Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obiektywnie o prawiczkach.

prawiczki sami pozbawiają się szansy na związek nie robiąc kroku do przodu

Polecane posty

ciekawe czy naruszyłem "własność intelektualną" tak sobie go wklejając bez zgody autorki :D a acta czuwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Odezwał się ten co jest bez szans..." Bez szans to teoretycznie nikt tutaj nie jest. Ja akurat mam dosyć małe, bo dziewczyny nie lubią ludzi o niskim poziomie ogarnięcia towarzyskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "ale moj kicius jest słodki, chociaz on mnie kocha" I już nawet sobie zaklepałeś Sylwestra ze swoim kotem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zdecydowanie lepszy kot niż towarzystwo ludzi." Popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "On tak słodko grucha jak gołąbek, będziemy razem oglądać sztuczne ognie." To może jeszcze będziesz z nim tańczyć po pokoju, a o północy złożycie sobie życzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen "Też chyba muszę się w kota zaopatrzyć." Jeszcze nie masz!? Koniecznie sobie spraw, jak najszybciej. Przynajmniej uratujesz jakiegoś kotka od tych mrozów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy pieprzycie głupoty
Ok , może faktycznie za daleko wybiegłem z tym co chciałem przekazać ,ale taka też prawda bo życie nie trwa wiecznie zdajmy sobie z tego sprawę. Prawiczek bez wiary Włączyłem się do rozmowy bo zupełnie niedawno tego doświadczenia nie miałem i wiem jak to jest ciężko , rozumiem po części ( z własnego doświadczenia ) wasze stany. Co jak co ,ale jedną przynajmniej cechę i to najważniejszą mieliśmy wspólną czyli 0rowe doświadczenie z kobietami ..wiesz to że mam jakieś tam doświadczenie to nie zaprzeczę ,ale i tak czuje dalej pewne braki w tych sprawach. poza tym to kobieta mnie zostawiła i niby doświadczenia miałem ,ale tak naprawdę to dalej nie wiem co do końca było nie tak i na ile to było z mojej "winy" i nieogarnięcia ,a na ile to było po prostu niedopasowanie czy tam jakieś jej wady itp..to wszystko jest tak względne ,że bynajmniej mi jest to trudno określić. Bo niby udało mi się ją poderwać niby " jakoś" to było ,ale jednak mnie zostawiła ...więc zadaje sobie pytanie dlaczego ? ..co było nie tak ? w którym miejscu ? Mnie po prostu wkurza takie pieprzenie jak co poniektórych tutaj co gówno wiedzą jak to jest być prawiczkiem w wieku 25lat + ,a gadają teksty " wyjdź do ludzi , itp"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salew
To jest kot czy kotka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Tańczą tylko pedały..." Piszesz tak, bo nie umiesz tańczyć i rzucasz jakimiś wyświechtanymi argumentami na swoją obronę. A co robiłeś na studniówce albo na weselach? Bo na imprezy to akurat wiem, że nie chodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reserved "dzisiaj niechcący przejechałem kotkę na wsi" To jak jeździsz pieprzony krecie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocur, młody około roku, rudy, ze schorniska. 🖐️ "Włączyłem się do rozmowy bo zupełnie niedawno tego doświadczenia nie miałem i wiem jak to jest ciężko , rozumiem po części ( z własnego doświadczenia ) wasze stany. Co jak co ,ale jedną przynajmniej cechę i to najważniejszą mieliśmy wspólną czyli 0rowe doświadczenie z kobietami ..wiesz to że mam jakieś tam doświadczenie to nie zaprzeczę ,ale i tak czuje dalej pewne braki w tych sprawach. poza tym to kobieta mnie zostawiła i niby doświadczenia miałem ,ale tak naprawdę to dalej nie wiem co do końca było nie tak i na ile to było z mojej "winy" i nieogarnięcia ,a na ile to było po prostu niedopasowanie czy tam jakieś jej wady itp..to wszystko jest tak względne ,że bynajmniej mi jest to trudno określić. Bo niby udało mi się ją poderwać niby " jakoś" to było ,ale jednak mnie zostawiła ...więc zadaje sobie pytanie dlaczego ? ..co było nie tak ? w którym miejscu ? " Rozumiem ale wiesz nie wszystkie lubią to samo. Tej możesz się taki nie podobac ale innej już tak. Teraz już nie jesteś skrajnością, tak jak my tutaj dlatego więcej kobiet będzie w stanie Ciebie zaakceptować. 