Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CorazSzczuplejsza738724

Schudłam 12 kg w 1 miesiąc.

Polecane posty

Gość beznadziejnie zakochana:D
ja tez sie powinnam zawsciec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie załamujcie się dziewczyny-w kazdej z Was dojrzeje ta myśl do schudnięcia-uwierzcie w siebie-dacie radę!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbuj zapisać to co zjadłaś przez dzien,policz kalorie.Każdy ma jakiś pomysł na swoje odchudzanie-ja nie weszlam tym razem na zadną dietę cud-po prostu przemyslałam wszystko co i jak jeść aby było dobrze i zdrowo.Na początku tego topiku pisałam jakich zasad się trzymałam-i trzymam nadal http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5038164&start=0 U mnie nie mogła to być dieta na jakiś okres-ja musiałam zmienić całkowicie-i chyba juz na zawsze swoje odżywianie.I tak mi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyzejj
a ile czasu cwiczysz ile jesz nie dla kazdego mało oznacza to samo... czy w dzien jestes aktywna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 razy w tygodniu po godzinie intensywnie ze pot sie leje, ogolnie ejstem aktywna w ciagu dnia, jem, jadlam 3 razy dzinnie co 3 3i pol godziny rano ciemna bulke potem jablko i maly jogurt i obiad warzywa filet gotowany czy udko z kurxaka gotowane na tym koniec i klops

