Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Pogada ktoś?

Polecane posty

Gość beliar zbadaj się
za 7 togodni na HIVa i WZW bo ruchanie dziwek bez gumy i lizanie ich cip to droga do nieszczęscia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia mala
Wspulczesna...to; Electric light orchestra Yelo Cool & the gang Vaja con Dios Klasyka. Vivaldi Szuman Chopen Mozart Bach Wagner Verdi. Spiewaczki Maria Callas Placido Domingo Jose Carreras i wielu wielu innych...a z muzyki rozrywkowej...ogromny rozrzut..od popu po jazz, ale ten w starym dobrym stylu Kocham tez Luisa Amstraga. , Franka Sinatre...oj konca by nie bylo ha ha... Tez lubie otaczasc sie ludzmi z poczuciem humoru...bo sama dosyc powaznie do wszystkiego podchodze ha ha...az za powaznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojna twoja rozczochrana, jak nie zapomnę całkiem to się przebadam http://www.youtube.com/watch?v=G4h7NGMz2RI Mój ulubiony motyw rozpoczyna się od momentu 1:12. Ten motyw rewelacyjnie by pasował do płonących i walących się budynków w akompaniamencie naprzemiennych wybuchów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Beliara
nie wkręcaj ty jesteś discopolowiec🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beliar ---> :D musisz byc ciekawym czlowiekiem :D przy takim temperamencie Twojego utworu moj nie sposoba Ci sie nawet w 1 % :P Kicia - mniam! dobry gust!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będziesz jak simon moll
tylko bez czarnej pały i nie będziesz mógł ruchać ładnych aktywistek na "biednego murzynka" i "rasizm" :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia mala
A Tchaikovsky...tez ma doba muzyke...bardzo dobra... Dieli nas przepasc wiekowa ha ha...ale muzycznie nadajemy podobnie ha ha... Olej tego fana..czy kij diabel to jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Beliara
czego chcecie, dosco polo słuchają właśnie szczyle po 18 lat:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiem też; Dla Elizy Sonata 14 A z współczesnych filmowych soundtracków utwór z Jestem Legendą jest epicki. Mam nadzieję że wiecie o który chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Beliara
jeden rucha przy romantico lub nastrojowym popie a beliar dochodzi przy disco polo, jego swiete prawo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia mala
kocoszanel...witaj...jezeli ty, jestes na tych fotkch, to fajna lufa jestes!!! haa ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Beliara
dokładnie, ten pierwszy blondyn po lewej z żółtkiem na głowie to nasz Beliar:) nawet w tym samym swetrze był u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Beliara
ach i te seksowne slipki w kratkę w których tydzień pomyka...miodzio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocoszanel 🖐️ jaka szkoda, ze dopiero teraz jestes! ja ide spac :O do napisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe te teksty wymiatają
:D Fanka dawaj jeszcze:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia mala
Bezedury...a bron Boze!! a o co biega?? Probuje pogonic tego " fana" pomaranczowego...bo wredny taki..ze o jejciuuu!! jak bym du.psko skopala ha ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia mala
Jezusiu!! kto tu puszcza ta muzyke dla burakow....ja wymiekam ide spac!! Milego wieczoru.Juto wpadne, poczytam Was.Wzuce do ulubionych.Cial!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia mala
Kokoszanel rozmawiamy.... o wszystkim i o niczym...ale ja spadam. Fan Bleira...mnie denerwuje.A mi nie wolno sie denerwowac ha ha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia mala
Beliar ha ha...nie pytaj ! bo az przykucniesz ha ha ha.... Ale powiem Ci ze sympaatyczny chlopak jestes...rzadkosc na kafe... i to w tak mlodym wieku!! Bo tu! przewaznie wszyscy tzepia jeden temat! jaki penis, jaka dziura, i jak " rabali trzaskali Ulce po pitulce" juz az mdli....milej zabawa.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×