a więc 3500 tys. za metr, to cena nieosiągalna w topowych dzielnicach. A do tego domy są bez czynszu więc nie ładuje się dodatkowej kasy. Ale to już każdy musi sobie odpowiedzieć na pytanie, czy woli niewielkie mieszkanko, ale w centrum, czy trochę dalej, ale już prawdziwy dom z garażem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od roku mieszkam na Mokotowie i lepiej trafić nie mogłam. Kupiliśmy z mężem mieszkaniu przy pomocy www.millennium.nieruchomosci.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że lepiej zamieszkać w mniejszej miejscowości i tam sobie normalnie żyć, niż spłacać przez całe życie kosmiczny kredyt. To akurat dla mnie jest sprawa oczywista. Po co komu mieszkanie, które niszczy życie? Moim zdaniem lepiej postawić na mniejsze miejscowości i żyć normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dendus
Mieszkania w Warszawie są bardzo drogie. Zdecydowanie lepiej kupić lokal nieopodal miasta. Trwa właśnie budowa nowych, w Józefosławiu, które od centrum WW-Y oddalone jest o 15 KM. Tutaj można przeczytać o nich nieco więcej: http://www.radnych2.pl/ - myślę, że warto rozważyć tą opcję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Wawrze powstaja nowe pieknie mieszkania z widokiem na las, świetna lokalizacja, ceny od 6000zl z tego co widzialem na stronie. Metraże są różne, od 36m2 do 90m2 i piekne duze tarasy, najwiekszy ma 100m2. Przymierzam się, żeby jednak jakieś tam sobie zarezerwować, bo widzę, że schodza bardzo szybko, zainteresowanie jest duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie mam zamiar obejrzeć te nowe mieszkania w Wawrze, powstaje nowe duże osiedle Miasteczko Wawer, na razie mieszkania wygladaja pieknie, duze metraze, duze tarasy, z widokiem na las i dobry dojazd do centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukałabym czegoś raczej nie w Warszawie a w jej okolicach. Dużo więcej przestrzeni i brak uciążliwego hałasu. Ciekawą ofertę segmentów oferuje firma http://www.zielonapolana.pl/. Wszystkie budynku stworzone w klimatach architektury śródziemnomorskiej. Przystępne ceny i dogodna lokalizacja, możliwość wykończenia pod klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda455
Sprawdzaliście już ofertę tego dewelopera http://www.poziom.waw.pl/topograficzna/lokalizacja ? Jeśli nie, to koniecznie zajrzyjcie sobie na ich stronę. Oferta jest naprawdę godna uwagi. Poza tym ceny wcale nie są takie wysokie jakby się mogło wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika35
A może Bemowo? Cenowo mieszkania wypadają tu o wiele lepiej, a standard jest porównywany w nowym budownictwie. Z inwestycji wartych uwagi w tym rejonie jest np. Young City 2. Kolejny etap osiedla od Robyg, z fajną ofertą mieszkań dla młodych osób. Osiedle dobrze skomunikowane, nowoczesne i od solidnej firmy. Myślę, że warto , bo okolica też wygląda na przyjazną www.nowemieszkaniawarszawa.apartamenty.pl/inwestycja,young-city-2,3752.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika35
A może Bemowo? Cenowo mieszkania wypadają tu o wiele lepiej, a standard jest porównywany w nowym budownictwie. Z inwestycji wartych uwagi w tym rejonie jest np. Young City 2. Kolejny etap osiedla od Robyg, z fajną ofertą mieszkań dla młodych osób. Osiedle dobrze skomunikowane, nowoczesne i od solidnej firmy. Myślę, że warto , bo okolica też wygląda na przyjazną www.nowemieszkaniawarszawa.apartamenty.pl/inwestycja,young-city-2,3752.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie myśleliście o Białołęce? Przecież to jedna z najfajniejszych dzielnic! To znaczy dla mnie, bo ja bez parku niedaleko nie przeżyje :D A Białołęka jeszcze jest tak niedaaaaaleko od Zalewu Zegrzyńskiego :) Dla mnie miejsce idealne. <3 Dlatego zamierzam tam kupić mieszkanie od Grupo Lar https://www.facebook.com/GrupoLarPolska/, bo dużo onich dobrych opinii czytałam. Słyszeliście coś o nich? 15 lipca mają dni otwarte i mają być jakieś super oferty, więc ja już sobei ten termin zarezerwowałam żeby nie przegapić :D Może ktoś też się wybiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jednak myślimy o Wilanowie, tam teraz buduje się osiedle Brzozowy Zakątek i własnie te mieszkania nas interesują. Osiedle ma być ogrodzone, monitorowane i deweloper ma w planach atrakcje dla dzieci takie jak place zabaw i zieleń. Wydaje nam się, że to właśnie tam kupimy mieszkanie. Wilanów według rankingów jest najlepszym osiedlem mieszkaniowym w Stolicy, więc warto ku temu się pochylić. A Brzozowy Zakątek wygląda na bardzo atrakcyjne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatyldaT
Jeśli szukasz mieszkań takich godnych polecenia do zerknij sobie na www.nexity.pl świetne nowe inwestycje w super lokalizacji i w dobrej cenie. Bardzo solidna i porządna firma , z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka_1
Wynajmowałam mieszkanie na Bielanach kilka lat i cały czas się zastanawiam jak tak długo tam wytrzymałam... 3 godziny dziennie zajmował mi dojazd do pracy...Jak wreszcie była szansa na zakup czegoś swojego nastawiałam się zdecydowanie na południowe dzielnice. Mieszkania szukałam z pomocą specjalisty, pana Eugeniusza Jaworskiego, agenta z Re/max Centrum. Bardzo szybko znaleźliśmy to idealne na Wilanowie. Pięknie tu jest! Będę Panu Eugeniuszowi wdzięczna do końca życia bo odwalił kawał dobrej roboty, mieszkanie z rynku wtórnego, ale praktycznie nowe. Wielki plus, że już wykończone, cena atrakcyjna bo właścicielom bardzo zależało na czasie. Szukajcie na Wilanowie naprawdę i najlepiej z pomocą pana Jaworskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również poszukuję mieszkania, ale na konkretnej dzielnicy w Warszawie. Szukam mieszkania deweloperskiego, ponieważ chciałabym urządzić takie mieszkanie od podstaw. Czy może znany Wam jest jakiś developer warszawa, który buduje,, albo planuje inwestycję na Woli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yulca
Tak, niedaleko mojego osiedla buduje się teraz całkiem fajne osiedle Nowe Odolany, okolica osiedla to 3 duże parki, masz w pobliżu wiele przystanków, szkoły, przedszkola, jak dla mnie idealne miejsce do zamieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×