Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

Mania ja chodziłam do bezpłatnej szkoły na Partynickiej: http://www.fizjomedicum.pl/ Na samym dole masz kontakt do położnej. Zajęcie trwały ok 2 m- cy, raz w tyg. Ja byłam zadowolona, więc mogę polecić:-) Frezja ja czułam ciągnięcie w pachwinach tylko może ze dwa razy. Ogólnie nic nie czuję, poza ruchami. Te są teraz dla mnie bardzo wyczuwalne, cały brzuch aż faluje:-) Mi tez się już strasznie dłuży, no ale pocieszam się tym, że to już bliżej, niż dalej:-) Czekająca powodzenia na wizycie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki!!!:) no teraz zostalysmy najblizej porodu we trzy, cztery?:Czekająca Lena Frezja i Ja:) Widzę,że termin ja miałam pierwszy najwczesniej ale watpie zebym urodzila wg daty z OM 29.01 tylko ta data koncowa co mi wyliczyla kiedys p. dr. bo mowila,ze ciaza mlodsza o tydzien bo mialam cykle 33 dniowe i owulacja byla pozniej wiec na 05.02, widzę, jak czekająca, no ale czekająca idzie wczesniej do szpitala:))) Ja i czekająca Synka a Lena i Frezja??? JA mam juz caly czas taki dyskomfort z kroczy i pachwinach, ale to juz pisalam od dawna, pozatym jest ok, polozna ze szkoly rodzenia na ktorra dalej chodze, bo chodzimy do konca jak urodzimy:) mowi,ze brzuch mi opadl nizej i faktycznie mam nizej, nawet smiac mi sie chce wlasnie ,ze dolny brzuch zrobil sie miekki i taki smieszny z tluszczykiem, moze tez Kuba poszedl juz nizej i nie mam juz takiego mega napiętego brzucha i twardego:) idę dziś na ktg albo od 9-13 albo od 15-18 , postaram sie pojsc na te pierwsza godzine czyli do 13-ej :) dam znac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karzkem - u mnie dziewczynka, u Leny chyba też ;) Brzuch mam jeszcze wysoko, tak więc ja pewnie będę ostatnia z naszej "czwórki" na porodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezja u mnie tez nie widac oznak porodu, wiec moge tez rodzic ostatnia:) Wróciłam z KTG. nic sie szczegolnego nie dowiedzialam wogule sie troche wkurzylam, polozylam sie, podlaczyla mi babka ktg, nie mogla na poczatku ustawic dobrze elektrod, podlaczyla wreszcie, wyszla sobie pewnie na kawke, lezalam tak kilka kilkanascie minut, wszedl inny lekarz i mowi,ze musze sie na bok bardziej polozyc, bo slabo wyczuwa tetno, polozylam sie, przyszla ta polozna, mowi,ze teraz ok, znowu poszla i tak ogolnie leazalam 30min, zaczal sie maly wiercic i szelescilo te ktg glosno, odlaczyla, poszlam do swojego gina, popatrzyl, zapytal kiedy rozwiazanie, mowie,ze wtedy i wtedy tzn pomiedzy 29.0105.02, zapytal czy czuje ruchy, mowie,ze tak ale moze od kilku dni troszeczke slabiej, no to zrobil szybko usg, przeplywy posprawdzal ,ze sa ok, wod jeszcze w miare jest ale dla bezpieczenstwa kazal podejsc jeszcze jutro o 8 rano na kolejny zapis KTG, moze jutro bedzie lepiej widac. A wiec to byla moja wizyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) My po wizycie i badaniu KTG, które trwało ponad 30 minut i zapis był prawidłowy. U synka też ok, wody w normie, przepływy też, pępowina luźna. U mnie szyjka zamknięta, a brzuch też mi opad. Do poniedziałku odpoczywamy i znów wycieczka do szpitala. Dziś odebraliśmy wózek i fotelik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamkrzem tak właśnie wygląda ktg,podłacza sie aparaturę i zostawia ciężarną,nie ma tak że ktoś siedzi przy Tobie te 30 minut.Najważniejsze,że zapis jest prawidłowy z tego co mówisz,tylko ciekawi mnie czemu jutro też masz miec ktg skoro wszystko w porządku...napisz jutro co i jak.Trzymam kciuki:) Frezja, a Ty na kiedy masz termin,bo nie pamiętam?? Czekająca,to super wiadomości przynosisz:)Z synkiem wszystko ok więc chyba juz masz mniej powodów do denerwowania się i jakoś wytrzymasz przez ten weekend,a w poniedziałek do szpitala i już tylko chwila dzieli Cię od spotkania z Antosiem:)jaki Ty w końcu wózek kupilaś?podoba się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamkrzem tak właśnie wygląda ktg,podłacza