Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CorazSzczuplejsza738724

Schudłam 12 kg w 1 miesiąc.

Polecane posty

moja teciowa miała stłuszoną i powiekszona watrobe i kamienie w woreczu(badanie usg).po 3 m-cach miała nastepne kontrolone usg i watroba była już prawidłowa a kamienie sie rozpusciły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryna1234
Anusia, a moglabys podac swoj przykladowy jadlospis? czy jesz owoce? a jesli tak to ze smietanka, zeby zmniejszyc wyrzut cukru? schudlas na diecie KWasniewskiego? poprawilas zdrowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczełam ponad 8 lat temu przed planowaną ciażą. schudłam,pozbyłam sie migreny na która cierpiałam 10 lat.wyniki mam ok. spie ok 5 godzin na dobe. mam prace stojąca a mimo to nie narzekam na żadne bóle nóg czy kregosłupa. na sniadanie najczesciej jajecznica ,omlet lub nalesniki optymalne,na obiad warzywa na patelnie lub kapusta kisz z boczkiem lub słoniną wedzoną lub surówka +kaw miesa lub podroby+ziemniak z masłem.miseczka rosołu z zółtkiem. kolacje jem czasami. wypijam 2-3 kawy ze smietanką 30%. wazne jest aby przestrzegac zasad. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4953157

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, mojego odchudzania dzien drugi. Rano waga pokazala -0,6kg :) Moj dzisiejszy jadlospis: od rana pije wode z aqua slim i cytryna - juz 1,5l 2 mandarynki, salatka z tunczyka i jajka, a teraz gotuje mi sie pyszna zupka z grzybow, soczewicy, cebuli i czosnku. Z soczewicy zielonej, bo podobno ma mniej IG. Mysle ze ok. 17 ta zupke zjem i pozniej juz postaram sie nic nie jesc. Mialam zrobic grzybowa ale stwierdzilam ze ta soczewica jest tak sycaca ze dobrze zrobi na moj wieczny glod :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kędzierzaawaa
tak tak tak zeby ta dieta byla taka rewelacyjna to otyłośc by nie istniała -.- kolejny cud, jak dukan... i oczywiscie naukowcy i specjalisci sie mylą w kwestii tradycyjnej piramidy.. tak tak tak ciekawe co będzie modne za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryna1234
Anusia, ale obszerny ten link co dalas, 80 stron, jak ja to przeczytam :-) Kedzierzawa, nie badz niemadra, to juz dawno udowodnione, potwierdzone badaniami. Polecam wspomniany tu film Grubsi nie glupsi na YouTube a zmienissz zdanie, jak manipulowane byly cale badania nad tluszczem nasyconym i skad sie wziela epidemia otylosci - od nadmiaru chleba,syropu glukozowo-fruktozowego,slodyczy i wszelkich weglowodanow w nadmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamietam co jadłam jako dziecko-wszystko co było smazone to na smalcu i nie jadło sie tylu weglowodaów(nie było ciast na codzien a słodycze od swieta) i bylismy zdrowsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i masz zamiar się tak odżywiać do końca życia ? Bo przewiduje że w chwili gdy zaczniesz jeść normalnie to będzie jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikaw
Anusiu, a czy np. jak ktos chce przejc na te diete to musi sobie jakos pomalu zmniejszac ww a zwiekszac tluszcz czy tak od razu? Zamowilam na allegro Tluste zycie, Jak nie chorowac i Zywienie optymalne, czy jeszcze cos polecasz z ksiazek Kwasniewskiego czy to starczy? I teraz waze 95kg, mam stluszczona watrobe, cholesterol 300, trojglicerydy 150 i cukier na czczo 120 a 2 godziny po posilku skacze mi na 200 :-( Jestem mloda mam 33lata, czy mam szanse na poprawe zdrowia? Czytam z zaciekawieniem, bo wspolczesna dietetyka doprowadzila mnie do otluszczenia watroby na chlebkach dietetycznych i braku tluszczu w diecie i wielkiej nadwagi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te ksiazki wystarcza. na moim topiku jest dużo info. nie ma okresu przejsciowego. kazdy moze stosowac żo z pozytywnymi efektami. można skorzystac z porady lekarza . mam też znajomą panią która jest starszym doradcą żywieniowym ,która podpowiada dziewczynom na moim topiku ,w razie watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henriiika
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten tematjest o
diecxie niskoweglowodanowej czy o zywieniu optymalnym:o mam wrazenie ze autorka nie jest na żo, bo nie wcina tego co kwasniewski zaleca nie wyobrazam sobie jesc jakies karczki i tlusta wieprzowine blee anusiadanusia czujesz jakas misje uswiadamiania innych czy co:o chyba najlepiej zrownowazyc diete i jesc produkty z kazdej grupy troche weglowodanów złożonych krzywdy nie zrobi wypowiedzi calluna mi sie podobają, schudła babka zdrowo i je produkty z kazdej grupy:) gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka pisze że chce wrócic do diety Kwasniewskiego bo była kiedys i czuła sie swietnie. żywienie optymalne jest żywieniem niskoweglowodanowym. na żo nie tylko jada sie tłuste karczki ale również jaja,nabiał,warzywa,podroby ,ryby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten tematjest o
a ciekawi mnie jeszcze pewna kwestia ktos tu napisal, ze weglowodany zlozone gnija w jelitach (gube kasze itd) a w takim razie mięso???? co sie dzieje z mięsem? no i jeszcze ciekawi mnie kwestia co z nerkami? naprawde nie odczuwacie, ze są obciążone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten tematjest o
anusiadanusia ale zywienie niskoweglowodanowe nie musi wcale odrazu oznaczac zo a autorka z tego co wyczytalam ma w planach przejscie na kwasniewskiego, a nie ze byla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten tematjest o
no a autorka zjada okolo 120g bialka o ile dobrze wyczytalam, wiec jednak nerki moga byc obciazone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Nie jem nic zamiast chleba. Ale właśnie to jest mały kłopot, bo ludzie dziwnie się na mnie patrzą, gdy jem tylko ten jogurt albo jabłko. W ksiąźce dr. Jana Kwaśniewskiego jest przepis na chleb, jest pyszny, wiem, bo byłam na tej diecie razem z rodziną dawno temu i byłam zadowolona. Teraz chcę do tego wrócić'' wg dr Kwasniewskiego szkody powoduje spozywanie pow 150g białka. na poczatku diety zjadamy troche wiecej(ok80),jest to tzw okres przebudowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten tematjest o
daj link do badań PUM bo stron pochwalajacych zo mozna znalesc rownie wiele jak i negujacych ta diete jak zobacze potwierdzenia naukowe bede skłonna uwierzyc no i dalej zastanawia mnie kwestia jelit, kasz w jelitach to gnije, ale mięso nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelikany!!!!
daliście się nabrać. ona robi was w konia. na diecie opartej na tłuszczach zwierzęcych przytyjecie, a nie schudniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no to ja wracam do tematu i wiernie przestrzegam diety zalozycielki tematu. Mnie tam zadne otluszczenia watroby i liczenie bialek nie interesuje, wiem na czym chudne. Dzisiaj na sniadanie jablko, pozniej twarozek z rybka, a pozniej zupka soczewicowa jeszcze raz. Boli mnie glowa, wszystko boli po cwiczeniach ale 1,1 kg mniej!!!!!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelikany!!!!
ale to dotyczy walki z cukrzycą, nie chudnięcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×