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz-trzeba jeść 4-5 posiłków na dzień-małych.Za posiłek liczyłam sobie np.2 mandarynki na drugie śniadanie. Ja ćwiczę codziennie-30-60 minut -ale ostro.I tak już prawie rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olazajac
Zazdroszcze, ja polecam motywację w formie zakupu sukienki o rozmiar za małej fajna sukienka i chęć jej wlożenia sprawiaja cuda. Polecam www.twojesukienki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonecznik 262
diabelska waga a badałaś się? bo stosujac nieodpowiednią diete nie schudniesz.. ja mam PCO a co z tym idzie cukrzyce typu 2. Dopiero dieta i pokarmy o niskim indeksie glikemicznym przynoszą rezultaty..Dlatego proponuje najpierw pożądne badania.. pozdrawiam i życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Diabelska dieta spróbuj jeść 5 posiłków dziennie nie zapominaj o tłuszczach paradoksalnie są one potrzebne do utrat wagi ponieważ w tłuszczach rozpuszcza się wiele witamin i innych substancji wpływających na oczyszczanie organizmu Wspomóż się ziołami sprawdz czy nie masz zaburzonej gospodarki hormonalnej jak bierzesz jakieś leki to też ma wpływ Nie słuchaj koleżanek to co im pomogło nie koniecznie zadziała na Ciebie matisan1370@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CorazSzczuplejsza738724
Bardo Was przepraszam, że wczoraj nie odpisałam, ale to nie zależało ode mnie. Służę pomocą teraz. Niedawno zjadłam na kolację 2 kiełbasy śląskie http://www.ilewazy.pl/kielbasa-slaska z 3 łyżeczkami majonezu http://www.ilewazy.pl/lyzeczka-majonezu i powiem szczerze, że to chyba troszkę za dużo, bo było mi przez chwilkę niedobrze, ale czuję się już ok. Pamiętajcie, że organizm nie jest w stanie na godzinę procesu trawiennego przyswoić więcej niż ok. 25 g tłuszczu, reszta jest usówana z kałem bądź wymiotami, wiem, że to brzmi obrzydliwie, ale taka jest prawda. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CorazSzczuplejsza738724
27 I 2012 WagaBTWBł.Kcal Sok pomidorowy g3,2 g0,8 g13,2 g4,4 g56 kcal Cytryna g0,6 g0,2 g7,6 g1,6 g29 kcal Jogurt naturalny g10,8 g5 g15,5 g0 g150 kcal Masło g0,2 g28,9 g0,2 g0 g257 kcal Jajo g14 g10,9 g0,7 g0 g156 kcal Filet z makreli w sosie pomidorowym g11,1 g7,7 g3,4 g0,4 g128 kcal Udko z kurczaka g63,8 g38,8 g0 g0 g600 kcal Szpinak g1,6 g0,3 g1,9 g1,6 g11 kcal Brokuł g4,5 g0,6 g7,8 g3,8 g41 kcal Jabłko importowane g0,6 g0,6 g18,2 g3 g69 kcal Nasiona słonecznika g4,9 g8,7 g4,9 g1,2 g112 kcal Nasiona dyni g4,9 g9,2 g3,6 g1,1 g111 kcal Kiełbasa śląska g31,3 g26 g0 g0 g357 kcal Majonez g0,3 g21,5 g0,9 g0 g199 kcal Mleko 2 % g1 g0,6 g1,5 g0 g15 kcal Kawa zbożowa g0,6 g0 g1 g1 g4 kcal Podsumowanie:2182 g153,4 g159,8 g80,4 g18,1 g2295 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CorazSzczuplejsza738724
Przepraszam, skopiowałam kalkulator kalorii z ileważy, ale coś nie wyszło... Podsumowanie: b:153,4 g t:159,8 g w:80,4 g błonnik:18,1 g suma: 2295 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CorazSzczuplejsza738724
Nie przerażajcie się łuszczem, to naprawdę bezpieczne. Zapewniam Was, że gdyby tam było 150 g węglowodanów pod postacią ziemniaków, makaronu lub chleba, to wyszłoby Wam to na niezdrowie...:-) Zgubiłam 1 cm w biodrach, dziś rano się mierzyłam. :-) I czuję się bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryna1234
Corazszczuplejsza - o ktorej jesz kolacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CorazSzczuplejsza738724
Kiedy jestem głodna, jakieś 1,5 godzinki temu zjadłam wstępną kolację, a zaraz sobie coś jeszcze przegryzę, może paluszki rybne z majonezem mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryna1234
o mamulu, Ty to mozesz sobie pozwolic, hehe ;-) ja pilnuje sie, zeby juz po 19 nie jesc i srednio mi idzie, musze pilnowac i ZAWSZE zjesc bialkowo-tluszczowa kolacje, wtedy spie ok. Najgorzej jak za duzo wegli przed snem, wtedy sie nie najadam, po 3 godzinach jestem glodna i glod nie daje mi zasnac i cale odchudzanie idzie w d... ;-) A sluchaj, czyli na dobowe wychodzi Ci ok 100g Weglowodanow, tak? A bialka ile srednio? sprawdzalas? A, i ostatnie pytanie, jakie sa Twoje zrodla weglowodanow? dzieki, trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CorazSzczuplejsza738724
Różnie. Dziśiaj na przykład węglowodany 67 g czyli nbardzo mało. Wczoraj było 80 g, a czasem jak mam ochotę wyjść na loda do MC'a to idę i dobiję do 100 g (oczywiście kubek idzie do kosza), ale najważniejsze żeby nie popadać w obsesję. Rzadko mi się zdarzają takie pokusy, bo nie chodzę głodna i mnie nie ciągnie do podwyższenia cukru. Moje źródła węglowodanów to tylko orzechy, warzywa, owoce, jogurty naturalne, wszystko o niskim indeksie glikemicznym. Białko wychodzi ok. 120-30 g na dobę, a tłuszcze trzymam na tym samym bądź podobnym poziomie. Dziś miałam 131 g białka i 120 g tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CorazSzczuplejsza738724
Zabawne jest to, że odwracam wszystko do góry nogami (chodzi o współczesną medycynę, która odrzuca tego typu diety). Jem każde mięso ze skórą, majonez, masło i jeszcze chudnę. Kiedyś jadłam tak, jak się obecnie poleca i tyłam jak mors, w dodatku źle się czułam, chodziłam ospana przez ten poziom cukru we krwi, ehhh szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryna1234
Szczuplejaca - a to znasz? http://www.dobradieta.pl/forum/viewforum.php?f=8 hm, a Twoja dietka bardzo mi sie podoba. Powiedz jeszcze czy z poczatku nie bolala Cie glowa? nie mialas mulenia? buleczki czy chlebek nie robia na Tobia wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dużo
białka zjadasz. dorosłemu człowiekowi wystarcza ok 50g na dobe. nadmiar obciaza nerki i watrobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryna1234
nieprawda. To niedobor bialka stluszcza watrobe i nadmiar weglowodanow. Nawet dr Kwasniewski o tym pisal. Poczytaj dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CorazSzczuplejsza738724
cytryna1234 Zawsze na początku jest trudno się odzwyczaić, wiadomo chlebek i bułeczki smakują, poza tym wszyscy do pracy noszą pieczywo, a jak masz jogurt czy owoc, to już głupio komentują, ludzie lubią sensacje i są jak pies ogronika, sami nie schudną i drugiemu nie dadzą dlatego trzeba przestać się przejmować otoczeniem i zacząć zlewać to wszystko co mówią. Co do Twojego pytania o bóle głowy. Tylko w pierszym dniu czułam w buzi dziwny tłusty smak i lekko byłam osłabiona, a na drugi dzień wszystko było ok. za dużo 50 g białka = otyłość. Jak masz spalać zapasy tłuszczu? Nie da się zachować szczupłej sylwetki przy spozywaniu 50 g białka. Poza tym białko to życie, tłuszcz to energia, a węglowodany materiał zapasowy (według mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ciekawe wszystko cz piszesz
Ja mam ogromną prośbę Czy możesz pisać codziennie tutaj jak wyglądał Twój jadłospis danego dnia? Możesz wiele otyłych osób wyciągnąć z depresji!!! Dziękuje Ci za Twoje wpisy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj oj ej
wicie co a ja niewierze w te cudowne diety zaczełam jesc mało, regularnie, wiekszosc to weglowodany i chudne!! czuje sie dobrze wiec lepiej 'pogadac' ze swoim organizmem a nie slepo brac przyklad z innych chociaz eksperymenty sa wskazane tez próbowalam jechac na tluiszczach i bialku ale po kilku dniach nie dałam rady..nie mówiąc o tym że musiałam sporo kalorii zjeść zeby funkcjonowac, mysle ze wychodzilo grubo ponad 2000 pozatym nabierałam jakichs takich masywnych męskich kształtów:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj oj ej
ach no i wegle nie tucza jesli sie je w odpowiednich ilosciach i na biezaco spala, w innym wypadku sie tyje ludzie strasznie wydziwiaja z tymi dietami, szukaja cudownego sposobu żeby żreć duzo i jeszcze chudnąć;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no błagamy Cię autorko
podawaj tu swoje dzienne menu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryna1234
AJ Oj Ej glupoty gadasz jak stad do Paryza, jesli chodzi obilans kcal to owszem, mozna schudnac chocby na diecie cukierkowej, jedzac garsc cukierkow np 500kcal/dziennie i nic ponadto, ale czy to bedzie zdrowe? Jak sie przezeralas bialkiem i tluszczem to nic dziwnego, ze sie zle czulas. Trzeba z glowa dzialac, z glowa. Poczytaj jak wyglada prawidlowa piramida diety low carb, ktora uwzglednia to co potrzebne dla organizmu, patrz co jest na dole, bo to najczestszy blad - ludzie rzucaja sie na samo mieso i tluszcz. http://lowcarbdiets.about.com/od/whattoeat/ig/Low-Carb-Food-Pyramid/lowcarbpyramid1-IG.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×