Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CorazSzczuplejsza738724

Schudłam 12 kg w 1 miesiąc.

Polecane posty

Gość CorazSzczuplejsza738724
kajshd Też można, pewnie, ale niech więcej będzie tłuszczów zwierzęcych, tego potrzebujemy najbardzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaahahahahaha
wez przestan na smalcu - to ty anusia? znowu piszesz o swojej diecie? buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CorazSzczuplejsza738724
Odżywiałam się źle. Na śniadanie musli z owocami i chudym mlekiem, dużo owoców, ryżu, chudego mięsa. Tyłam w oczach, miałam bladą skórę, kręciło mi się w głowie, miałam zaparcia, gazy, brak koncentracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzlandia___
a co z olejem kokosowym? kupiłam sobie ostatnio wielki słój, bo podobno jest bardzo zdrowy, nadaje się też świetnie do smażenia prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CorazSzczuplejsza738724
Ok kochaniutkie, lecę ćwiczyć i na serialik! :-) Całusy! Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CorazSzczuplejsza738724
Olej kokosowy jest tłuszczem nasyconym korzystym dla zdrowia. Zawiera kwas laurynowy, który wspomaga układ imunologiczny. Gorąco polecam. Sama go kupię. Buzaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CorazSzczuplejsza738724
Można, ale ja nie smażę, bo jestem szybko głodna. Wolę na maśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na oliwie z oliwek nie powinno
sie smażyc bo ona sie zwyczajnie do tego nie nadaje to o czym pisze CorazSzczuplejsza738724 to nic innego jak typowa niskowęglowodanówka . Te diety są najlepsze na zrzucanie wagi. I tak , najlepiej jest smażyć na smalcu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsdsdd
zależy jaka oliwa, ja mam taką ktorą mozna smażyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsdsdd
aaa i tez bylam na podobnej diecie South Beach, w miesiąc 8 kg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na oliwie z oliwek nie powinno
czyli masz oliwę z domieszką oleju lub oliwę sansa na extra vergine sie nie smaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzlandia___
kupujecie smalec w sklepie, taki gotowy w kostce? kiedyś kupiłam do faworków i strasznie śmierdział, myślałam że może zepsuty, ale nie - kupiony w innym miejscu i innej firmy tak samo słonina chyba lepsza, prawda? taka w kawałku chociaż też mocno pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdhvgfhftghftgjt
smalec śmierdzi tylko na poczatku smażenia, potem już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga23
hej dziewczyny mozna sie przyłączyc? macie jakaś sprawdzona dietę która pomoże pozbyc sie oponki z brzucha .... nie chce duzo schudnac ok 5 kg bez jojo mam 23 lata 165cm wzrostu i waże 61kg może i nadwagi nie mama ale uwierzcie przy mojej figurze ( jestem ogólnie dość szczupła ale przy moich małaych piersiach brzuch wygląda okropnie ). mam to rodzinne mama i siostry jak tyją to też wszystko im idzie w brzuch.... nie chce drakońskiej diety swego czasu (2 lata temu) schudłam prawie 10kg ważyłam 52kg ... dodam że pracuje na zmiany tzn po tyg. tydz 1 zm, tydz. 2 zm i tydz nocki więc jest mi cięzko pilnować się wymyslnych i czasochłonnych diet może macie cos prostego i skutecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryna1234
CorazSzczuplejsza - pelna racja, tluszcze nie szkodza(oczywiscie nie w nadmiarze) lecz weglowodany. Nie trzeba rezygnowac totalnie z weglowodanow, w koncu niekotre narzady ich potrzebuja - krwinki czerwone, system nerwowy i oczy, ale inne narzady typu mozg, serce, watroba wysmienicie jada na tluszczach. Natomiast korzystniej jest je dostarczac ze zdrowych cukrow prostych typu owoce czy miod, najgorsze sa wbrew utartemu przekonaniu weglowodany zlozone typu kasza, makaron pelnoziarnisty czy razowy chleb, po pierwsze i tak na koncu w organizmie musza zamienic sie w glukoze czyli cukier prosty a po drugie w przeciwienstwie do latwostrawnych