Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panienkaa

Ślub CZERWIEC 2013

Polecane posty

Gość PRZYSZŁAmężatka:P
Witam wszystkie czerwcowe panny młode :) mogę się do Was przyłaczyć???? również wychodzę za mąz w przyszłym roku w czerwcu....konkretnie 1 czerwca. a skoro to będzie dzień dziecka ma może któraś z Was pomysł na jakiś na fajną zabawę dla dzieciaków?????? chcemy zrobic cos specjalnie dla nich i dać im jakies upominki.....może słodycze...nie mam jeszcze koncepcji......może któraś pomoże???? z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenezja
Może czekoladowe fondue z owocami i słodyczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZŁAmężatka:P
agenezja....wyjde na kompletną ignorantkę ale musze zapytać....:) co dokładnie masz na mysli??? bo powiem szczerze że nie wiem o co chodzi???? myśleliśmy żeby zrobić jakąs fajna zabawe czy też konkurs króciutki i potem rozdac dzieciom może takie duże kolorowe lizaki albo słodycze w pudełeczku .....sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenezja
W zeszłym roku byłam na weselu, gdzie było dużo dzieci, tam podpatrzyłam kącik, gdzie był stół, na stole w miseczkach różne owoce, żelki itp. a na środku stała fontanna czekoladowa, dzieci nabijały sobie te różności na patyki, moczyły w tej czekoladzie i zjadały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na sali będzie właśnie taki kącik zabaw dla dzieci, z różnymi grami i zabawkami. myślałam tez o fontannie z czekolady specjalnie dla nich, ale trochę się obawiam, że jak to dzieci- wsadzą całe łapki i usmarują się niemiłosiernie ;) a nie chce robić kłopotu ich rodzicom. rozmawiałam tez z narzeczonym o słodyczach i wyszło nam, ze sami będziemy siedzieć przy tych żelkach a z nami moja mama ;) jakieś krótkie zabawy z nagrodami dla wszystkich dzieci to fajny pomysł, nawet małe pluszaczki nie powinny zrujnować budżetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z zespołem zazwyczaj robimy to tak: zapraszamy Młodą Parę na środek i wszystkie dzieciaczkl, między czasie świadkowie przygotowują szampana dla dzieci (picollo) potem te dzieci śpiewają sto lat młodej parze i piją szampana za ich zdrowie, potem są dwie piosenki w kółeczku z MP (zazwyczaj puszek okruszek i pieski małe dwa) pod koniec 2 piosenki podchodzi świadkowa z koszem pełnym cukierków i rozsypuje to ponad dziećmi. Oczywiście one się "rzucają" na te cukierki i zbierają ile kto umie unieść :D a potem jeszcze każde dziecko które chce czyta wierszyk lub śpiewa piosenkę dla PM i dostają za to jakieś duże czekolady, albo nagrody. Mam nadzieję, że może to komuś pomoże. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZŁAmężatka:P
super wygląda ten stoliczek z fontanną ale u nas będzie kilkoro małych dzieci w wieku 3-10 lat (starsze też) i obawiam się że rodzice tych dzieci nie bedą chyba zadowoleni jak ich pociechy na wstępie usmarują sie tą czekoladą. jeżeli chodzi o obsypywanie dzieci słodkościami....byłam na takim weselu.....ale szczerze mówiąc wolałabym tego uniknąć....nie spodobało mi sie to raczej. wolałabym żeby każde z nich dostało po równo a jakies fajniejsze rzeczy, typu czekolada czy maskotka były by w formie nagrody w jakims konkursie...tyle, że nadal nie znalazłam niczego....może jakies zgadywanki.....chwilowo żadna fajna myśl nie zawitała do mojej głowy...szukamy tez wodzireja bo w naszym rejonie (jestem z podkarpacia) robi sie tzw. odgrywki. niestety pan którego poznaliśmy na jednym weselu ma juz zajęty nasz termin...a powiem że był genialny!!!!!! dla każdemu "na poczekaniu" wymyślał jakies krótkie śmieszne rymowanki dzięki czemu poszło to sprawnie i myśle że ludziom się podobało.....dodatkowo podczas tych odgrywek chcemy każdemu rozdać jakies upominki male..typu słodycze w woreczku z podziekowaniami albo małe figurki (aniołki np).