Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obiektywnie o prawiczkach.

prawiczki sami pozbawiają się szansy na związek nie robiąc kroku do przodu

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia & 11
Kapsel - z podszywem piszesz. Nie polapales sie ze to jakas niezrownowazona stara panna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia #amp; 11
poznikalli - już podbiłam swoj temat , dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznikalli
"poznikalli a stąd ty wiesz?" czytam sobie z nudow w pracy to forum i wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia #amp; 11
kapselko - jedna to za mało , nie możesz się załamywać po jednej porażce , napisz jakie masz atuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest ten temat
zuzanny o kafeteryjnych przeciwieństwach?? skasowany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia #amp; 11
ja tylko mam temat o zgodnosci charakterow. o przeciwienstwach nie pisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara, no jak na Ciebie to i tak duży sukces, małymi kroczkami będziesz rozpracowywał tajniki podrywu, aż staniesz się najlepszą partią w stolicy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja póki co wykonuję jakieś odzywki, uśmiechy do ekspedientek i nieźle idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektore prawiczki dzialaja
gratulujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareagowała. Najpierw rówież zyczyła miłego weekendu, a potem powiedziała, że nie moze bo musi czekać, az szef przyjdzie i dopiero wtedy moze wyjść. Wiec powiedziałem, że rozumiem no i tu własnie pojawia się dylemat, bo z jednej strony po tym jak powiedziałem, że rozumiem ubierałem się to ona zaczęła mówić, ze ma juz wszystko gotowe zeby wyjść, jak tylko się pojawi, tak jakby chciała zebym zaczekał. Potem chwilke gadalismy, ja się przy okazji zapytałem jak ma na imie, bo wtedy jak ona zagadała to jakoś się nie przedstawilismy... No i szef nie przychodził i ona powiedziała, ze moze to trwać nawet do pół godziny i może innym razem. Zyczyła miłego weekendu i powiedziała, że jej na pewno będzie miły co moim zdaniem sugerowało, że pewnie będą jakieś uniesienia z chłopakiem. 🖐️ Dlatego raczej bede tylko tak sporadycznie ją teraz zagadywał, zupełnie neutralnie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektore prawiczki dzialaja
a ładna chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby nie było, to z nią sporo pogadałeś. Trzeba się w tym ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Prawiczka bez wiary
ty pbw sam nie zakładaj czy ona ma chłopaka czy go niema i co z nim robi . pozwól to jej powiedzieć . sam sobie nie utrudniaj sprawy. Niezle ci idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Prawiczka bez wiary
z kolei moze mi ktoś podpowie jak poderwac dziewczynę pracujaca na poczcie ??...w tym okienku jakieś pomysły kurde no bo to jest jej praca .co sugerujecie ? myślałem żeby się wybrać jak zamykają wtedy moze mnie ludzi bedzie ,zeby po prosotu wymienic kilka zdan takich neutralnych prze te okienko i jej zaproponowac spotkanie....any idieas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się bardzo podoba. 🖐️ Prawiczek żeby działał musi mieć raczej jasną sytuację, bo tak raczej nie ma co się nakręcać. Na początku wydawało mi się, że chce, a potem tak jakby zostałem olany, więc lepiej do tego podchodzić czysto kolezensko. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Zyczyła miłego weekendu i powiedziała, że jej na pewno będzie miły co moim zdaniem sugerowało, że pewnie będą jakieś uniesienia z chłopakiem." Niekoniecznie. Miłe spędzanie czasu nie oznacza od razu seksu, kto jak kto, ale Ty chyba o tym wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielyje Rozy "Niekoniecznie. Miłe spędzanie czasu nie oznacza od razu seksu, kto jak kto, ale Ty chyba o tym wiesz." ...najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niekoniecznie. Miłe spędzanie czasu nie oznacza od razu seksu, kto jak kto, ale Ty chyba o tym wiesz." Ja? Nigdy nie spędziłem miło weekendu :D Poza tym powiedziała to tak specyficznie, ludzie często mimowolnie akcentują wypowiedzi o przesłaniu erotycznym. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Prawiczka bez wiary
sprawa jest względnie prosta w pracy rozmawiaj z nia koleżensko ,ale próbuj jakiegoś tam flirtu na tyle ile umiesz ,ale tak delikatnie nie wprost. A żeby sprawdzić jej zamiarty to najlepiej bedzie ją gdzieś zaprośoc ,albo w walentynki zadziałac tak wiesz niby dla żartu i lajtowo ,ale jednak dasz jej zagwostkę w stylu " kurcze ten chłopak żartował z tymi walentynkami ,a moze mu sie podobam " ,..jak dziewczyna wyczuje dwuznaczność ,a ty też się jej podobasz to wejdzie w tą grę. a jak nie chce to bedzie siecznie uciekać ..chyba że sama jest bardzi niesmiala dziewicą to wtedy istnieje jedyna opcja ze chce ,ale bedzie spawiala wrazenie ze nie chce.. Dlatego dla prawiczka lepsza taka doswiadczona dziewczyna bo nie spłoszy was jakims głupim gestem czy tekstem w napływie paniki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wręcz jej list, ona powie, że nie zaadresowany, a Ty że to do niej, że sądziłeś, że tak się kontaktuje z pocztowcami. I tam napisz, że ma piękne oczy, wygląda na dziewczynę o czystym sercu i jasnej duszy dlatego chciałbyś ją zaprosić na kawę. I podaj kontakt do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Prawiczka bez wiary
"czystym sercu i jasnej duszy" z czyms takim to pomysli ze jakis nawiedzony jest. pozatym to kłamstwo :) bo nie wie jaka ona jest bo jej niezna.....tak tak panowie takie kolorowanki kobiety uznaja jako kłamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×