sie aparaturę i zostawia ciężarną,nie ma tak że ktoś siedzi przy Tobie te 30 minut.Najważniejsze,że zapis jest prawidłowy z tego co mówisz,tylko ciekawi mnie czemu jutro też masz miec ktg skoro wszystko w porządku...napisz jutro co i jak.Trzymam kciuki:) Frezja, a Ty na kiedy masz termin,bo nie pamiętam?? Czekająca,to super wiadomości przynosisz:)Z synkiem wszystko ok więc chyba juz masz mniej powodów do denerwowania się i jakoś wytrzymasz przez ten weekend,a w poniedziałek do szpitala i już tylko chwila dzieli Cię od spotkania z Antosiem:)jaki Ty w końcu wózek kupilaś?podoba się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, wózek Maxi-Cosi Elea. Jesteśmy zadowoleni, najbardziej eMek bo wózek się super składa. Kolor też ok tj. walut brown. Lekko się prowadzi i miał w zestawie kocyk, folie i moskitierę, kosz. Dokupiłam śpiworek Bunker i zamówiłam torbę. Już nie mogę się doczekać, ale grzecznie czekamy do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca no tym razem to już będą musieli Cię przyjąć:-) Czyli ostatni weekend we dwoje hehe..?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja juz po drugim KTG. jest ok, zapis ok, tetno serduszko w normie, skurczy brak, dlatego dzis musialam przyjsc bo wczoraj byly za duze przerwy w tetnie a to dlatego jak Synek sie wiercil to zanikalo tetno i trzeba bylo zmieniac miejsce elektrod a tej Pani nie bylo i dlatego dzisiaj powtorka, na szczescie byla inna polozna i co chwile przychodzila sprawdzala i faktycznie jak Kubus sie ruszal, zanikalo tetno zmienil miejsce badz sie obrocil i musiala szukac a potem Mąz trzymal ręką elektrode i bylo ok:) kolejne KTG w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamkrzem to super, że zapis jest ok. Mój eMek też wczoraj siedział przy KTG i mi na bieżąco zdawał relację, a jak mały kopał i był "huk" to aż podskakiwał na krześle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia-ja mam termin na 14go lutego, ale jak będzie w rzeczywistości to zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Jak samopoczucie? Kamkrzem to dobrze,że dzis ktg wyszło ok,przynajmniej jesteś juz spokojna:) Lenka jak oprycha?wyleczona? Frezja,masz fajny t.p. w Walentynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Sylwia, samopoczucie na dziś ok, chociaż emek mi doniósł ze przez 2 tygodnie będziemy bez internetu :-( Dobrze że mam w telefonie, ale to na dłuższą metę lipa :-( A mam pytanko, ile wziąść sztuk pampersów do szpitala, bo pakuję wyprawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia wyleczona, na szczęście, dzięki:-) Frezja faktycznie piękna data na poród:-) Czekająca ja mam spakowaną jedną paczkę Pampersów- 43 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca,tak jak Lenka pisze mała paczka pampersów jest tak akurat,mi zostalo dosłownie kilka sztuk.Maluch po porodzie wydala smółkę i pamiętam,że raz w ciągu godziny musiałam zmienić pampersa 5 razy;) Lenka to dobrze,że już masz spokój z opryszczką:)Ty masz w poniedziałek wizytę,ciekawe co tam u córci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca,tak jak Lenka pisze mała paczka pampersów jest tak akurat,mi zostalo dosłownie kilka sztuk.Maluch po porodzie wydala smółkę i pamiętam,że raz w ciągu godziny musiałam zmienić pampersa 5 razy;) Lenka to dobrze,że już masz spokój z opryszczką:)Ty masz w poniedziałek wizytę,ciekawe co tam u córci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten mroźny weekend ;-))) Szwagier poratował nas mobilnym internetem i znów mam połączenie ze światem. Dzięki Dziewczyny za info o pieluszkach. eMek zrobił zakup, torba czeka, mam nadzieję że wzięłam wszystko. Musimy tylko kupić jeszcze szczepionkę, bo w mej mieścicnie brak :-( A ja odliczam już godziny do poniedziałku i stresik zaczyna działać. Do tego śniło mi się wczoraj, że mi wody odeszły i się zaczęło :-) Wieczorkiem położyłam sobie na materac w łóżku podkład ceratowy, tak w razie "W", to mój eMek mało zawału nie dostał i biedak nie spał pół nocy :-) A co tam u Was? Wrocławianko, jak Wasza Hania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca ale u CIebie emocje!!! To w poniedzialek juz kladziesz sie do szpitala i bedziesz czekala na decyzje kiedy cc?