Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

Łoo, Sylwia, ja też myślałam, że już tulisz swoją księżniczkę, a tu taki zwrot akcji:).Wczoraj cały czas o Tobie myślałam:). Dobrze, że jesteś na miejscu i w razie w masz lekarzy pod ręką. To faktycznie się napatrzyłaś i nasłuchałaś, już ja zaczęłam panikować:(. Ale mój uparciuch nastraszył mnie tymi skurczami i teraz cisza..., nie spieszy mu się na ten świat:>,ale jutro jadę na ktg i wizytę i zobaczymy co pani doktor zadecyduje. Trzymaj się tam dzielnie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko dwa slowa,mialam cc na cito.juz jestem na wybudzeniowce.mala jest zdrowa,wazy 2830 i dostala 9 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za zwroty akcji;).Gratuluję Sylwia,wypoczywaj i zbieraj siły,bardzo się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia aż mi ciarki przeszły jak przeczytałam twoj wpis :-) Świetnie...:-) GRATULUJE CÓRECZKI :-) kurcze jaki szybki obrót sprawy, no i dobrze, ze już jesteś po, teraz już będzie tylko lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Sylwia, ale zwroty akcji !!! Czyli dobrze że zostałas w szpitalu skoro potrzebne bylo szybkie cc. No i gratuluje juz oficjalnie małej ksieżniczki i życze Wam dużo zdrówka żebyscie szybko doszły do siebie i wyszły do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a to nowina !!! Najważniejsze, że z małą i Tobą wszystko dobrze :-) Ty wracaj szybko do sił a małej życzę dużo zdrówka. Moje gratulacje również dla małżonka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYlWIA gratulacje;) chociaz zapewne nie fajnie uslyszec,ze na cito cesarka:( mam nadzieje,ze wszystko ok:) 9 pnkt super:) odpoczywajcie i cieszcie sie soba :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, wracając do wczorajszej wizyty i płci, to ja również preferuję neutralne kolory, tak więc jakby była niespodzianka :-) to nie będzie problemu. Dziś byłam po zwolnieni w POLMEDIS i przy okazji odwiedziłam sklep 3KIWI. Chyba z godzinę Pan nam pokazywał wózki i teraz mam taki mętlik w głowie że aż ... Ja z zakupami się jeszcze wstrzymuje, bo nie mam gdzie ich trzymać. Musimy zacząć od remontu pokoju i zakupu chociaż komody, żeby to wszystko poukładać. Sylwia, jak dojdziesz do siebie to napisz dlaczego cc była na cito. Twoja Pani Dr była? A dostałyście ten antybiotyk na paciorkowca? Jeszcze raz wszystkiego dobrego dla całej Waszej rodzinki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Sylwia gratuluję córci, pewnie nie możesz się na nią napatrzeć:)dużo zdrówka dla ciebie i małej Lenki:D jak będziesz na siłach to napisz coś więcej, z jakiej przyczyny miałaś tak szybko cc. Dziewczyny cieszę się że z waszymi pociechami jest wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia jak tylko będziesz na siłach to odezwij się, czekamy na zdjęcia Lenki :-) Jeśli chodzi o mnie to ja mam się zgłosić w czwartek do szpitala, także już zaczyna się nerwówka, ale mam nadzieje, że wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia cóż za wiadomości!!! Ogromne gratulacje:-) Najważniejsze, że Lenka zdrowa:-) Wypoczywaj sobie, a my czekamy na wiadomości od Ciebie, jak już troszkę ochłoniesz:-) Szczęściara coś mi się wydaje, że skoro masz być w szpitalu w czwartek, to chyba się spotkacie z Sylwią:-) Powodzenia! Czekająca ja tez nie mam za bardzo miejsca na ciuszki i inne duperele, więc przed zakupem jakiejś szafy, czy komody ciężko będzie z miejscem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziekuje