Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Pogada ktoś?

Polecane posty

Gość Kicia mala
A kurcze jaki ty mlodziutki jestes!! Bliar!! A z tym wrzodem ha ha...to dobre jest!! ha ha ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 lat :) jeeej :) masz tyyyyyyyle czasu, zeby to wszystko okielznac, ze nie powinno to Ci latac kolo dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia mala
Ty pisalas o WZWODZIE...a Bliar o wrzodzie ha ha...zeby mu w tylku pekl ha ha ha...Moze jez przedawkowal ?? z tymi procentami ha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia mala
Bezedura ha ha....moze juz przedawkowal z tymi " procentami" i nie wie co czyta ha ha ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia to chyba ja już mam lekką fazę ?? DJ Sash Eifel65 teraz mi to leci Te czasy młodości, tyle głupot człowiek zrobił - ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia mala
glitch...masz racje ! powinno mu to latac kolo d.upy. ha ha...ma czas ...tylko spokojnie ha ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia mala
No...narobilo sie , oj narobilo...ale co tam! trzeba dalej zyc...i cieszyc sie nim , bo piekne jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię ludzi wesołych - bo niby obiektywnie życie daje ostro w dupę to jednak tyle radości co przy tym jest to historia :D Bardzo lubię wesołych ludzi - nawet sobie na żonę wybrałem wiecznie wesołą kobitkę i kumpli mam też samych wesolaków i ciągnie mnie do wesołych ludzi chociaż sam czasem jestem zamulaczem to jednak wszyscy mnie lubią bo mam własne dziwne jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po kolei kochani Reserved, nie wierzę w impotencję ze względu na to mój sprzęt potrafił wytrzymać. No i nie było czegoś takiego żeby mi nie stanął. Bo mi stanął. Tyle że potem przestał stać. Flakiem nie dałoby się bzykać, a ja bzykałem i to długo, jednak bez skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno. Ja z całego zdarzenia pamiętam jedynie urywki. Trudno było mi uwierzyć w to co robię. Generalnie dlatego że każdy plan na przelecenie kogoś był starannie układany, jednak żaden wczesniej nie doszedł do skutku. Przy libido tak wysokim ze ogarnąć się nie mogłem tym bardziej ciężko było coś z godziny na godzinę znaleźć. Z tym wyskokiem to było jednorazowo, na spontana. Nie pamiętam w ogóle twarzy tej panienki. Nie poznałbym jej na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Beliara
ale ja je pamiętam niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżu, pogadajmy o czymś wesołym i nie zamulajmy jednym nieudanym ruchankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Beliara
dalej ci rurka opada? i musisz pomagać sobie palcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia mala
Ja tez oddalam...kurcze.... ale moj komputer muli dzis...niemozebnie...co jest grane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznijmy od muzy ja wypisałem czego słucham - teraz wy, co was bawi, czego lubicie słuchać itp. pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia mala
Fanka!!..wypad z baru!!! Od dzis! ja jestem fanka Bliara!! kapiczi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Beliara
a co chłopie amnestii doznałeś?:p nie mogłeś skończyć to pomagałeś sobie palcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka Oczy oczy oczywiście. A teraz wypad do spania, bo ferie trwać wiecznie nie będą 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muzyka to moja milosc :) koncerty! Moja lista paru: Dead Can Dance Joy Division The Cure Tricky etc. Same dolujace :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie słucham różnej muzyki. Ostatnio mi się spodobał kawałek, który był w filmie V jak Vandetta w finalnej scenie, kiedy wieża wybucha. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Beliara
Beliar ruchał przy Boysach, potem kazał włączyć Zenka Martyniuka z Akcentu bo przy jego głosie ponoć lepiej mu się dochodzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×