Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

WItam wszystkie ciężaróweczki, które noszą swoje pociechy w brzuszkach dzięki lekarzom z Kliniki Polmed. Zapraszam do dyskusji!!! Kto się zamelduje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz czekamy na pozostałe dziewczyny, te w wyższych ciążach niż nasze jak najbardziej też, liczymy na mnóstwo dobrych rad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu mam pytanie, kto robił USG genetyczne u dr Fuchsa na Rajskiej i powie mi jak to wygląda i ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska,moja sąsiadka urodziła 2 tygodnie temu ,a ciąże prowadził jej właśnie dr.Fuchs, także mogę wypytać o wszystko jak ją spotkam. A myslisz ,żeby przenieść się do tej kliniki na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie, dr Siejkowski polecil mi dr Fuchsa, bo zajmuje się on wykonywaniem USG genetycznego właśnie na Rajskiej. Polecał tez dr Elias, bo na Kamiennej też je wykonuje, ale mieszkam na złotnikach i rajską mam pod domem, więc chcę iść do niego, nawet się zarejestrowalam ale zapomnialam zapytac ilel to kosztuje. Czytałam opinie o tym doktorze i sa dobre, ale dla mnie na niekorzyść przemawia o, że państwowo pracuje na Borowskiej a tam rodzić bym nie chciała. Jeszcze nie wiem do kogo będę chodzić. chcę chodzić do lekarza, który pracuje w szpitalu gdzie chce rodzić, a to jest jeszcze moim dylematem czy Kamieńskiego czy Trzebnica. Może ktoś mi coś doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja szwagierka rodziła w Trzebnicy i warunki super.Problem polega na tym,ze jak jest coś nie tak z maluchem to przewożą je do Wrocławia ,a Ty zostajesz w Trzebnicy.Tak się zdarzyło własnie u mojej szwagierki,przeżyła koszmar,bo po cesarce musiała zostać kilka dni tam w szpitalu,a mały trafił na Kamińskiego. Kamińskiego to bardzo dobry szpital,mnóstwo moich koleżanek tam rodziło i są bardzo zadowolone. W medikoncepcie pracuje lekarz z Trzebnicy. Liska,a czy coś złego słyszałaś o Borowskiej??Bo ja własnie brałam ten szpital pod uwagę,ewentualnie Brochów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co weszłam naa jedno i podkreślę tylko jedno forum dotyczące porodówki na borowskiej i same negatywy. Ludzie piszą, że sprzęt a i owszem jest super, ale ludzie.... pozostawiają sobie wiele do życzenia, tam pracuja wszyscy z dyrekcyjnej, panuje ponoć znieczulica itp. Od znalomych nigdy nie słyszalam, żeby ktoś polecał. co do trzebnicy to właśnie tego się obawiam, zwlaczcza przy bliźniakach, że jak tfu tfu coś będzie nie tak, albo za wcześnie się urodzą to i tak pojade na Kamieńskiego, więc chyba wolę troszkę gorsze warunki dla mnie ale lepsze dla dzieci. Co do brochowa to dużo pozytywów słyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może coś się zmieniło w Trzebnicy i mają oddział neonantologii...nie mam aktualnych info ,bo to było kilka lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Kamińskiego jest fajna opcja pomocy ze strony pielęgniarek i położnych,możesz za drobną opłatą wynająć sobie taką pania do pomocy.Wtedy np.całą noc ona zajmuje się Twoim maluszkiem ,a ty mozesz sobie odespać nocke po porodzie,szczególnie po cesrace jest to wygodna opcja ,bo ciężko jest się poruszać. Koleżanki bardzo sobie chwaliły taką opcję. Ja właśnie rozważam Borowską i Brochów,bo mieszkam za Wrocławiem właśnie od południowej strony i mam do Borowskiej 10 minut,a do Brochowa 15 minut. Niby Wrocław duże miasto, a jak przychodzi do wyboru szpitala to zawsze się znajdzie jakieś" ale".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i już wam troszkę zazdroszczę tych rosnących brzucholi , na początku cieszyłam się , że pozbyłam się tego ciężaru (schudłam już 20 kg ) ale jak ostatnio byłam na wizycie kontrolnej u gina i patrzyłam na te babki w ciąży to troszkę zatęskniłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i może założymy sobie email i na niego będziemy mogły przesyłać zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, barberka!!! Co do maila to też nie ma problemu1 założysz?? Kochana a kiedy kolejne staranka? Jak się miewa Kamilka i jak życie się pozmieniało, opowiadaj troszkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała29
