Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

Jak skończysz 37 tydzień to już będzie bardzo bezpiecznie,dlatego w sumie lepiej poleżeć w szpitalu i nie stresować się,że coś się może wydarzyć.Widzę,że po moich przejściach doktor się bardzo zapobiegliwa zrobiła,zawsze była przezorna ,ale teraz to już tak na maxa dba żeby się nic złego nie stało.Ja cały czas mówiłam na wizytach,ze ja nie doczekam terminu no i urodziłam w 37 tygodniu , potem mi doktor przyznała rację,że trzeba słuchać pacjentek,bo maja dobre przeczucia.Nikt by się nie spodziewał,że Lenka się okręci pepowiną,a u Ciebie już teraz to widać na usg więc doktor robi wszystko,żeby Cie nie spotkało to samo co mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_magda12341123
Moja córeczka urodziła się w 39tc+1dzień, waga 3520, wzrost 56 cm więc spora dziewczyna. W trakcie mojego porodu miał dyżur dr Zborowski, polecam - świetny lekarz, bardzo miły człowiek. Mimo późnej pory nawet pożartował na sali porodowej. Cesarkę zrobiono mi po 8 godzinach niepostępującego porodu (silne skurcze, 2 cm rozwarcia). W trakcie okazało się, że mała jest owinięta pępowiną, wcześniej na USG nie było tego widać/lub pani dr nie zobaczyła... Przed założeniem cewnika mnie znieczulono, więc obyło się bez bólu i stresu. Również z opieki na poporodowym jestem zadowolona. Personel był bardzo pomocny i przez 4 dni pobytu nie trafiłam na osobę nieuprzejmą. Dziewczyny życzę szczęśliwych rozwiązań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witajcie:) ciesze sie z wizyty bo wszystko ok ale sie zalamalam hehehe bo Kubuś wazy prawie 3100 dokladnie 3085kg, przytyl prawie 1kg w 4 tyg wiec bedzie min wazyl 3700, do porodu jeszcze u mnie daleko tzn napewno nie spieszy sie, szyjka jeszcze dluga ma 3-4cm skrocila sie bo miala 5cm, ale i tak mowi,ze jeszcze czas Synus jest glowka w dol, taki fajnyyy pultynek na zdjeciu, ale niestety nie wiem czy zapomnial czy juz nie drukuja w tym tygodniu i nic nie dostalam ani zdjecia ani wymiarów. Pobral wymaz na paciorkowca wynik za tydzien. 17.01 mam miec piersze KTG potem jeszcze 26 bodajze drugie KTG i jak cos ostatnia wizyta 29.01 czyli w dzien niby z OM porodu, ale faktycznie mi mowila na samym poczatku ginekolog,ze ciaza wygladala na mlodza i wtedy mi mowila o dacie 5.02 wiec calkiem mozliwe ,ze urodze na poczatku lutego a napewno nie w styczniu. Zalamalam sie tylko tym,ze powiedzial tak w zartach „no to p. krysia (czyli polozna do ktorej chodze na szkole rodzenia i oni sie znaja z tym ginem) bedzie miala pracy przy Tobie..co to mialo znaczyc? :) ze bede miaal ciezki porod czy ,ze wieksze dziecko czy ,ze po szyjce zobaczyl.ze bedzie powoli sie skracala i wogule:( No wiem nawjazniejsze ,ze Synek zdrowy, pepowinka byla kolo brzuszka , sporo wod plodowoych wiec ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamkrzem Kubuś zaszalał z wagą;)no ale w tych ostatnich tygodniach to już dziecko tak szybko nie tyje także się nie martw,nie będzie kolosem a taki w sam raz:)Ja dostawałam zdjęcia z usg do samego końca,pewnie Twój doktorek zapomniał Ci dać.No a co miał na mysli mówiąc,że będzie ta p.Krysia miała przy Tobie roboty to tego to nie wiem;) Najważniejsze,że wszystko jest w porządku u synka i u Ciebie:) Kalinka się dalej nie odezwała...Ewelka wczoraj jeszcze była w dwupaku;)Lenka co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda,spora się córcia Tobie urodziła i najważniejsze,że zdrowa:) Dr Zborowski pracuje w klinice do której chodzę i wiem,że jest bardzo fajnym lekarzem,oby każda ciężarna spotykała takich na porodówce. Pozdrawiam Ciebie i córcię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy Wrocławianka dziś będzie miała