Wam bardzo za te wszystkie cieple slowa:)jpowoli dochodze do siebie,pierwsze wstawanie juz zaliczone,latwo nie bylo ale podobno terax juz z gorkii;)Lenka spi obok mnie,wogole nie placze i jest najgrzeczniejsza z calego oddzialu:)co do ciecia to tak w skrocie powiem:na obchodzie byl dr florjanski i jakis drugi mlodziutki lekarz,pytali jak sie czuje i takie tam,a ja ze chce isc do domu bo jest dobrze,oni na to ze moze jutro bo jeszcze chcieliby miec jakies zapisy ktg.byla tz rozmowa kto mnie prowadzi i jak chce zakonczyc ta ciaze.powiedzislam wprost ze cc.potem przyjechalo ktg,zapisu bylo moze z 20 minut i przyszedl ten mlody lekarz po mnie i poszlismy na usg.robil je dr florjanski,po chwili pani dobiosla zapis ktg a dr mowi szykujemy pania do ciecia,ja w szoku ale ok,cos nie spodobalo mu sie w zapisie ktg i cos na usg.dokladniej wam napisze jak zobacze wypis bo to skomplikowana nazwa a ja nie wiedzialam co sie dzieje i slabo kodowalam.W kazdym razie nie bylo zwloki,odrazu z usg zabrali mnie na operacyjna i bez kolejki byla cc.robil mi ten mlody lekarz z obchodu i jakis drugi ale nie znsm,w kazdym razie super ekipa mi sie trafila,luzacy i bardzo sympatyczni.poszlo sprawnie,pierwsza fotke malej mam z sali operacyjnej,zrobila je pielegniarka ze swojego telefonu i wyslala do mojego emka.aha tak wogole to on nawet nie wiedzial ze ja bede miec cc,nie pozwolili mi wrocic nawet po telefon do pokoju,odrazu stol.dzwonil i dzwonil ale nie bylo odzewu,przyjechal wiec do szpitala myslac ze mam jakies badania,wszedl na patologie do mojego pokoju a tam kolezanka mu mowi ze ona nie wie gdzie jestem,poszedl wiec do pokoju pigul a te mu powiedzialy ze ja na porodowce jestrm.myslal ze zartuja ale jak juz mnie odnalazl i zobaczyl w calym osprzecie to mu lzy ze szczescia polecialy.zaraz poszedl do malej na dale zobaczyc swoja krolewne.no i juz w szpitalu odebral mms od te pielegniarki z operacyjnej a tam ja z lenka tuz po urodzemiu:)ja sama do tej pory nie wierze w to wszystko ale jak patrze na tego skarbka obok mnie to dociera do mnie ze juz po i jestem oficjalnie mamusia. Szczesciaro wreszcie sie wszystko wyklarowalo,to dobrze bo powiem Ci ze tu najazd jest,brakujr miejsc wszedzie,dzis bylo chyba 8 cesarek i nawet nie przeniesli nas do pokojow bo ich brakuje i lezymy ma wybudzeniowce.moze jutro dostane miejsce na oodziale a jak nie to bede nadal tutaj.obsluga jest super,panie polozne mile i bardzo pomocne.moze bedzie nam dane sie spotkac:) Zdjecia przesle jak wroce do domku:)Lenka jest malutka,taki moj okruszek:2930 gr i 50 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziekuje Wam bardzo za te wszystkie cieple slowa:)jpowoli dochodze do siebie,pierwsze wstawanie juz zaliczone,latwo nie bylo ale podobno terax juz z gorkii;)Lenka spi obok mnie,wogole nie placze i jest najgrzeczniejsza z calego oddzialu:)co do ciecia to tak w skrocie powiem:na obchodzie byl dr florjanski i jakis drugi mlodziutki lekarz,pytali jak sie czuje i takie tam,a ja ze chce isc do domu bo jest dobrze,oni na to ze moze jutro bo jeszcze chcieliby miec jakies zapisy ktg.byla tz rozmowa kto mnie prowadzi i jak chce zakonczyc ta ciaze.powiedzislam wprost ze cc.potem przyjechalo ktg,zapisu bylo moze z 20 minut i przyszedl ten mlody lekarz po mnie i poszlismy na usg.robil je dr florjanski,po chwili pani dobiosla zapis ktg a dr mowi szykujemy pania do ciecia,ja w szoku ale ok,cos nie spodobalo mu sie w zapisie ktg i cos na usg.dokladniej wam napisze