Witam wszystkie szczęściary :)))) Mi również udało sie dzieki Polmedowi i DR.Siejkowskiemu :)) własnie jestem w 5 miesiącu ciąży i oczekujemy naszego bardzo długo wyczekiwanego synka :))) co do badan genetycznych ja robiłam je u siebie w mieście w feminie ....oczywiście doktor Siejkowski prowadzi mi ciażę i zaproponował wlasnie tą placówkę i danego lekarza w moim mieście zebym nie mósiałam na genetyczne przyjeżdżać 80km. :))) koszt genetycznych badań 200 zł i wykonuje sie je 3 razy w całej ciazy ..ja własnie na drugie ide za tydzien ;)))) pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zaraz założę , podam wam adres i prześlecie coś to wam hasło podam :) A życie zmieniło się diametralnie :)) śmieje się , że częściej człowiek trzeźwy chodzi :)) hihi nawet M jedno piwko na dwa tygodnie strzeli i tyle bo strach czy nagle coś nie wyskoczy :) młoda rośnie jak na drożdżach tylko ciuszki wymieniam, śmieje się już całkiem świadomie i codziennie coś nowego dochodzi :)) karmię cały czas piersią co nie jest łatwe i przyjemne , ale też dokarmiam troszkę butlą , bo straszny żarłok z niej :))) email to polmedki2012@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o proszę kolejna lubinianka:) a rodzic też masz zamiar w feminie? czy juz nie ma tam porodówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska ja rodziłam w swojej miejscowości , miałam opłaconą położną , która akurat była na dyżurze i przyjmowała poród . Super babka i dzięki niej tak szybko mi poszło :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki barberka to czekamy na adres. Ja też mam zamiar piersią karmić, tylko coś wątpie, żeby te moje piegi daly dwójce radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęściara!! ja bym chciała sn, ale coś wątpie żeby mi pozwolili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała29
tak tak Lubinianka :)))) czy któraś z Was tez pochodzi z tego Miasta ????co do porodu w Feminie tam juz nie ma porodów,wszystko przejęło Bema i tam właśnie zamierzam rodzic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przy bliźniakach sn będzie ciężko , ale powiem szczerze, że ja dochodziłam do siebie dłużej niż po cesarce :( adres już podałam wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogólnie dobrze wspominam swój poród od kiedy mi wody odeszły do momentu ostrych bóli cały czas się śmiałam i to ostro :))) wyślę na email zdjęcia z porodówki jak miałam ktg :)) zobaczycie mój wielki brzuch :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja też się dopisuje :) pierwsze USG genetyczne robiłam w Legnickim Polu i koszt z plyta i zdjeciem to 150 zl. Drugie z kolei we Wrocku na Joanitow i tez 150 a trzecie bede miala 8 marca._=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się dopisuje do listy:) Jestem w ciązy dzięki pani dr Elias i u niej robiłam Usg gnetyczne i byłam bardzo zadowolona.udało mi się zajśc w ciąę po 3 cyklach leczenia w polmedzie i obecnie jestem w 6 miesiącu, ja będe rodzić w lesznie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie barbera nie zauważyłam, juz przesyłam jakieś info na maila. Ja też pochodzę z Lubia i jeszcze jedna forumowiczka ale z forum o staraczkach. Kurczę ja nie mogę sie zdecydować na szpital, a chcę wybrac już jakiegoś lekarza na NFZ, ktory mógłby być przy porodzie. Oczywiście z Polmedu raczej nie zrezygnuje, ale czasami dobrze będzie mieć lekarza z NFZ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska hasło odesłane i ja już wysyłam zdjęcia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pięknie, robi się nas coraz więcej!!!! A to USg dziewczyny jest juz przez brzuch? barberka pokazuj tu szybciutko brzuchol!! Ja mam nadzieje, że moje dzieciaki nie dadzą popalić mojemu ciałku, ciekawe ile przytyję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×