Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfjdjdjdjjd

A jednak to matka zabiła MAdzię !!!! tvn24

Polecane posty

Gość :::::::::
konferencja sie zaczyna na tvn24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachuuu=
Ja uważam, że nie należy nigdy nikogo oskarżać zanim nie pozna się prawdy...jeśli ktoś uważa, że chora psychicznie to nie stawiajcie możne od razu znaku równa się pomiędzy chorym, a mordercą ....poza tym podziwiam Rutkowskiego zrobił sobie taką kampanie marketingową .... nagrał sobie zeznanie ..... uważam że czegoś takiego nie powinien w ogóle przekazywać mediom.... nagrał sobie upadek człowieka....sorry film to film a życie to życie... http://senmisia.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSSSS54544545
ale nie udziela pmocu wlasnemu dziecku tylko zakpala je w lesie po rzekomym wypadku Rutkowski powieedzial ze ona wczoraj uderzyla w głowe Bartka(swojego meza) za to ze poddal sie badaniu wariografem,wpadla w szal i rozbila mu glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulica sezamkowa192
nadal nic nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaadzia3004
teraz na TVP INFO leci konferencja. Masakra ale ta sprawa jest strasznie dziwna!!!przeciez gdyby to cialo tam było, to by je w koncu znaleźli, tymbardziej że matka pokazała okolice gdzie niby to ciało porzuciała. nie wskazala wprost ale pokazala mniej wiecej.. wiec wcale bym sie nie zdziwila jakby sie okazalo, ze ona to dziecko sprzedala... :( TO JEST SZOK !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to rozbiła głowę swojemu
mężowi????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulica sezamkowa192
nadal nic nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki miki maus
matka sama się uderzyła w głowę o chodnik w celu zmylenia poliji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaadzia3004
nom i w ogole wchodzila na strony jak oszukac wykrywacz kłamstw. i po ip doszli ze to wlasnie ona . ;/ ale wraz cos tu sie nie trzyma kupy. przeciez normalne ze gdyby dziecku cos sie stalo to matka robi wszystko zeby mu pomoc. a nie nic nie robi tylko je zakopuje czy zakrywa liscimi. tymbardziej ze mowia teraz ze jesli znajda cialo to sa niemalze pewni ze dziecko zmarlo w wyniku zamarzniecia a nie tego upadku p ile taki upadek mial w ogole miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki miki maus
przywaliła mu drzwiami bo wkurwiła się za to że zeznawał pod wykrywczem kłamstw. sama szukała info w necie jak oszukać tego typu sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lxcfhnjbvnfgg
Masakra !!!!! Szuja !! Kłamczucha !!!! Morderczyni !!!!!! Męża drzwiami uderzyła podczas awantury. Sama się przewróciła, sama uderzyła się głową by został ślad po wymyślonym napadzie SZOK SZOK SZOK !!!! Pewnie to, że dziecko wypadło jej z rąk też jest jej kolejną historyjką. Moze zamordowała.. Tak kłamać Szok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki miki maus
zdaniem rutkowaskiego policja powinna zabrac matke madzi by pokazala miejsce spoczynku madzi a nie czekac az bedzie w lepszym stanie psychicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaadzia3004
ale mąż jest czysty. wykrywacz kłamstw wykazał że mówi prawdę i wychodzi na to że naprawde mic nie wiedzial ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANIM OSĄDZICIE POMYŚLCIE
Czytalaś link?? Tam jest napisane tak: Mógł być to zespół stresu ostrego, czyli odpowiedź organizmu na nagłe bardzo traumatyczne wydarzenia, jak właśnie wypuszczenie dziecka z rąk. Jest on na tyle silny, że człowiek faktycznie nie wie, co robi mówi ekspertka. Zaznacza, że nie ma reguł, a zespół może przebiegać bardzo indywidualnie. To zależy i od czynników socjalizacyjnych, i od wydarzenia, więc reakcje mogą być bardzo różne podkreśla. Do mnie to przemawia, okrutna matka nie płacze non stop tak jak ona teraz...Ja jej nie bronię, ja staram się dojść jak to możliwe a nie na ślepo osądzam że potwór i koniec...Wczoraj miałam taką rekacje jak Ty ale dziś posłuchałam kilku psychologów i innych kilka osób i wiem, że tak naprawdę gówno wiem, jeszcze nikt nie wie jaka jest prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
Rodzice Bartka podejrzewali , ze Kaska moze miec cos wspolnego z tym znikniaciem dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANIM OSĄDZICIE POMYŚLCIE
a wariograf to nie cudowne narzędzie, które stwierdza winny lub niewinny! to też dziś mówił karnista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
Policja niech sie bierze do roboty, a nie nabiera na lzy Kaski, bo ten cyrk bedzie trwal i trwal w nieskonczonosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ZANIM OSĄDZICIE
człowieku! o czym ty klepiesz? teraz to ona ryczy, bo boi sie o własny tyłek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
Gdyby maz byl zamieszany to by Kaska nie byla taka wkurw i nie walila by jego glowa tylko dlatego ze zgodzil sie na badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lxcfhnjbvnfgg
Szok ?? Zaden szok. Misternie zaplanowane działanie. N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 76676232332
widzialas archiwum ajk ona plynnie wszystko racjonalnei opowiada gdzie poszla zdieckiem, jakie ulice przechodzila, na jakich skrzywzowanaich sie zatrzymywala? osoba podczas zespolu pourazowego tak SPOKOJNIE racjonalnienie dala by rady tego opowiedziec, a ona wtedy nie wyla ani nic, byla spokojna i bezemocji opowiadal o spacerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
no wlasnie boi sie i ryczy a policja czeka az sie uspokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej poważnie jest oficjalne
oświadczenie, że to ona wchodziła ze Śląska na tę strone jak oszukać wariograf????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabl123
Mnie nurtuje tylko dlaczego byly detektyw w bardzo którkim czasie zdobył tyle informacji, prawie rozwiązał sprawę - a ta nasza policja jest taka nieudolna. Tyle czasu, energii i pieniędzy poszlo na tą akcję. I jeszcze mają czelność go piętnować, zarówno policja jak i media. Powinni mu podziękować. Akcja z wariografem i sprawdzaniem czy ktoś sprawdzał jak go oszukać była naprawdę dobra. Policja by na to nie wpadła. Może i Rutkowski jest celebrytą, szpanuje itp ale (prawie) rozwiązal najwazniejszą i najbardziej niewiarygodną sprawę w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 76676232332
tzn nie daal by rady ,a ona jak wyuczony wierszyk wszstko cytowala krok po kroku gdzie sie udala z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lxcfhnjbvnfgg
W takim była szok, że przez 9 dni kłamała wszystkich, udawała rozpacz i błagała porywaczu oddaj mi dziecko !!! Cały czas wypowiadała się o Madzi w czasie przeszłym... Paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
przyznala sie , ze to ona wchodzila i szukala jak oszukac wariograf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANIM OSĄDZICIE POMYŚLCIE
ja widziałam jak z emocjami opowiadała o spacerze! to ciekawe, bo dla mnie trzęsący się głos to są emocje. Druga sprawa osoba w szoku może wymyślić historię zastępczą którą psychika lepiej znosi i naprawdę w nią uwierzyć!! stąd precyzja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki miki maus
ona po konferencji chciała iść do kina na horror. widać że się martwiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
Ta policja to pozal sie boze, gdyby nie Rutkowski to dalej by to trwalo i trwalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×