cesarke?a może jest juz po i cieszy się już widokiem Hani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda_magda12341123 gratuluję córeczki :-))) Duża z niej dziewczynka :-))) Kamkrzem dobrze, że u Was wszystko w porządku :-))) Tak jak pisze Sylwia, maluch od 38 tyg. może już nawet nie przybierać na wadze, więc się nie martw. Najważniejsze, żeby był zdrowy. Też jestem ciekawa co tam u Wrocławianki, czy już po ??? U Kalinki też coś cisza ... A mój maluch to tak dziś wyciąga nogi, że boję się ruszać żeby mu nie zrobić krzywdy. Mam wrażenie, że czuję je wszędzie :-))) ale to super uczucie :-))) U mnie za oknem zima, śnieg sypie od rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamkrzem nie mam pojęcia co dr miał na mysli mówiąc że bedzie z Tobą roboty??? Mogłaś zapytac co miał na myśli. Moim zdaniem nie powinnaś się martwic wagą synka bo teraz już nie będzie tak szybko przybierał jak w ósmym miesiącu. No ciekawe jak tam Wrocławianka i jej Hanula. No i Kalinka???? Ja jak widac dale w domu ;) Już tłumaczę Amelce że już czas że już może wychodzic ale coś mnie w ogóle nie słucha ;)) Uparciuch malutki ;) Magda gratuluję córeczki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewelka:)Ty jeszcze ciągle w pakiecie;) No a Kalinka wzywana do tablicy milczy więc chyba już Anetka jest na świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś malutka się zaparła. Już mnie meczy ta sytuacja. Chciałabym już jechać i mieć to za sobą. To czekanie jest najgorsze a tym bardziej że to już 40 t.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania_80
Dziewczyny a wiecie coś o fajnych zajęciach fitness albo basenie dla ciężarówek na południu Wrocławia? Szukam po necie to wszystko jest na FATcie lub okolicach albo północy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia u mnie wszystko ok, dzięki:-) Widziałam Lenkę na poczcie, jest śliczna i ma już takie rozsądne spojrzenie. No i te oczyyy..Zazdroszczę! A ja odrabiam zaległą pracę domową, bo przez pracę do tej pory niewiele zrobiłam, więc teraz muszę nadgonić. Więc nastawiam kilka pralek dziennie, wieszam i prasuję:-) Do końca tyg. na pewno się ze wszystkim już uporam. Aha, odebrałam wózek. Gondola w kolorze szarym, niby jeans, ale na żywo normalny szary, a spacerówka czerwona, więc już mamy spokój:-) Kamkrzem pewnie lekarzowi chodziło o to, że Kubuś ładnie waży:-) No ale najważniejsze, że wszystko ok i zapowiada się, że synek może dotrzymać terminu:-) Czekajaca moja Hania też już się tak bardzo gibie, że szok. I te wypychania:-) Ewelka może malutka chce doczekać do tego 10- ego? Widać będzie bardzo punktualna:-) Magda gratulacje!!! Córeczka faktycznie idealnych rozmiarów i wagi:-) Wrocławianko odezwij się, jak tylko będziesz mogła. Czekamy na dobre wieści:-) A Kalinka już pewnie na pewno jest mamusią:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania,z tego co mi wiadomo w Bodyfit na Pretficza są zajecia dla ciężarówek-gimnastyka aktywne 9 miesięcy.Szczegółów nie znam,ale podsyłam Ci linka wiec mozesz zadzwonić i wypytać:) http://www.bodyfit.pl/pl/menu/home/- Lenka fajnie,że masz już wózek:)chyba coraz bardziej do Ciebie dociera,że to juz całkiem niedługo:) Kurcze,jaka ja ciekawa jestem co u Kalinki i Wrocławianki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca a czy Ty bedziesz miała jak się z nami kontaktować?przecież Ty juz w czwartek do szpitala idziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) Byliśmy dziś na usg,no i tak...dzieci rosną prawidłowo,mają wymiary odpowiednie na ten wiek ciąży :-) Jest jeden chłopak na 100% a druga to chyba dziewczynka ale gwarancji nie dała,mówiła,że nóżki ma szeroko rozłożone i nic tam nie widzi i że