jak zobacze wypis bo to skomplikowana nazwa a ja nie wiedzialam co sie dzieje i slabo kodowalam.W kazdym razie nie bylo zwloki,odrazu z usg zabrali mnie na operacyjna i bez kolejki byla cc.robil mi ten mlody lekarz z obchodu i jakis drugi ale nie znsm,w kazdym razie super ekipa mi sie trafila,luzacy i bardzo sympatyczni.poszlo sprawnie,pierwsza fotke malej mam z sali operacyjnej,zrobila je pielegniarka ze swojego telefonu i wyslala do mojego emka.aha tak wogole to on nawet nie wiedzial ze ja bede miec cc,nie pozwolili mi wrocic nawet po telefon do pokoju,odrazu stol.dzwonil i dzwonil ale nie bylo odzewu,przyjechal wiec do szpitala myslac ze mam jakies badania,wszedl na patologie do mojego pokoju a tam kolezanka mu mowi ze ona nie wie gdzie jestem,poszedl wiec do pokoju pigul a te mu powiedzialy ze ja na porodowce jestrm.myslal ze zartuja ale jak juz mnie odnalazl i zobaczyl w calym osprzecie to mu lzy ze szczescia polecialy.zaraz poszedl do malej na dale zobaczyc swoja krolewne.no i juz w szpitalu odebral mms od te pielegniarki z operacyjnej a tam ja z lenka tuz po urodzemiu:)ja sama do tej pory nie wierze w to wszystko ale jak patrze na tego skarbka obok mnie to dociera do mnie ze juz po i jestem oficjalnie mamusia. Szczesciaro wreszcie sie wszystko wyklarowalo,to dobrze bo powiem Ci ze tu najazd jest,brakujr miejsc wszedzie,dzis bylo chyba 8 cesarek i nawet nie przeniesli nas do pokojow bo ich brakuje i lezymy ma wybudzeniowce.moze jutro dostane miejsce na oodziale a jak nie to bede nadal tutaj.obsluga jest super,panie polozne mile i bardzo pomocne.moze bedzie nam dane sie spotkac:) Zdjecia przesle jak wroce do domku:)Lenka jest malutka,taki moj okruszek:2930 gr i 50 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Sylwia najważniejsze że Ty i mała Lenka macie się dobrze. Życzę szybkiego powrotu do domu:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, no i łezki popłynęły czytając jak Lenka przyszła na świat :) oczywiscie szczęścia że wszystko skończyło się dobrze, że malutka taka kochana i zdrowiutka no i że Wy już tacy szczęśliwi :) Ucałuj królewnę i dużo zdrowka i spokoju Wam życzę :) Aha i tak na marginesie, bo pewnie wiecie ale gdyby nie to emkom dziewczyn które rodziły przez cc przysługuje 2 tygodnie opieki na was, to oczywiscie oprócz tacierzyńskiego :) My oczywiscie palnujemy wykorzystac zeby emek był jak najdłużej z nami :) Lenka, to może będą dwie Haneczki :) Czekajaca, no Pan z 3kwi to niezły gaduła ostatnio spędziłam u nich tż chyba z godzinę gadając o wózkach i innych pierdołach bo w sumie miło się z nim gaworzy. No ale powiem Ci ze raz trzfiłam w 3kiwi na Panią i Pana którzy nie byli zupełnie zorientowani w temacie i nawet powiedzieli że nie maja wózka Joolz, ktory jak sie później okazało był na sklepie tylko podwieszony pod sufitem :) a przekonał Was wczoraj do jakiegoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLWUŚ Kochana tak sie ciesze,ze wszystko wporzadku, ze napisalas Nam juz cos wiecej i sie cieszymy z Twojego szczescia, masz Lenusie obok siebie, pewnie uczucie nie do opisania... w brzuszku juz nic nie ma:)))) tfu tfu zeby taka grzeczna byla caly czaas :DD co do szybkiej cesarki to dobrze,ze tak postanowili, bo jeszcze by Cie puscili do domu, przedluzyloby sie a potem mialoby byc cos nie tak, wiec DZIĘKI BOGU zostalas i zrobili ktg i heja na cc :) Najwazniejsze,ze Lena cala i zdrowa z Mamusią:) Karmilas juz piersia? czy po cesarce jest jakos pozniej? nie znam sie,więc