Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

tak, na dogomanii jest babka która powiedziala, ze mozna ja zawiez do niej do oddzialu i wymyslic ulice ze to w krk je znaleziono i wtedy ona jakos to załatwi ze schroniskiem... i tam pojde, ale na pewno nie bedzie lepszej opcji?? z jednej strony mi jej zal, skoro biedna jest, maz ja zostawil a ona jeszcze daleko stad teraz mieszka, no ale coz.. mgola chociaz te psy zamykac do domu. a no i odepne od budy tego ojca, super ze pracuje do 22 , nie trafie jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli babka odda psiaki to mozna im zrobic zdjecia i wrzucic do internetu ogloszenia, ze sa do adopcji a w ten czas beda ''tymczasowo'' w schronisku. Skoro to mlodziaki to pewnie szybko znajda domy, tym bardziej jak rozglosimy to na wszelkich mozliwych stronach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę tam zaraz, ale co mam zrobic na tę noc? ja transportu dzis tam nie załatwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
dzwoń może do tych co obiecały że jak będzie potrzeba to przyjadą, na dzisiaj niestety musisz coś sama zaradzić bo my jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzisiaj w nocy zapowiadają -20. Kuźwa. Jest już tak blisko, żeby wszystko było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide tam napsize za niedlugo jak wróce napisałam do laski co tu byla osttaanio o transport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechowaj je
zegareko najpierw skontaktuj się z tą babką z dogo. powiedz jak wygląda sytuacja, że psy są gotowe do odbioru. może coś zaradzi, jakiś tymczas na jedną noc chociaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
Częstochowa - aktualna do jutra, dzisiaj musze wiedzieć aby wszystko umówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
jaki mamy pomysł na dzisiejszą noc, może zegareko , jak ona ją tam spotka powie, że dostała tel i ją poprosili o pomoc jako najbliższą sąsiadkę i ona nie wie skąd mieli jej namiary, ale co z nocą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma_nuelle
We Wro jest ekostraż, takie pogotowie dla bezdomnych zwierząt, może w Krakowie też coś podobnego działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co..jestescie niesamowite!!! tylko co z psiakami dzis w nocy! ona zdaje sobie sprawe z tego ze ma OBOWIAZEK psom zapewnic cieple miejsce gdy jest taka temperatura????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
jak ta kobieta taka niekumata to nie ma co się przejmować pisemną zgodą ona się cieszy że nie zapłaci kolegium i bedzie cicho, teraz róbmy coś konkretnego.Jak bedziemy czekać na dogo to nam zrobi sie 22:00 i co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraków Pogotowie wypadkowe dla bezdomnych zwierząt czynne całą dobę. Telefony: (012) 429 74 72 lub 429-92-41. Tel. alarmowy: 0 604-77-99-45. Mam dzwonić i pytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma_nuelle
Martwi mnie tylko to słówko "wypadkowe", ale może warto spróbować?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
słuchajcie musimy wybrać jakąs główndowodzącą :-) bo każda gada o czymś innym mimo ze o tym samym, Joanna zostaniesz przewodniczącą klasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co na to zegareko, bo w sumie zadzwonić można. Nie wiem czy ona w międzyczasie czegoś innego nie załatwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma_nuelle
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mowie ta laska z dogoamnii mowila, ze mozna je przywiez i ze rzokomo w krk w rowie znalazliemsy, tylko ze to JA MUSZE JE TAM DOWIEZ, w ogole ciezkomi byl osie do niej doddzwonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
mam pytać czy facet może przyjechać dzisiaj z tej Częstochowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma_nuelle
Martwi mnie ten schron, a nie istnieje opcja kilku dni w hotelu psim (jakaś zrzutka)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
dasz radę załatwić miejsce w krakowie na dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja mowie tej babaie ze my psy mozemy zabrać zaraz, ona o tym juz wie, najwazniejsze teraz to je zabrac do krakowa okolo 20 km drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nikt dziś nie będzie mógł zabrać zwierząt to może Joasia zadzwoniłaby do tej kobiety, poinformowała ją o tym, że fundacja organizuje transport i przestrzegła,że psy muszą spać w cieple z powodu niskich temperatur,że jak dziś w nocy przy rekordwych mrozach zamarzną to będzie płaciła kolegium i że dzwoni do niej w dobrej wierze bo słyszy,że się przejuje i pomaga jej by nie musiała płacić i mieć sprawy o zaniedbanie zwierząt, coś takiego? Może chociaż na ganku zamknie młode i starego? zawsze to lepsze niż -25 C. Na pomorzu jest już -19. Dzś rano było -20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
emma poczytaj bo my tu w akcji a Ty zdajesz pytania, które juz przerobiłyśmy- szkoda czasu na gadanie , poczytaj bo nie pomagasz - wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma_nuelle
Lenasl, gorzej, jeśli ona się rozmyśli wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszędzie bedzie im lepiej tylko nie tam, ktos je na pewno przygarnie, a do schroniska czy gdzie indziej, możemy w ramach podziekowania tez paczke z kocami, karmą im wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie boje ze jak on a o 22 skonczy robote to dzis przyjedzie albo jutro rano i sie rozmyśli i psy zabierze gdzies, ale sie zgodziła przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×