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, chętnie do Was dołączę:) Ślubujemy 15 czerwca. Na dzień dzisiejszy mamy zarezerwowaną salę, fotografa, zespół i kupiony alkohol:) Wesele mamy 1-dniowe na około 120 osób, 2-go dnia będzie tylko obiad dla przyjezdnych, ale i tak nazbiera się jakieś 80 gości:) Daty w Kościele nie mamy jeszcze zaklepanej, bo proboszcz nie ma kalendarza na następny rok:P Myślicie już o jakiej godzinie chcecie ślub? Jestem ze śląska i u nas robi się je raczej dość wcześnie, dlatego ja chętnie zapisałabym się na 14. Mam tylko nadzieję, że nikt mnie nie uprzedzi:P Co do atrakcji weselnych-chętnie zamówiłabym fontannę czekoladową, ale nie wiem czy nie są to zbędne koszty, biorąc pod uwagę, że będzie też tort, lody, ciasta..I nie ukrywam, że muszę ograniczyć wydatki, bo dużą część kosztów bierzemy na siebie, a właśnie kupiliśmy mieszkanie i potrzebujemy kasę na remont. A może macie jeszcze inne pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Widzę ze i tu zawitałaś;D :) Super;) My godzinę w kościele mamy 16.30. gdyż ja chciałam na 16.00 a mój narzeczony 17.00 no i wyszła16.30;) U Nas będzie tylko 4 małych dzieci i może 2 -3 osoby w wieku do 20 lat a reszta wszystko powyżej więc kilka problemów mamy z głowy;) Jeszcze aż tak szczegółowo nie myślałam nad atrakcjami...bo mamy jeszcze na to czas . Ja teraz skupiam się na sukni a nad resztą od przyszłego roku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZŁAmężatka:P
z tego co zauważyłam mamy najwcześniejszy termin z Was wszystkich a tak niewiele jeszcze mamy załatwione :( jak dotąd mamy tylko podpisaną umowę z orkiestrą, fotografem/kamerzystą i sale......do księdza mysleliśmy dopiero zimą iśc i nie mamy jeszcze żadnych kursów, dni skupienia i tym podobnych rzeczy :( :( nie mam pojęcia jaką chce sukienkę, fryzure, bukiet itd.....KOSZMAR jeżeli o wódkę chodzi zastanawialiśmy się nad stockiem.....żadna z Was chyba nie bierze tego alkoholu pod uwagę. Zastanawiamy się tez nad winem....u Was bedzie?????? a tak w ogóle to jak myslicie.......ile może kasy pochłonąc takie wesele...dodam jednodniowe??????? podpisaliśmy umowe z domem weselnym.....od osoby dorosłej będziemy płacic 160 zł przy czym martwic musimy sie tylko o alkohol (plus dekoracja i klimatyzacja). może w jakiejś remizie byłoby taniej ale chcieliśmy umniejszyc sobie stresu i bieganiny przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYSZLAmężatka nic się nie martw :) My mamy slub za dokladnie rok i w zasadzie tez mam tylko to,co Wy. No może poza tym, że mamy już kupioną wódkę,a w poniedziałek idę mierzyć suknię. Jesli mi sie spodoba,to na pewno ją wezmę :) Co do alkoholu...to u nas na weselu będzie winko. Na poprawiny dodatkowo chcemy kupić piwko. Jeśli chodzi o cennik to my płacimy 175 -180 zł od osoby,ale razem z poprawinami. W cenę wliczone są już napoje. Więc myślę, że 160 zł w waszym przypadku to nie jest wcale dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZŁAmężatka:P
dzięki za pocieszenie :) jaką wybraliście wódkę???? myśle jednak, że mam się czym martwić.....w tej chwili praktycznie nie mam pracy a co za tym idzie nie mogę nic odłożyc na wesele a bądżmy szczerzy.......to kosztuje. strasznie mi to ciąży bo 1 czerwiec to nie jest tak odległa data jak jeszcze wydawało mi sie kilka miesięcy temu :( do tego nie mam nawet pojęcia jak ma wyglądac moja sukienka....czytałam że niektóre dziewczyny maja obmyślone i upatrzone sukienki, bukiety, zaproszenia i wszystkie najdrobniejsze szczegóły.....a ja????....chyba przejełam sie tym długo trwającym juz brakiem pracy :( ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZŁAmężatka:P
a jakie macie dziewczyny propozycje w kwestii piosenki na pierwszy taniec?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://tcse.pinger.pl/ Polecam...mnóstwo modeli sukni ślubnych;) Co do pierwszego tańca my będziemy mieli miks naszych ulubionych nut i wesoły taniec gdyż nie chcemy standardowego nudnego tańca. Tylko coś zwariowanego by zaskoczyć gości..i pokazać ze umiemy sie bawić;);) Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przyszła Mężatko :) ja też mam ślub 1 czerwca a dziś podpisałam umowę z salą. nie martw się, jeszcze trochę czasu nam zostało ;) nauki załatwiliśmy w zasadzie dla towarzystwa, bo koleżanka też szła i dołączyliśmy, poradnię ruszymy dopiero we wrześniu, bo we wakacje nie ma kursów. co do reszty to mamy zamiar załatwić zimą, jakoś sobie rozłożymy te przygotowania, żeby spokojnie cieszyć się ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYSZŁAmęzatka to prawda, ze brak pracy w takiej sytuacji to ciezka sprawa. My na szczęście oboje pracujemy. W większości sami za wszystko placimy, ale muszę przyznać,że odkładanie nei idzie nam zbyt dobrze. Ostatecznie, jesli nie bedzie wyjscia, to wezmiemy maly kredyt, a reszte oplaci się z kopert (dlatego chcemy tylko pieniążki, a nie prezenty). Co do wódki - my mamy żubrówkę białą - względnie tania i dobra. Co do pierwszego tanca, to my prawdopodobnie bedziemy miec "oczarowanie" Wodeckiego. Tekst ładny, a i piosenka krótka ;) Kochana, nie martw się więc niczym! Poradzicie sobie na pewno. Trzymam kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZŁAmężatka:P