pytam:) Wcale nie taka mała ta Lenka 3kg jest ok :) 50cm wiec filigranowa Kobietka:)))) Trzymaj sie , dbajcie o siebie, Mąż pewnie tez przeszcześliwy i tez sie wystraszyl i postresowal jak nie odbieralas telefonow, jak zobaczyl Cie na sali a potem zdjecie coreczki :)) Wszyscy jestescie mega szczesliwi:) BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, a tak już na wesoło, to z racji że relacjonowałam emkowi oczekiwanie na Twoja Lenkę i jej przyjscie na swiat, to mój emek od wczoraj nie moze wyjśc z podziwu i mówi "niezła ta twoja koleżanka, ledwo ją odwieźli po cc a ona już pyk, pyk na tablecie relacjonuje co u nich :) chyba też Ci będe musiał kupić tableta zebys mogla wszystko opisywac dziewczynom :) " . Wiec sie smiałam że tableta kupowac nie musi ale dostanie misje wpisywania na forum co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Sylwia fajnie, że już dochodzisz do siebie :-) Podoba mi się taka reakcja lekarzy, no i jak jeszcze piszesz, że pielegniarki mile, także trafiłas na super ekipe :-) Najwazniejsze, że Lenka zdrowa, a ty już lepiej się czujesz i zaliczyłas piewsze wstawanie :-) Emek pewnie przeszczęśliwy, jeszcze raz gratulacje. :-) Może na weekend wyjdziesz do domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia gratuluje serdecznie córeczki. Fajnie że tak szybko napisałaś nam co i jak ;)) Dziewczyny jestem zmartwiona w nocy obudził mnie mocny ból chyba lewego jajnika. Czułam że malutka intensywnie się rusza. Ból po ok 10 min. minął. Gdyby jeszcze chwilę trwał to jechalibyśmy do szpitala. Teraz czekam żeby zadzwonic do mojego lekarza. Co o tym sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to dobrze,że wszystko się tak dobrze skończyło pewnie miałaś stracha przez moment, ale ważne że już Lenka na tym świecie:) fajnie, że ekipę miałaś fajną i poszło bezstresowo. Teraz odpoczywajcie i jak wrócisz prześlesz na zdjęcia swojej królewny malutkiej:)Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka może dlatego, że mała się ruszała już jest większa i ma już silne kopniaczki ważne, że przestało boleć, ale jak się martwisz to przedzwoń do dr. jak pamiętam to wizyta masz na jutro. Powiem ci, że mnie często wiązadła bolą jak mała się rusza i w ogóle.Tylko twoja sytuacja jest inna szyjka się skróciła i jak coś to na IP jedź jakby bolało bardzo i intensywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, super że u Was wszystko w porządku. Niebierajcie sił. Ucałuj Lenkę, niech rośnie zdrowo :-) i czekamy na foto relację. Fajnie też, że w szpitalu trafiłaś na super zespół. Wrocławiankaooo, Pan polecał nam wózek niemieckiej firmy HARTAN. Mojemu eMkowi pasował, bo lekki do wnoszenia i szybki w składaniu, ale mi nie bradzo z uwagi na wygląd i kolorystykę. Na początku listopada mają mieć dostawę 10 sztuk tych wózków. Jeszcze wózek M&P seria SOLA, ale mieli tylko spacerówkę bez gongoli. Mi od początku podobał się Maxi-Cossi MURA, bo ma dość dużą gondolę, a skoro maleństwo ma urodzić się w zimie, to trzeba tam włożyć śpiworek itp. EwelkaB lepiej zadzwoń do dr. Gdy ja wspomniałam o tych swoich, bólach, uciskach, skurczach, to Pan Dr powiedział, że w połowie ciąży to normalne, chyba że ma to wpływ na szyjkę. Umnie na szczęśćie szyjka długa to miała 5 cm i zamknięta. Moje maleństwo jest ułożone pupcią tak, że zaczyna naciskach na macicę i stąd te bóle w kroku. Faktycznie gdy zaczyna się bardziej wiercić, to wtedy czuję takie uciski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka, wiadomo