prawdopodobnie dziewczynka będzie.Byłoby super gdyby była parka.Imię dla dziewczynki już mamy,gorzej z chłopcem.Zresztą najważniejsze żeby były zdrowe nasze kruszyny :-) Pozdrawiam Was :-) Następne usg na 5 tyg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ale super:)Fakt najważniejsze,że zdrowe i że sie prawidłowo rozwijają,ale na pewno cieszycie się,bo jest to wymarzona kombinacja-dziewczynka i chłopczyk:)Super,gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia zgadza się, coraz bardziej do mnie dociera, że to już tuż, tuż.. I ja też jestem bardzo ciekawa, co u naszych dziewczyn:-) Mała parka, wow- gratulacje!!! Czyli podwójne szczęście:-) A jak tam brzuszek, rośnie już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :-))) Tak, Sylwia ja już jutro rano na Borowską. Dziś zaczęliśmy 37 tydz., czyli jest ok, ale Antoś niech będzie grzeczny i jeszcze sobie posiedzi i podrośnie :-))) a ja sobie poleżę. Mam internet w telefonie, więc postram się zdawać relację na bieżąco. Lena to masz teraz gorący okres "prasowania" i fajnie, że masz już wózek bo my nadal czekamy. Dziś dzwonię do 3KIWI co z nim, bo jak coś to chociaż fotelik kupimy. Monch super, że u Was wszystko dobrze i maluszki rosną :-))) Dbaj o nie i sibien, nieprzemęczaj się w tej pracy. A mam pytanie do Was, kupowałyście specjalnie do fotelików śpiworki? Jak pamiętam, Ty Sylwia polecałaś te Snoozebaby, bo chyba mają wycięcia na pasy. Ja nadal się zastanawiam, co do niego kupić. Mam ten otulaczek, kocyk z BabyOne i czy to mi wystarczy? Też jestem ciekawa co u Kalinki i Wrocławianki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :-))) Tak, Sylwia ja już jutro rano na Borowską. Dziś zaczęliśmy 37 tydz., czyli jest ok, ale Antoś niech będzie grzeczny i jeszcze sobie posiedzi i podrośnie :-))) a ja sobie poleżę. Mam internet w telefonie, więc postram się zdawać relację na bieżąco. Lena to masz teraz gorący okres "prasowania" i fajnie, że masz już wózek bo my nadal czekamy. Dziś dzwonię do 3KIWI co z nim, bo jak coś to chociaż fotelik kupimy. Monch super, że u Was wszystko dobrze i maluszki rosną :-))) Dbaj o nie i sibien, nieprzemęczaj się w tej pracy. A mam pytanie do Was, kupowałyście specjalnie do fotelików śpiworki? Jak pamiętam, Ty Sylwia polecałaś te Snoozebaby, bo chyba mają wycięcia na pasy. Ja nadal się zastanawiam, co do niego kupić. Mam ten otulaczek, kocyk z BabyOne i czy to mi wystarczy? Też jestem ciekawa co u Kalinki i Wrocławianki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :-))) Tak, Sylwia ja już jutro rano na Borowską. Dziś zaczęliśmy 37 tydz., czyli jest ok, ale Antoś niech będzie grzeczny i jeszcze sobie posiedzi i podrośnie :-))) a ja sobie poleżę. Mam internet w telefonie, więc postram się zdawać relację na bieżąco. Lena to masz teraz gorący okres "prasowania" i fajnie, że masz już wózek bo my nadal czekamy. Dziś dzwonię do 3KIWI co z nim, bo jak coś to chociaż fotelik kupimy. Mała super, że u Was wszystko dobrze i maluszki rosną :-))) Dbaj o nie i sibien, nieprzemęczaj się w tej pracy. A mam pytanie do Was, kupowałyście specjalnie do fotelików śpiworki? Jak pamiętam, Ty Sylwia polecałaś te Snoozebaby, bo chyba mają wycięcia na pasy. Ja nadal się zastanawiam, co do niego kupić. Mam ten otulaczek, kocyk z BabyOne i czy to mi wystarczy? Też jestem ciekawa co u Kalinki i Wrocławianki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania_80
Sylwia0406 dziękuję za linki, na pewno na Pretficza się przejadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania_80
