Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfjdjdjdjjd

A jednak to matka zabiła MAdzię !!!! tvn24

Polecane posty

Gość blablbalablbalblbalbalablablab
O 13 ma byc konferencja z dziadkami i ojcem Madzi. Nie wie ktoś czy gdzieś to obejrzę? Z programów informacyjnych mam tylko Polsat NEWS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazerny
ale maz przeszedł wariograf wiec wiecie, chyba nie był szkolony prze FBI, ciezki temat. jaja by były jakby se wmowila czy psy ze dziecko zabiła czy cos ... wiecie w berecie sie po przewracało od tego wszystkiego . a tu dizeciak sie znajduje uuuuuu ale by było . szkoda ze tak pewnie nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japkaa
NIE BYŁO ŻADNEJ KĄPIELI !!!! TO BUJDA DZIENNIKARZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga78
spy24.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie oceniam ludzi po wyglądzie i nie szufladkuję że ten z patologii a ten nie.Wyjaśniam,że poznałam ją dawno,i zapamiętałam ją dobrze.No cóż, jeśli już mam to napisać to mnie ona wygląda na całkiem normalną,młodą kobietę.Nasz kontakt urwał się dawno,wi ęc nie jestem s tanie powiedzieć jak zachowywała się będąc nastolatką,czy potem jak była starsza.Ale tak jak ja ją zapamiętałam jako podlotka którtym ja też sama byłam-nic nie wskazywało że mogłaby kiedyś kogoś skrzywdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmamamama
Moze nie patologia ale srednio zamozni bo widzialam zdjecia z domu i raczej kokosow tam nie bylo-normalnie przecietnie. Dokladnie mowila ze cofnela sie po pampersy czyli jak ? Ona nie mowila ze poszla z wykapanym dzieckiem tylko ze miala je dac swojej mamie. Maz ja zniosl i gdzies poszedl a ona sie sama wrocila po pampersy. Ogolnie to w nic nie wierze nawet w wersje dla Rutkowskiego. Prawdopodobnie dziecko zostalo zamordowane,sliski kocyk sratattaat tak samo jak ci co katuja dzieci mowia ze upadly podczas zabawy. Ja wam powiem jakbylo: Dziecko sie darlo plakalo jak to niemowile.Mama sie wkurwila i udusila i wpadla w panike.W porozumieniu z tatusiem madzi postanowili zapakowac dziecko i wyjebac pod krzakiem w lesie w nadziei za zima dokonczy ich dzielo. Po tylu dniach dziecko pewnie rozszarpaly lisy psy koty. a teraz powiem jak mialo byc: Upozorowanie porwania,pozniej ewentualnie znalezienie zwlok i obraczenie wina za smierc wymyslonego faceta w kurtce z paskiem. Bajki moi mili Bajeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie kąpali dziecko o 16.00
no dokładnie:O nikt nie kąpie dziecka o 16-17:O to jest po prostu tak idiotyczne jak udawanie, że dziecko porwano z wózka, a tę pannę ktoś uderzył w głowę o całej sprawie usłyszałam w radio, bo TV nei oglądam wiec nawet nei miałam sznasy zasugerować się tym jak wygląda matka dziecka, w jaki sposób sie wypowiada, czy z emocjami czy bez, a od razu powiedziałam sobie w myślach: "co? ale bzdura! nei wierzę w to! to niemożliwe, że ktos ją napadł w środku dużego miasta i ukradł dziecko" jednak intuicja nie myli mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japkaa
http://weeb.tv/channel/tvn24 TU MACIE TVN24 TYLKO ZE MOZNA OGLĄDAC TYLKO GODZINE ZA DARMO, WIEC WLACZCIE TEN LINK DOPIERO O 13 CHYBA ZE MACIE OPŁACONE KONTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adlkfhhd,sc
przestańcie pierdolić o zamordowaniu. jeśli tak miało by być to gdzie jest ciało? Skąd zawiniątko w miejscu które było wcześniej sprawdzane??? bawią sie z policja w kotka i myszkę Dziecko żyje , jest za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga78
http://wiadomosci.wp.pl/title,Zobacz-film-na-ktorym-mama-malej-Madzie-przyznaje-sie-co-zrobila,wid,14222541,wiadomosc.html?ticaid=1ddac&_ticrsn=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahha
podobno mieli problem z ogrzewaniem w domu, więc ta kąpiel jest dziwna i jeszcze przed wyjściem na mróz i te 3 km niby z nim szła, a i jeszcze wróciła się po pampersy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6546354
ja mam 7 miesiedzna corke i kompalem ja o 17, ale przestawilismy na 19 bo teraz kapienmy po jedzieniu a nie przed. wczesniej sie kompalo i karmilo i nieraz szla spac umurzana w mleku czy kaszce spac. teraz kapiemy po jedzieniu wiec mozna , kwestja jak sie "zaprogramuje " dziecko naspanie .... wiecie przyzwyczajanie do czynnosci , ze po kompieli idzie spac, jak starsze ze jak rano wstaje zawsze na nocnik ... nauka sikania takie tam. wiec mozna smialo o 17 .... ale kompaci wychodzic z wykompanym niesc do mamy ?? , po kompieli trzeba sporo odczekac wiec hmmm ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adlkfhhd,sc
a Rutkowski to błazen, Nic sie nie dowiedział a robi wokól siebieteatrzyk jakby był nie wiadomo kim A prawda taka że kobieta zabawiła sie nim tak jak wcześniej policjantami sprzedając wersję o podrzuceniu zwłok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmamamama
