Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panienkaa

Ślub CZERWIEC 2013

Polecane posty

My pobieramy się 20.06.2013 a ilość osób hmm listę ma na ok80-90 osób, ale myślę, że sporo się wykruszy bo to jest czwartek. Wiesz ja staram się oszczędzać w miarę możliwości. Sukienkę używaną kupiłam, dodam, że jak dla mnie jest właśnie tą wymarzoną a zapłaciłam za sukienkę, bolerko, welon, ozdoby i buty 700 zł. więc to już duża oszczędność. Jedyna rzecz na której nie chcę oszczędzać to zespół. Sama śpiewam na weselach w zespole weselnym i mam co do tego względu wysokie wymagania a poza tym zespół to połowa wesela... także jak nie jesteś pewna to lepiej się nie decyduj. Posłuchaj innych, ale pamiętaj też, że dema na stronce internetowej nie oddadzą tego co jest na żywo. Co do domu, to niestety my nie mamy żadnych perspektyw na to, żeby dostać coś od rodziców. Moi są raczej biedni, a narzeczony ma jeszcze 2 rodzeństwa więc jest tam trochę ciasno... ale niestety i tak po ślubie trzeba będzie tam pomieszkać przez pewien czas. A wy jak macie możliwość mieszkania z rodziną, właśnie całe piętro to macie się super jak na początek :) a co będzie potem to czas pokaże pewno :) A teraz już życzę dobrej nocy, rano trzeba wstawać do pracy heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś nie umiała wejść na ten link to wpisz w googlach: sarah magic 2901 i na tej pierwszej stronce też ona jest. Pozdrawiam i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. chętnię do Was dołączę:) mamy ślub 15 czerwca. załatwiliśmy już salę, fotografa i zespół. wesele na 120 osób, ale za gości płacą rodzice:P bo gdyby o mnie chodziło to wesele byłoby na max 50:) zastanawiamy sie nad kamerzystą, tzn.chcemy tylko taki krótki teledysk ślubny, bo przecież i tak nikt tego później nie ogląda, ale cena takiego teledysku jest porównywalna do ceny filmowania całego wesela i dlatego ciągle nie wiemy. rybenka-też myślałam o używanej sukni-moje siostry miały nowe i obie wiszą w szafie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ubiegłym roku kupiłam suknie na allegro u skyvogue (skyvogue.com.pl)! Bałam się trochę, bo wiecie jak to jest z kupowaniem przez allegro. Nie zawsze wiesz co Ci przyjdzie... Ale jednak wszystko wyszło super, a efekt - suknia była niesamowita, nie mogłam uwierzyć, że za taką cenę (około tysiaca zł) można mieć TAKĄ suknię! Dziewczyny ja gorąco, z całego serca polecam! Kontakt i obsługa bardzo miła, wszystko szyte na miarę a wybór ogromny... ja siedziałam prawie tydzień na ich aukcjach, ale wybrałam w końcu swoją wymarzoną - M8-015 : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybenka- sukienka bardzo ładna no i jak za taka cenę z dodatkami to naprawdę Ci się udało:) Dlaczego tak wybrałaś czwartek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Baba śląska, no wiesz co jak macie płacić podobną cenę do filmu za teledysk.to chyba lepiej już ten film zmieć. Zawsze można sobie po latach do tego wrócić, przypomnieć sobie wzruszające czy zabawne chwile, których na pewno będzie wile :) Co do sukienki, to własnie szkoda mi tyle kasy na jeden dzień wesela, a poza tym potem na sesji będzie można poszaleć :D Agunia - sukienki naprawdę śliczne i faktycznie tanie, ciekawe czy to faktycznie tak wychodzi jak tam piszą. Sabinka 1990 wiesz co z tym czwartkiem to dlatego, że najpierw wybraliśmy z narzeczonym przepiękną salę balową gdzie nie mieli wolnych terminów, ale niestety potem dowiedzieliśmy się wielu nieciekawych rzeczy na temat właścicieli i tego czego NIE WOLNO robić czyli: zadnych zabaw z krzesłami, żadnego gaszenia światła, żadnej wytwornicy dymu. A poza tym właściciel podobno zdarzało mu się że przyszedł i wyłączył prąd podczas wesela, bo wg niego było za głośno. Przeszkadzają mu dzieci biegające po jego trawniku itp itd.... Potem wybraliśmy karczmę.... dużo taniej i mój luby uwielbia klimaty góralskie. Terminy były wolne ale jakoś nie chcieliśmy już tej daty zmieniać ;p ale jak mam być szczera, to coraz częściej chcałabym mieć w normalnej sali, jakiejś ładnej. Bo tam to typowa karczma.. ale niestety mój nzreczony nie chce słyszeć o kolejnej zmianie. A ja się tym przejmuję, bo moja mama stwierdziła, że ta sala jest okropna :( och mam dylemat straszny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja mam podobnie. Sala taka sobie ale dosyc duża i 200 metrów od domu także praktycznie. Marzyłam o czymś innym ale przekonali mnie że fajnie i blisko.Oczywiscie narzeczony niezadowolony... No i termin chciałam 13.04.2013 to myslałam, ze mnie zjedzą wszyscy bo PECHOWY