owocow pelnych swiezych enzymow i pektyn gnija w jelitach i sa pozywka dla bakterii. Czlowiek paleo nie jadl kaszy, ryzu pyr czy chleba tylko bralniezbende wegle wlasnie z owocow czy miodu, to skoncentrowane zrodlo weglowodanow, oczywiscie nie mowimy tu o napychani sie owocami, 1 luc 2 jablka dziennie sa ok. Prawda jest tez, ze na tej diecie nie trzeba liczyc kalorii (oczywiscie nie znaczy to, ze od razu trzeba sie nazerac), poniwaz nie da sie przejesc bialkiem i tluszczami, natomiast chlebem, bulkami czy slodyczami, wiadomo, ze tak. No i na tej diecie znika apetyt i najlatwiej jest opanowac skaczacy cukier, dieta daje energie itp. Filmik swietny, obejrzalam i od razu powysylalam znajomym :-) Jeszcze polecam forum www.dobradieta.pl forum i str. glowna, naprawde cenne rady jak schudnac i zdrowo zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryna1234
CorazSzczuplejsza a o ktorej jesz kolacje? a cwiczysz cos konkretnego czy tzw freestyler? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzna
Szczerze gratuluję! Madrze piszesz. Mam przeogromną prośbę, mogłabyś mi wysłać na miala w wolnej chwilii, kilka przykładowych menu, produkty zalecane i te, których jeść się nie powinoo.... będę bardzo wdzięczna mój maila abcabc2@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzlandia___
przypomniałam sobie, że moja babcia robiła słoninę w ziołach i soli całe płaty słoniny nacierała ziołami i trzymała w kamionce wypełnionej solą w piwnicy tamta słonina nie śmierdziała ani trochę, pachniała bardzo przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berezkaa
czy ta dieta ma konkretna nazwe - to do autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chcialabym dostać propozycje dziennych jadlospisów,jeden autorka podala ale nie za bardzo mi podpasował. jakie produkty mozna jesc ktorych unikac to są rzeczy które chcialybyśmy wiedziec wiec zamiast wysylać na meila poprzedniczce po prostu napisz nam tutaj wszystkim,bo napewno nie tylko ja i 'bezzna' chcialy bysmy wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzna
To co napisałam chodzi mi cały czas po głowie:D wierzę w to, pamiętam jak raz słyszałam o diecie, co jadło się dużo tłustego i efekty były super. Czytałam o ig, listy produktów, ale cięzko to tak samemu dobrze ogarnąć, co jeść itd bo rzeczy, które wydawały mi się dobre na diete, np arbuz, mało kalorii wodnisty, ale ma bardzo wysokie ig i już zgupiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzna
w ogóle jak teraz patrzę na tabele to orzeszki ziemne, które są okropnie kaloryczne nawet te nie solone czy fistaszki mają bardzo niski indeks glikemiczny, bo tylko, to co mogę jeść ich ile chcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkoholi wszelakich tez
unikasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytajcie sobie tę stronę
http://nowadebata.pl/tag/odzywianie-niskotluszczowe/ własciwie wszystko tu jest opisane jak to działa, dlaczego tyjemy od węglowodanów a nie od tłuszczy, niestety jadłospisów nie ma, ale chyba każdy może sam sobie ułożyc taki wiedząc że ma unikać makaronów, klusek, ziemniaków, ryżu, chleba. Ja przyznam się że jem trochę chleba i to białego, ale tylko na sniadanie plus dżem lub miód, również owsiankę. I chudne. Cięzko jest tak z dnia na dzien zrezygnować ze wszystkich węglowodanów, na to trzeba czasu. Na obiad można zjadać mięso, każde i nie słuchać się dietetyków że należy jeśc mieso chude i może jeszcze gotowane, kto na tym wytrzyma. Orzechy jem codziennie, czasami kawałek czekolady, ważne żeby nie jeśc te 5 razy dziennie jak to zalecają ( sprawy z insuliną), wystarczy 3 razy i się nie napychać węglowodanami, normalnie zjeść tak żeby nie byc głodnym, jak ktoś chce schudnąć a wczesniej jadł duzo to wystarczy zjadać do 2000 kcal dziennie byle nie z węglowodanów i bezie się chudło. W lutym ma wyjść ksiązka Garego Taubsa. am wszystko będzie opisane co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×