Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CorazSzczuplejsza738724

Schudłam 12 kg w 1 miesiąc.

Polecane posty

Gość poczytajcie sobie tę stronę
chociaż w te 12 kg w 1 miesiąć jakoś nie chce mi się wierzyć, bo ani nie miała autorka wielkiej nadwagi a i chyba maratonów nie biegała. Nie mówie że kłamie, ale nie wiem czy jest to mozliwe z punktu widzenia fizjologi. W końcu żeby zrzucic 1 kg tłuszczu trzeba spalić ok 6-7 tys kcal. Wychodzi że dziennie musiałaby spalać ponad 2000 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzna
ja wiem po sobie, nadwagi nie mam, chleb od lat jem sporadycznie jak cos to i tak ciemne/chrupkie, a białe to już "w ogóle od święta" ziemniaki również, jem normalne obiady tylko właśnie najczęściej bez ziemniaków, ryż czy makaron też jem od czasu do czasu, jak już to brązowy, makaron z mąki durum, a jakoś nie chudnę...owsze jem słodycze, ale teraz długo nie jadłam i jadam owsiankę i dużo otrębów, nabiału...wiec w sumie nie wiem jak z tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytajcie sobie tę stronę
jak nie masz nadwagi to czemu masz chudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzna
170 cm i ważę ok 61 kg, kiedyś ważyłam z 58 i chciałabym tyle ważyć, a moje marzenie 55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny olejcie indeks żeby schudnąć trzeba dokładnie wiedzieć dlaczego się przytyło Tycie nie bierze się od zjedzenia ziemniaków czy białego chleba!!!! No chyba że opychacie się wszystkim i jecie jak świnie. Organizm to taka konstrukcja która sama powinna sobie poradzić z nadwyszkami. jeżeli nie to znaczy że coś nie działa prawidłowo! np. trawienie, hormony (jaj częściej) Czy wiecie dlaczego jecie w ogóle ciemne pieczywo chude mięso itp..? Dziewczymy zacznijcie myśleć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam na temat indeksu glikemicznego-i wszystko pięknie-tylko napiszcie mi jak te potrawy o niskim wskaźniku -a dużej kaloryczności-te mięsa,smalce,orzechy,itp.-napiszcie jak to wpływa na cholesterol.Bo samo chudnięcie to nie jest najważniejsze.Od roku chodzę do poradni metabolicznej-i spotykam tam dziewczyny kilkunastoletnie nawet z ogromnym cholesterolem. Jak ktoś stosuje tę dietę niech wypowie się w tej kwestii-bardzo mi zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jakiej postaci jesz to siemię-jak je przyrządzasz,jakie kupujesz-całe czy mielone??? Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonecznik 262
kupuje całe, w nasionkach:) Można z niego udotować coś wstylu kleiku lub kisielu jednak ma to odrażającą formę gluta:) Ja np rano wsypuje 2 łyzki płatków owsianych, 2 łyzki siemienia i 2 łyzki musli, zalewam to ciepłym mlekim. Bądź też przegryzam jedną łyżkę i popijam dużą ilością wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henriiika
jaka diete stosujecie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko mam pytanie...pijesz moze kawe z mlekiem i z cukrem? ile razy dziennie? bo ja bez kawy ani rusz...dieta mi sie spodobała...od jakiegos czasu stosuje sie do tego zeby nie jest chleba makaronów i innych mącznych rzeczy...dale kawa rano i popołudniu(conajmniej 2 razy dziennie)musi byc...to jak z tą kawą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przecież cholesterol jest
wysoki z powodu jedzenia węglowodanów a nie tłuszczy, to już jakiś czas temu ustalili naukowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem zaglądne
a ja nie jestem pewna jaka diete wybrac z tego co zauwazylam chude sa osoby ktore jedza to na co maja ochote, nie ma reguły ze chudzielce to wcinaja tylko bialko i tluszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przecież cholesterol jest
bo chudzi czy szczupli maja normalny poziom insuliny dlatego wszystko spalaja, a u grubszych insulina jest ciagle podwyzszona wlasnie od jedzenia weglowodanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gdzie sie podziewa autorka topiku???? wszyscy mają do niej pytania a jej po prostu nie ma, założyła temat i zniknęła.Nie lubie czegoś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasiabasiasiasia
Ja juz tydzień jem tak jak autorka i ubyło mi z 4 kg. Najgorsze są pierwsze 3 dni. Później organizm odzwyczaja się od węglowodanów i żreć się wcale nie chce:) Pozdrawiam autorko:) i życzę dalszych sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henriiika
a jak ta dieta sie nazywa konkretnie nikt nie wie? na jakiej jest diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hasiabasiasiasia moze ty nam pomozesz bo ciezko doczekac sie tutaj autorki. podaj jakis przykladowe jadlospisy,produkty dozwolone i niedozwolone. moze ta dieta ma jakaś nazwe??? pomóż nam hasiabasiasiasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuje ta diete od 3 dni. 1,5 kilo mniej , dozwolone duzo bialka jajka ryby mieso tez gotowanie ja nie lubie tlustych potraw chociaz sa one dozwolone przy tej diecie np smazone mieso. Zakazane sa chleb bulki makaron ziemniaki slodycze itp .takze jesz na obiad przykladowo piers z kurczaka z dowolnym warzywem gotowanym. Kolacja raczej bialkowa tzn jajko .albo salatka z tunczyka . Ja tak przynajmniej jem i chudne. I tez sie juz pezyzwyczailam ahaaa i licze kalorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henriiika
prawie jak dukan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henriiika
a tych kalori ile na dzien zjadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzna
czyli ta dieta polega na ograniczeniu jedzenia węglowodanow, co robi każdy odchudzający się, żadna ameryka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roznie staram sie nie przekraczac 1000 ale to nie jest koniecznosc .mozna tez ograniczyc do 1500 . Ja mieszkam w niemczech i wlasnie ogladalam w tv o dziewczunie ktora schudla dieta 500kcal 70kg!! W 6 miesiecy!!! Wazyla 115 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem zglądne
tylko dziewczyny suplementujcie sie ja kiedys bylam na dukanie, a wlasciwie czyms podobnym, schudłam owszem, ale jojo było,potem jest taka chec na weglowodany ze trudno to opanowac i dopiero po diecie tez wyłażą skutki, niedobory...moze jak ktos sie nie rusza to owszem, ale ja mialam prace na nogach, studia i czasem inne wysiłki fizyczne i powiem Wam, ze ledwo zipałam, wiec trzeba uwazac i nie dac sie otumanic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem zglądne
oczywiscie napoczatku tez byla rewelacja, waga szybko w dół, jesc sie nie chciało, ale na dłuższą mete tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie wiem czy cholesterol jest z węglowodanów-częściowo pewnie tak.Ale kiedy mialam nadmiar to lekarze zalecali ograniczyć mięsa,tłuszcze,smażenice-a zwiększyć kasze grube i warzywa. I pomogło-jem w większości tylko mięso drobiowe-zadnego smalcu,kiełbas czy boczku.Jem produkty z kazdej grupy-mięsa,warzywa,owoce,nabiał,ryby-i mam bardzo dobre wyniki-i wagę ponad 40 kg mniejszą-w ciągu pół roku. Chyba nie odważyłabym się na dietę skierowaną w jedną stronę. Zresztą ten artykuł to potwierdza http://www.resmedica.pl/serce-i-uklad-krazenia/cholesterol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×