Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panienkaa

Ślub CZERWIEC 2013

Polecane posty

Gość panienkaa

Czy ktoś ślubuje w czerwcu 2013.Jak wam idą przygotowania?My już mamy zamówioną sale i zespół na 22 czerwca 2013r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Ja ślubuję 20.06.2013 :) też mamy już salę, zespół i foto+kamera-z jednego studia. W poniedziałek kupiłam sukienkę, ponieważ od początku chciałam używaną i znalazłam na necie przepiękną sukienkę, pojechałam, przymierzyłam i musiałam ją kupić :) teraz tylko parę przeróbek ale w sumie to dopiero przed samym ślubem, bo zamierzam troszkę schudnąć ;D Aha a 11 lutego idziemy na pierwsze nauki przedmałżeńskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnmgm
ślub dopiero w 2013 i już na nauki? ja mam ślub w sierpniu 2012 i dopiero sie wybieram po co sie spieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez 2013 ale kwiecien :) i mam juz sale i teraz szukamy fotografa :) ja na nauki ide od lutego bo tu w Amsterdamieco kilka miesiecy sa a w Polsce jestem rzadko. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienkaa
Nam zostały tylko 2 spotkania(czyli 2 niedziele) nauczek przedmałżeńskich.A ja nie myślę ze to za wcześniej. Przecież nauczki nie tracą ważności.Można pochodzić i później mieć spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verdis
już założyłam ten temat ;p ja też biorę ślub w czerwcu. Początkowo moją datą był 1.06.2013 jednak jutro jadę zamówić salę i zespół na 22 czerwca :) o ile wszystko dobrze pójdzie ;p także będziemy ślubować tego samego dnia ;-) według mnie to jeszcze dużo czasu ale wiadomo szybko zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienkaa
Do verdis -Nie zauważyłam;p To fajnie ,ze znalazł się ktoś kto ślubuje tego samego dnia co my;p Właśnie szybko zleci,ale wole mieć załatwione ważniejsze rzeczy wcześniej.Bo jak wszystko zostawić na ostatnia chwile to można dostać jakieś nerwicy haha;p Parę miesięcy przed to tylko uzgodnić szczegóły z zespołem i z sala i księdzem ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robimy wcześniej, bo chcemy mieć to po prostu załatwione, a w naszym kościele jest mało dat wyznaczonych na nauki. A jak tu ktoś wspomniał, to nie traci ważności więc lepie na spokojnie mieć to załatwione. Każdy robi jak chce... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienkaa
U mnie w parafii się trafiły akurat nauczki (tam też będzie ślub)to poszliśmy bez zastanowienia;p a teraz już prawie kończymy.Ostatnio moja znajoma powiedziała po co wy chodzicie na te nauczki ja zapłaciłam i miałam w 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verdis
nie wiem jak wy ale ja już rozglądam się za suknią ;p wiem że mam jeszcze troche czasu ale jestem niska mam niecałe 160 cm dlatego wole troche poszukać przed czasem :) wybiorę chyba w stylu empire ;] a wy jak tam? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienkaa
Ja jeszcze nie rozglądam się za suknia.Nie byłam jeszcze w żadnym salonie.Tak tylko sobie czasami patrze rożne fasony na necie.Mi się podobają princeski albo hiszpanki.Ja mam powyżej 170 dlatego u mnie będzie problem z butami ;p Bo chciała bym na wysokim obcasie,ale będę za wysoka wtedy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sukienkę kupiłam, tak jak pisałam wyżej też wcześnie, ale chciałam używaną ze względu ograniczonych oszczędności a akurat znalazłam na necie taką moją wymarzoną :) pojechałam przymierzyłam a teraz sobie wisi w szafie i czeka na swój dzień :) no i na drobne popraweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cymcyrymcym
jeszcze sobie fryzury zróbcie, maicure i czekajcie PÓŁTORA ROKU na wielki dzień! Pokolenie Zia :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienkaa
I co z tego ;p To jest jedyny dzień w życiu ;p Każdy na ten dzień czeka.A półtora roku to wcale nie tak długo;p Zauważyłam ze za każdym razem topik zaczyna się ok rok lub półtora roku wcześniej.Zawsze są negatywne opinie,że za wcześniej.Jak ktoś chce mieć byle jaki zespół byle jaka sale to będzie miał byle jakie wesele ale w miesiąc zorganizowane;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verdis
