Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

Witam, Sylwia życzę szybkiego i bezproblemowego cc:) i samych przyjemnych chwil z Lenką w ramionach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia życzę ci szczęśliwego rozwiązania i dużo zdrówka dla mamy i malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wczoraj nie miałam czasu zajrzec na forum bo cały dzien w rozjazdach rodzinnych i wróćiłam wieczorem, ale dziś wchodze i widze Sylwia że Ty jeszcze w domku :) Powiem Ci że też by mi kamień spadł z serca gdybym mogła uniknąć nocy w szpitalu, tak to zawsze doba krócej, a dzić pewnie po weekendzie powypisują dziewczyny i miejsce się znajdzie. Jejku czuję się jak bym dziś sama miała rodzić :) Kochana trzymajcie się , ja już szepnęłam na Góre słowko z prośbą o szczesliwe rozwiazanie dla WAs i teraz będe czekac na dobre wieści :) Ewelka, wierze Ci ze się uspokoisz po czwartkowej wizycie, ja jak sie dowiedziałam że mam to łożysko trochę przodujace to miałam takie nerwowe 3 tygodnie i też czekałam aż dr powie że wszystko dobrze. U Was też na pewno tak będzie :) a że szybko dr wykrył to na pewno szyjka jeszcze długa. Lenka, Czekajaca zaciskam kciuki za Wasze połowkowe i czekam na dobre wiesci :) ale gorący dzien nam sie trafił na forum, tyle emocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sylwia pisze dzisiaj, mam nadzieję, nie byłam w domu na weekend, ale mam nadzieję, że zdążysz zaglądnąć dzisiaj jeszcze:) trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie i żebyś szybko wróciła do domku z Lenką bo wiem, że już się nie możesz doczekać:) Napisz jak będziesz miała czas w szpitalu. Buziaczki dla Ciebie i malutkiej:) Lenka i Czekająca trzymam kciuki za połówkowe usg :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, życzę Ci wszystkiego dobrego dzisiejszego dnia i szczęśliwego rozwiązania. Trzymam kciuki :-))) Dziewczyny mam pytanie, bo od wczoraj nie wiem jak to nazwać, w pachwinie/w kroku czuję takie dziwne bóle/ukłucia. Wczoraj było to po prawej, dziś po lewej stronie. To tak jakby mnie bolała kość, gdy ktoś w nią uderza ;-( Czy to nadal wszystko się naciąga? Mam nadzieję, że to nic złego. Mam dziś połówkowe to podpytam, ale czy któraś z Was też tak miała, bo zaczynam się denerwować. Z tego wszystkiego wzięłam NOSPĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia powodzenia dziś. Jeju dziś juz będziesz tulic malutką w ramionach ;)) Super. Jestem z Tobą ;) Czekająca czekamy na relację z połówego. Na pewno to tylko formalnosc i wszystko bedzie dobrze. Wrocławianko jeśli chodzi o długośc szyjki to było ponad 4 cm a teraz normalnie ok 3 a przy skurczach (na usg było widac że takowe są) zmniejszała się do 2 cm. Niewiele. Mam pytanko czy wiecie może czy dr. Siejkowski dyżuruje w jakimś szpitalu we Wrocławiu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia powodzenia dziś. Jeju dziś juz będziesz tulic malutką w ramionach ;)) Super. Jestem z Tobą ;) Czekająca czekamy na relację z połówego. Na pewno to tylko formalnosc i wszystko bedzie dobrze. Wrocławianko jeśli chodzi o długośc szyjki to było ponad 4 cm a teraz normalnie ok 3 a przy skurczach (na usg było widac że takowe są) zmniejszała się do 2 cm. Niewiele. Mam pytanko czy wiecie może czy dr. Siejkowski dyżuruje w jakimś szpitalu we Wrocławiu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca ja takie kłucia , też miałam czasem, w ogóle ja to miałam różne bóle i zawsze było wszystko dobrze, każda ma inaczej, nospę spokojnie bierz jak Cie coś boli. Ewelka ty dalej do Polmedu jeździsz? nie chcesz zmienić na ginekologa w Opolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka, to rzeczywiście duże skoki, ale wierze że ta luteina i spokojny tryb życia je powstrzymają. A co d dr Siejkowskiego to nie