Sylwia0406 dziękuję za linki, na pewno na Pretficza się przejadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, ale tu u Was gorąco! magda_magda12341123 gratuluje rozwiązania:)niech sie teraz zdrowo chowa, zapraszamy na mamuśki:) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5381578&start=540 kamkrzem nono pokaźnych rozmiarów będzie Kubuś:) Pewnie lekarzowi właśnie o to chodziło, że jesteś szczupła, a dzidzia dość spora:) Jak piszecie o tych ruchach to troszkę Wam zazdroszczę, fajne to było uczucie:) W ogóle jak wracam do wspomnień z pobytu w szpitalu, całego porodu, czasu po nim, to muszę stwierdzić, że mimo iż nie było kolorowo, to był to fajny okres i tak też Wam życzę:) kalinka no właśnie daj znać co u Was? wrocławianko...?? małag17 gratulacje, parka to marzenie chyba każego kto się bliźniaków spodziewa:) A jakie imię dla dziewczynki? który to tydzień, że już wiesz jaka płeć? jak się czujesz? oswoiłaś się z myślą o dwójce? czekająca ja też mam te snoozybaby i jestem bardzo zadowolona. Jak jadę łazić po sklepach to teraz zakładam cienki kombinezon i okrywam kocykiem, tak żeby otulić na dworze, a żeby nie przegrzać w środku. na spacer w zimie po mrozie w fotelikach to mam grube kombinezony z hm i tylko je wtedy wykładam. Ale uważam, że jak teraz rodzisz to i tak na mrozy już wychodzić nie będziesz, a ten kocyk to jak znalazł jest na wiosnę.jakość też super. A taki kocyk z dziurkami na pasy jest lepszy niż zwykły, bo jak przykrywasz dziecko tylko z wierzchu to te kocyki często spadają i jest to problem podczas noszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, ale tu u Was gorąco! magda_magda12341123 gratuluje rozwiązania:)niech sie teraz zdrowo chowa, zapraszamy na mamuśki:) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5381578&start=540 kamkrzem nono pokaźnych rozmiarów będzie Kubuś:) Pewnie lekarzowi właśnie o to chodziło, że jesteś szczupła, a dzidzia dość spora:) Jak piszecie o tych ruchach to troszkę Wam zazdroszczę, fajne to było uczucie:) W ogóle jak wracam do wspomnień z pobytu w szpitalu, całego porodu, czasu po nim, to muszę stwierdzić, że mimo iż nie było kolorowo, to był to fajny okres i tak też Wam życzę:) kalinka no właśnie daj znać co u Was? wrocławianko...?? małag17 gratulacje, parka to marzenie chyba każego kto się bliźniaków spodziewa:) A jakie imię dla dziewczynki? który to tydzień, że już wiesz jaka płeć? jak się czujesz? oswoiłaś się z myślą o dwójce? czekająca ja też mam te snoozybaby i jestem bardzo zadowolona. Jak jadę łazić po sklepach to teraz zakładam cienki kombinezon i okrywam kocykiem, tak żeby otulić na dworze, a żeby nie przegrzać w środku. na spacer w zimie po mrozie w fotelikach to mam grube kombinezony z hm i tylko je wtedy wykładam. Ale uważam, że jak teraz rodzisz to i tak na mrozy już wychodzić nie będziesz, a ten kocyk to jak znalazł jest na wiosnę.jakość też super. A taki kocyk z dziurkami na pasy jest lepszy niż zwykły, bo jak przykrywasz dziecko tylko z wierzchu to te kocyki często spadają i jest to problem podczas noszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca jutro dla Ciebie wielki dzień..Fajnie, że masz internet, będziesz mogła nas ciekawskie informować na bieżąco, jak się ma sytuacja. Ciekawe, kiedy będziesz miała cc? Mam nadzieję, że jednak synek sobie jeszcze chwilkę zaczeka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca ściskam za Ciebie i Antosia kciuki.Daj znać jak i co. Pozdrawiam Ciekawa jestem kiedy Kalinka i Wrocławianka się odezwą z newsami:) No i ciekawe jak tam Ewelka,czy nadal z brzuchem chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca sciskam kciuki za Ciebie i Antosia.Daj znać co i jak.Pozdrawiam:) Ciekawe kiedy Kalinka i Wroclawianka napisza nam o swoich dziewczynkach??? A Ewelka Ty jeszcze z brzuszkiem chodzisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×