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca,zazwyczaj te szczepionki na wzw trzeba zamawiać,ale podpowiem Ci gdzie ewentualnie moglyby być dostepne od ręki i najlepij zadzwoń do apteki i zapytaj,bo potem to może Twój emek nie mieć do tego głowy,a maluszka trzeba będzie szczepić. Blisko Borowskiej jest market Ferio Gaj /dokładnie na Świeradowskiej/,tam jest duża apteka/ja zamówiłam wieczorem,a na drugi dzień była do odbioru/,drugie miejsce to apteka na Joannitów/niedaleko PKS i PKP/. Tu masz linki z telefonami,najlepiej dzwoń juz dziś i zamawiaj to w poniedziałek byście mieli do odbioru: http://aptekadga.pl/apteka/apteka-lekosfera-dga11-w-ferio-gaj-13 http://www.aptekalegeartis.pl/index.php/apteki-lege-artis/ul-joannitow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca,zazwyczaj te szczepionki na wzw trzeba zamawiać,ale podpowiem Ci gdzie ewentualnie moglyby być dostepne od ręki i najlepij zadzwoń do apteki i zapytaj,bo potem to może Twój emek nie mieć do tego głowy,a maluszka trzeba będzie szczepić. Blisko Borowskiej jest market Ferio Gaj /dokładnie na Świeradowskiej/,tam jest duża apteka/ja zamówiłam wieczorem,a na drugi dzień była do odbioru/,drugie miejsce to apteka na Joannitów/niedaleko PKS i PKP/. Tu masz linki z telefonami,najlepiej dzwoń juz dziś i zamawiaj to w poniedziałek byście mieli do odbioru: http://aptekadga.pl/apteka/apteka-lekosfera-dga11-w-ferio-gaj-13 http://www.aptekalegeartis.pl/index.php/apteki-lege-artis/ul-joannitow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca,przepraszam że nieodpisałam napytanie dotyczace wyprawki ale wciążbrakuje mi czasu dlasiebie. Widze że tyjutro idziesz do szpitala czyli już niewiele dni dzieli cie od spotkania z synkiem :) trzymam kciuki za bezproblemowe rozwiązanie :) i same cudowne chwile z synkiem :)śli chodzi o Hanie to mała relacje zdałam na forum mamuśkowym. A że fatalnie pisze sie na tablecie jak mam mało czasu tl już tuniebede pisać. Przy okazji przepraszam za błedy. Kalinka, gratuluje dzielna kobieto cudownej córeczki.Anetka ślicznycukiereczek, życze wam dużo zdrówka. Ewelka, dla ciebie również gratulacje i też życze wamduzo zdrowka, no iczekamy na zdjecia. Lenka jezzcze troszke i twoja kolej :) daj znaćjak jutro po wizycie i co u twojdj Hani. Kamkrzem widze że i ty już gotowa, jeszcze troszke iwszystkiespotamy sie na fzorum mamusiowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocławianko jak się nazywa te forum mamuśkowe tak jak napisalas forum mamuskowe bo znalezc nie moge a chciala poczytac co napisalas o Hani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sylwia! zapisane :) widzę,że tam długie posty walicie i macie dużo do dyskusji, no bo na temat Waszych pociech. Fajnie tak sobie rady udzielać, wymienić się swoimi opiniami, i wogule. Bede napenwo korzystala z Waszych rad i juz doswiadczonych Mam :) BUZIAKi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca czekamy jutro na wieści od Ciebie:-) Mam nadzieję, że już nie będą robili problemów z przyjęciem Cię, bo to by była już prawdziwa przesada. Gdyby akcja miała się potoczyć szybko, życzę powodzenia i trzymam kciuki za Ciebie i Antosia! Wroclawianko też przeczytałam sobie posta na mamuśkowym. Widzę, że z Hani niezły śpioch, zazdroszczę i oby jej już tak zostało:-) Sylwia jak pisałaś Kamkrzem, że zaraz też dołączy do waszego grona na forum, to zdałam sobie sprawę, że za ok 2 tyg. prawie wszystkie z tego forum tam wylądujemy:-) Będzie mega tłoczno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca POWODZENIA!!!! trzymam kciuki i czekamy na relacje :)))) Lena nooooo niedługo tam wszystkie wylądujemy:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×