Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panienkaa

Ślub CZERWIEC 2013

Polecane posty

Hehe zaproszenie to fajnie szybko się robi, ale też się zastanawiam ile będę miała cierpliwości jak będę te pudełka robić ;p;p hehe mam duuużo czasu więc może się uda :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowana-narzeczona
to i ja poprosze jak mozna na doti38@wp.pl :) u mnie zaproszenia sa w trakcie tworzenia pprzez kolezanke :) bedzie cos w stylu zaproszenia do ktorego kiedys link byl z glowami malych dzieci, z tym ze tulow bedzie dorysowany a nie ze zdjecia i na tle kosciola chcemy :) cos jakos tak, pewnie w praniu jeszcze wiele sie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kobietki Kochane :) poślę Wam dziś zdjęcia ale dopiero popołudniu, bo teraz w pracy jestem i nie mam tego w komputerze. Zastanawiam się ostatnio czy nas będzie dotyczyły nauki przedmałżeńskie które mają trwać pół roku?? ciekawe, co o tym myślicie? w ogóle wydaje mi się, że to strasznie głupi pomysł.. i że to tylko odstrasza niektórych młodych... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _djd1987
Dzien dobry Wam :-) Co do tych nauk przedmalzenskich, to mam nadzieję, że nie :) Szczerze mówiąc, to my już jesteśmy zapisani na weekendowy kurs w formie warsztatów prowadzonych przez młode małżeństwa. Normalny kurs trwa u nas 2 tygodnie - codzienne spotkanie o 19. A jako, ze oboje pracujemy, czasami nawet do 21, to srednio chce nam sie wykorzystywac urlop na nauki ;) Stad decyzja o weekendowy kursie :) Miłego dnia Kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenezja
U mnie na razie przygotowania poszły na drugi plan, bo siedzę nad pracą mgr ... :/ Jedyne co, to zamówiliśmy obrączki. Nazbieraliśmy swojego jakiegoś starego złota od babć i jubiler zrobi nam nasze za niecałe 200 zł ;) Ale w wakacje zaczynam szukać sukni ślubnej, bo wtedy podobno są wyprzedaże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za niecałe 200 zł??!! To po znajomości? :) Bo nam za robocizne zazyczyli sobie 500-600 zł ... Jakie bedziecie miec obraczki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenezja
Nie po znajomości, po prostu takie miał ceny. A obrączki mamy zwykłe, z żółtego złota, półokrągłe i profil wewnętrzny wypukły, bo takie są wygodniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenezja
Aha, do tego jeszcze grawerowanie daty ślubu gratis i na miesiąc przed ślubem jeszcze raz nam dopasuje do palca, jakby coś się zmieniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skad jestes? :) Moze to niedaleko mnie ;) Powiem szczerze, że cena super! No my mamy wybrane żolte zloto z paskiem z białego z zlota przez srodek obraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenezja
z Gliwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woow super cena faktycznie :) ale też dużo daje jak masz swoje złoto. My niestety nie mamy. W sumie nawet się jeszcze nie rozglądaliśmy za obrączkami a może warto już poszukać czegoś, bo nie wiadomo czy złoto w górę nie pójdzie. Fajnie, że macie taki kurs 2 dniowy. U nas nie ma czegoś takiego. Póki co mamy zrobione nauki przedślubne i dzień skupienia. Czeka nas jeszcze kilka spotkań w poradni przedmałżeńskiej, ale też to jest w poniedziałki tylko na 18 a mojemu w ogóle to nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam :) Rzeczywiscie pieknie to wygląda!! :) Zwłaszcza załączony bilecik - prosicie o to samo, o co my chcemy ;) A wiesz co? dopiero teraz tak zobaczylam,ze wy bierzecie slub 20 czerwca czyli w czwartek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak w czwartek :) bo pierwszą sale jaką rezerwowaliśmy mieli tylko taki termin, potem zmienialiśmy salę(jeszcze 2 razy ;p) i postanowiliśmy, że terminu nie zmieniamy. A czemu pytasz? I dzięki za miłe słowa, a jak podliczyłam koszt za jedno takie zaproszenie wyjdzie mnie 1,15zł czyli nie aż tak drogo, bo na allegro "takie sobie" zaproszenia są po ok 1,50 a takie lepsze to od 2zł w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenezja
