Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obiektywnie o prawiczkach.

prawiczki sami pozbawiają się szansy na związek nie robiąc kroku do przodu

Polecane posty

poradzcie jak znalexc prace mozna zrobic tak wziasc cv i chodzic po wszystkich firmach w miescie i sie pytac czy kogos potrzebuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mozna zrobic tak wziasc cv i chodzic po wszystkich firmach w miescie i sie pytac czy kogos potrzebuja?" strata czasu. w dużych miastach i ważniejszych firmach to cię nawet do biurowca nie wpuszczą, musisz być umówiony i na liście gości. a poza tym jak nie potrzebują pracowników to po cholerę im twoje CV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyughiuh "poradzcie jak znalexc prace mozna zrobic tak wziasc cv i chodzic po wszystkich firmach w miescie i sie pytac czy kogos potrzebuja?" Ja bym jeszcze dołączyła do Twojego curriculum vitae te zdjęcia szerokiej dupy ze stopki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do takich zwyklych zakladow jak biedronka mcdonald magazyny w hipermarketach firmy budowlane do takich prostych robot bo ja mam tylko lo i dwa lata studiow po ktorych przerwalem i zerowe doswiadczenie no to jak inaczej szukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w macu to przyjmą od ręki jak mają miejsce. robota chujowa, ale lepsza taka niż żadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yycoś tam - zbyt gładki masz ten tyłek jak na faceta. facet powinien być trochę włochaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam malo hormonow i to dlatego nie mam wlosow tam gdzie trzeba a co to za roznica czy w duzym czy w malym w zasadzie mam mozliwos i w taklim i w takim moge na staz po lo? minelo juz troche lat a taka metoda ze chcodzisz i sie do pytujesz jest skuteczna w niektorych zakladach wisi nawet taka karteczka "nie szukamy pracownikow" tak naprawe malo kto daje ogloszenia w gazecie albo w internecie a wiekszosc znajduje pracownikow przez znajomosci obecnych pracownikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"uwazasz sie za kogos lepszego" To nie ja Ciebie nazwałem najbardziej przegranym, więc nie wiem co Ty z tym wywyższaniem się. Mam swoje problemy i mogę tu pisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "bankowo jakiś prezes by się skusił" No ba, Pan Prezes zrobiłby zoom na sam środek dupy, wydrukował i oprawił w ramę z podpisem 'pracownik miesiąca'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nas wszystkich ty najbardziej jestes prawiczkiem na wlasne zyczenie masz wszystko co trzeba zeby miec dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"z nas wszystkich ty najbardziej jestes prawiczkiem na wlasne zyczenie masz wszystko co trzeba zeby miec dziewczyne " Dziwne, bo jakoś dziewczyny uważają inaczej ale cieszę się niezmiernie, że Ci się podobam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tylko osoby zarejestrowane w urzędzie pracy jako bezrobotne mają szansę skorzystać z możliwości odbycia stażu. Stażyści muszą mieścić się w określonym przedziale wiekowym - nie mogą mieć więcej niż 25 lat (chyba, że ukończyli studia, wówczas limit przesunięty jest na 27 lat i 12 miesięcy od daty na dyplomie) lub młodsi niż 50 lat. Na staż kwalifikują się także kobiety wracające do pracy po urodzeniu dziecka, osoby długotrwale bezrobotne lub takie, którym kończy się kontrakt socjalny."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja bym jeszcze dołączyła do Twojego curriculum vitae te zdjęcia szerokiej d**y ze stopki." Jak roześle po parafiach to nie tylko pracę znajdzie ale i mieszkanie dostanie gratis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś mogłem pracować w biurze podróży, ale nie chciałem. Znajoma taty ma to biuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja mogę pracować w LG, kolega się zatrudnił i mówił, że szukają." 27latków bez doświadczenia? to chyba do roboty przy taśmie albo sprzątania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej nie na dyrektora. Od tego mają Koreańczyków. A Polaczki na taśmę za 1500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak roześle po parafiach to nie tylko pracę znajdzie ale i mieszkanie dostanie gratis ten tekst Ci się udał :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"27latków bez doświadczenia? to chyba do roboty przy taśmie albo sprzątania." Z doświadczeniem zarabiał by tak samo chujowo zwłaszcza jak po jakimś dziwactwie typu pedagogika, europeistyka, romanistyka (wtf?!), socjologia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker "Jak roześle po parafiach to nie tylko pracę znajdzie ale i mieszkanie dostanie gratis" Nie zapominajmy o sprawach duchowych. W tym młodym człowieku znajdzie się nasienie Sług Bożych. Dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba nie ma gorszego przegrywania niz na wlasne zyczenia mam wrazenie ze ty popostu lubisz byc sam i nie chcesz z nikim byc nie mam kolegow ktorzy by mi powiedzieli ze gdzies szukaja pracownikow a w gazecie i w necie tez tego nie oglaszaja jedyna opcja to chyba rzeczywiscie chodzic po firmach i sie pytac czy kogos szukaja liczac na lud szczescia ze akurat, i taki obchod miasta co pare tygodni albo wzisc ksiazke telefoniczna i obdzwonic wszystko z tekstem szukam pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie mam poczucia chumoru dla mnie takie zarty na moj temat to zwykle swinstwo tez mam jakies uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyughiuh "moze nie mam poczucia chumoru dla mnie takie zarty na moj temat to zwykle swinstwo tez mam jakies uczucia" No dobra ... już nie będziemy ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w malych firmach gdzie zadko sie zmienia pracownikow chyba sa dosyc male szanse ze beda akurat kogos potrzebowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×