heh:) także został 20. A co do filmu z wesela to szczerze sama myślałam o krótkim teledysku- max 10 min ale średnio sie opłaca;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... no to wiadomo każdy robi jak chce, niektórzy w ogóle chcą tylko zdjęcia. Mój bracik miał same zdjęcia i z biegiem czasu powiedział, że żałuje, że nie miał kamerzysty, bo mówi 600 zdjęć mieli i po 100 już im się nie chciało kazdemu opowiadać i oglądać. No widzisz Sabinka jak my kobiety się musimy czasem poswięcać dla tych naszych chłopów ;p no ale ważne, że się przysięga ukochanej osobie miłość i że będzie się dzieliło z tą osobą spędzi się reszte życia :) a wesele przeleci tak szybko, że się nawet nie spostrzeżemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybenka czasem się trzeba poświęcić:) Najgorsze jest to, że z tym weselem tyle zachodu a dzień przeminie jak każdy inny:) Dobrej nocy, jak będziesz miała wiecej czasu to pogadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kobitki :] zaczynamy kolejny wspaniały dzień. Pamiętajmy, że każdy następny przybliża nas do Naszego Wielkiego Dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście to nie mogłam się doczekać kiedy nadejdzie ten 2012, bo wtedy w końcu mogłam powiedzieć, że mamy ślub w przyszłym roku:P a nie, że za 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki;* U nas jeszcze zostało 498dni;D Szybko zleci;p A mój narzeczony najlepiej to podsumował.Powiedział:''Czemu o tym wcześniej nie pomyśleliśmy.Teraz byli byśmy małżeństwem''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _djd1987
Kochane, przyłączam się do Was :) 22.06.2013 to Nasz dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam nowe przyszłe panny młode :) _djd1987 - ja 22 (dwa dni po moim weselu) ide bawić się do znajomych na weselicho :D a jak tam Twoje przygotowania?? My byliśmy z moim narzeczonym teraz w sobotę na naukach przedślubnych połączonych z dniem skupienia. :) czyli kolejna rzecz do odchaczenia na liście :D panienkaa - a to długo już jesteście ze swoim narzeczonym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _djd1987
No jesli chodzi o przygotowania to mamy salę, kamerzystę i fotografa. Teraz jesteśmy na etapie szukania zespołu... :( I nie powiem, żeby było łatwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh no niestety wiem coś o tym, sama śpiewam w zespole weselnym i strasznie byłam wybredna pod tym względem hehe ;p ale już wybrałam swój zespół :) a skąd w ogóle jesteś jak mogę zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _djd1987
okolice Zielonej Góry. Ale szukam zespolu albo z lubuskiego, albo z dolnośląskiego, albo z wielkopolskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki ja teraz będę mniej aktywna bo mam sesję i baradzo mało czasu:) a orkiesrtry jak nie mialam tak nie mam:) A z tego co widze to ślubuję najwcześniej z Was:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej :) Sabinka - powodzenia tam na sesji :D a co studiujesz? no i co do orkiestry to wydaje mi sie, że możesz mieć problem, pewno dużo ma już terminy pozajmowane, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee powiem Ci , że u nas w okolicy to nawet 3 m-ce przed ślubem znajdziesz orkiestrę. Więc się nie napalam. Studiuję psychologię:) chociaz w sumie samej by mi się psycholog przydał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotokoma
Witam wszystkie Panny Młode :) Jeżeli któraś z Was szuka jeszcze fotografa na swój ślub i wesele, to serdecznie zapraszam do obejrzenia galerii i zapoznania się z naszą ofertą na www.fotokoma.com.pl Pracujemy głównie na terenie śląska i małopolski Pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ale tu ucichło ;p Sabinko powiem Ci, że mnie zaskoczyłaś z tymi zespołami. U nas to jak chcesz mieć dobry zespół to co najmniej 2 lata wcześniej heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _djd1987
Dziewczyny, wreszcie zdecydowałam się na jakiś zespół:) A jutro jadę w końcu wpłacić zaliczkę na salę :) Kamerzysta i fotograf też załatwiony :) Więc to,co najważniejsze-JEST :) A jak tam u was przygotowania?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej djd :) u mnie na razie przestój z przygotowaniami, mieliśmy 11 lutego pierwsze nauki przed ślubne i tyle. Pozostaje nam czekać ;p no w sumie to się rozglądam tak troszeczkę za różnymi pierdułkami, ale to tak bardziej z nudów ;p u mnie to jak na razie bardziej angażujemy się w załatwianie pozwoleń na budowę itp... niestety dużo kasy i czasu na to idzie.. ale jakoś damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×