że najlepiej gdyby uspokoił Cię lekarz i to sprawdził, ale pamiętam że mi lekarka mówiła ze niepokojące sa bóle przypominające miesiączkę bo one świadczą o skurczach macicy, bóle kłujace ciągnace szczególnie po bokach to oznaka rozciagania wiazadeł. Ja nawet pamiętam ze gdzie czytałam że te bóle wiazadłowe to przypominaja bóle jajnika bo sa zlokalizowane w tych samych okoliacah stad mozna myśleć ze to jajnik. Powiem Ci ze ja też wczoraj miałm taki ostry ból przez około 15 minut w dzień nie mogłam sobie znaleźć miejsca ani na siedzaco ani na leżąco bo tak rwało az do kolana, nawet sie wystarszylam ze to wyrostek bo po prawej no ale przeszło. Może i u Ciebie podobnie, ale skoro się denerwujesz z uwagi na tą szyjkę to moze zadzwoń do lekarza zeby Cie uspokoił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca mi tez tego Hartana zachwalał no ale ten wygląd przeraża ja to określiłam niemieckim designem a Pan przyznał mi ze to taka częstochowa i ze sie nie dziwi ze mi sie nie podoba. Mi sie ta sola podoba i tez ja rozważałam bo sie lekko prowadzi. Maxi Cosi Mura starsznie mi sie podba wizualnie ale jak cieżko sie prowadzi i jest cieżki a ja na 3 piętrze wiec odpada :( jesli chodzi o prowadzenie i lekkosc to wygrywa Bugaboo Cameleon no ale cena koszmarna !!!! Na drugim mam Joolza, ale na szczeście jeszcze trochę czasu wiec cos sie wykombinuje bo to najmniejszy problem , wazne zeby mała sobie zdrowo rosła i przyszła na swiat w terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chyba będę musiała się przejechać do Wrocławia do tego sklepu 3kiwi jak tam fajne wózki i tak konkretna obsługa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale heca! Sylwia moje ogromne gratulacje, witamy Lenke po tek stronie brzuszka!!! Fajnie ze miałaś szybka akcje bez.zbędnego.oczekiwania, ja byłam z tego zadowolona ze mnie wzięli znienacka:-) a, na pewno wiedzieli co robią tak szybko rozwiązując Was. Strasznie jestem ciekawa kto Cię operował, jak wyglądał lekarz? Fajna waga Lenki taka akurat, nie za duża nie za mała super, ale musi być pyzulka fajna:-) oczywiście z utesknieniem czekam na fotkę, a możesz nam z tableta wysłać? Jak Tu się czujesz, po ilu h wstalas? jak nocka? No im jak uu, karmisz? Niestety chyba na szczęściare się nie doczekasz:-( biedny emek, że go nie było przy tym, ale fajnie że zrobiły Cgi panie.zdjęcie małej:-) mój emek niestety ostatnio wcisnął coś w telefonie im stracił wszysz tkie zdjęcia, łącznie z dziewczynkami po porodzie im moimi ostatnimi ciąży:-( Ale jestem ciekawa Twojej relacji o cieszę się zdr z Borowskiej jesteś zadowolona jak ja. Ja wylądowałam u mamy,bo okna jeszcze przez dwa tygodnie.nie może do mnie przyjechać, a.już mi ciężko, wczoraj Lenka miała taki atak że nie spala od 9 30 I camels ok 23...dobrze że nie byłam sama... Oczywiście jestem bez neta więc.pisze z komórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wroclawianko a ja mam do Ciebie pytanie odnośnie tego urlopu przysługującego mężowi nad opieką żony po cc. Powiem szczerze, że słysze o tym pierwszy raz. Wiem, że należy mu się 2 tyg.urlopu tacierzyńskiego, do tego 2 dni opieki nad dzieckiem i 2 dni urlopu okolicznościowego, ale o tym urlopie nie słyszałam. Możesz mi napisać na podstawie jakich przepisów sie należy taki urlop, prosze napisz cos więcej o nim, czy trzeba złożyc jakis wniosek u pracodaacy, jak to się dobywa, jest 100% płatny... itd..., bo warto byłoby skorzystać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×