mam pojęcia :( A na marginesie powiedzcie jak lekarze badają Wam długośc szyjki, na usg dopochwowym czy ginekologicznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka, to rzeczywiście duże skoki, ale wierze że ta luteina i spokojny tryb życia je powstrzymają. A co d dr Siejkowskiego to nie mam pojęcia :( A na marginesie powiedzcie jak lekarze badają Wam długośc szyjki, na usg dopochwowym czy ginekologicznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwelkaB, ja do Dr Siejkowskiego jeżdzę od ponad 2 lat. Niestety on pracuje tylko w POLMEDIS. Od samego początku bardzo jestem zadowolona z wizyt u niego, gdyż zawsze jest bardzo dokładny podczas badania i zawsze odpowiada na moje dziwne pytania, że czasami mój eMek, to mnie kopie po nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Wrocławianko,Kalinko dziekuję:) Bardzo bardzo Wam wszystkim dziękuję,wzruszyłam się czytając wpisy od Was:)Jesteście kochane i dziekuję Wam też w imieniu mojej córeczki,na pewno jest jej miło ,że tyle osób czeka na jej narodziny:) Postaram się jak najszybciej do Was odezwać,liczę że szybko dojdę do siebie i będę mogła na bieżąco być tu z Wami:) Nocka mimo,że w domu do przespanych nie należy,jednak nerwy wzięły górę;) Ewelka,dr Siejkowski nie dyżuruje w żadnym szpitalu. Lenka,Czekająca powodzenia na połówkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Wrocławianko,Kalinko,Barberko dziekuję:) Bardzo bardzo Wam wszystkim dziękuję,wzruszyłam się czytając wpisy od Was:)Jesteście kochane i dziekuję Wam też w imieniu mojej córeczki,na pewno jest jej miło ,że tyle osób czeka na jej narodziny:) Postaram się jak najszybciej do Was odezwać,liczę że szybko dojdę do siebie i będę mogła na bieżąco być tu z Wami:) Nocka mimo,że w domu do przespanych nie należy,jednak nerwy wzięły górę;) Ewelka,dr Siejkowski nie dyżuruje w żadnym szpitalu. Lenka,Czekająca powodzenia na połówkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny. EwelkaB, ja do Dr Siejkowskiego jeżdzę od ponad 2 lat. Niestety on pracuje tylko w POLMEDIS. Od samego początku bardzo jestem zadowolona z wizyt u niego, gdyż zawsze jest bardzo dokładny podczas badania i zawsze odpowiada na moje dziwne pytania, że czasami mój eMek, to mnie kopie po nogach. Dzięki Kalinka. Ja to jestem straszna panikara i gdy coś zaczyna mnie kłóć lub boleć, to od razu zaczynam panikować. A dziś jeszcze to połówkowe tak późno i nastąpiła kulminacja napięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny. EwelkaB, ja do Dr Siejkowskiego jeżdzę od ponad 2 lat. Niestety on pracuje tylko w POLMEDIS. Od samego początku bardzo jestem zadowolona z wizyt u niego, gdyż zawsze jest bardzo dokładny podczas badania i zawsze odpowiada na moje dziwne pytania, że czasami mój eMek, to mnie kopie po nogach. Dzięki Kalinka. Ja to jestem straszna panikara i gdy coś zaczyna mnie kłóć lub boleć, to od razu zaczynam panikować. A dziś jeszcze to połówkowe tak późno i nastąpiła kulminacja napięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny. Dzięki Kalinka. Ja to jestem straszna panikara i gdy coś zaczyna mnie kłóć lub boleć, to od razu zaczynam panikować. A dziś jeszcze to połówkowe tak późno i nastąpiła kulminacja napięć. Wrocławiankaooo, ja ostatnio miałam jako usg dopochwowo, a jak wylądowałam na IP to dr zrobił normolne badanie ginekologiczne i stwierdził, że szyjka jest długa i zamknięta. Ostatnio szyjka miała ponad 5 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny. Dzięki Kalinka. Ja to jestem straszna panikara i gdy coś zaczyna mnie kłóć lub boleć, to od razu zaczynam panikować. A dziś jeszcze to połówkowe tak późno i nastąpiła kulminacja napięć. Wrocławiankaooo, ja ostatnio miałam jako usg dopochwowo, a jak wylądowałam na IP to dr zrobił normolne badanie ginekologiczne