🖐️ Poza tym masz doświadczenie i już nie będziesz przez kobiete traktowany w kategorii "co z nim nie tak, że do tej pory nie zamoczył?". 🖐️ To że straciłes pozno juz zawsze pozostanie Twoją słodką tajemnicą. 🖐️ "Mnie po prostu wkurza takie pieprzenie jak co poniektórych tutaj co gówno wiedzą jak to jest być prawiczkiem w wieku 25lat + ,a gadają teksty " wyjdź do ludzi , itp"" dzięki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Piszesz tak, bo nie umiesz tańczyć i rzucasz jakimiś wyświechtanymi argumentami na swoją obronę." Piszę tak bo nie umiem i nie chcę się nauczyć tańczyć 🖐️ "A co robiłeś na studniówce albo na weselach? Bo na imprezy to akurat wiem, że nie chodzisz." Na studniówce nie byłem, bo nie miałem z kim pójść i z kim pogadać. 🖐️ Na wesela nikt mnie nie zaprasza 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Na wesela nikt mnie nie zaprasza" Chcesz iść za mnie na wesele mojej siostry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salew
Rude koty to rzadkie okazy. Zarabiasz te kilka tysięcy złotych miesięcznie to nie żałuj mu jedzenia. Śledzie, pasztety, wątróbki, mielone, kurczaki i karma od weterynarza a nie to gówienko ze sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker "Chcesz iść za mnie na wesele mojej siostry?" Może idźcie razem? Nauczycie się tańczyć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salew
Wydaje mi się że nie wypada nie iść na wesele siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chcesz iść za mnie na wesele mojej siostry?" Pewnie. Zawsze marzyłem o byciu w obcym miejscu otoczonym nieznajomymi, świetnie bawiącymi się ludzmi :D "Rude koty to rzadkie okazy." W sumie nawet nie wiedziałem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy pieprzycie głupoty
"Rozumiem ale wiesz nie wszystkie lubią to samo. Tej możesz się taki nie podobac ale innej już tak. Teraz już nie jesteś skrajnością, tak jak my tutaj dlatego więcej kobiet będzie w stanie Ciebie zaakceptować. Poza tym masz doświadczenie i już nie będziesz przez kobiete traktowany w kategorii "co z nim nie tak, że do tej pory nie zamoczył?". To że straciłes pozno juz zawsze pozostanie Twoją słodką tajemnicą." ...no właśnie teraz już nie jestem ,ale BYŁEM ...dużo rzeczy z byłą dziewczyną po prostu improwizowałem z seksem włącznie ..powiem Ci tyle " strach ma wielkie oczy" jeżeli się boisz kompromitacji w jej oczach czy tam ,że wyjdziesz śmiesznie ..no może i wyjdziesz ,ale zapewniam Cie ,że nie jest to takie straszne jak to sobie teraz wyobrażasz.. ..a to czy się innej spodobam to się dopiero okaże. Bo wiesz jak druga mnie zostawi to już nie będzie za fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańczą tylko pedały Jak możesz!! :D Taniec jest bezapelacyjnie super i dodaje atrakcyjności. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"powiem Ci tyle " strach ma wielkie oczy" jeżeli się boisz kompromitacji w jej oczach czy tam ,że wyjdziesz śmiesznie ..no może i wyjdziesz ,ale zapewniam Cie ,że nie jest to takie straszne jak to sobie teraz wyobrażasz.." Wiem tylko gdybym nie miał tyle do improwizowania to bym spróbował, a tak cholernie się boje :D Zagadanie to najmniejszy problem, gdybym tylko wiedział, że po tym zagadaniu będzie coś dalej. Ale nie mam znajomych, a w konsekwencji tego także i nie znam życia, rozrywek, ciekawych miejsc... I co ja bym potem zrobił po takim zagadaniu, jakby była zainteresowana? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pink_Panther "... i dodaje atrakcyjności." I to ile! Od razu taki giętki chłop punktuje w oczach kobiety. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×