Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Pogada ktoś?

Polecane posty

Dobrze. Robiłem cały dzień jakieś tabelki w wielu róznych wariantach dla szefa, z czego pewnie mu się przydadzą ze 2. Poza tym kupiłem sobie wódkę i pije i słucham fajnej nuty z lat młodości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdyegdgs
powiedzcie jak to jest z facetami na randkach jest super, fajnie spędzamy czas, super się rozmawia i kręcimy się nawzajem... ale potem mało się odzywa od czasu do czasu napisze smsa i to wszystko... niby ma czasochłonną pracę spotkania z klientami itd, ale czy nie odzywałby się częściej gdyby mu zależało ?? Jak to z wami jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde. Wy pijecie! To ja tez ide sobie cos przyniesc. Zaraz wracam! Ja caly dzien szukam dobrego blogu/strony - gdzie moglabym wrzucac swoja grafike. Ktos cos wie? Gdzie co jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jaką wódkę pijesz? Lubisz Smirnoffa? I co to za muza?" Pije żołądkową tradycyjną, smirnoffa dawno nie piłem, teraz na topie finka na imprezach. Muza z lat 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hdyegdgs Jeśli jest pilotem śmigłowca i wykonuje non stop loty w warunkach bojowych to się nie dziwię. W przeciwnym wypadku może mu zależeć troszkę mniej niż Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz dwa tri maliczikii
i jak tam? trauma po pierwszym razie nadal sie utrzymuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie dzisiaj nic nie piję. Ani nawet piwka. Zupełnie o suchej mordzie siedzę :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeśli jest pilotem śmigłowca i wykonuje non stop loty w warunkach bojowych" To znaczy, że siedzi w Afganistanie na misji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdyegdgs
no właśnie nie mogę go rozgryźć byliśmy na dwóch spotkaniach było super nawet potańczyć poszliśmy choć mogliśmy już wrócić, ale sam zaproponował... a teraz niby si odzywa ale jakoś tak wyczuwam że to nie tak jak powinno być.... może też nie chce na początku za bardzo pokazać że mu zależy nie wiem jak myślicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beliar - no to skocz do lodowki czy gdzie Ty tam trzymasz alko ;P ja mam rum ;) Hugona - nie wiem na jakiejs stronie stworzyc. Nie wiem jak sie za to zabrac :P chyba musze duuuuzo poczytac na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała b.pod.wa-wą
cześć ,a ja piję właśnie drinka -finlandia z colą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz dwa tri maliczikii Nie mam i nie miałem traumy. Przynajmniej teraz żyję w nico większej harmonii bo nie robię wiadomo czego. :) Bezedury Ale konkretnie. Nirvany słuchasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuaaaaaale
Ja miałam dziś zajebisty dzień, zostawiłam auto na parkingu z zapalonymi światłami na 8 godzin. Wiecie co później się działo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyfdgsodgjsrCOSTAM - nie nastawiaj sie. lepiej jak bedziesz pozytywnie zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×