O to ja też poproszę te zdjęcia :) aceagaj@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spytalam, poniewaz to dosc nietypowy dzien na slub :) Ja mam 2 dni po Tobie :-) A co do zaproszeń, to są naprawdę śliczne :) Motyw przewodni? Nie, my nic takiego nie wprowadzamy. Szczerze mówiąc nie spotkałam się nigdy z czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no nietypowy to fakt ;p a ja w Twój dzień ślubu też idę na wesele do kuzyna od mojego :) ale już jako mąż i żona hihih :) fajnie już się nie mogę doczekać :) Co do motywu to ja sobie czytałam kilka takich tematów na różnych forach internetowych i się zastanawiam nad kolorem żółtym i słonecznikami :) agenezja - fotki posłane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na czym mma polegac ten motyw? Chcesz stroić salę własnie pod dany motyw? Czy jak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenezja
Dzięki za fotki ;) Co do motywu, to mnie się słoneczniki tez podobają, zastanawiałam się nad bukietem takim, ale nie wiem właśnie jak to dopasować do całości wystroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chciałabym mieć wystrój sali właśnie na żółty kolor, zaproszenia będą żółte(złote), myślę też właśnie nad bukietem ze słoneczników. Widziałam nawet na necie już kilka fotek z tych kwiatów. No i nie wiem co jeszcze... hehe ale mam głowę pełną pomysłów więc się zobaczy :) kilka linków przesyłam z bukietami które wpadły mi w oko: http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://img27.imageshack.us/img27/2917/0211g.jpg&imgrefurl=http://forum.trojmiasto.pl/SPRZEDAM-PIEKNA-SUKNIE-MS-MODA-t71975,1,11.html&h=640&w=425&sz=71&tbnid=gR_6mHrhpo-m6M:&tbnh=90&tbnw=60&zoom=1&usg=__3el4w0JkT1E8QlH6za1JZya8CG0=&docid=ZnoLXe6NoEEi6M&sa=X&ei=6qnXT6TZOOT74QSgxKyGAw&ved=0CGgQ9QEwAg&dur=1168 http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.brides.com/images/editorial/2007_bridescom/caymanislands2/00_main/012_primary.jpg&imgrefurl=http://babiniec-cafe.pl/viewtopic.php?t%3D2750&h=340&w=340&sz=54&tbnid=DjrRQeq85abRYM:&tbnh=90&tbnw=90&zoom=1&usg=__c1WPtyFj8K8dsaAhpKmy_tqlav0=&docid=blLCTN54vHXPEM&sa=X&ei=6qnXT6TZOOT74QSgxKyGAw&ved=0CG4Q9QEwBA&dur=345 i tu jest kilka fajnych propozycji http://babiniec-cafe.pl/viewtopic.php?t=2750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowana-narzeczona
moje kochane kobietki, moze wy mi doradzicie z sala, mam niestety zaslonki i pokrowce w kolorach bordo :( myslicie ze fioletowe dodatki beda pasowac? Nie cierpie bordowego i chce go jakos "stlumic" a zaproszenia tez mi sie podobaja :) tez na poczatku takie chcialam, ale ze jeszcze duzo czasu jest to jeszcze bede kombinowac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwariowana - narzeczona - a to nie mają innych propozycji kolorystycznych w Waszej sali?? może do bordo to by pasował jakiś jasny akcent, nie wiem jakiś ecru bądź biały.. Strasznie ciemny kolor, też by mi się nie bardzo podobał. Chociaż to też zależy jak to wygląda. A są na necie jakieś zdjęcia tej sali jak jest udekorowana w tych kolorach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekna sala! :) Chyba macie spore wesele, bo widać, że miejsca to tam nie brakuje:) A ze tak z ciekawosci spytam... ile placicie od osoby? A co do koloru...ja go lubię i wydaje mi się, że fajnie pasuje do wystroju. Kochane...muszę się wam pochwalić :) Bylismy wczoraj obejrzeć naszą salę (ustrojoną) i bardzo nam się podobała. Podczas rezerwacji miejsc noclegowych dla gosci spotkaliśmy własciciela, który powiedział, że tej zimy będa remontowac cała salę! :D (będą robic jakies tarasy i inne takie:) ). Ale się nam udało... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowana-narzeczona
a powiedzcie czy fioletowe dodatki pasuja do tej sali? Placimy 150 os osoby, ale szczerze to po znajomosci troche wiec tylko dlatego zgodzilam sie na ta sale chcemy zaprosic ok 150 osob i boje sie troche ze sie moga zgubic tam, ze za duza ta sala :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny po weekendzie :) zwariowana narzeczona śliczna sala i faktycznie nie wyglądają źle te kolory :) ale czy fioletowy tam jeszcze będzie pasował.. hmm ciężko powiedzieć. A do tego czy się goście zgubią to chyba nie ma się co martwić. Kiedyś śpiewałam na weselu w takiej sali na ponad 200 os a było gości ok. 70 i też się super bawili, mieli przynajmniej dużo miejsca do tańczenia :D djd1987 - to fajnie, że Wam to remontują, ale nie boisz się troszku, że z czymś np. nie zdążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×