wielkie dzięki dziewczyny!!!!! ogromnie się cieszę, że tutaj trafiłam:) moje koleżanki albo nie chcą jeszcze wychodzić za mąż albo juz to zrobiły kilka lat temu więc nie ma z kim pogadać i podzielić się wątpliwościami :) podstawowe sprawy mamy juz niby załatwione a w przyszłą sobotę wybieramy się do kuzyna na wesele więc może podpatrzymy coś fajnego ;) dzięki za link Dziubrun.......faktycznie "mnóstwo" to dobre określenie co do ilości sukien :) oczy bolą.......tyle tego jest:) mnie się bardzo podobają skromne dopasowane sukienki i do tego dużo koronki !!!!! ale jeszcze żadnej nie mierzyłam bo wydawało mi sie że to za wcześnie....myślałyście juz o bukiecie ślubnym????? mnie podobają sie tzw. "kule" z goździków i do tego dwa białe storczyki wplecione....CUDO!!!! ale wyczytałam gdzies że tego typu małe bukiety raczej pasuja do małych drobnych dziewczyn, a ja jestem wysoka (prawie 1,80cm) i drobna tez raczej nie jestem (mój rozmiar waha sie między 38a 40). i jeszcze jedno.....będzie któras z Was przygotowywałą upominki dla gości??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz dużo pytań :) zupełnie jakbym siebie słyszała ;) ja myślałam eustomie, ewentualnie piwonie. ale to tak tylko moje pomysły, zobaczymy co z tego wyjdzie. prezentów dla gości w tej chwili nie planujemy. w zasadzie to jestesmy na etapie cięcia kosztów bo nas to troszkę przytłoczyło. pewnie w trakcie przygotowań i tak znowu niektóre punkty wrócą na listę. chyba zaczniemy kupowac juz napoje i alkohol. pepsi ma raczej długi okres ważności a czasem trafiają się naprawdę fajne promocje. i może takie stopniowe kupowanie nie będzie aż tak bolało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) ostatnio nie mam nawet czasu tu napisać, zaglądam prawie co dzień, ale jakoś brak czasu żeby coś napisać. Też się cieszę, że mogę tu z Wami popisać, ze razem sobie pomagamy. Bo faktycznie mam wrażenie, że z moimi znajomymi to się na ten temat nie ma co odzywać ;p;p Ja teraz jestem na etapie "produkcji" podziękowań dla gości ;p tzn wycinam pudełka do których potem chcę włożyć kilka cukierków bądź migdałów. Co do pierwszego tańca to ja tak samo jak DJD 1987 będziemy mieli oczarowanie Wodeckiego. Śliczna jest ta piosenka :) W sobotę byliśmy z moim w hurtowni pytać o wódkę ale jeszcze się trochę rozejrzymy. Tylko mamy problem z ilością? nie wiem ile kupić tej wódki, bo jego rodzina prawie w ogóle nie pije a moja to zaś przeciwnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZŁAmężatka:P
pytań mam tysiące a nie mam się z kim nimi podzielic :) tym bardziej cieszę się, że tutaj do Was trafiłam :) ja mysłam raczej o bukiecie w tym rodzaju: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=306682129401182&set=a.306675866068475.65408.111585298910867&type=3&theater tylko nie różowe goździki a raczej herbaciane czy pomarańczowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny....muszę się wam pochwalić:) Kupiłam suknię! :) Jest przesliczna, przecudowna i przewspaniala ;P problem w tym, ze góra,mimo tego ze wiazana jak gorseti tak jest troche za duza... ale mam nadzieje,ze krawcowa sobie z tym poradzi... i ze nie bdzie to kosztowalo zbyt duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZŁAmężatka:P
djd1987.....czekamy zatem na zdjęcie tego cuda :) gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZŁAmężatka:P
rybeńka....przeglądałam poprzednie strony i zauważyłam, że sama wykonujesz zaproszenia i pudełeczka dla gości....jeżeli masz zdjęcia tego i mogłabys to wyślij mi prosze na maila......strasznie ciekawa jestem...zwłaszcza tych zaproszeń :) majeczka800@interia.pl z góry wielkie dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×