Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfjdjdjdjjd

A jednak to matka zabiła MAdzię !!!! tvn24

Polecane posty

Gość teraz to juz nie wiem , o co
,,W dzien konferencji poprosila Bartka ,zeby poszli do kina , na horror,, :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszeliscie ze w dzien pierwszej konferencji ona chciala isc do kina na horror ????? to chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANIM OSĄDZICIE POMYŚfLCIE
lxcfhnjbvnfgg tak, psycholog mówiła dziś, że mogła uwierzyć w to co wymyśliła z szoku, traumy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
do ZANIM OSĄDZICIE POMYŚLCIE Ty masz swoje zdanie a my swoje i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 76676232332
to zle widzialas albo inną konferencje ogladalas bo ja pisze o spkojnej bez ani jednej łezki wypowiedzi jak ten spacerek wyglądał,jakby czytala z karki i wierszyk recytowala, co do joty z 5 min zmyslala i tak tackjonalnie, wszystko zlozyla w calosc bez zadnych emocj, glos wcvale jej sie nie trząsł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ale wiecie co? nie sadzicie że to sie nie trzyma kupy? dziecko wypadlo jej z rak, wlaozyla je do wozka i wyszla na spacer. w trakcie spaceru zauwazyla ze cos jest nie tak i pozbyla si dziecka.. i co przez te czas wszystko tak ladnie zaplanowala? wymyslila w ciagu kilku minut taki plan działania..;/ to niemozliwe.. to musialo byc zaplanowane wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
Ja tez wczesniej nie widzialam zeby tak rozpaczala jak teraz rozpacza jak juz wiadomo ze ona jest winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANIM OSĄDZICIE POMYŚfLCIE
wczoraj miałam takie jak Wy ale posłuchałam specjalistów i widzę jak my zwykłe szaraki mało wiemy o kryminalistyce, jest tyle możliwości, że szok, ja uważam, że sprawa nie jest jeszcze rozwiązana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że to dziecko zginęło w inny sposób, to oczywiste. Zabiła je z premedytacją, a teraz kłamie, żeby mieć mniejszy wyrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lxcfhnjbvnfgg
Nie no normalnie to się w glowie nie mieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ona mówi że
Jesli rodzina Bartka podejrzewała, że Katarzyna może mieć związek z tą sprawą, to widocznie nie była taka miłą i dobra mamusią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lxcfhnjbvnfgg
Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny rodzic gdyby cos się
stało dziecku nieumyślnie, to i tak sam siebie obwiniałby, a nie próbował zwalić winę na innych ale tak postąpiłby rodzić, który KOCHA swoje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANIM OSĄDZICIE POMYŚfLCIE
no tak od razu tumanie, to świadczy o twoim prostactwie, nie przyjmowanie nic poza swoim ciasnym horyzoncikiem też... Nie widzisz , że jej nie bronię? mówię tylko, że sprawa nadal nie jest rozwiązana!! ma wiele aspektów, nie jest prosta! jeszcze możemy się zdziwić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
do ZANIM OSĄDZICIE POMYŚfLCIE To Ty sluchaj dalej specjalistow. My mamy swoje zdanie i je wyrazamy i dla polowy z nas specjalisci nie byli potrzebni zeby wiedziec od pierwszego dnia, ze matka jest w to zamieszana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANIM OSĄDZICIE POMYŚfLCIE
Tak zakładam, że może to być z premedytacją, a może zupełnie nie, jestem otwarta na prawdę i nie uważam się za wszechwiedzącą alfe i omegę tak jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny rodzic gdyby cos się
pomyślcie, ile razy dziennie na kafe mamy zakładają tematy o tym, że dziecko im spadło z łóżka czy z bujaczka, czy jechać do szpitala opisują jak obserwują dziecko itp. a ta tak od razu stwierdziła, że UMARŁO??? tylko idiota w to uwierzy albo ktos kto nei ma jeszcze dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yerhre
a co ma policja zrobic? kto im wskaze trop skoro ona milczy sobie i zadowolona? pokazala gdzie i jak i szukaja nic innego nie zrobia skoro ojciec nic nie powie matka tym bardziej to ciekawe co Ty bys wymyslil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka1765
Hej ona uderzyła Bartka w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yerhre
tym bardziej ze to dziecko moze byc wszedzie skoro go nie ma w tym parku to nie rozplyneloby sie cos by zostalo w te kurtke nie wierze moze ktos je juz wywiozl gdzies sprzedane i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
Z tego co Rutkowski mowi to ten Bartek na 100% nic o tym nie wiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego nie da sie us[prawiedliwi
przestan trzymac jej strone!!!! matka nie udzielila pomocy dziecku, nie wezwala pogotowia, musialo sporo czasu minąc zanim ona je ubrala i zakopala, Diecko moglo zyc, tylko bylo nieprzytomne a ona je wywalila na mroz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki miki maus
pytala rutkowskiego czy bartek juz wie ze "nieumyslnie" zabila ich dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Rutkowski
wszechwiedzący Bóg? gwiazdor pieprzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to juz nie wiem , o co
udawala roztrzesiona przed badaniem , po powrocie do domu swobodnie slodzila herbate , nie trzesla sie , zauwazyl to tesc. Ona klamiala i grala z premedytacja :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajj.. no dobra ale w domu jej to dziecko upadlo i ona wlozyla je do wozka i poszla na spacer.. to widzac ze cos jest nie tak z dzieckiem ze ma sine usta powinna jakos zareagowac a nie od razu chciec zakopywac... no zal poprostu. a poza tym wypowaidal sie psycholog idt ze jesli znajda cialo to sekcja wykaze ze dziecko zmarlo w wyniku mrozu a nie upadku. lekarze specjalisci twierdza ze taka wyskosc nawet u tak malego dziecka od razu smierci nie spowoduje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
Gwiazdor czy nie gwiazdor ale gdyby nie on to dalej by ta szopka trwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest jej wersja,
tylko jej wersja, tak jej wierzycie? notorycznej kłamczyni? a może jeszcze zupełnie coś innego się stało??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego nie da sie us[prawiedliwi
perfektaa ehh, matka przyznala sie ze gdy dziecko upadlo,swtreidzila ze nie zyje i wpdla na pomysl aby je zakopac,i upoozrowac porwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×