zgadzam się, żeby teraz wynająć dobrą salę i fajny zespół trzeba myśleć 1,5 roku wcześniej albo przynajmniej rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie... a może tu przez kogoś zazdrość przemawia... No nic każdy ma prawo cieszyć się z tego dnia jak chce i organizować go sobie nawet 5 lat wcześniej. A takie komentarze świadczą tylko o tym, że osoba, która go napisała jest straszliwie zawistna... tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracaja do tematu sukni slubnych.Jak myslicie dziewczyny czy wspomniane wczesniej przezemnie princeski są praktyczne?Bardzo podobaja mi sie suknie w tym stylu ale boje sie ze bedzie za ciezka.A do tego wiadomo tiul nie jest zbyt trwałym materiałem.Może sie rozerwac ,wiec póżniej trudno bedzie z ta suknia cos zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Princeski nie do każdego pasują, trzeba mieć naprawdę świetną figurę, albo dobrze się czuć w takim typu sukienkach. mierzyłam taką princeskę, ale ja niestety mam świra na punkcie moich boczków i nie mogłam tego zdzierżyć ;p a czy była ciężka.. hmm no może troszeczkę. Nie powiem dół sukienki przepiękny ale zdecydowanie nie wyszczupla ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff.pl
Nie macie Państwo DJ Wodzireja, fotografa na swoje wesele zapraszam na strony: www.djraff.pl www.djwesele.blogspot.com www.karinafalinska.com ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, ja mam w czerwcu tego roku i plany zaczęliśmy robić w sierpniu 2011, a pierwsze zamówienia we wrześniu, nie za wcześnie tego planujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszczuplać to ie wyszczupla ale mi tego typu suknie mam coś w sobie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka1990
Cześć:) Mogę dołączyć? Widziałam już taki temat ale tam dziewczyny już mają duże grono:) Ja ślubuję 20 kwietnia 2013 i mam jak narazie salę:) przesłuchalismy kilka orkiestr i wybieramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biankaDekoracje
Dziewczyny, szukacie naprawdę dobrej i niedrogiej (tak, to możliwe!) firmy dekoratorskiej? Obejrzyjcie nasze dotychczasowe prace (www.biankadekoracje.pl), zadzwońcie/napiszcie i dowiedzcie się więcej i wreszcie PORÓWNAJCIE NAS Z KONKURENCJĄ. Pracujemy w całym woj mazowieckim i okolicach. Poznajcie nas:-) biankadekoracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sabinka 1990 :) no jasne, że się możesz dołączyć, ja też kiedyś chciałam sie podpiąć pod podobny topik ale faktycznie już nie bardzo dało rady heh. A skąd jesteście dziewczyny?? :) Ja z Rybnika na śląsku. Leffe a co do czasu przygotowań, wydaje mi się, że 1,5 czy 2 lata wcześniej to jest zupełnie odpowiedni czas. Jak chce się mieć dobrą orkiestre i sale to raczej jest wskazane w takim czasie szukać. A poza tym, każdy sobie może sobie robić kiedy tylko mu się żywnie podoba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka1990
No to fajnie:) Ja jestem z okolic Wadowic. Powiedzcie dziewczyny jaki budżet przeznaczacie na wesele i czy ktoś Wam pomaga? Czy tylko sami narzeczeni?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka1990
No to fajnie:) Ja jestem z okolic Wadowic. Powiedzcie dziewczyny jaki budżet przeznaczacie na wesele i czy ktoś Wam pomaga? Czy tylko sami narzeczeni?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka1990
No to fajnie:) Ja jestem z okolic Wadowic. Powiedzcie dziewczyny jaki budżet przeznaczacie na wesele i czy ktoś Wam pomaga? Czy tylko sami narzeczeni?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh znając życie to to co chcę przeznaczyć na wesele i tak przekroczy budżet przez moje "zachciewajki". Ale ogólnie planuję tak w granicach 20-25 tyś. I niestety zbieramy sami. W sumie to ja większość zbieram, bo narzeczony na dom odkłada heh a właściwie to na jego budowę. A Ty ile planujesz wydać? Co masz już zaplanowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej to nie dużo... A na ile osób wesele? U nas tak około 120 wyjdzie, może mniej. A oszczędznie u nas tak kiepsko wychodzi:) Planujecie budowę domu? azdroszczę, chociaż koszty zapewne nieziemskie:) Ja jestem jedynaczką i mieszkam z mamą i narzeczonym. Niby duży dom ale marzy nam się poddasze własne bo wiadomo jak to z mamą...:) Mamy jak narazie salę i wstępnie orkiestrę ale nie jestem jej pewna a Wy? Kiedy Wasz ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i rybenka1988natka, przeczytałam Twoje wcześniejsze posty i widzę, że masz już sukienkę:) Ja jeszcze się nie zastanawiałam, tylko trochę przeglądłam. Pochwqal sie ta sukienką, w jakim jest stylu? Może foto?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×