i jak to ze tata zniosl wozek i poszedl a ona sama sie cofnela po pampersy a co zrobila z wozkiem zostawila pod blokiem skoro nie mogla go zniesc to i go nie zniosla. Dziwne ze wtedy jej nikt niby tego dziecka nie ukradl Jak juz sie zdecydowala klamac to mogla sie trzymac jednej wersji i ja dobrze przemyslec. A co do jej meza a nie zauwazylyscie ze on jest niesamowicie spokojny moze oszukal wariograf bo umie zapanowac nad emocjami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahha
mąz przeszedł wariograf ale czy pozytywnie? no i ewidentnie on kryje matkę no i pewnie siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6546354
musialprzejsc pozytywnie bo po wariografie zaczela by sie jazda a tak dalej brneli w porwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałyBez
Maja podobno na tvpinfo transmitowac ta konferencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże święty nie rozumiem jak może dziecko wypaść z kocyka masakra co innego mały noworodek a nie pół roczne dziecko :/ i tak udawać przed kamerami ona sie chyba specjalnie tego dziecka pozbyła przeciez normalna matka wezwie pomoc a nie wyrzuci dziecko byc może jeszcze żywe na taki mróz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za co tu przepraszac?
poza tym jest wiele niescislosci matka nie mogla zrobic tego sama,o ile w ogole faktycznie bylo tak jak mowi to cos zbyt dobrze zaplanowane..w koncu sa swiadkowie,ktorzy znalezli ja nieprzytomna..wg obdukcji zostala uderzona tepym narzedziem w tyl glowy..wiec kto ja uderzyl?byla w takim szoku,a jednak udalo jej sie zaplanowac wersje z uprowadzeniem..? no nie mowiac juz o tym,ze wlasnie kazdy normalny czlowiek w takim momencie dzwoni na pogotowie..skad miala pewnosc,ze mala nie zyje? w znalezionym pakunku byly spioszki,po co?zeby zmylic psy policyjne?skad sie tam wziely..szla porzucic dziecko i zapakowala mu spioszki?dziwne to wszystko.. jesli jakies zwierze by wyciagnelo mala z tego pakunku,to byloby to porozciagane,podrapane i pogryzione,a zdaje sie,ze nie bylo..no i zwierzak nie zanioslby ciala gdzies daleko,zeby je zjesc pozniej,tylko zrobilby to na miejscu,a wiec bylyby conajmniej slady krwi.. to takie moje rozmyslania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6546354
najlogiczniej to wychodiz tak ze mezunio zrobil w huja wariograf i pomugl, wzią dzieciaka i gdzies wywiuzł z kolega a ona pszla z pustym wozkiem i przyswirowala porwanie ... tylko czy maz przeszedl by wariograf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
O właśnie znalazłam u siebie TVP info. Mówicie, że będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mówili coś o tym uderzeniu tej matki? przecież ją badali , co sama sie uderzyła czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
Ale dobrze ze nie podala jakiegos faktycznego opisu niewinnego faceta , tylko jakis opis byle jaki , bo jeszcze niewinnego faceta by ciagali po komisariatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adlkfhhd,sc
"a za co tu przepraszac?" Masz rację , jest też wiele innych nieścisłości Dziecko zostało sprzedane za granicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqqwwqew
a wiecie coso tych likanach? moze to jakieś psycholoe i trzymajadzieck żeby je rytualnie zamordować, a ta ściema całą to gra na zwłokę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkafiolka1975
a ja nie wiem czemu tak dbaja o matke, opieka psychologa, biedactwo (....) kurde gowniara jedna, teraz sobie jaja robi i nie chce ujawnic gdze dziecko zakopala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdzie dziecka nie zakopała
:O w taki mróz???:O no sorry, niby jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to juz nie wiem , o co
ona mowila ze dziecko bylo w kocyku i w ,,tym wszystkim,, wiecw czym jeszcze , chyba w kombinezonie . Ktos poscil chyba plotke o tej kapieli . Albo to sie stalo jak sie wrocila albo moze wczesniej ? A jesli sprzedali to dali by spokoj i oszczedzili cierpienia dziadkom :-0 Ale jakby sprzedali to chyba by sie przyznali . Co jej po pienidzach jakby pojdzie siedziec . Raczej nie sprzedali , ale chyba nadal klamia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy tam chyba motają
no ale babcia też mota, bo mówiła że był u nich w tym czasie narąbać drewna bo palą w piecu na stancji. I mówiła że syn wyszedł od nich, zadzwonił jak doszedł do domu i powiedział ze robi pizze i czeka na kasie. A koleś sam osobiście w uwadze mówił że zniósł jej wózek ok. 17, pojechał z kolegą do sklepu a ona poszła do matki. Nie mógł w ciągu godziny chyba jechać do sklepu, potem narąbać drewna i wrócić , zadzwonic, zacząć robić pizze. Tym bardziej że o 17.55 wstawiał na fb jakieś linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już sama nie wiem jak to było dokładnie-kąpaie dziecka,potem spacer,do kogo miała ją zanieść.W każdym razie powiedzmy,że oficjalna wersja to to że dziecko upuściła i spanikowana gdzieś ukryła zwłoki... Powiedzmy że to upuszczenie-jak można nie zareagować?Sama mam 10 miesięczne dziecko, i zastanawiam się jak można dziecko wypuścić z rąk?T trzeba być albo w sztok pijanym,albo być wyjątkową łajzą.No nie wiem...nie mam pojęcia,jak można dziecko upuścić.W każdym razie ktokolwiek jest winny śmierci lub porwania Madzi-mam nadzieję ze poniesie stosowną karę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×