i stwierdził, że szyjka jest długa i zamknięta. Ostatnio szyjka miała ponad 5 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocławiankoo mnie bada ginekologicznie tym ziernikien czy jak to się tam nazywa:) sprawdza szyjkę, śluz, ph ,a potem dopochwowo usg sprawdza długość szyjki, a na koniec usg przez brzuch.Wydaje mi się, że każdy ginekolog tak bada bo to są ważne szczegół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez zawsze mam badanie tym wziernikiem, ale długosc mi podaje po USG dopochwowym a słyszałam że lekarze to mierzą na palec i się zastanawiałam jak oni sa w stanie zmeirzyc długość tak na oko bez USG i nie wkładając centymetra :) No wiem ze mam dziwne dylematy ale jakoś tak sie ostatnio nad tym zastanawiałam :) Czekajaca, na pocieszenie Ci powiem że z tymi bólami to mnie też wciaz gdzieś boli, kłuje, ciągnie, też już miałam pomysły na wyrostek i inne cuda i choc teoretycznie sobie tłumacze zę sie rozciąga to i tak lepiej się czuje jak przestaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się śmieję, że dostosowałam się do swoich bóli bo naprawdę miałam przeboje dlatego jeżeli nic się nie dzieję nie ma plamień czy mocnych skurczy to już nie panikuje, ale jak trzeba biore nospę czy magnez. Czekająca mi w tym okresie co ty jesteś też bolał znowu i miałam skurcze i powiem Ci, że w tym okresie brzuchol mi wywaliło bardzo:) i to na bank macica się rozciągała dziecko jest już co raz dłuższe i większe. wrocławianko jak kiedyś nie było usg to tak mierzyli i też są tak na uczeni bo usg też może dodać, albo odjąć. Ja teraz czuję, że mała do góry idzie jest co raz wyżej bo już ruchy u góry czuję, a właściwie kopniaki porządne miejsca już ma co raz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka, a na kiedy Ty masz termin bo nie pamiętam? Tak jak piszecie, chyba trzeba nauczyć się zaprzyjaźnić z tymi bólami, kłuciami i skurczami. Właśnie przeczytałam, że jak nie ma przy tym krwawienia to jest to normalny objaw w ciąży, ale należy wspomnieć o tym lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca ja mam na 15 stycznia, tak musisz mówić o takich bólach, zresztą zawsze się pytają co i jak u nas:) na która masz wizytę, a Lenka? bo z tego co wyczytałam Sylwia na 15 jedzie. W tych tygodniach ciąży pobierają posiew z szyjki bo może to być przez bakterie czasem bo wszystko się łapie w tym okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka, wizytę mam na 20:30, a Lena miała na 10:00 jak pamiętam. Zapytam dzisiaj dr Elias, bo u niej mam połówkowe, a jutro jadę do Polmedis. Robię listę moich pytań, bo potem o niczym nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka miałam przenieśc się do lekarza w Opolu, ale siostra się przeniosła do lekarki do której też chciałam jeździc i nie jest z tych wizyt zadowolona. Zostały raptem trzy miesiace. Już będę jeździc do końca do dr. Siejkowskiego. Tak jak czekająca jestem z wizyt u niego bardzo zadowolona. Zawsze porozmawia nie goni z czasem i każdą pacjentkę traktuje poważnie. Myślałam tylko że może dyzuruje w jakimś szpitalu to wtedy zdecydowałabym sie na poród we Wrocławiu. Boję się troszkę naturalnego porodu a w Opolu ciężko o cc. No ale jeśłi jest jak jest to pewnie wyladuje w Opolu i będę rodzic s.n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem:) ja też się zastanawiam nad porodem we Wrocławiu, bo większość koleżanek tam rodziła i moje kuzynki, a w Opolu nie znam nikogo kto rodził, szpital na borowskiej miałam już okazje poznać bo tam leżałam, mam rodziców we Wrocławiu to nie ma problemu jak bym chciała, ale jeszcze zobaczę Ta moja niby pracuje w szpitalu, ale i tak nie wiem czy na nią trafie bo ja naturalnie chcę.Wiesz ewela Wrocław jest blisko:) to nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×